Chyba Richard, 2010

VS Táborregistrační číslo: 030087
výkonnostní třídy  slalom C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 43. 4/DM 25.6126,8OČ
31
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 53. 5/DM 26.4627,5OČ
29
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 69. 11/DM 32.8834,5OČ
15
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 49. 10/DM 20.9419,9OČ
36
26.07.2026 94 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice, Štěnkov-Třebechovice p.O. C1M sjezd     OČ
0
25.07.2026 92 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice, Štěnkov-Třebechovice p.O. C1M sjezd     OČ
0
12.07.2026 85 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 22. 4/DM 34.6631,3OČ
4
11.07.2026 84 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 21. 4/DM 20.7818,2OČ
8
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS C1M slalom     OČ
0
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS K1M slalom     OČ
0
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS C1M slalom     OČ
0
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS K1M slalom     OČ
0
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 C1M slalom     OČ
0
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 K1M slalom     OČ
0
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel C1M slalom     OČ
0
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel K1M slalom 124. 31/DM 90.79130,8OČ
1
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1M slalom 35.   26.5733,1OČ
4
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 78.   27.8139,8OČ
22
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1M slalom 39.   30.1731,5OČ
7
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 96.   37.9145,6OČ
12
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom     OČ
0
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom     OČ
0
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 94. 14/DM 47.3748,4OČ
16
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 55. 5/DM 42.8438,7OČ
0
10.08.2025 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 91. 15/DM 32.7238,6OČ
38
09.08.2025 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 127. 18/DM 42.8248,6OČ
17
27.07.2025 102 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem K1M slalom     OČ
0
26.07.2025 101 Letní slalom v Českém Vrbném + 5.ČPV Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem K1M slalom 144.   62.4085,1OČ
11
06.07.2025 93 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 30. 4/DM 33.5529,3OČ
4
06.07.2025 93 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 34. 7/DM 24.1123,7OČ
24
05.07.2025 92 Slalom pod Borskou přehradou + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 32. 4/DM 41.8034,8OČ
1
05.07.2025 92 Slalom pod Borskou přehradou + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 42. 8/DM 28.5026,8OČ
18
29.06.2025 91 36. ročník slalomů ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 135. 21/DM 45.4157,9OČ
13
28.06.2025 90 36. ročník slalomu ve Strakonicích + 4.ČPV řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom     OČ
0
15.06.2025 78 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 126. 18/DM 120.48139,6OČ
1
14.06.2025 77 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 125. 21/DM 143.06170,8OČ
0
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 135. 17/DM 50.2860,2OČ
9
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom     OČ
0
08.10.2023 147 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 93. 16/ZS 51.4266,3OČ
0
07.10.2023 146 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 111. 19/ZS 67.0075,4OČ
0
17.09.2023 132 54. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 141. 30/ZS 122.30150,6OČ
0
16.09.2023 131 54. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + 6. ČP veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 126. 31/ZS 107.48106,0OČ
0
25.06.2023 86 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 56. 16/ZS 113.10112,4OČ
0
24.06.2023 85 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 53. 14/ZS 96.8091,1OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Chyba RichardVS Tábor K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.07.25 aktualizace z registru ČSK
Chyba RichardVS Tábor K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.25 aktualizace z registru ČSK
Chyba RichardVS Tábor K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.03.23 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7464|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
136.C1M 5/10 119
448.K1M 4/4 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
231.C1M 5/6 16
350.K1M 5/16 119

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252023
C1M136231-
K1M448350540

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026
C1M92
Fotky nenalezeny.
0|7464|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
136.C1M 5/10 119
448.K1M 4/4 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
231.C1M 5/6 16
350.K1M 5/16 119

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252023
C1M136231-
K1M448350540

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026
C1M92

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
19 11         30
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody79.369.05330
K1M101.6111.012619
C1M40.739.02111
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,030
K1M00,000,000,000,019
C1M00,000,000,000,011
Celkem00,000,000,000,030
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody58129822813,8
K1M36122034513,9
C1M22784313,6
Celkem58129822813,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Chyba Richardsl 129
27.09.26
sl 128
26.09.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 85
12.07.26
sl 84
11.07.26
sl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 134
20.09.25
sl 93
06.07.25
sl 92
05.07.25
pořadí43.53.69.49.22.21.35.39.55.30.32.
odstup %26,827,534,519,931,318,233,131,538,729,334,8
% poražených soupeřů46,238,119,043,525,035,517,120,811,517,111,4
pořadí20252026celkem
průměr38.242.840.7
medián354339
modus302121
počet závodů5611
průměrný odstup od vítěze %33,526,329,6
průměrné % poražených soupeřů15,634,625,9
počet jízd101222
lepší 1. jízda2
40,0%
4
66,7%
6
54,5%
čistých jízd1
10,0%
2
16,7%
3
13,6%

Kategorie K1M

Chyba Richardsl 21
18.04.26
sl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 134
20.09.25
sl 104
10.08.25
sl 103
09.08.25
sl 101
26.07.25
sl 93
06.07.25
sl 92
05.07.25
sl 91
29.06.25
sl 78
15.06.25
sl 77
14.06.25
sl 56
25.05.25
sl 147
08.10.23
sl 146
07.10.23
sl 132
17.09.23
sl 131
16.09.23
sl 86
25.06.23
sl 85
24.06.23
pořadí124.78.96.94.91.127.144.34.42.135.126.125.135.93.111.141.126.56.53.
odstup %130,839,845,648,438,648,685,123,726,857,9139,6170,860,266,375,4150,6106,0112,491,1
% poražených soupeřů3,123,812,818,431,814,37,743,131,714,11,60,820,28,95,20,71,61,81,9
pořadí202320252026celkem
průměr96.7102.3124.0101.6
medián9396124111
modus53135124126
počet závodů612119
průměrný odstup od vítěze %100,365,4130,879,9
průměrné % poražených soupeřů3,418,43,112,8
počet jízd1222236
lepší 1. jízda3
50,0%
5
41,7%
1
100,0%
9
47,4%
čistých jízd1
8,3%
4
18,2%
0
0,0%
5
13,9%