Kolínský Matyáš, 2010

SK Vodní slalom České Budějoviceregistrační číslo: 023061
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 69. 9/DM 29.8439,6OČ
44
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 22. 2/DM 11.8315,9OČ
112
20.09.2026 127 6. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 7. ČPJ Areál Lídy Polesné, střední trať K1M slalom 104. 27/DM 37.2645,9NKZ
0
19.09.2026 126 5. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 6. ČPJ + Akademické MKČR ve slalomu Areál Lídy Polesné, střední trať K1M slalom 91. 24/DM 26.5835,1NKZ
0
12.09.2026 120 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech + 5.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 64. 27/DM 22.8224,4-
30.08.2026 115 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 125. 25/DM 92.21105,9OČ
14
29.08.2026 114 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 69. 18/DM 20.5823,0OČ
157
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 65. 16/DM 21.8426,1OČ
65
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 30. 10/DM 12.6314,1OČ
162
20.07.2026 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-U16
47.   39.4448,5-
19.07.2026 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-U16
41. 41/DM 39.4943,7-
18.07.2026 86 Slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - horní úsek kanálu - první dvě peřeje K1M slalom 52. 19/DM 13.3819,6OČ
83
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom     OČ
0
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 43. 10/DM 14.5618,1OČ
108
14.06.2026 68 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 53. 19/DM 35.1737,2OČ
36
13.06.2026 67 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 80. 25/DM 88.6890,8OČ
15
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS K1M slalom 32. 8/DM 12.2315,8OČ
122
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS K1M slalom 37. 10/DM 15.9420,1OČ
107
10.05.2026 40 Krumlovský slalom stejně jako závod č.39 K1M slalom 7. 1/DM 4.405,4OČ
57
09.05.2026 39 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 19. 4/DM 13.4013,8OČ
42
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 K1M slalom 65. 22/DM 24.1736,2OČ
45
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel K1M slalom 56. 20/DM 17.8525,7OČ
69
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 50.   19.8228,3OČ
50
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 46.   21.5926,0OČ
62
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 46. 6/DM 21.5221,8OČ
54
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 47. 4/DM 57.6052,3OČ
0
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 58. 8/DM 28.4729,1OČ
52
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 60. 6/DM 86.0977,8OČ
0
31.08.2025 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 131. 33/DM 64.1371,8OČ
15
30.08.2025 120 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 116. 27/DM 56.3860,8OČ
30
10.08.2025 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 102. 16/DM 36.9243,6OČ
27
09.08.2025 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 92. 16/DM 27.7631,5OČ
52
29.06.2025 91 36. ročník slalomů ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom     OČ
0
28.06.2025 90 36. ročník slalomu ve Strakonicích + 4.ČPV řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 159. 23/DM 74.2889,8OČ
0
15.06.2025 78 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom     OČ
0
14.06.2025 77 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom     OČ
0
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 96. 14/DM 36.3743,5OČ
45
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 129. 15/DM 44.1559,7OČ
21
13.04.2025 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 20 K1M slalom 47.   45.8769,9OČ
8
13.04.2025 22 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 20 K1M slalom 54.   46.0668,9OČ
7
06.10.2024 150 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 113. 21/ZS 63.1784,6OČ
10
05.10.2024 149 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 131. 24/ZS 110.42154,4OČ
4
21.07.2024 97 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok K1M slalom     OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kolínský MatyášSK Vodní slalom České Budějovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 09.10.24 aktualizace z registru ČSK
Kolínský MatyášSK Vodní slalom České Budějovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 21.11.22 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7432|0|N

rok 2026

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
101.K1M 5/17 661

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
260.K1M 5/16 270

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
444.K1M 3/3 14

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2026
K1M130

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024
K1M101260444
C1M-281-
Fotky nenalezeny.
0|7432|0|N

rok 2026

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
101.K1M 5/17 661

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
260.K1M 5/16 270

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
444.K1M 3/3 14

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2026
K1M130

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024
K1M101260444
C1M-281-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
36 2         38
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár104.0104.01041
K1M104.0104.01041
NKZ91.091.0911
K1M91.091.0911
veřejné závody69.758.04633
K1M70.858.04631
C1M53.547.0472
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,01
K1M00,000,000,000,01
NKZ00,000,000,000,01
K1M00,000,000,000,01
veřejné závody00,000,000,000,033
K1M00,000,000,000,031
C1M00,000,000,000,02
Celkem00,000,000,000,035
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár212600,0
K1M212600,0
NKZ21085400,0
K1M21085400,0
veřejné závody66116218710,6
K1M62113018711,3
C1M432800,0
Celkem70128218710,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Kolínský Matyášsl 127
20.09.26
sl 102
15.08.26
sl 78
27.06.26
pořadí104.30.43.
odstup % *)45,914,118,1
% poražených soupeřů *)9,680,073,1
pořadí2026celkem
průměr59.059.0
medián4343
modus3030
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze % *)26,026,0
průměrné % poražených soupeřů *)54,254,2
počet jízd66
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
16,7%
1
16,7%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Kolínský Matyášsl 120
12.09.26
sl 55
24.05.25
pořadí64.129.
odstup % *)24,459,7
% poražených soupeřů *)25,927,7
pořadí20252026celkem
průměr129.064.096.5
medián1296464
modus1296464
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)59,724,442,1
průměrné % poražených soupeřů *)27,725,926,8
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Kolínský Matyášsl 127
20.09.26
sl 126
19.09.26
pořadí104.91.
odstup %45,935,1
% poražených soupeřů9,620,4
pořadí2026celkem
průměr97.597.5
medián9191
modus9191
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %40,540,5
průměrné % poražených soupeřů15,015,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Kolínský Matyášsl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
pořadí47.60.
odstup %52,377,8
% poražených soupeřů9,83,3
pořadí2025celkem
průměr53.553.5
medián4747
modus4747
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %65,065,0
průměrné % poražených soupeřů6,66,6
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kolínský Matyášsl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
sl 115
30.08.26
sl 114
29.08.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 86
18.07.26
sl 78
27.06.26
sl 68
14.06.26
sl 67
13.06.26
sl 54
24.05.26
sl 53
23.05.26
sl 40
10.05.26
sl 39
09.05.26
sl 23
19.04.26
sl 21
18.04.26
sl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 121
31.08.25
sl 120
30.08.25
sl 104
10.08.25
sl 103
09.08.25
sl 90
28.06.25
sl 56
25.05.25
sl 55
24.05.25
sl 23
13.04.25
sl 22
13.04.25/2
sl 150
06.10.24
sl 149
05.10.24
pořadí69.22.125.69.65.30.52.43.53.80.32.37.7.19.65.56.50.46.46.58.131.116.102.92.159.96.129.47.54.113.131.
odstup %39,615,9105,923,026,114,119,618,137,290,815,820,15,413,836,225,728,326,021,829,171,860,843,631,589,843,559,769,968,984,6154,4
% poražených soupeřů41,984,29,550,051,980,056,473,140,215,179,776,988,972,742,956,751,558,756,350,09,720,723,538,12,543,527,717,917,211,17,1
pořadí202420252026celkem
průměr122.086.651.570.8
medián113925258
modus113466546
počet závodů2131631
průměrný odstup od vítěze %119,549,631,744,9
průměrné % poražených soupeřů9,132,157,543,7
počet jízd4263262
lepší 1. jízda1
50,0%
4
30,8%
6
37,5%
11
35,5%
čistých jízd0
0,0%
1
3,8%
6
18,8%
7
11,3%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

Kolínský Matyášsl 89
20.07.26
sl 88
19.07.26
pořadí47.41.
odstup %48,543,7
% poražených soupeřů28,135,5
pořadí2026celkem
průměr44.044.0
medián4141
modus4141
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %46,146,1
průměrné % poražených soupeřů31,831,8
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále