Čapská Valerie, 2011

TJ Syntesia Pardubiceregistrační číslo: 057158
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 C1: 3 C2: 3sjezd K1: 3 C1: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
05.05.2024 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 21. 18/ZS 36.8037,1OČ/OM
4/0
05.05.2024 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 35. 24/ZS 69.4077,6OČ/OM
5/0
04.05.2024 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 20. 18/ZS 42.4144,0OČ/OM
5/0
04.05.2024 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 36. 24/ZS 132.28152,5OČ/OM
4/0
02.05.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka K1W sjezd 4. 2/ZS 138.9715,3
8
02.05.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka C1W sjezd 2. 1/ZS 60.986,2
10
18.04.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka C1W sjezd 1.  
13
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1W sjezd 27. 8/ZS 350.3240,0ČP/OČ/OM
9/1/0
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C1W sjezd 12. 2/ZS 118.4211,4ČP/OČ/OM
33/25/0
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1W sjezd 27. 8/ZS 312.5935,5ČP/OČ/OM
9/1/0
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C1W sjezd 9. 1/ZS 132.1512,7ČP/OČ/OM
40/13/0
07.04.2024 Slalom v Trutnově - 58. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W slalom 5. 4/ZS 114.3580,1
1
07.04.2024 Slalom v Trutnově - 58. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
MARKOVÁ Kristýna
3. 1/DM 45.7027,5
1
06.04.2024 Slalom v Trutnově - 58. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W slalom 5. 4/ZS 17.5313,2
1
06.04.2024 Sprint v Trutnově Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W sjezd 1.  
0
04.04.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka C1W sjezd 3. 1/ZS 108.4011,1
8
21.03.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka C1W sjezd 2.   106.9010,9
13
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 16. 4/ZM 26.0021,8
7
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
MARKOVÁ Kristýna
18. 4/ZS 43.4033,9
1
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 50. 9/ZM 37.4033,5
7
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 16. 4/ZM 26.5023,4
6
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
MARKOVÁ Kristýna
16. 4/ZS 35.3029,0
3
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 49. 9/ZM 36.8034,5
6
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky K1W sjezd 16. 7/ZM 9.1520,6-
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky C1W sjezd 3. 1/ZM 1.693,4-
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky C1W slalom 19. 9/ZM 69.6564,8-
02.09.2023 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 13. 6/ZM 56.1818,2OČ/OM
1/0
02.09.2023 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 4. 2/ZM 17.225,1OČ/OM
3/0
01.09.2023 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 13. 6/ZM 9.1217,1OČ/OM
1/0
01.09.2023 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 3. 1/ZM 1.161,9OČ/OM
3/0
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W slalom 23. 11/ZM 98.9894,3OČ/OM
2/0
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W slalom 26. 11/ZM 469.29442,1OČ/OM
0/0
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 27. 10/ZM 40.5640,2
5
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 68. 16/ZM 67.2969,2
3
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 31. 11/ZM 44.2842,0
4
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka C1W slalom 5. 2/ZM 15.0212,4
5
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka C2M slalom
MARKOVÁ Kristýna
6. 1/ZS 42.9837,7
3
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka K1W slalom 23. 6/ZM 36.0733,7
3
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka C1W slalom 9. 4/ZM 24.9120,4
1
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka C2M slalom
MARKOVÁ Kristýna
8. 1/ZS 58.0247,5
2
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka K1W slalom 21. 5/ZM 22.9919,8
3
23.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 2. 1/ZM 89.607,5
2
23.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 3. 1/ZM 8.3411,6
1
22.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 3. 1/ZM 109.089,3
2
22.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 3. 1/ZM 6.819,6
2
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 6. 2/ZM 32.7626,8
1
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
MARKOVÁ Kristýna
10. 1/ZS 56.9441,2
2
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 14. 2/ZM 37.9733,4
6
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 6. 2/ZM 25.4821,4
2
24.06.2023 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada C1W sjezd 3. 1/ZM 133.0022,1
1
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
MARKOVÁ Kristýna
9. 1/ZS 56.0444,0
2
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 16. 3/ZM 38.7234,6
6
22.06.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 2.   25.002,3
5
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1W sjezd 11. 4/ZM 156.6816,2OČ/OM
0/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1W sjezd 17. 3/ZM 179.9019,2OČ/OM
0/0
01.06.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 2. 1/ZM 219.3023,0
4
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 20. 8/ZM 33.3935,8OČ/OM
4/0
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 37. 15/ZM 64.4278,6OČ/OM
2/0
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 24. 8/ZM 49.3652,8OČ/OM
2/0
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 39. 15/ZM 65.3874,4OČ/OM
0/0
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1W slalom 15. 6/ZM 23.0022,8
3
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 40. 11/ZM 77.2082,6
0
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1W slalom 14. 5/ZM 28.0028,4
4
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 43. 11/ZM 68.4075,5
0
11.05.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 3. 1/ZM 240.3024,7
5
30.04.2023 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W slalom 8. 5/ZM 62.1952,4
3
29.04.2023 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W slalom 11. 5/ZM 119.5098,9
0
27.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe C1W sjezd 4. 1/ZM 302.0131,4
3
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 18. 7/ZM 253.32246,4OM/OČ
0/1
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 31. 11/ZM 368.47380,5OM/OČ
0/0
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 15. 5/ZM 379.81341,5OM/OČ
0/5
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 29. 10/ZM 316.00323,7OM/OČ
0/0
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 29. 10/ZM 66.1753,9
0
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 55. 13/ZM 75.1966,6
1
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 27. 9/ZM 48.0038,5
3
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 62. 14/ZM 118.22106,3
0
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 18. 9/ZM 21.6647,8OČ/OM
0/0
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 10. 4/ZM 16.9431,6OČ/OM
0/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 19. 10/ZM 161.1457,8OČ/OM
0/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 10. 5/ZM 190.3259,9OČ/OM
0/0
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W sjezd 31. 16/ZM 22.7153,3-
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W sjezd 16. 7/ZM 20.5842,7-
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1W sjezd 29. 15/ZM 18.8244,0-
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1W sjezd 13. 6/ZM 11.4621,3-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1W slalom 31. 15/ZM 68.6565,7-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1W slalom 29. 14/ZM 83.0774,3-
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 15. 5/ZM 79.0069,9
0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 33. 8/ZM 86.2082,4
0
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 11. 4/ZM 55.5048,3
1
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 29. 6/ZM 66.4058,6
0
19.05.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 4.   49.0042,2
6
19.05.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1W sjezd 4.   51.0044,0
2
14.04.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1W sjezd 10.   223.6022,6
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Čapská ValerieTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Čapská ValerieTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 05.09.23 aktualizace z registru ČSK
Čapská ValerieTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 27.06.23 aktualizace z registru ČSK
Čapská ValerieTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 20.05.23 aktualizace z registru ČSK
Čapská ValerieTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Čapská ValerieTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.04.22 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7262|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
41.C1W 4/4 11
7.C2X
Marková Kristýna
1/1 1
98.K1W 2/2 9
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 2/2 73
27.K1W 2/2 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/7 74
22.K1W 3/3 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
54.C1W 5/18 28
51.C2M
Marková Kristýna
5/6 12
152.K1W 5/13 28
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1W 5/13 20
66.K1W 2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 K1W 2/2 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
78.C1W 4/4 4
188.K1W 4/4 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1W 4/4 2
40.K1W 3/3 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024
C1W9
K1W27

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022
C1W415478
C2X7--
K1W98152188
C2M-51-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022
C1W41524
K1W226640

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023
C1W3540
K1W6578

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022
C1W243331
K1W366877
Fotky nenalezeny.
0|7262|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
41.C1W 4/4 11
7.C2X
Marková Kristýna
1/1 1
98.K1W 2/2 9
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 2/2 73
27.K1W 2/2 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/7 74
22.K1W 3/3 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
54.C1W 5/18 28
51.C2M
Marková Kristýna
5/6 12
152.K1W 5/13 28
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1W 5/13 20
66.K1W 2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 K1W 2/2 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
78.C1W 4/4 4
188.K1W 4/4 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1W 4/4 2
40.K1W 3/3 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024
C1W9
K1W27

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022
C1W415478
C2X7--
K1W98152188
C2M-51-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022
C1W41524
K1W226640

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023
C1W3540
K1W6578

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022
C1W243331
K1W366877

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
20 28 7 11 27   93
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody23.420.01654
C1W16.716.0527
K1W37.135.02920
C2M11.29.066
C2X3.03.031
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,011,911,954
C1W00,000,000,000,027
K1W00,000,000,000,020
C2M00,000,000,000,06
C2X00,000,01100,01100,01
Celkem00,000,011,911,954
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1054094392221,0
C1W522038391325,0
K1W39196250615,4
C2M12766216,7
C2X2189150,0
Celkem1054094392221,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Čapská Valeriesl 127
09.09.23
sl 109
05.08.23
pořadí19.31.
odstup % *)64,842,0
% poražených soupeřů *)21,711,8
pořadí2023celkem
průměr25.025.0
medián1919
modus1919
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)53,453,4
průměrné % poražených soupeřů *)16,816,8
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Čapská Valeriesl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 13
07.04.24
sl 12
06.04.24
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
pořadí21.20.5.5.16.16.23.26.27.31.5.9.6.6.20.24.15.14.8.11.18.15.29.27.15.11.
odstup %37,144,080,113,221,823,494,3442,140,242,012,420,426,821,435,852,822,828,452,498,9246,4341,553,938,569,948,3
% poražených soupeřů20,026,9------31,828,612,0---16,111,860,011,116,728,629,611,517,623,530,0---------3,413,312,528,6
pořadí202220232024celkem
průměr20.516.112.816.3
medián1515515
modus11655
počet závodů418426
průměrný odstup od vítěze %52,690,243,677,3
průměrné % poražených soupeřů14,518,311,716,7
počet jízd834850
lepší 1. jízda1
25,0%
5
27,8%
1
25,0%
7
26,9%
čistých jízd6
75,0%
7
20,6%
0
0,0%
13
26,0%

Kategorie C2M

Čapská Valeriesl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
pořadí18.16.6.8.10.9.
odstup %33,929,037,747,541,244,0
% poražených soupeřů19,028,654,530,018,220,0
pořadí2023celkem
průměr11.211.2
medián99
modus66
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %38,938,9
průměrné % poražených soupeřů28,428,4
počet jízd1212
lepší 1. jízda3
50,0%
3
50,0%
čistých jízd2
16,7%
2
16,7%

Kategorie K1W

Čapská Valeriesl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 110
06.08.23
sl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
pořadí35.36.50.49.68.23.21.14.16.37.39.40.43.31.29.55.62.33.29.
odstup %77,6152,533,534,569,233,719,833,434,678,674,482,675,5380,5323,766,6106,382,458,6
% poražených soupeřů17,114,614,014,36,929,031,038,131,812,27,32,52,39,16,75,31,65,99,7
pořadí202220232024celkem
průměr44.835.435.537.4
medián33373536
modus29143529
počet závodů413219
průměrný odstup od vítěze %78,598,0115,195,7
průměrné % poražených soupeřů5,615,815,913,7
počet jízd825437
lepší 1. jízda0
0,0%
3
23,1%
2
100,0%
5
26,3%
čistých jízd1
12,5%
5
20,0%
0
0,0%
6
16,2%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Čapská Valeriesl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 84
28.06.22
pořadí21.20.23.26.20.24.18.15.29.
odstup %37,144,094,3442,135,852,8246,4341,574,3
% poražených soupeřů20,026,912,0---29,611,5------12,5
pořadí202220232024celkem
průměr29.021.020.521.8
medián29202021
modus29152020
počet závodů1629
průměrný odstup od vítěze %74,3202,240,6152,1
průměrné % poražených soupeřů12,58,923,512,5
počet jízd210416
lepší 1. jízda0
0,0%
2
33,3%
1
50,0%
3
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Čapská Valeriesl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 84
28.06.22
pořadí35.36.37.39.31.29.31.
odstup %77,6152,578,674,4380,5323,765,7
% poražených soupeřů17,114,612,27,39,16,76,3
pořadí202220232024celkem
průměr31.034.035.534.0
medián31313535
modus31293531
počet závodů1427
průměrný odstup od vítěze %65,7214,3115,1164,7
průměrné % poražených soupeřů6,38,815,910,5
počet jízd27413
lepší 1. jízda0
0,0%
1
25,0%
2
100,0%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
1
14,3%
0
0,0%
1
7,7%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Čapská Valeriesj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
pořadí12.9.
odstup %11,412,7
% poražených soupeřů26,720,0
pořadí2024celkem
průměr10.510.5
medián99
modus99
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %12,012,0
průměrné % poražených soupeřů23,423,4

Kategorie K1W

Čapská Valeriesj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
pořadí27.27.
odstup %40,035,5
% poražených soupeřů7,17,1
pořadí2024celkem
průměr27.027.0
medián2727
modus2727
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %37,737,7
průměrné % poražených soupeřů7,17,1

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Čapská Valeriesj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
pořadí12.9.11.17.
odstup %11,412,716,219,2
% poražených soupeřů26,720,09,15,9
pořadí20232024celkem
průměr14.010.512.3
medián11911
modus1199
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %17,712,014,9
průměrné % poražených soupeřů7,523,415,4

Kategorie K1W

Čapská Valeriesj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
pořadí27.27.
odstup %40,035,5
% poražených soupeřů7,17,1
pořadí2024celkem
průměr27.027.0
medián2727
modus2727
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %37,737,7
průměrné % poražených soupeřů7,17,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Čapská Valeriesj 41
02.05.24
sj 29
18.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 10
04.04.24
sj 3
21.03.24
sj 122
02.09.23
sj 101
23.07.23
sj 99
22.07.23
sj 81
24.06.23
sj 79
22.06.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 67
01.06.23
sj 48
11.05.23
sj 35
27.04.23
sj 116
03.09.22
sj 58
19.05.22
sj 29
14.04.22
pořadí2.1.12.9.3.2.4.2.3.3.2.11.17.2.3.4.10.4.10.
odstup %6,20,011,412,711,110,95,17,59,322,12,316,219,223,024,731,459,944,022,6
% poražených soupeřů83,3100,026,720,075,091,757,150,050,0---88,99,15,985,781,862,510,066,710,0
pořadí202220232024celkem
průměr8.05.14.85.5
medián10323
modus10222
počet závodů310619
průměrný odstup od vítěze %42,116,18,717,9
průměrné % poražených soupeřů28,949,166,151,3

Kategorie K1W

Čapská Valeriesj 41
02.05.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 122
02.09.23
sj 116
03.09.22
sj 58
19.05.22
pořadí4.27.27.13.19.4.
odstup %15,340,035,518,257,842,2
% poražených soupeřů81,37,17,114,35,376,9
pořadí202220232024celkem
průměr11.513.019.315.7
medián4132713
modus413274
počet závodů2136
průměrný odstup od vítěze %50,018,230,234,8
průměrné % poražených soupeřů41,114,331,832,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Čapská Valeriesj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 116
03.09.22
pořadí12.9.4.11.17.10.
odstup %11,412,75,116,219,259,9
% poražených soupeřů26,720,057,19,15,910,0
pořadí202220232024celkem
průměr10.010.710.510.5
medián1011910
modus10494
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %59,913,512,020,7
průměrné % poražených soupeřů10,024,023,421,5

Kategorie K1W

Čapská Valeriesj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 122
02.09.23
sj 116
03.09.22
pořadí27.27.13.19.
odstup %40,035,518,257,8
% poražených soupeřů7,17,114,35,3
pořadí202220232024celkem
průměr19.013.027.021.5
medián19132719
modus19132727
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %57,818,237,737,9
průměrné % poražených soupeřů5,314,37,18,5

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Čapská Valeriesp 129
10.09.23
sp 113
28.08.22
pořadí3.16.
odstup %3,442,7
% poražených soupeřů84,628,6
pořadí20222023celkem
průměr16.03.09.5
medián1633
modus1633
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %42,73,423,0
průměrné % poražených soupeřů28,684,656,6

Kategorie K1W

Čapská Valeriesp 129
10.09.23
sp 113
28.08.22
pořadí16.31.
odstup %20,653,3
% poražených soupeřů31,86,3
pořadí20222023celkem
průměr31.016.023.5
medián311616
modus311616
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %53,320,637,0
průměrné % poražených soupeřů6,331,819,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Čapská Valeriesp 11
06.04.24
sp 124
01.09.23
sp 102
23.07.23
sp 100
22.07.23
sp 118
04.09.22
pořadí1.3.3.3.10.
odstup %0,01,911,69,631,6
% poražených soupeřů100,071,450,050,010,0
pořadí202220232024celkem
průměr10.03.01.04.0
medián10313
modus10313
počet závodů1315
průměrný odstup od vítěze %31,67,70,010,9
průměrné % poražených soupeřů10,057,1100,056,3

Kategorie K1W

Čapská Valeriesp 124
01.09.23
sp 118
04.09.22
pořadí13.18.
odstup %17,147,8
% poražených soupeřů14,315,0
pořadí20222023celkem
průměr18.013.015.5
medián181313
modus181313
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %47,817,132,4
průměrné % poražených soupeřů15,014,314,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Čapská Valeriesp 124
01.09.23
sp 118
04.09.22
sp 85
29.06.22
pořadí3.10.13.
odstup %1,931,621,3
% poražených soupeřů71,410,062,5
pořadí20222023celkem
průměr11.53.08.7
medián10310
modus1033
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %26,51,918,3
průměrné % poražených soupeřů36,371,448,0

Kategorie K1W

Čapská Valeriesp 124
01.09.23
sp 118
04.09.22
sp 85
29.06.22
pořadí13.18.29.
odstup %17,147,844,0
% poražených soupeřů14,315,012,5
pořadí20222023celkem
průměr23.513.020.0
medián181318
modus181313
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %45,917,136,3
průměrné % poražených soupeřů13,814,313,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále