Buš Teodor, 2013

Univerzitní sportovní klub Praharegistrační číslo: 009130
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 3+ zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 36. 9/ZS 19.4825,8OČ
77
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 25. 9/ZS 18.0321,4OČ
34
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom     OČ
0
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom     OČ
0
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 21. 5/ZS 18.1719,0OČ
54
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 28. 6/ZS 11.7612,7OČ
87
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 37. 7/ZS 20.8021,6OČ
45
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 43. 10/ZS 14.9916,4OČ
81
05.09.2026 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. ČPž Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 34. 26/ZS 29.6831,5OČ/OM
34/0
05.09.2026 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. ČPž Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 37. 24/ZS 48.0647,4OČ/OM
14/0
30.08.2026 115 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 49. 11/ZS 72.7282,0OČ
11
30.08.2026 115 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 78. 9/ZS 26.3630,3OČ
104
29.08.2026 114 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 47. 13/ZS 54.6360,1OČ
15
29.08.2026 114 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 109. 20/ZS 44.6649,8OČ
28
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 59. 18/ZS 21.3325,5OČ
71
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 45. 13/ZS 21.5622,6OČ
39
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 65. 16/ZS 21.1123,6OČ
76
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 58. 17/ZS 25.1223,9OČ
27
05.07.2026 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích C1M slalom 25. 18/ZS 20.2219,5OČ/OM
30/0
05.07.2026 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích K1M slalom 20. 17/ZS 13.5614,2OČ/OM
55/0
04.07.2026 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích C1M slalom 22. 17/ZS 19.9622,8OČ/OM
31/0
04.07.2026 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích K1M slalom 29. 22/ZS 19.2624,0OČ/OM
52/0
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 104. 32/ZS 32.2339,4OČ
37
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 48. 13/ZS 21.0823,5OČ
31
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 45. 14/ZS 15.3119,0OČ
106
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 64. 19/ZS 27.0330,7OČ
24
14.06.2026 68 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom     OČ
0
14.06.2026 68 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom     OČ
0
13.06.2026 67 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 38. 8/ZS 77.3171,2OČ
13
13.06.2026 67 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 67. 14/ZS 66.3267,9OČ
28
07.06.2026 58 41. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky C1M slalom 23. 4/ZS 21.2622,4OČ
15
07.06.2026 58 41. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 53. 7/ZS 26.2132,8OČ
36
06.06.2026 57 41. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky C1M slalom 39. 8/ZS 50.1350,4OČ
8
06.06.2026 57 41. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 59. 7/ZS 25.6128,6OČ
43
24.05.2026 51 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné C1M slalom 28. 19/ZS 24.0131,8OČ/OM
23/0
24.05.2026 51 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1M slalom 29. 22/ZS 18.0425,4OČ/OM
48/0
23.05.2026 49 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné C1M slalom 38. 25/ZS 34.9641,0OČ/OM
18/0
23.05.2026 49 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1M slalom 18. 14/ZS 16.3621,2OČ/OM
66/0
10.05.2026 40 Krumlovský slalom stejně jako závod č.39 C1M slalom     OČ
0
10.05.2026 40 Krumlovský slalom stejně jako závod č.39 K1M slalom     OČ
0
09.05.2026 39 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1M slalom 21. 5/ZS 36.3034,2OČ
8
09.05.2026 39 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 29. 5/ZS 18.9019,4OČ
32
26.04.2026 32 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 40. 26/ZS 36.1133,7OČ/OM
10/0
26.04.2026 32 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 26. 20/ZS 20.2719,9OČ/OM
42/0
25.04.2026 31 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 43. 28/ZS 53.3949,6OČ/OM
8/0
25.04.2026 31 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 23. 19/ZS 19.2018,9OČ/OM
45/0
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 K1M slalom 81. 24/ZS 30.0545,0OČ
29
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel K1M slalom 86. 21/ZS 26.0237,5OČ
39
05.04.2026 11 Stružnická peřej řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna K1M slalom 66. 19/ZS 33.4043,9OČ
20
04.04.2026 10 Stružnická peřej + 1.Český pohár veteránů řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna K1M slalom 49. 11/ZS 16.2021,9OČ
48
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1M slalom 33.   25.6732,0OČ
6
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 52.   20.0928,7OČ
48
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1M slalom 40.   31.1932,6OČ
6
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 51.   22.8627,5OČ
57
28.09.2025 137 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 48. 9/ZM 35.4036,5OČ
5
28.09.2025 137 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
JANČAR Jáchym
10. 1/ZM 40.1033,6OČ
0
28.09.2025 137 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 52. 5/ZM 23.0026,2OČ
49
27.09.2025 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 51. 10/ZM 39.2037,7OČ
5
27.09.2025 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
JANČAR Jáchym
9. 1/ZM 42.1034,2OČ
2
27.09.2025 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 58. 5/ZM 24.7026,7OČ
63
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 53. 12/ZM 24.0124,3OČ
47
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 40. 15/ZM 33.4930,4OČ
7
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 49. 10/ZM 25.6226,2OČ
61
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 50. 15/ZM 34.3531,0OČ
5
06.09.2025 122 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátu + 7.ČPž USD Roztoky K1M slalom 42. 13/ZM 28.3127,6-
31.08.2025 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 133. 12/ZM 69.7678,1OČ
13
30.08.2025 120 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 142. 17/ZM 136.27147,0OČ
4
10.08.2025 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 86. 7/ZM 29.8435,2OČ
43
09.08.2025 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 103. 10/ZM 31.2235,5OČ
41
27.07.2025 102 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem K1M slalom     OČ
0
26.07.2025 101 Letní slalom v Českém Vrbném + 5.ČPV Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem K1M slalom 123.   38.1152,0OČ
31
29.06.2025 91 36. ročník slalomů ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 98. 13/ZM 32.4741,4OČ
50
28.06.2025 90 36. ročník slalomu ve Strakonicích + 4.ČPV řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 90. 7/ZM 26.5132,0OČ
63
22.06.2025 82 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 67. 25/ZM 83.3385,4OČ/OM
20/0
21.06.2025 80 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 52. 21/ZM 54.3359,2OČ/OM
36/0
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 101. 10/ZM 37.8445,3OČ
40
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 103. 9/ZM 35.4948,0OČ
45
11.05.2025 49 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 60. 20/ZM 53.5159,7OČ/OM
24/0
10.05.2025 48 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 60. 20/ZM 72.7784,6OČ/OM
23/0
27.04.2025 38 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 115. 18/ZM 43.9055,2OČ
18
26.04.2025 37 Slalom na Paraplíčku + 3. ČPV sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 119. 14/ZM 59.7066,7OČ
21
20.04.2025 30 2. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 64. 24/ZM 52.7060,1OČ/OM
17/0
19.04.2025 29 1. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 56. 20/ZM 32.6137,3OČ/OM
24/0
13.04.2025 19 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 66. 15/ZM 36.0044,9OČ
13
12.04.2025 18 Stružnická peřej +2.ČPV řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 81. 18/ZM 49.9065,7OČ
8
13.10.2024 145 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 66. 14/ZM 46.3042,3OČ
16
12.10.2024 144 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 78. 16/ZM 42.3040,0OČ
17
06.10.2024 150 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 106. 19/ZM 47.2363,3OČ
16
05.10.2024 149 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 126. 22/ZM 93.67131,0OČ
9
18.08.2024 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 142. 28/ZM 61.3169,5OČ
11
17.08.2024 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 164. 30/ZM 66.9975,7OČ
6
16.06.2024 82 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 39. 6/ZM 41.2039,3OČ
14
15.06.2024 81 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 41. 8/ZM 52.8053,4OČ
10
26.05.2024 62 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom     OČ
0
25.05.2024 61 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 176. 27/ZM 47.2972,1OČ
7
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Buš TeodorUniverzitní sportovní klub Praha K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 01.10.25 aktualizace z registru ČSK
Buš TeodorUniverzitní sportovní klub Praha K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.09.25 aktualizace z registru ČSK
Buš TeodorUniverzitní sportovní klub Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.06.24 aktualizace z registru ČSK
Buš TeodorUniverzitní sportovní klub Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.10.23 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7583|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
92.C1M 5/23 203
139.K1M 5/27 455
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/7 0
 K1M 5/7 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
216.C1M 5/6 29
58.C2M
Jančar Jáchym
2/2 2
250.K1M 5/26 294
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
382.K1M 5/10 74

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024
C1M92216-
K1M139250382
C2M-58-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20262025
C1M93-
K1M140169
Fotky nenalezeny.
0|7583|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
92.C1M 5/23 203
139.K1M 5/27 455
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/7 0
 K1M 5/7 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
216.C1M 5/6 29
58.C2M
Jančar Jáchym
2/2 2
250.K1M 5/26 294
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
382.K1M 5/10 74

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024
C1M92216-
K1M139250382
C2M-58-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20262025
C1M93-
K1M140169

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
59 26 2       87
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody60.951.02986
K1M72.664.02958
C1M38.839.04026
C2M9.59.092
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,086
K1M00,000,000,000,058
C1M00,000,000,000,026
C2M00,000,000,000,02
Celkem00,000,000,000,086
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody172228013158,7
K1M117172015108,5
C1M515301059,8
C2M430800,0
Celkem172228013158,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Buš Teodorsl 102
15.08.26
sl 78
27.06.26
pořadí58.64.
odstup % *)23,930,7
% poražených soupeřů *)32,931,5
pořadí2026celkem
průměr61.061.0
medián5858
modus5858
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)27,327,3
průměrné % poražených soupeřů *)32,232,2
počet jízd33
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Buš Teodorsl 102
15.08.26
sl 78
27.06.26
pořadí65.45.
odstup % *)23,619,0
% poražených soupeřů *)55,971,8
pořadí2026celkem
průměr55.055.0
medián4545
modus4545
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)21,321,3
průměrné % poražených soupeřů *)63,963,9
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Buš Teodorsl 116
05.09.26
sl 122
06.09.25
sl 55
24.05.25
pořadí34.42.103.
odstup % *)31,527,648,0
% poražených soupeřů *)54,242,342,4
pořadí20252026celkem
průměr72.534.059.7
medián423442
modus423434
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze % *)37,831,535,7
průměrné % poražených soupeřů *)42,454,246,3
počet jízd426
lepší 1. jízda1
50,0%
1
100,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Buš Teodorsl 136
04.10.26
sl 129
27.09.26
sl 128
26.09.26
sl 116
05.09.26
sl 115
30.08.26
sl 114
29.08.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 67
13.06.26
sl 58
07.06.26
sl 57
06.06.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 39
09.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 137
28.09.25
sl 136
27.09.25
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
pořadí25.21.37.37.49.47.45.58.25.22.48.64.38.23.39.28.38.21.40.43.33.40.48.51.40.50.
odstup %21,419,021,647,482,060,122,623,919,522,823,530,771,222,450,431,841,034,233,749,632,032,636,537,730,431,0
% poražených soupeřů61,974,457,133,318,625,847,632,960,067,242,731,527,540,517,453,439,335,532,826,322,018,814,515,323,519,7
pořadí20252026celkem
průměr43.737.438.8
medián403839
modus402140
počet závodů62026
průměrný odstup od vítěze %33,436,435,7
průměrné % poražených soupeřů19,041,336,1
počet jízd123951
lepší 1. jízda3
50,0%
12
60,0%
15
57,7%
čistých jízd1
8,3%
4
10,3%
5
9,8%

Kategorie C2M

Buš Teodorsl 137
28.09.25
sl 136
27.09.25
pořadí10.9.
odstup %33,634,2
% poražených soupeřů25,038,5
pořadí2025celkem
průměr9.59.5
medián99
modus99
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %33,933,9
průměrné % poražených soupeřů31,831,8
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Buš Teodorsl 136
04.10.26
sl 129
27.09.26
sl 128
26.09.26
sl 116
05.09.26
sl 115
30.08.26
sl 114
29.08.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 67
13.06.26
sl 58
07.06.26
sl 57
06.06.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 39
09.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 23
19.04.26
sl 21
18.04.26
sl 11
05.04.26
sl 10
04.04.26
sl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 137
28.09.25
sl 136
27.09.25
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 121
31.08.25
sl 120
30.08.25
sl 104
10.08.25
sl 103
09.08.25
sl 101
26.07.25
sl 91
29.06.25
sl 90
28.06.25
sl 82
22.06.25
sl 80
21.06.25
sl 56
25.05.25
sl 55
24.05.25
sl 49
11.05.25
sl 48
10.05.25
sl 38
27.04.25
sl 37
26.04.25
sl 30
20.04.25
sl 29
19.04.25
sl 19
13.04.25
sl 18
12.04.25
sl 145
13.10.24
sl 144
12.10.24
sl 150
06.10.24
sl 149
05.10.24
sl 115
18.08.24
sl 114
17.08.24
sl 82
16.06.24
sl 81
15.06.24
sl 61
25.05.24
pořadí36.28.43.34.78.109.59.65.20.29.104.45.67.53.59.29.18.29.26.23.81.86.66.49.52.51.52.58.53.49.133.142.86.103.123.98.90.67.52.101.103.60.60.115.119.64.56.66.81.66.78.106.126.142.164.39.41.176.
odstup %25,812,716,431,530,349,825,523,614,224,039,419,067,932,828,625,421,219,419,918,945,037,543,921,928,727,526,226,724,326,278,1147,035,235,552,041,432,085,459,245,348,059,784,655,266,760,137,344,965,742,340,063,3131,069,575,739,353,472,1
% poražených soupeřů70,177,167,254,243,820,656,455,977,668,529,071,829,041,643,166,782,157,667,971,828,633,129,354,349,554,151,455,149,557,98,32,835,630,621,337,845,125,043,340,542,431,431,416,217,529,238,224,415,823,521,416,710,77,84,139,736,515,9
pořadí202420252026celkem
průměr104.281.451.572.6
medián106674564
modus39522929
počet závodů9252458
průměrný odstup od vítěze %65,251,728,944,4
průměrné % poražených soupeřů19,634,254,140,1
počet jízd185048116
lepší 1. jízda3
33,3%
11
44,0%
12
50,0%
26
44,8%
čistých jízd1
5,6%
3
6,0%
6
12,5%
10
8,6%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Buš Teodorsl 116
05.09.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
pořadí37.25.22.28.38.40.43.
odstup %47,419,522,831,841,033,749,6
% poražených soupeřů33,360,067,253,439,332,826,3
pořadí2026celkem
průměr33.333.3
medián3737
modus2222
počet závodů77
průměrný odstup od vítěze %35,135,1
průměrné % poražených soupeřů44,644,6
počet jízd1414
lepší 1. jízda2
28,6%
2
28,6%
čistých jízd2
14,3%
2
14,3%

Kategorie K1M

Buš Teodorsl 116
05.09.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 82
22.06.25
sl 80
21.06.25
sl 49
11.05.25
sl 48
10.05.25
sl 30
20.04.25
pořadí34.20.29.29.18.26.23.67.52.60.60.64.
odstup %31,514,224,025,421,219,918,985,459,259,784,660,1
% poražených soupeřů54,277,668,566,782,167,971,825,043,331,431,429,2
pořadí20252026celkem
průměr60.625.640.2
medián602629
modus602929
počet závodů5712
průměrný odstup od vítěze %69,822,242,0
průměrné % poražených soupeřů32,169,854,1
počet jízd101424
lepší 1. jízda2
40,0%
3
42,9%
5
41,7%
čistých jízd0
0,0%
2
14,3%
2
8,3%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále