Paulů Erika, 2013

TJ Semilyregistrační číslo: 059001
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+ C1: 3sjezd C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 6. 4/ZS 10.9811,3OČ
10
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 10. 2/ZS 8.048,9OČ
33
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 12. 5/ZS 20.7022,9OČ
6
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 13. 4/ZS 10.1711,7OČ
34
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 18. 6/ZS 22.6120,9OČ
6
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 14. 6/ZS 10.6010,0OČ
32
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 12. 5/ZS 14.3913,4OČ
13
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 9. 3/ZS 9.119,0OČ
56
06.09.2026 118 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. + 5. ČPž Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W sjezd 7. 5/ZS 2.465,3OČ/OM
7/0
06.09.2026 118 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. + 5. ČPž Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W sjezd 8. 7/ZS 5.2210,2OČ/OM
4/0
05.09.2026 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. ČPž Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W slalom 29. 20/ZS 109.2996,9OČ/OM
3/0
05.09.2026 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. ČPž Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 19. 15/ZS 23.9022,5OČ/OM
15/0
30.08.2026 112 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + PEU CUP + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné K1W sjezd 47. 7/ZS 24.2249,1ČP/OČ/OM
0/3/0
29.08.2026 110 4. ČP žáků ve sjezdu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1W sjezd 4. 4/ZS 15.225,3ČP/OČ/OM
57/6/0
29.08.2026 111 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + PEU CUP + MČR veteránů + 7.ČPJ Areál Lídy Polesné K1W sjezd 52.   3551.207.278,5ČP/OČ/OM
0/0/0
29.08.2026 110 4. ČP žáků ve sjezdu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné C1W sjezd 5. 4/ZS 24.597,4ČP/OČ/OM
53/2/0
28.08.2026 109 3. ČP žáků ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1W sjezd 5. 5/ZS 4.238,8ČP/OČ/OM
53/7/0
28.08.2026 109 3. ČP žáků ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné C1W sjezd 8. 7/ZS 4.948,7ČP/OČ/OM
43/1/0
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 18. 8/ZS 23.4222,4OČ
8
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 28. 8/ZS 17.3417,5OČ
32
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 19. 8/ZS 24.9522,5OČ
7
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 28. 7/ZS 20.6219,2OČ
34
22.06.2026
25.06.2026
74 Olympiáda dětí a mládeže 2026 USD Praha Troja K1W slalom 21. 7/ZS 35.7941,6-
22.06.2026
25.06.2026
74 Olympiáda dětí a mládeže 2026 USD Praha Troja C1W slalom 21. 7/ZS 168.45185,6-
22.06.2026
25.06.2026
74 Olympiáda dětí a mládeže 2026 USD Praha Troja K1X slalom
W
17. 11/ZS -
07.06.2026 61 MČR žáků v klasickém sjezdu ve Dvoře Králové + 6.ČPJ + 2.ČPž řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí. (viz webové stránky závodu). https://www.lokotrutno K1W sjezd 19. 4/ZS 119.1615,8OČ/OM
11/0
07.06.2026 61 MČR žáků v klasickém sjezdu ve Dvoře Králové + 6.ČPJ + 2.ČPž řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí. (viz webové stránky závodu). https://www.lokotrutno C1W sjezd 15. 6/ZS 115.7113,4OČ/OM
3/0
06.06.2026 59 MČR dorostu v klasickém sjezdu ve Dvoře Králové + 5.ČPJ + 1.ČPž řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí. (viz webové stránky závodu). https://www.lokotrutno K1W sjezd 18. 3/ZS 121.7416,2OČ/OM
11/0
06.06.2026 59 MČR dorostu v klasickém sjezdu ve Dvoře Králové + 5.ČPJ + 1.ČPž řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí. (viz webové stránky závodu). https://www.lokotrutno C1W sjezd 17. 6/ZS 134.4315,7OČ/OM
2/0
24.05.2026 51 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné C1W slalom 26. 20/ZS 29.9735,0OČ/OM
4/0
24.05.2026 51 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1W slalom 32. 25/ZS 25.1931,8OČ/OM
9/0
23.05.2026 49 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné C1W slalom 23. 18/ZS 38.2540,5OČ/OM
6/0
23.05.2026 49 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1W slalom 23. 18/ZS 24.0128,1OČ/OM
14/0
26.04.2026 32 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 24. 20/ZS 55.3046,9OČ/OM
1/0
26.04.2026 32 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 24. 19/ZS 24.3422,4OČ/OM
9/0
25.04.2026 31 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 23. 18/ZS 73.5061,9OČ/OM
3/0
25.04.2026 31 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 23. 18/ZS 37.9335,2OČ/OM
10/0
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 C1W slalom 22. 10/ZS 42.9454,5OČ
0
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 K1W slalom 32. 12/ZS 24.4332,4OČ
13
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel C1W slalom 23. 10/ZS 66.6585,3OČ
0
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel K1W slalom 30. 12/ZS 22.8829,8OČ
18
05.04.2026 11 Stružnická peřej řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna C1W slalom 13. 8/ZS 45.1045,4OČ
0
05.04.2026 11 Stružnická peřej řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna K1W slalom 22. 10/ZS 23.7026,1OČ
9
04.04.2026 10 Stružnická peřej + 1.Český pohár veteránů řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna C1W slalom 12. 8/ZS 46.9053,6OČ
0
04.04.2026 10 Stružnická peřej + 1.Český pohár veteránů řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna K1W slalom 18. 9/ZS 15.1017,2OČ
15
28.03.2026 3 Sjezd na BEROUNCE řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě K1W sjezd 11. 2/ZS 282.0122,1OČ
5
28.03.2026 4 Sjezd na BEROUNCE řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě K1W sjezd 11. 2/ZS 235.8018,0OČ
5
28.09.2025 137 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom     OČ
0
28.09.2025 137 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom     OČ
0
27.09.2025 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 25. 7/ZM 48.4042,9OČ
3
27.09.2025 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 28. 8/ZM 27.1026,1OČ
21
07.09.2025 124 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátu + 5.ČPž USD Roztoky K1W sjezd 17. 4/ZM 8.1719,4OČ/OM
5/0
06.09.2025 122 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátu + 7.ČPž USD Roztoky K1W slalom 43. 21/ZM 104.4992,7-
30.08.2025 115 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 12. 2/ZM 42.0314,4OČ/OM
4/0
29.08.2025 113 3. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 16. 4/ZM 7.7116,6OČ/OM
3/0
10.08.2025 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 45. 7/ZM 33.5737,2OČ
15
09.08.2025 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 51. 9/ZM 38.6643,2OČ
16
27.07.2025 102 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem K1W slalom     OČ
0
26.07.2025 101 Letní slalom v Českém Vrbném + 5.ČPV Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem K1W slalom 54.   52.3262,1OČ
5
20.07.2025 98 Sjezd v Třebechovicích sjezd Štěnkov- Třebechovice loděnice , sprint Třebechovice - loděnice K1W sjezd 3. 1/ZM 61.605,7OČ
3
20.07.2025 99 Sprint v Třebechovicích sjezd Štěnkov- Třebechovice loděnice , sprint Třebechovice - loděnice K1W sjezd 3. 1/ZM 3.404,9OČ
3
19.07.2025 96 Sjezd v Třebechovicích sjezd Štěnkov- Třebechovice loděnice , sprint Třebechovice - loděnice K1W sjezd 4. 1/ZM 81.707,8OČ
3
19.07.2025 97 Sprint v Třebechovicích sjezd Štěnkov- Třebechovice loděnice , sprint Třebechovice - loděnice K1W sjezd 4. 1/ZM 5.408,1OČ
3
22.06.2025 82 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 47. 19/ZM 312.30289,8OČ/OM
2/0
21.06.2025 80 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom     OČ/OM
0/0
25.05.2025 59 MČR žáků v klasickém sjezdu ve Vyšším Brodě + veřejný sjezd + 2.ČPž + 7.ČPJ Řeka Vltava. Start pod kempem ve Vyšším Brodě. Cíl pod bývalou slalomovou tratí u Herbertova (cca 20 K1W sjezd 22. 3/ZM 194.9023,5-
24.05.2025 57 MČR dorostu v klasickém sjezdu ve Vyšším Brodě + veřejný sjezd +6.ČPJ 1.ČPž Řeka Vltava. Start pod kempem ve Vyšším Brodě. Cíl pod bývalou slalomovou tratí u Herbertova (cca 20 K1W sjezd 27. 4/ZM 196.2023,2-
11.05.2025 49 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 40. 16/ZM 64.3262,5OČ/OM
5/0
10.05.2025 48 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 42. 17/ZM 93.6898,4OČ/OM
6/0
27.04.2025 38 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 29. 9/ZM 46.9049,8OČ
4
26.04.2025 37 Slalom na Paraplíčku + 3. ČPV sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 41. 10/ZM 56.7053,4OČ
5
13.04.2025 19 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom     OČ
0
12.04.2025 18 Stružnická peřej +2.ČPV řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 40. 11/ZM 81.8095,3OČ
5
06.04.2025 15 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom     OČ
0
05.04.2025 14 Trutnovský slalom + 1.ČPV Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 21.   59.5248,0OČ
2
30.03.2025 10 Sjezd na Sázavě/Berounce + 2.ČPJ + 2.nominační závod RD U23 řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě K1W sjezd 29. 3/ZM 397.1034,3OČ
4
13.10.2024 145 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom     OČ
0
12.10.2024 144 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 37. 13/ZM 43.6038,7OČ
4
08.09.2024 131 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. + 5. Český pohár žáků ve sjezdu Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W sjezd 31. 8/ZM 12.3729,2-
31.08.2024 121 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 15. 5/ZM 53.5818,1OČ/OM
3/0
30.08.2024 124 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 23. 10/ZM 19.0339,2OČ/OM
1/0
18.08.2024 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 65. 12/ZM 49.8851,6OČ
2
17.08.2024 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 72. 12/ZM 54.0955,4OČ
0
27.07.2024 100 Sjezd v Třebechovicích sjezd Štěnkov- Třebechovice loděnice , sprint Třebechovice - loděnice K1W sjezd 11. 1/ZM 198.4020,4OČ
2
27.07.2024 101 Sprint v Třebechovicích sjezd Štěnkov- Třebechovice loděnice , sprint Třebechovice - loděnice K1W sjezd 14. 2/ZM 15.0725,2OČ
0
24.06.2024
28.06.2024
87 Letní olympiáda dětí a mládeže v Českých Budějovicích Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať C1W slalom
-ZM
    -
24.06.2024
28.06.2024
87 Letní olympiáda dětí a mládeže v Českých Budějovicích Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať C1S slalom
W-ZM
    -
24.06.2024
28.06.2024
87 Letní olympiáda dětí a mládeže v Českých Budějovicích Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať K1W slalom
-ZM
17. 24/ZM 302.82317,4-
24.06.2024
28.06.2024
87 Letní olympiáda dětí a mládeže v Českých Budějovicích Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať K1S slalom
W-ZM
14. 47/ZM 5.4015,4-
24.06.2024
28.06.2024
87 Letní olympiáda dětí a mládeže v Českých Budějovicích Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať C2X slalom
-ZM
MERENUS Jan
    -
24.06.2024
28.06.2024
87 Letní olympiáda dětí a mládeže v Českých Budějovicích Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať K1X slalom
W-ZM
17. 33/ZM -
23.06.2024 86 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať K1W slalom     OČ/OM
0/0
22.06.2024 85 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať K1W slalom     OČ/OM
0/0
19.05.2024 57 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 51. 13/ZM 63.0069,4OČ
2
18.05.2024 56 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 60. 18/ZM 228.30280,1OČ
0
01.10.2023 139 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWK slalom 32. 14/PZZ 54.2044,2OČ
0
30.09.2023 138 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWK slalom 32. 14/PZZ 41.3032,5OČ
0
25.09.2022 134 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWK slalom 27. 9/PZZ 78.2255,6OČ
0
24.09.2022 133 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWK slalom 32. 12/PZZ 81.3860,0OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Paulů ErikaTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.09.24 aktualizace z registru ČSK
Paulů ErikaTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.08.24 aktualizace z registru ČSK
Paulů ErikaTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 16.09.22 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7367|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
40.C1W 5/15 44
60.K1W 5/15 189
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/5 0
 K1W 5/5 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1W 2/2 96
24.K1W 4/4 110
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 5/5 12
20.K1W 5/9 42
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/5 0
 K1W 5/7 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
84.C1W 2/2 3
116.K1W 5/16 63
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.K1W 5/8 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 3/3 0

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
184.K1W 5/8 8
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.K1W 4/4 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2026
C1W20
K1W24

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025202420232022
C1W4084---
K1W60116184--
PWK---6773

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024
C1W9--
K1W203858

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202620252024
C1W52--
K1W86106122

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202620252024
C1W40--
K1W757171
Fotky nenalezeny.
0|7367|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
40.C1W 5/15 44
60.K1W 5/15 189
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/5 0
 K1W 5/5 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1W 2/2 96
24.K1W 4/4 110
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 5/5 12
20.K1W 5/9 42
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/5 0
 K1W 5/7 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
84.C1W 2/2 3
116.K1W 5/16 63
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.K1W 5/8 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 3/3 0

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
184.K1W 5/8 8
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.K1W 4/4 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2026
C1W20
K1W24

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025202420232022
C1W4084---
K1W60116184--
PWK---6773

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024
C1W9--
K1W203858

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202620252024
C1W52--
K1W86106122

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202620252024
C1W40--
K1W757171

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
37 17   24 5   83
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody28.926.02351
K1W33.830.02831
C1W19.119.01216
PWK30.832.0324
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,051
K1W00,000,000,000,031
C1W00,000,000,000,016
PWK00,000,000,000,04
Celkem00,000,000,000,051
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody981052112323,5
K1W60798131626,7
C1W302107723,3
PWK844600,0
Celkem981052112323,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Paulů Erikasl 116
05.09.26
sl 122
06.09.25
pořadí19.43.
odstup % *)22,592,7
% poražených soupeřů *)60,96,7
pořadí20252026celkem
průměr43.019.031.0
medián431919
modus431919
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)92,722,557,6
průměrné % poražených soupeřů *)6,760,933,8
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Paulů Erikasl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
sl 129
27.09.26
sl 128
26.09.26
sl 116
05.09.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 23
19.04.26
sl 21
18.04.26
sl 11
05.04.26
sl 10
04.04.26
sl 136
27.09.25
pořadí6.12.18.12.29.18.19.26.23.24.23.22.23.13.12.25.
odstup %11,322,920,913,496,922,422,535,040,546,961,954,585,345,453,642,9
% poražených soupeřů68,838,929,256,012,529,225,013,818,511,515,4---------8,317,2
pořadí20252026celkem
průměr25.018.719.1
medián251919
modus251212
počet závodů11516
průměrný odstup od vítěze %42,942,242,3
průměrné % poražených soupeřů17,221,821,5
počet jízd22931
lepší 1. jízda0
0,0%
6
40,0%
6
37,5%
čistých jízd0
0,0%
8
27,6%
8
25,8%

Kategorie K1W

Paulů Erikasl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
sl 129
27.09.26
sl 128
26.09.26
sl 116
05.09.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 23
19.04.26
sl 21
18.04.26
sl 11
05.04.26
sl 10
04.04.26
sl 136
27.09.25
sl 104
10.08.25
sl 103
09.08.25
sl 101
26.07.25
sl 82
22.06.25
sl 49
11.05.25
sl 48
10.05.25
sl 38
27.04.25
sl 37
26.04.25
sl 18
12.04.25
sl 14
05.04.25
sl 144
12.10.24
sl 115
18.08.24
sl 114
17.08.24
sl 57
19.05.24
sl 56
18.05.24
pořadí10.13.14.9.19.28.28.32.23.24.23.32.30.22.18.28.45.51.54.47.40.42.29.41.40.21.37.65.72.51.60.
odstup %8,911,710,09,022,517,519,231,828,122,435,232,429,826,117,226,137,243,262,1289,862,598,449,853,495,348,038,751,655,469,4280,1
% poražených soupeřů78,674,571,184,060,955,056,532,653,245,248,829,538,332,348,544,926,725,410,22,115,212,812,513,018,89,114,38,64,17,4---
pořadí202420252026celkem
průměr57.039.821.733.8
medián60412330
modus37402328
počet závodů5111531
průměrný odstup od vítěze %99,078,721,554,3
průměrné % poražených soupeřů6,917,353,933,4
počet jízd9213060
lepší 1. jízda3
60,0%
4
36,4%
9
60,0%
16
51,6%
čistých jízd2
22,2%
2
9,5%
12
40,0%
16
26,7%

Kategorie PWK

Paulů Erikasl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
pořadí32.32.27.32.
odstup %44,232,555,660,0
% poražených soupeřů35,431,131,627,9
pořadí20222023celkem
průměr29.532.030.8
medián273232
modus273232
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %57,838,448,1
průměrné % poražených soupeřů29,833,331,5
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Paulů Erikasl 116
05.09.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
pořadí29.26.23.24.23.
odstup %96,935,040,546,961,9
% poražených soupeřů12,513,818,511,515,4
pořadí2026celkem
průměr25.025.0
medián2424
modus2323
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %56,256,2
průměrné % poražených soupeřů14,314,3
počet jízd1010
lepší 1. jízda2
40,0%
2
40,0%
čistých jízd3
30,0%
3
30,0%

Kategorie K1W

Paulů Erikasl 116
05.09.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 82
22.06.25
sl 49
11.05.25
sl 48
10.05.25
pořadí19.32.23.24.23.47.40.42.
odstup %22,531,828,122,435,2289,862,598,4
% poražených soupeřů60,932,653,245,248,82,115,212,8
pořadí20252026celkem
průměr43.024.231.3
medián422324
modus402323
počet závodů358
průměrný odstup od vítěze %150,228,073,8
průměrné % poražených soupeřů10,048,133,9
počet jízd51015
lepší 1. jízda1
33,3%
2
40,0%
3
37,5%
čistých jízd0
0,0%
4
40,0%
4
26,7%

Ostatní slalom

Kategorie K1W

Paulů Erikasl 74
22.06.26
sl 87
24.06.24
pořadí21.17.
odstup %41,6317,4
% poražených soupeřů9,15,9
pořadí20242026celkem
průměr17.021.019.0
medián172117
modus172117
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %317,441,6179,5
průměrné % poražených soupeřů5,99,17,5
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1X

Paulů Erikasl 74
22.06.26
sl 87
24.06.24
pořadí17.17.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů15,85,9
pořadí20242026celkem
průměr17.017.017.0
medián171717
modus171717
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %0,00,00,0
průměrné % poražených soupeřů5,915,810,9
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
2
100,0%
čistých jízd2
100,0%
2
100,0%
4
100,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Paulů Erikasj 110
29.08.26
sj 57
24.05.25
pořadí4.27.
odstup %5,323,2
% poražených soupeřů89,338,1
pořadí20252026celkem
průměr27.04.015.5
medián2744
modus2744
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %23,25,314,2
průměrné % poražených soupeřů38,189,363,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Paulů Erikasj 61
07.06.26
sj 59
06.06.26
pořadí15.17.
odstup %13,415,7
% poražených soupeřů51,748,4
pořadí2026celkem
průměr16.016.0
medián1515
modus1515
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %14,514,5
průměrné % poražených soupeřů50,150,1

Kategorie K1W

Paulů Erikasj 61
07.06.26
sj 59
06.06.26
sj 59
25.05.25
sj 57
24.05.25
pořadí19.18.22.27.
odstup %15,816,223,523,2
% poražených soupeřů66,067,948,838,1
pořadí20252026celkem
průměr24.518.521.5
medián221819
modus221818
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %23,316,019,7
průměrné % poražených soupeřů43,567,055,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Paulů Erikasj 110
29.08.26
sj 4
28.03.26
sj 3
28.03.26/2
sj 98
20.07.25
sj 96
19.07.25
sj 59
25.05.25
sj 57
24.05.25
sj 10
30.03.25
sj 121
31.08.24
sj 100
27.07.24
pořadí4.11.11.3.4.22.27.29.15.11.
odstup %5,318,022,15,77,823,523,234,318,120,4
% poražených soupeřů89,328,628,650,040,048,838,112,541,728,6
pořadí202420252026celkem
průměr13.017.08.713.7
medián11221111
modus1131111
počet závodů25310
průměrný odstup od vítěze %19,318,915,117,8
průměrné % poražených soupeřů35,237,948,840,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Paulů Erikasj 110
29.08.26
sj 121
31.08.24
pořadí4.15.
odstup %5,318,1
% poražených soupeřů89,341,7
pořadí20242026celkem
průměr15.04.09.5
medián1544
modus1544
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %18,15,311,7
průměrné % poražených soupeřů41,789,365,5

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Paulů Erikasp 112
30.08.26
sp 111
29.08.26
sp 113
29.08.25
pořadí47.52.16.
odstup %49,17.278,516,6
% poražených soupeřů------42,3
pořadí20252026celkem
průměr16.049.538.3
medián164747
modus164716
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %16,63.663,82.448,1
průměrné % poražených soupeřů42,3-7,88,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Paulů Erikasp 118
06.09.26
sp 111
29.08.26
sp 124
07.09.25
sp 131
08.09.24
pořadí7.52.17.31.
odstup %5,37.278,519,429,2
% poražených soupeřů82,9---61,936,2
pořadí202420252026celkem
průměr31.017.029.526.8
medián3117717
modus311777
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %29,219,43.641,91.833,1
průměrné % poražených soupeřů36,261,934,841,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Paulů Erikasp 118
06.09.26
sp 109
28.08.26
pořadí8.8.
odstup %10,28,7
% poražených soupeřů65,050,0
pořadí2026celkem
průměr8.08.0
medián88
modus88
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %9,59,5
průměrné % poražených soupeřů57,557,5

Kategorie K1W

Paulů Erikasp 118
06.09.26
sp 112
30.08.26
sp 111
29.08.26
sp 109
28.08.26
sp 115
30.08.25
sp 113
29.08.25
sp 99
20.07.25
sp 97
19.07.25
sp 124
30.08.24
sp 101
27.07.24
pořadí7.47.52.5.12.16.3.4.23.14.
odstup %5,349,17.278,58,814,416,64,98,139,225,2
% poražených soupeřů82,9------87,157,742,366,750,012,013,3
pořadí202420252026celkem
průměr18.58.827.818.3
medián144712
modus14353
počet závodů24410
průměrný odstup od vítěze %32,211,01.835,4745,0
průměrné % poražených soupeřů12,754,238,639,7

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1W

Paulů Erikasp 112
30.08.26
sp 111
29.08.26
pořadí47.52.
odstup %49,17.278,5
% poražených soupeřů------
pořadí2026celkem
průměr49.549.5
medián4747
modus4747
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %3.663,83.663,8
průměrné % poražených soupeřů-7,8-7,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Paulů Erikasp 118
06.09.26
sp 109
28.08.26
pořadí8.8.
odstup %10,28,7
% poražených soupeřů65,050,0
pořadí2026celkem
průměr8.08.0
medián88
modus88
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %9,59,5
průměrné % poražených soupeřů57,557,5

Kategorie K1W

Paulů Erikasp 118
06.09.26
sp 112
30.08.26
sp 111
29.08.26
sp 109
28.08.26
sp 115
30.08.25
sp 113
29.08.25
sp 124
30.08.24
pořadí7.47.52.5.12.16.23.
odstup %5,349,17.278,58,814,416,639,2
% poražených soupeřů82,9------87,157,742,312,0
pořadí202420252026celkem
průměr23.014.027.823.1
medián2312716
modus231255
počet závodů1247
průměrný odstup od vítěze %39,215,51.835,41.058,8
průměrné % poražených soupeřů12,050,038,638,1
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále