Kováč David, 2013

Vodácký oddíl Horšovský Týnregistrační číslo: 066036
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 99. 27/ZS 41.8655,5OČ
14
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 50. 17/ZS 37.7544,8OČ
9
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 123. 32/ZS 44.4259,5OČ
5
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 55. 17/ZS 36.1144,8OČ
8
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 126. 38/ZS 55.7166,5OČ
4
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 82. 27/ZS 57.5960,4OČ
2
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 136. 39/ZS 59.7566,8OČ
5
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 83. 27/ZS 48.7946,4OČ
2
12.07.2026 85 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 26. 7/ZS 47.9443,3OČ
0
12.07.2026 85 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 38. 8/ZS 41.0340,0OČ
7
11.07.2026 84 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 27. 8/ZS 37.0032,4OČ
2
11.07.2026 84 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 42. 9/ZS 41.6342,6OČ
7
05.07.2026 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích C1M slalom 59. 40/ZS 52.5150,7OČ/OM
1/0
05.07.2026 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích K1M slalom 72. 49/ZS 39.6041,5OČ/OM
12/0
04.07.2026 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích C1M slalom 62. 42/ZS 49.5256,6OČ/OM
1/0
04.07.2026 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích K1M slalom 75. 51/ZS 38.7148,2OČ/OM
11/0
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 131. 37/ZS 44.7754,7OČ
10
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 82. 25/ZS 52.5358,6OČ
0
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 148. 41/ZS 48.3260,0OČ
3
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 91. 29/ZS 57.1764,9OČ
0
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS C1M slalom 53. 5/ZS 65.6174,6OČ
0
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS K1M slalom 128. 9/ZS 53.3368,8OČ
1
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS C1M slalom 61. 5/ZS 74.0176,1OČ
0
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS K1M slalom 132. 9/ZS 71.1689,5OČ
0
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 101.   60.0885,9OČ
0
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 108.   62.1374,8OČ
0
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 104. 30/ZM 286.30290,2OČ
0
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 113. 33/ZM 413.32422,4OČ
0
06.07.2025 93 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 58. 14/ZM 54.9353,9OČ
0
05.07.2025 92 Slalom pod Borskou přehradou + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 60. 14/ZM 66.9462,9OČ
0
29.06.2025 91 36. ročník slalomů ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 156. 32/ZM 76.9098,0OČ
0
28.06.2025 90 36. ročník slalomu ve Strakonicích + 4.ČPV řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 160. 32/ZM 75.8091,6OČ
0
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 166. 27/ZM 113.08135,4OČ
0
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 175. 28/ZM 142.81193,2OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kováč DavidVodácký oddíl Horšovský Týn K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.03.23 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7466|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
211.C1M 5/12 23
375.K1M 5/12 54
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
C1M211-
K1M375510

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
C1M119
K1M211
Fotky nenalezeny.
0|7466|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
211.C1M 5/12 23
375.K1M 5/12 54
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
C1M211-
K1M375510

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
C1M119
K1M211

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
22 12         34
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody93.683.08234
K1M111.4113.03822
C1M60.959.08212
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,034
K1M00,000,000,000,022
C1M00,000,000,000,012
Celkem00,000,000,000,034
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody65175027710,8
K1M4215763849,5
C1M231748313,0
Celkem65175027710,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Kováč Davidsl 102
15.08.26
sl 78
27.06.26
pořadí83.91.
odstup % *)46,464,9
% poražených soupeřů *)3,52,2
pořadí2026celkem
průměr87.087.0
medián8383
modus8383
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)55,655,6
průměrné % poražených soupeřů *)2,92,9
počet jízd33
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd1
33,3%
1
33,3%

Kategorie K1M

Kováč Davidsl 102
15.08.26
sl 78
27.06.26
pořadí136.148.
odstup % *)66,860,0
% poražených soupeřů *)6,95,8
pořadí2026celkem
průměr142.0142.0
medián136136
modus136136
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)63,463,4
průměrné % poražených soupeřů *)6,46,4
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Kováč Davidsl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 85
12.07.26
sl 84
11.07.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 54
24.05.26
sl 53
23.05.26
pořadí50.55.82.83.26.27.59.62.82.91.53.61.
odstup %44,844,860,446,443,332,450,756,658,664,974,676,1
% poražených soupeřů22,220,63,63,510,716,13,34,71,22,21,93,2
pořadí2026celkem
průměr60.960.9
medián5959
modus8282
počet závodů1212
průměrný odstup od vítěze %54,554,5
průměrné % poražených soupeřů7,87,8
počet jízd2323
lepší 1. jízda8
66,7%
8
66,7%
čistých jízd3
13,0%
3
13,0%

Kategorie K1M

Kováč Davidsl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 85
12.07.26
sl 84
11.07.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 54
24.05.26
sl 53
23.05.26
sl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 93
06.07.25
sl 92
05.07.25
sl 91
29.06.25
sl 90
28.06.25
sl 56
25.05.25
sl 55
24.05.25
pořadí99.123.126.136.38.42.72.75.131.148.128.132.101.108.104.113.58.60.156.160.166.175.
odstup %55,559,566,566,840,042,641,548,254,760,068,889,585,974,8290,2422,453,962,998,091,6135,4193,2
% poražených soupeřů16,28,36,06,921,318,016,516,910,35,817,016,01,01,8---1,81,71,70,61,91,81,7
pořadí20252026celkem
průměr120.1104.2111.4
medián108123113
modus583838
počet závodů101222
průměrný odstup od vítěze %150,857,8100,1
průměrné % poražených soupeřů1,413,37,9
počet jízd182442
lepší 1. jízda4
40,0%
7
58,3%
11
50,0%
čistých jízd0
0,0%
4
16,7%
4
9,5%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Kováč Davidsl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
pořadí59.62.
odstup %50,756,6
% poražených soupeřů3,34,7
pořadí2026celkem
průměr60.560.5
medián5959
modus5959
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %53,753,7
průměrné % poražených soupeřů4,04,0
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kováč Davidsl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
pořadí72.75.
odstup %41,548,2
% poražených soupeřů16,516,9
pořadí2026celkem
průměr73.573.5
medián7272
modus7272
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %44,944,9
průměrné % poražených soupeřů16,716,7
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále