Trnka Tobiáš, 2011

Klub kanoistiky Železný Brod z.s.registrační číslo: 070030
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 3+ zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.10.2026
04.10.2026
132 OH naděje USD Roudnice nad Labem K1M slalom 50. 24/DM 26.5230,6-
20.09.2026 127 6. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 7. ČPJ Areál Lídy Polesné, střední trať K1M slalom 82. 22/DM 19.7124,3NKZ
0
19.09.2026 126 5. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 6. ČPJ + Akademické MKČR ve slalomu Areál Lídy Polesné, střední trať K1M slalom 87. 22/DM 23.7831,4NKZ
0
12.09.2026 120 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech + 5.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 62. 26/DM 22.5824,2-
30.08.2026 115 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom     OČ
0
29.08.2026 114 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 40. 10/DM 12.0813,5OČ
325
20.07.2026 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-U16
42.   28.8735,5-
19.07.2026 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-U16
18. 18/DM 33.4136,9-
18.07.2026 86 Slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - horní úsek kanálu - první dvě peřeje C1M slalom 47. 7/DM 15.5821,3OČ
27
18.07.2026 86 Slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - horní úsek kanálu - první dvě peřeje K1M slalom 34. 12/DM 10.2815,0OČ
173
21.06.2026 73 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 4. ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 85. 26/DM 35.9841,1NKZ
0
20.06.2026 72 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 3. ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 89. 26/DM 34.0440,3NKZ
0
14.06.2026 68 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 29. 13/DM 21.3722,6OČ
148
13.06.2026 67 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 36. 13/DM 30.6631,4OČ
127
07.06.2026 58 41. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky C1M slalom     OČ
0
07.06.2026 58 41. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 26. 6/DM 15.7819,7OČ
115
06.06.2026 57 41. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky C1M slalom 15. 4/DM 19.6719,8OČ
48
06.06.2026 57 41. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 26. 8/DM 13.5415,1OČ
148
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS C1M slalom     OČ
0
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS K1M slalom 47. 14/DM 15.2919,7OČ
71
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS C1M slalom 30. 6/DM 17.3817,9OČ
28
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS K1M slalom 39. 11/DM 16.1820,4OČ
99
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 C1M slalom 31. 11/DM 20.9729,6OČ
25
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 K1M slalom 31. 14/DM 13.6420,4OČ
119
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel C1M slalom 34. 8/DM 20.7928,0OČ
29
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel K1M slalom 55. 19/DM 17.2024,8OČ
70
05.04.2026 11 Stružnická peřej řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna C1M slalom 23. 9/DM 18.3021,0OČ
20
05.04.2026 11 Stružnická peřej řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna K1M slalom 25. 11/DM 14.9019,6OČ
58
04.04.2026 10 Stružnická peřej + 1.Český pohár veteránů řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna C1M slalom 37. 11/DM 26.3032,2OČ
10
04.04.2026 10 Stružnická peřej + 1.Český pohár veteránů řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna K1M slalom 23. 9/DM 9.4012,7OČ
81
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1M slalom     OČ
0
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 42.   19.0627,3OČ
58
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1M slalom 35.   25.1926,3OČ
11
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 55.   24.4429,4OČ
53
28.09.2025 139 Hanácký slalom v Olomouci řeka Morava, loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 38. 6/ZS 34.8035,0OM
5
28.09.2025 139 Hanácký slalom v Olomouci řeka Morava, loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 47. 4/ZS 26.0028,8OM
39
27.09.2025 138 Hanácký slalom v Olomouci řeka Morava, loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 41. 6/ZS 37.4037,0OM
3
27.09.2025 138 Hanácký slalom v Olomouci řeka Morava, loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 47. 4/ZS 21.9024,0OM
47
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 15. 3/ZS 11.6211,8OČ
88
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 18. 4/ZS 12.7613,0OČ
92
10.08.2025 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 55. 10/ZS 20.6324,4OČ
74
09.08.2025 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 70. 15/ZS 20.7423,6OČ
74
22.06.2025 82 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 47. 34/ZS 47.3548,5OČ/OM
36/0
21.06.2025 80 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 59. 37/ZS 57.8963,1OČ/OM
29/0
15.06.2025 78 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 81. 18/ZS 35.0740,6OČ
46
14.06.2025 77 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 71. 12/ZS 26.8732,1OČ
54
11.05.2025 49 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 49. 34/ZS 43.3148,3OČ/OM
33/0
10.05.2025 48 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 51. 35/ZS 55.8464,9OČ/OM
30/0
27.04.2025 38 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom     OČ
0
27.04.2025 38 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 94. 19/ZS 34.6043,5OČ
39
26.04.2025 37 Slalom na Paraplíčku + 3. ČPV sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 62. 16/ZS 79.2080,7OČ
0
26.04.2025 37 Slalom na Paraplíčku + 3. ČPV sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 97. 22/ZS 45.9051,3OČ
43
20.04.2025 30 2. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 49. 34/ZS 39.9345,6OČ/OM
28/0
19.04.2025 29 1. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 71. 44/ZS 44.9351,4OČ/OM
11/0
13.04.2025 19 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 67. 24/ZS 36.1045,0OČ
12
12.04.2025 18 Stružnická peřej +2.ČPV řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 77. 23/ZS 46.2060,8OČ
12
06.04.2025 15 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 41.   27.6725,9OČ
15
05.04.2025 14 Trutnovský slalom + 1.ČPV Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 55.   40.8038,7OČ
16
16.06.2024 82 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 27. 8/ZS 45.5041,8OČ
3
16.06.2024 82 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 31. 7/ZS 35.2033,6OČ
22
15.06.2024 81 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 25. 8/ZS 41.4034,4OČ
3
15.06.2024 81 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 24. 6/ZS 35.8036,2OČ
27
19.05.2024 57 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 109. 28/ZS 36.3046,7OČ
26
18.05.2024 56 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 89. 26/ZS 31.2039,5OČ
51
14.04.2024 28 Stružnická peřej Stružnice u České Lípy K1M slalom 60. 17/ZS 52.6057,6OČ
14
13.04.2024 27 Stružnická peřej Stružnice u České Lípy K1M slalom 67. 18/ZS 72.9078,6OČ
11
07.04.2024 13 Slalom v Trutnově - 58. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 40. 8/ZS 83.6669,9OČ
4
06.04.2024 12 Slalom v Trutnově - 58. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 39. 9/ZS 44.1741,2OČ
8
01.10.2023 139 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 93. 15/ZM 36.3035,6OČ
41
30.09.2023 138 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 118. 24/ZM 40.7041,9OČ
28
14.05.2023 59 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 123. 19/ZM 46.9061,5OČ
13
13.05.2023 58 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 133. 23/ZM 54.2067,9OČ
7
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Trnka TobiášKlub kanoistiky Železný Brod z.s. K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 13.08.25 aktualizace z registru ČSK
Trnka TobiášKlub kanoistiky Železný Brod z.s. K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.06.24 aktualizace z registru ČSK
Trnka TobiášKlub kanoistiky Železný Brod z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 16.05.23 aktualizace z registru ČSK
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Trnka TobiasKlub kanoistiky Železný Brod z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 02.11.22 aktualizace z registru ČSK
Trnka TobiasKlub kanoistiky Železný Brod z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.04.22 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7239|0|N

rok 2026

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
112.C1M 5/9 157
63.K1M 5/13 921

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
241.C1M 4/4 11
206.K1M 5/20 386
Slalom: Oblastní žebříček Morava
47.C1M 2/2 8
64.K1M 5/8 86

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
245.C1M 2/2 6
322.K1M 5/8 140

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
377.K1M 4/4 89

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2026
K1M120

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026202520242023
C1M112241245-
K1M63206322377

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2025
C1M47
K1M64
Fotky nenalezeny.
0|7239|0|N

rok 2026

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
112.C1M 5/9 157
63.K1M 5/13 921

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
241.C1M 4/4 11
206.K1M 5/20 386
Slalom: Oblastní žebříček Morava
47.C1M 2/2 8
64.K1M 5/8 86

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
245.C1M 2/2 6
322.K1M 5/8 140

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
377.K1M 4/4 89

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2026
K1M120

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026202520242023
C1M112241245-
K1M63206322377

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2025
C1M47
K1M64

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
54 13         67
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár82.082.0821
K1M82.082.0821
NKZ87.087.0853
K1M87.087.0853
veřejné závody51.547.04759
K1M56.449.04746
C1M34.234.01513
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,01
K1M00,000,000,000,01
NKZ00,000,000,000,03
K1M00,000,000,000,03
veřejné závody00,000,000,000,059
K1M00,000,000,000,046
C1M00,000,000,000,013
Celkem00,000,000,000,063
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár2542700,0
K1M2542700,0
NKZ6821400,0
K1M6821400,0
veřejné závody11498292824,6
K1M89916102123,6
C1M25663728,0
Celkem122111892823,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

NKZ slalom

Kategorie K1M

Trnka Tobiášsl 127
20.09.26
sl 126
19.09.26
sl 73
21.06.26
sl 72
20.06.26
pořadí82.87.85.89.
odstup %24,331,441,140,3
% poražených soupeřů28,923,917,618,5
pořadí2026celkem
průměr85.885.8
medián8585
modus8282
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %34,334,3
průměrné % poražených soupeřů22,222,2
počet jízd88
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Trnka Tobiášsl 86
18.07.26
sl 57
06.06.26
sl 53
23.05.26
sl 23
19.04.26
sl 21
18.04.26
sl 11
05.04.26
sl 10
04.04.26
sl 141
04.10.25
sl 37
26.04.25
sl 82
16.06.24
sl 81
15.06.24
pořadí47.15.30.31.34.23.37.35.62.27.25.
odstup %21,319,817,929,628,021,032,226,380,741,834,4
% poražených soupeřů37,069,653,246,446,850,026,529,23,223,525,0
pořadí202420252026celkem
průměr26.048.531.033.3
medián25353131
modus25351515
počet závodů22711
průměrný odstup od vítěze %38,153,524,232,1
průměrné % poražených soupeřů24,316,247,137,3
počet jízd431421
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
28,6%
4
36,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
5
35,7%
5
23,8%

Kategorie K1M

Trnka Tobiášsl 114
29.08.26
sl 86
18.07.26
sl 68
14.06.26
sl 67
13.06.26
sl 58
07.06.26
sl 57
06.06.26
sl 54
24.05.26
sl 53
23.05.26
sl 23
19.04.26
sl 21
18.04.26
sl 11
05.04.26
sl 10
04.04.26
sl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 104
10.08.25
sl 103
09.08.25
sl 82
22.06.25
sl 80
21.06.25
sl 78
15.06.25
sl 77
14.06.25
sl 49
11.05.25
sl 48
10.05.25
sl 38
27.04.25
sl 37
26.04.25
sl 30
20.04.25
sl 29
19.04.25
sl 19
13.04.25
sl 18
12.04.25
sl 15
06.04.25
sl 14
05.04.25
sl 82
16.06.24
sl 81
15.06.24
sl 57
19.05.24
sl 56
18.05.24
sl 28
14.04.24
sl 27
13.04.24
sl 13
07.04.24
sl 12
06.04.24
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
pořadí40.34.29.36.26.26.47.39.31.55.25.23.42.55.15.18.55.70.47.59.81.71.49.51.94.97.49.71.67.77.41.55.31.24.109.89.60.67.40.39.93.118.123.133.
odstup %13,515,022,631,419,715,119,720,420,424,819,612,727,329,411,813,024,423,648,563,140,632,148,364,943,551,345,651,445,060,825,938,733,636,246,739,557,678,669,941,235,641,961,567,9
% poražených soupeřů71,371,867,862,471,975,569,975,673,257,573,979,059,450,586,485,159,153,147,735,637,044,044,241,931,632,946,121,323,320,029,825,052,463,522,939,723,418,511,420,834,322,014,710,2
pořadí2023202420252026celkem
průměr116.857.458.234.356.8
medián11840553149
modus9324552655
počet závodů48201244
průměrný odstup od vítěze %51,750,439,519,637,1
průměrné % poražených soupeřů20,331,643,770,846,8
počet jízd815392486
lepší 1. jízda1
25,0%
3
37,5%
7
35,0%
5
41,7%
16
36,4%
čistých jízd1
12,5%
4
26,7%
6
15,4%
9
37,5%
20
23,3%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

Trnka Tobiášsl 132
02.10.26
sl 89
20.07.26
sl 88
19.07.26
pořadí50.42.18.
odstup %30,635,536,9
% poražených soupeřů44,335,972,6
pořadí2026celkem
průměr36.736.7
medián4242
modus1818
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %34,334,3
průměrné % poražených soupeřů50,950,9
počet jízd66
lepší 1. jízda3
100,0%
3
100,0%
čistých jízd2
33,3%
2
33,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Trnka Tobiášsl 139
28.09.25
sl 138
27.09.25
pořadí38.41.
odstup %35,037,0
% poražených soupeřů14,09,1
pořadí2025celkem
průměr39.539.5
medián3838
modus3838
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %36,036,0
průměrné % poražených soupeřů11,611,6
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie K1M

Trnka Tobiášsl 139
28.09.25
sl 138
27.09.25
sl 82
22.06.25
sl 80
21.06.25
sl 49
11.05.25
sl 48
10.05.25
sl 30
20.04.25
pořadí47.47.47.59.49.51.49.
odstup %28,824,048,563,148,364,945,6
% poražených soupeřů52,155,847,735,644,241,946,1
pořadí2025celkem
průměr49.949.9
medián4949
modus4747
počet závodů77
průměrný odstup od vítěze %46,246,2
průměrné % poražených soupeřů46,246,2
počet jízd1313
lepší 1. jízda4
57,1%
4
57,1%
čistých jízd1
7,7%
1
7,7%