Šavel Vojtěch, 2010

Wild Water Canoe Club FROLregistrační číslo: 090023
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+ zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 114. 11/DM 69.0091,5OČ
0
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 35. 5/DM 14.9020,0OČ
93
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 67. 8/DM 24.6326,7OČ
48
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 50. 7/DM 16.6018,2OČ
74
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS K1M slalom 62. 18/DM 20.2326,1OČ
56
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS K1M slalom 72. 20/DM 26.7133,6OČ
48
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 46.   19.2927,6OČ
54
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 64.   26.6932,1OČ
44
28.09.2025 137 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 51. 6/DM 43.8045,1OČ
2
28.09.2025 137 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 53. 10/DM 23.2026,5OČ
48
27.09.2025 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 62. 8/DM 26.4028,6OČ
59
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 47. 7/DM 21.7122,0OČ
53
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 51. 7/DM 26.3026,9OČ
59
15.06.2025 78 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 90. 17/DM 39.0145,2OČ
37
14.06.2025 77 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 80. 19/DM 31.7637,9OČ
45
27.04.2025 38 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 91. 18/DM 34.2043,0OČ
42
26.04.2025 37 Slalom na Paraplíčku + 3. ČPV sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 101. 18/DM 47.3052,8OČ
39
13.10.2024 145 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom     OČ
0
12.10.2024 144 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 62. 10/ZS 31.9030,2OČ
32
06.10.2024 150 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 92. 18/ZS 34.6446,4OČ
28
05.10.2024 149 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 97. 17/ZS 35.3549,4OČ
33
21.07.2024 97 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok K1M slalom 93. 18/ZS 44.4661,8OČ
21
20.07.2024 96 Letní slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok K1M slalom 89. 19/ZS 35.8349,6OČ
31
26.05.2024 62 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom     OČ
6
25.05.2024 61 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 127. 30/ZS 28.0942,8OČ
49
19.05.2024 57 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 119. 30/ZS 45.5058,6OČ
17
18.05.2024 56 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 101. 28/ZS 36.3046,0OČ
38
14.04.2024 28 Stružnická peřej Stružnice u České Lípy K1M slalom     OČ
0
13.04.2024 27 Stružnická peřej Stružnice u České Lípy K1M slalom 58. 17/ZS 48.6052,4OČ
19
08.10.2023 147 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 66. 13/ZS 28.2836,5OČ
23
07.10.2023 146 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 85. 17/ZS 32.4436,5OČ
21
17.09.2023 132 54. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 102. 26/ZS 30.4137,4OČ
36
16.09.2023 131 54. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + 6. ČP veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 100. 27/ZS 48.5647,9OČ
25
18.06.2023 78 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 114. 33/ZS 43.1950,1OČ
22
17.06.2023 77 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 120. 31/ZS 45.0554,1OČ
20
21.05.2023 64 Slalom v Sušici + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 83. 2/ZS 31.2340,8OČ
12
20.05.2023 63 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 93. 3/ZS 41.3253,0OČ
12
02.10.2022 137 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 115. 27/ZM 79.09106,4OČ
12
01.10.2022 136 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 139. 31/ZM 77.0596,2OČ
8
25.09.2022 134 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 111. 22/ZM 54.7452,0OČ
15
24.09.2022 133 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 126. 30/ZM 68.7365,4OČ
6
22.05.2022 63 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom     OČ
0
21.05.2022 62 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom     OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Šavel VojtěchWild Water Canoe Club FROL K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Šavel VojtěchWild Water Canoe Club FROL K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.05.22 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7284|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
181.K1M 5/6 319

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
254.C1M 1/1 2
258.K1M 5/10 273

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
296.K1M 5/12 183

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
348.K1M 5/8 127

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
420.K1M 5/6 41

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025202420232022
K1M181258296348420
C1M-254---
Fotky nenalezeny.
0|7284|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
181.K1M 5/6 319

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
254.C1M 1/1 2
258.K1M 5/10 273

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
296.K1M 5/12 183

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
348.K1M 5/8 127

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
420.K1M 5/6 41

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025202420232022
K1M181258296348420
C1M-254---

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
37 1         38
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody84.989.06238
K1M85.990.06237
C1M51.051.0511
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,038
K1M00,000,000,000,037
C1M00,000,000,000,01
Celkem00,000,000,000,038
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody77760101620,8
K1M75754101621,3
C1M26300,0
Celkem77760101620,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Šavel Vojtěchsl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
sl 129
27.09.26
sl 128
26.09.26
sl 54
24.05.26
sl 53
23.05.26
sl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 137
28.09.25
sl 136
27.09.25
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 78
15.06.25
sl 77
14.06.25
sl 38
27.04.25
sl 37
26.04.25
sl 144
12.10.24
sl 150
06.10.24
sl 149
05.10.24
sl 97
21.07.24
sl 96
20.07.24
sl 61
25.05.24
sl 57
19.05.24
sl 56
18.05.24
sl 27
13.04.24
sl 147
08.10.23
sl 146
07.10.23
sl 132
17.09.23
sl 131
16.09.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 64
21.05.23
sl 63
20.05.23
sl 137
02.10.22
sl 136
01.10.22
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
pořadí114.35.67.50.62.72.46.64.53.62.47.51.90.80.91.101.62.92.97.93.89.127.119.101.58.66.85.102.100.114.120.83.93.115.139.111.126.
odstup %91,520,026,718,226,133,627,632,126,528,622,026,945,237,943,052,830,246,449,461,849,642,858,646,052,436,536,537,447,950,154,140,853,0106,496,252,065,4
% poražených soupeřů3,474,444,161,760,154,555,442,250,552,055,356,129,936,833,830,137,827,831,417,127,339,415,731,529,635,627,628,422,016,315,028,126,416,811,518,511,3
pořadí20222023202420252026celkem
průměr122.895.493.168.566.785.9
medián1159393626290
modus1116658463562
počet závodů48910637
průměrný odstup od vítěze %80,044,648,634,336,045,2
průměrné % poražených soupeřů14,524,928,644,249,733,9
počet jízd81618201274
lepší 1. jízda2
50,0%
2
25,0%
3
33,3%
5
50,0%
3
50,0%
15
40,5%
čistých jízd0
0,0%
4
25,0%
3
16,7%
5
25,0%
4
33,3%
16
21,6%