Hradecký Daniel, 2013

Univerzitní sportovní klub Praharegistrační číslo: 009179
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.10.2026
04.10.2026
132 OH naděje USD Roudnice nad Labem C1M slalom     -
02.10.2026
04.10.2026
132 OH naděje USD Roudnice nad Labem K1M slalom     -
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom     OČ
0
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom     OČ
0
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom     OČ
0
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 36. 7/ZS 13.6014,9OČ
88
20.09.2026 127 6. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 7. ČPJ Areál Lídy Polesné, střední trať C1M slalom 61. 10/ZS 40.6348,0NKZ
0
20.09.2026 127 6. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 7. ČPJ Areál Lídy Polesné, střední trať K1M slalom 99. 9/ZS 28.1434,7NKZ
0
19.09.2026 126 5. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 6. ČPJ + Akademické MKČR ve slalomu Areál Lídy Polesné, střední trať C1M slalom 52. 8/ZS 31.8840,7NKZ
0
19.09.2026 126 5. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 6. ČPJ + Akademické MKČR ve slalomu Areál Lídy Polesné, střední trať K1M slalom 106. 10/ZS 41.4454,7NKZ
0
12.09.2026 120 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech + 5.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 77. 9/ZS 29.7531,9-
12.09.2026 120 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech + 5.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 37. 5/ZS 31.7633,6-
05.09.2026 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. ČPž Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 65. 38/ZS 79.9784,9OČ/OM
7/0
05.09.2026 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. ČPž Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 14. 11/ZS 21.5221,2OČ/OM
33/0
30.08.2026 115 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 36. 9/ZS 42.9848,4OČ
49
30.08.2026 115 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 127. 27/ZS 92.99106,8OČ
12
29.08.2026 114 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 38. 8/ZS 36.3940,0OČ
28
29.08.2026 114 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 108. 19/ZS 44.0549,1OČ
29
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 30. 6/ZS 13.8316,5OČ
148
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 27. 9/ZS 14.2114,9OČ
66
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 32. 6/ZS 13.0714,6OČ
154
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 21. 6/ZS 9.809,3OČ
91
05.07.2026 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích C1M slalom 5. 5/ZS 5.335,2OČ/OM
62/0
05.07.2026 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích K1M slalom 12. 9/ZS 8.238,6OČ/OM
64/0
04.07.2026 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích C1M slalom 8. 7/ZS 9.2410,6OČ/OM
51/0
04.07.2026 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích K1M slalom 9. 7/ZS 8.1410,1OČ/OM
79/0
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 38. 12/ZS 15.4218,8OČ
103
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 14. 3/ZS 8.629,6OČ
104
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 26. 5/ZS 9.8312,2OČ
155
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 22. 5/ZS 12.5914,3OČ
96
21.06.2026 73 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 4. ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 47. 6/ZS 54.3958,6NKZ
0
20.06.2026 72 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 3. ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 59. 8/ZS 103.26114,9NKZ
0
14.06.2026 68 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 37. 7/ZS 66.7067,5OČ
9
14.06.2026 68 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 82. 23/ZS 88.4393,6OČ
7
13.06.2026 67 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 33. 6/ZS 52.8548,7OČ
18
13.06.2026 67 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 44. 3/ZS 39.7540,7OČ
87
31.05.2026 56 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Roudnici n.L. + 5.nominační závod RDJ + 2. ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 60. 7/ZS 56.0655,8NKZ
0
30.05.2026 55 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Roudnici n.L. + 4.nominační závod RDJ + 1. ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 69. 8/ZS 226.41215,6NKZ
0
24.05.2026 51 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné C1M slalom 7. 5/ZS 8.3311,0OČ/OM
60/0
24.05.2026 51 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1M slalom 13. 10/ZS 8.4911,9OČ/OM
60/0
23.05.2026 49 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné C1M slalom 7. 5/ZS 9.0010,5OČ/OM
62/0
23.05.2026 49 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1M slalom 12. 9/ZS 9.6312,5OČ/OM
71/0
26.04.2026 32 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 17. 13/ZS 18.4517,2OČ/OM
29/0
26.04.2026 32 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 10. 8/ZS 10.059,9OČ/OM
56/0
25.04.2026 31 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 48. 31/ZS 68.8363,9OČ/OM
3/0
25.04.2026 31 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 13. 9/ZS 12.1212,0OČ/OM
53/0
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 C1M slalom 19. 6/ZS 15.6122,0OČ
53
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 K1M slalom 55. 15/ZS 21.5632,3OČ
55
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel C1M slalom 27. 10/ZS 17.5223,6OČ
36
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel K1M slalom 76. 18/ZS 24.2334,9OČ
49
05.04.2026 11 Stružnická peřej řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna C1M slalom 10. 4/ZS 8.509,8OČ
45
05.04.2026 11 Stružnická peřej řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna K1M slalom 31. 6/ZS 16.8022,1OČ
54
04.04.2026 10 Stružnická peřej + 1.Český pohár veteránů řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna C1M slalom 24. 6/ZS 17.5021,4OČ
22
04.04.2026 10 Stružnická peřej + 1.Český pohár veteránů řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna K1M slalom 33. 5/ZS 11.8015,9OČ
63
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1M slalom 7.   8.0110,0OČ
56
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 38.   18.1526,0OČ
62
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1M slalom 20.   12.6513,2OČ
26
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 38.   20.7324,9OČ
70
28.09.2025 137 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 19. 1/ZM 14.6015,0OČ
34
28.09.2025 137 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 28. 2/ZM 16.1018,4OČ
72
27.09.2025 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 14. 1/ZM 15.7015,1OČ
54
27.09.2025 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 41. 3/ZM 19.9021,5OČ
80
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 19. 2/ZM 12.8213,0OČ
81
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 10. 3/ZM 11.3410,3OČ
43
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 23. 2/ZM 16.4516,8OČ
87
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 13. 3/ZM 8.627,8OČ
42
13.09.2025 127 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech + 5.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 52. 4/ZM 207.18211,6-
06.09.2025 122 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátu + 7.ČPž USD Roztoky K1M slalom 28. 4/ZM 20.9620,5-
06.09.2025 122 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátu + 7.ČPž USD Roztoky C1M slalom 30. 7/ZM 41.9939,4-
31.08.2025 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 138. 14/ZM 88.2298,8OČ
8
30.08.2025 120 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 141. 16/ZM 132.48142,9OČ
5
10.08.2025 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 35. 3/ZM 10.9410,5OČ
40
10.08.2025 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 51. 2/ZM 18.6222,0OČ
78
09.08.2025 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 42. 4/ZM 21.5521,4OČ
34
09.08.2025 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 71. 3/ZM 20.9723,8OČ
73
27.07.2025 102 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem C1M slalom 53.   42.1048,6OČ
20
27.07.2025 102 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem K1M slalom 88.   36.0043,6OČ
53
26.07.2025 101 Letní slalom v Českém Vrbném + 5.ČPV Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem C1M slalom 57.   27.2734,5OČ
27
26.07.2025 101 Letní slalom v Českém Vrbném + 5.ČPV Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem K1M slalom 119.   36.5349,8OČ
35
06.07.2025 93 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 12. 2/ZM 10.469,1OČ
22
06.07.2025 93 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 17. 3/ZM 11.2911,1OČ
41
05.07.2025 92 Slalom pod Borskou přehradou + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 10. 2/ZM 8.747,3OČ
23
05.07.2025 92 Slalom pod Borskou přehradou + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 23. 4/ZM 14.6813,8OČ
37
29.06.2025 91 36. ročník slalomů ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 54. 3/ZM 20.3626,0OČ
94
29.06.2025 91 36. ročník slalomů ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 22. 1/ZM 15.6617,1OČ
54
28.06.2025 90 36. ročník slalomu ve Strakonicích + 4.ČPV řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 47. 2/ZM 15.3718,6OČ
106
28.06.2025 90 36. ročník slalomu ve Strakonicích + 4.ČPV řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 21. 1/ZM 13.7714,8OČ
72
22.06.2025 82 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 71. 28/ZM 127.01130,1OČ/OM
16/0
22.06.2025 82 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 49. 20/ZM 127.30125,4OČ/OM
7/0
21.06.2025 80 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 45. 14/ZM 48.9253,3OČ/OM
40/0
21.06.2025 80 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 32. 8/ZM 52.7056,4OČ/OM
20/0
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu C1M slalom 23. 1/ZM 16.8417,1OČ
47
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 75. 7/ZM 30.5736,6OČ
65
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu C1M slalom 37. 2/ZM 20.4923,8OČ
37
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 102. 8/ZM 35.3847,9OČ
46
11.05.2025 49 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom     OČ/OM
0/0
11.05.2025 49 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom     OČ/OM
0/0
10.05.2025 48 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom     OČ/OM
0/0
10.05.2025 48 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom     OČ/OM
0/0
20.04.2025 30 2. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 30. 4/ZM 44.3349,0OČ/OM
14/0
20.04.2025 30 2. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 45. 14/ZM 36.1841,3OČ/OM
32/0
19.04.2025 29 1. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 30. 5/ZM 29.4632,0OČ/OM
14/0
19.04.2025 29 1. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 44. 12/ZM 25.4529,1OČ/OM
32/0
13.04.2025 19 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 37. 5/ZM 37.2043,4OČ
8
13.04.2025 19 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 53. 9/ZM 27.4034,2OČ
23
12.04.2025 18 Stružnická peřej +2.ČPV řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 46. 6/ZM 37.6043,4OČ
8
12.04.2025 18 Stružnická peřej +2.ČPV řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 53. 8/ZM 27.9036,7OČ
33
13.10.2024 145 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 27. 4/ZM 36.6030,7OČ
11
13.10.2024 145 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 32. 1/ZM 30.0027,4OČ
50
12.10.2024 144 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 39. 4/ZM 37.4034,0OČ
13
12.10.2024 144 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 47. 4/ZM 24.2022,9OČ
48
06.10.2024 150 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1M slalom 46. 7/ZM 39.5848,4OČ
2
06.10.2024 150 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 96. 16/ZM 35.8648,0OČ
24
05.10.2024 149 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1M slalom 58. 8/ZM 38.7552,5OČ
9
05.10.2024 149 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 86. 11/ZM 31.2143,7OČ
41
07.09.2024 128 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. Český pohár žáků ve slalomu Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 80. 30/ZM 216.04234,0-
18.08.2024 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 110. 11/ZM 31.2635,5OČ
43
17.08.2024 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 131. 13/ZM 32.1136,3OČ
39
11.08.2024 112 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech - horní trať USD Veltrusy (horní část tratě) K1M slalom 75. 25/ZM 59.4760,9OČ/OM
5/0
10.08.2024 111 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech - horní trať USD Veltrusy (horní část tratě) K1M slalom 53. 9/ZM 41.6250,9OČ/OM
25/0
07.07.2024 95 Slalom pod Borskou přehradou + Pohár předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 20. 3/ZM 23.7321,4OČ
7
07.07.2024 95 Slalom pod Borskou přehradou + Pohár předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 25. 5/ZM 19.4919,3OČ
15
06.07.2024 94 Slalom pod Borskou přehradou + 4. Český pohár veteránů + Pohár předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 34. 5/ZM 33.1831,5OČ
4
06.07.2024 94 Slalom pod Borskou přehradou + 4. Český pohár veteránů + Pohár předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 41. 6/ZM 29.2032,0OČ
14
05.07.2024 158 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom     OČ
0
05.07.2024 158 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom     OČ
0
30.06.2024 91 Slalom ve Strakonicích, pohár předžáků řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 65. 10/ZM 50.2058,5OČ
4
30.06.2024 91 Slalom ve Strakonicích, pohár předžáků řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 88. 4/ZM 26.6032,8OČ
55
29.06.2024 90 Slalom ve Strakonicích + MČR Veteránů+Pohár předžáků řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 114. 8/ZM 34.8742,4OČ
46
29.06.2024 90 Slalom ve Strakonicích + MČR Veteránů+Pohár předžáků řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 85. 13/ZM 68.5376,1OČ
0
23.06.2024 86 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať K1M slalom 88. 35/ZM 157.63219,0OČ/OM
7/0
22.06.2024 85 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať K1M slalom 73. 22/ZM 72.4195,1OČ/OM
19/0
26.05.2024 62 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom     OČ
4
26.05.2024 62 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom     OČ
44
25.05.2024 61 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 95. 15/ZM 58.8178,4OČ
0
25.05.2024 61 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 142. 13/ZM 32.1749,0OČ
36
19.05.2024 57 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 103. 13/ZM 33.9043,6OČ
33
18.05.2024 56 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 97. 8/ZM 34.3043,5OČ
43
05.05.2024 43 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom     OČ/OM
0/0
04.05.2024 42 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 73. 22/ZM 89.28101,4OČ/OM
5/0
01.10.2023 139 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWK slalom 6. 4/PZM 12.2010,0OČ
0
30.09.2023 138 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWK slalom 4. 4/PZM 3.903,1OČ
0
17.09.2023 132 54. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. PWK slalom 6. 4/PZM 12.0811,9OČ
0
16.09.2023 131 54. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + 6. ČP veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. PWK slalom 9. 7/PZM 28.0422,7OČ
0
06.08.2023 110 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. PWK slalom 14. 9/PZM 31.6327,3OČ
0
05.08.2023 109 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. PWK slalom 7. 4/PZM 22.6719,5OČ
0
02.07.2023 90 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 117. 4/PZ 38.7245,2OČ
0
01.07.2023 89 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 116. 4/PZ 38.1442,4OČ
0
25.06.2023 86 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni PWK slalom 8. 6/PZM 15.5012,6OČ
0
24.06.2023 85 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni PWK slalom 8. 6/PZM 17.9014,0OČ
0
21.05.2023 64 Slalom v Sušici + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 99. 10/PZ 49.9365,3OČ
0
20.05.2023 63 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 107. 8/PZ 59.1776,0OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Hradecký DanielUniverzitní sportovní klub Praha K1: 3+   C1: 3+   C2: K1:   C1:   C2: 14.08.25 aktualizace z registru ČSK
Hradecký DanielUniverzitní sportovní klub Praha K1: 3   C1: 3+   C2: K1:   C1:   C2: 01.07.25 aktualizace z registru ČSK
Hradecký DanielUniverzitní sportovní klub Praha K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 23.06.25 aktualizace z registru ČSK
Hradecký DanielUniverzitní sportovní klub Praha K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 05.07.24 aktualizace z registru ČSK
Hradecký DanielUniverzitní sportovní klub Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.05.24 aktualizace z registru ČSK
Hradecký DanielUniverzitní sportovní klub Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 11.10.22 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7406|0|N

rok 2026

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 4/6 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
48.C1M 5/21 419
103.K1M 5/21 648
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/7 0
 K1M 5/7 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.C1M 5/24 283
183.K1M 5/26 448
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 K1M 5/6 0

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
197.C1M 5/11 44
267.K1M 5/21 243
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
 PWK 5/8 0

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2026
C1M63
K1M133

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026202520242023
C1M4873197-
K1M103183267523
PWK---45

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202620252024
C1M9877-
K1M132161167
Fotky nenalezeny.
0|7406|0|N

rok 2026

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 4/6 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
48.C1M 5/21 419
103.K1M 5/21 648
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/7 0
 K1M 5/7 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.C1M 5/24 283
183.K1M 5/26 448
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 K1M 5/6 0

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
197.C1M 5/11 44
267.K1M 5/21 243
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
 PWK 5/8 0

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2026
C1M63
K1M133

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026202520242023
C1M4873197-
K1M103183267523
PWK---45

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202620252024
C1M9877-
K1M132161167

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
71 59         130
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár80.061.0612
K1M99.099.0991
C1M61.061.0611
NKZ65.559.0476
K1M106.0106.01061
C1M57.459.0475
veřejné závody46.437.07124
K1M63.553.03866
C1M30.027.0750
PWK7.87.068
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,02
K1M00,000,000,000,01
C1M00,000,000,000,01
NKZ00,000,000,000,06
K1M00,000,000,000,01
C1M00,000,000,000,05
veřejné závody00,000,000,000,0124
K1M00,000,000,000,066
C1M00,000,000,000,050
PWK00,000,000,000,08
Celkem00,000,000,000,0132
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár41102800,0
K1M2542700,0
C1M2562800,0
NKZ117146500,0
K1M2623100,0
C1M96527200,0
veřejné závody2423240135723,6
K1M1291922152519,4
C1M971106112828,9
PWK1621213425,0
Celkem2574064165722,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Hradecký Danielsl 127
20.09.26
sl 102
15.08.26
sl 78
27.06.26
pořadí61.21.22.
odstup % *)48,09,314,3
% poražených soupeřů *)7,776,577,2
pořadí2026celkem
průměr34.734.7
medián2222
modus2121
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze % *)23,923,9
průměrné % poražených soupeřů *)53,853,8
počet jízd66
lepší 1. jízda3
100,0%
3
100,0%
čistých jízd3
50,0%
3
50,0%

Kategorie K1M

Hradecký Danielsl 127
20.09.26
sl 102
15.08.26
sl 78
27.06.26
sl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
pořadí99.32.26.88.73.
odstup % *)34,714,612,2219,095,1
% poražených soupeřů *)14,078,684,08,423,4
pořadí20242026celkem
průměr80.552.363.6
medián733273
modus732626
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze % *)157,020,575,1
průměrné % poražených soupeřů *)15,958,941,7
počet jízd369
lepší 1. jízda1
50,0%
1
33,3%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
2
33,3%
2
22,2%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Hradecký Danielsl 120
12.09.26
sl 116
05.09.26
sl 127
13.09.25
sl 122
06.09.25
sl 55
24.05.25
pořadí37.14.52.30.37.
odstup % *)33,621,2211,639,423,8
% poražených soupeřů *)26,575,91,942,053,8
pořadí20252026celkem
průměr39.725.534.0
medián371437
modus301437
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze % *)91,627,465,9
průměrné % poražených soupeřů *)32,651,240,0
počet jízd549
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
2
22,2%

Kategorie K1M

Hradecký Danielsl 120
12.09.26
sl 116
05.09.26
sl 122
06.09.25
sl 55
24.05.25
sl 128
07.09.24
pořadí77.65.28.102.80.
odstup % *)31,984,920,547,9234,0
% poražených soupeřů *)10,611,162,042,92,5
pořadí202420252026celkem
průměr80.065.071.070.4
medián80286577
modus80286528
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze % *)234,034,258,483,8
průměrné % poražených soupeřů *)2,552,510,925,8
počet jízd1449
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
25,0%
2
22,2%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Hradecký Danielsl 127
20.09.26
sl 126
19.09.26
sl 73
21.06.26
sl 72
20.06.26
sl 56
31.05.26
sl 55
30.05.26
pořadí61.52.47.59.60.69.
odstup %48,040,758,6114,955,8215,6
% poražených soupeřů7,721,511,5---11,91,4
pořadí2026celkem
průměr58.058.0
medián5959
modus4747
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %88,988,9
průměrné % poražených soupeřů9,09,0
počet jízd1111
lepší 1. jízda3
50,0%
3
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Hradecký Danielsl 127
20.09.26
sl 126
19.09.26
pořadí99.106.
odstup %34,754,7
% poražených soupeřů14,07,1
pořadí2026celkem
průměr102.5102.5
medián9999
modus9999
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %44,744,7
průměrné % poražených soupeřů10,610,6
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Hradecký Danielsl 116
05.09.26
sl 115
30.08.26
sl 114
29.08.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 68
14.06.26
sl 67
13.06.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 23
19.04.26
sl 21
18.04.26
sl 11
05.04.26
sl 10
04.04.26
sl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 137
28.09.25
sl 136
27.09.25
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 104
10.08.25
sl 103
09.08.25
sl 102
27.07.25
sl 101
26.07.25
sl 93
06.07.25
sl 92
05.07.25
sl 91
29.06.25
sl 90
28.06.25
sl 82
22.06.25
sl 80
21.06.25
sl 56
25.05.25
sl 55
24.05.25
sl 30
20.04.25
sl 29
19.04.25
sl 19
13.04.25
sl 18
12.04.25
sl 145
13.10.24
sl 144
12.10.24
sl 150
06.10.24
sl 149
05.10.24
sl 95
07.07.24
sl 94
06.07.24
sl 91
30.06.24
sl 90
29.06.24
sl 61
25.05.24
pořadí14.36.38.27.21.5.8.14.22.37.33.7.7.17.48.19.27.10.24.7.20.19.14.10.13.35.42.53.57.12.10.22.21.49.32.23.37.30.30.37.46.27.39.46.58.20.34.65.85.95.
odstup %21,248,440,014,99,35,210,69,614,367,548,711,010,517,263,922,023,69,821,410,013,215,015,110,37,810,521,448,634,59,17,317,114,8125,456,417,123,849,032,043,443,430,734,048,452,521,431,558,576,178,4
% poražených soupeřů75,940,740,369,076,593,389,184,177,220,037,389,790,272,417,567,958,179,553,185,460,467,378,082,480,355,346,829,734,968,674,372,775,69,442,668,653,846,342,023,421,135,029,68,218,626,915,412,34,56,0
pořadí202420252026celkem
průměr52.128.121.830.0
medián46232127
modus201077
počet závodů9221950
průměrný odstup od vítěze %47,928,424,730,5
průměrné % poražených soupeřů17,455,464,852,1
počet jízd17423796
lepší 1. jízda5
55,6%
7
31,8%
8
42,1%
20
40,0%
čistých jízd6
35,3%
10
23,8%
11
29,7%
27
28,1%

Kategorie K1M

Hradecký Danielsl 128
26.09.26
sl 116
05.09.26
sl 115
30.08.26
sl 114
29.08.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 68
14.06.26
sl 67
13.06.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 23
19.04.26
sl 21
18.04.26
sl 11
05.04.26
sl 10
04.04.26
sl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 137
28.09.25
sl 136
27.09.25
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 121
31.08.25
sl 120
30.08.25
sl 104
10.08.25
sl 103
09.08.25
sl 102
27.07.25
sl 101
26.07.25
sl 93
06.07.25
sl 92
05.07.25
sl 91
29.06.25
sl 90
28.06.25
sl 82
22.06.25
sl 80
21.06.25
sl 56
25.05.25
sl 55
24.05.25
sl 30
20.04.25
sl 29
19.04.25
sl 19
13.04.25
sl 18
12.04.25
sl 145
13.10.24
sl 144
12.10.24
sl 150
06.10.24
sl 149
05.10.24
sl 115
18.08.24
sl 114
17.08.24
sl 112
11.08.24
sl 111
10.08.24
sl 95
07.07.24
sl 94
06.07.24
sl 91
30.06.24
sl 90
29.06.24
sl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
sl 61
25.05.24
sl 57
19.05.24
sl 56
18.05.24
sl 42
04.05.24
sl 90
02.07.23
sl 89
01.07.23
sl 64
21.05.23
sl 63
20.05.23
pořadí36.65.127.108.30.32.12.9.38.26.82.44.13.12.10.13.55.76.31.33.38.38.28.41.19.23.138.141.51.71.88.119.17.23.54.47.71.45.75.102.45.44.53.53.32.47.96.86.110.131.75.53.25.41.88.114.88.73.142.103.97.73.117.116.99.107.
odstup %14,984,9106,849,116,514,68,610,118,812,293,640,711,912,59,912,032,334,922,115,926,024,918,421,513,016,898,8142,922,023,843,649,811,113,826,018,6130,153,336,647,941,329,134,236,727,422,948,043,735,536,360,950,919,332,032,842,4219,095,149,043,643,5101,445,242,465,376,0
% poražených soupeřů72,711,18,021,378,278,687,191,074,584,06,953,885,788,488,584,651,840,967,469,563,466,174,368,582,580,74,93,462,152,439,223,972,463,366,071,620,551,156,042,950,651,739,545,363,553,124,639,328,823,55,132,538,525,947,038,98,423,432,227,134,211,122,726,314,015,2
pořadí2023202420252026celkem
průměr109.881.959.342.663.5
medián10786473253
modus9973231238
počet závodů418242066
průměrný odstup od vítěze %57,255,840,831,143,0
průměrné % poražených soupeřů19,631,052,262,247,4
počet jízd8344739128
lepší 1. jízda1
25,0%
8
44,4%
11
45,8%
11
55,0%
31
47,0%
čistých jízd0
0,0%
5
14,7%
12
25,5%
8
20,5%
25
19,5%

Kategorie PWK

Hradecký Danielsl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 132
17.09.23
sl 131
16.09.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 86
25.06.23
sl 85
24.06.23
pořadí6.4.6.9.14.7.8.8.
odstup %10,03,111,922,727,319,512,614,0
% poražených soupeřů89,693,385,775,845,876,075,075,0
pořadí2023celkem
průměr7.87.8
medián77
modus66
počet závodů88
průměrný odstup od vítěze %15,115,1
průměrné % poražených soupeřů77,077,0
počet jízd1616
lepší 1. jízda3
37,5%
3
37,5%
čistých jízd4
25,0%
4
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Hradecký Danielsl 116
05.09.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 82
22.06.25
sl 80
21.06.25
sl 30
20.04.25
pořadí14.5.8.7.7.17.48.49.32.30.
odstup %21,25,210,611,010,517,263,9125,456,449,0
% poražených soupeřů75,993,389,189,790,272,417,59,442,646,3
pořadí20252026celkem
průměr37.015.121.7
medián32814
modus3077
počet závodů3710
průměrný odstup od vítěze %77,019,937,0
průměrné % poražených soupeřů32,875,462,6
počet jízd51419
lepší 1. jízda0
0,0%
2
28,6%
2
20,0%
čistých jízd0
0,0%
4
28,6%
4
21,1%

Kategorie K1M

Hradecký Danielsl 116
05.09.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 82
22.06.25
sl 80
21.06.25
sl 30
20.04.25
sl 112
11.08.24
sl 111
10.08.24
sl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
sl 42
04.05.24
pořadí65.12.9.13.12.10.13.71.45.45.75.53.88.73.73.
odstup %84,98,610,111,912,59,912,0130,153,341,360,950,9219,095,1101,4
% poražených soupeřů11,187,191,085,788,488,584,620,551,150,65,132,58,423,411,1
pořadí202420252026celkem
průměr72.453.719.143.8
medián73451245
modus73451212
počet závodů53715
průměrný odstup od vítěze %105,574,921,460,1
průměrné % poražených soupeřů16,140,776,649,3
počet jízd851427
lepší 1. jízda4
80,0%
1
33,3%
3
42,9%
8
53,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
3
21,4%
3
11,1%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále