Tůma Jan, 2014

SK Veselí nad Moravouregistrační číslo: 133012
výkonnostní třídy  slalom K1: 3sjezd K1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.10.2026 149 Sjezd na rozloučenou v Brně viz. závod č. 146 K1M sjezd 24. 2/ZM 110.0034,0OM
5
25.10.2026 148 Sjezd na rozloučenou v Brně viz. závod č. 146 K1M sjezd 26. 4/ZM 226.5031,7OM
3
24.10.2026 147 Sjezd na rozloučenou v Brně viz. závod č. 146 K1M sjezd 29. 3/ZM 120.9039,7OM
5
24.10.2026 146 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka u loděnice KK Brno obtížnost ZWA. Závod č.146 1300 m závod 147. 4500 m závod 148. 220 K1M sjezd 30. 3/ZM 255.6037,4OM
4
27.09.2026 131 Hanácký slalom v Olomouci řeka Morava, loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 74. 7/ZM 47.6047,3OM
13
26.09.2026 130 Hanácký slalom v Olomouci řeka Morava, loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 81. 7/ZM 47.5050,5OM
18
29.08.2026 110 4. ČP žáků ve sjezdu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1M sjezd 23. 7/ZM 73.3828,0ČP/OČ/OM
13/0/3
28.08.2026 109 3. ČP žáků ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1M sjezd 30. 11/ZM 14.7933,7ČP/OČ/OM
8/0/2
28.06.2026 81 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicem K1M slalom 33. 9/ZM 70.1078,4OM
5
27.06.2026 80 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicem K1M slalom 32. 9/ZM 103.40101,4OM
5
14.06.2026 70 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Kryla K1M slalom 36. 7/ZM 41.4060,3OM
7
13.06.2026 69 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod K.Kryla K1M slalom 31. 5/ZM 55.9076,3OM
7
07.06.2026 61 MČR žáků v klasickém sjezdu ve Dvoře Králové + 6.ČPJ + 2.ČPž řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí. (viz webové stránky závodu). https://www.lokotrutno K1M sjezd 61. 6/ZM 257.1538,4OČ/OM
0/5
06.06.2026 59 MČR dorostu v klasickém sjezdu ve Dvoře Králové + 5.ČPJ + 1.ČPž řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí. (viz webové stránky závodu). https://www.lokotrutno K1M sjezd 62. 6/ZM 278.5241,5OČ/OM
0/4
10.05.2026 45 61. ročník Slalomu v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 46. 10/ZM 57.3064,8OM
4
09.05.2026 43 61. ročník Slalomu v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 46. 10/ZM 69.3074,0OM
4
12.04.2026 15 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-louka u mostu na Lesnici. K1M sjezd 16. 3/ZM 286.4034,1OM
2
12.04.2026 14 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-louka u mostu na Lesnici. K1M sjezd 17. 4/ZM 267.5032,1OM
1
11.04.2026 13 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-louka u mostu na Lesnici. K1M sjezd 20. 3/ZM 268.6032,5OM
3
11.04.2026 12 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-louka u mostu na Lesnici. K1M sjezd 21. 4/ZM 294.7035,5OM
2
21.03.2026 1 Sjezd v Brně Řeka Svratka u loděnice KK Spoj Brno - Jundrov závod č. 1 - 3000m , závod č. 2 - 1500 m obtížnost K1M sjezd 32. 5/ZM 365.5053,2OM
0
21.03.2026 2 Sjezd v Brně viz. závod č.1 K1M sjezd 32. 5/ZM 161.0052,7OM
0
19.10.2025 147 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KKBrno . Obtížnost ZWA. Závod č. 145. -1300m, Závod č. 146. - 4500 m, Záv K1M sjezd 29. 3/ZM 359.0052,1OM
0
19.10.2025 148 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KKBrno . Obtížnost ZWA. Závod č. 145. -1300m, Závod č. 146. - 4500 m, Záv K1M sjezd 32. 4/ZM 174.1055,4OM
0
18.10.2025 145 Sjezd na rozloučenou v Brně ŘekaSvratka před loděnicí KKBrno . Obtížnost ZWA. Závod č. 145. -1300m, Závod č. 146. - 4500 m, Závo K1M sjezd 26. 4/ZM 380.7054,1OM
0
18.10.2025 146 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KKBrno . Obtížnost ZWA. Závod č. 145. -1300m, Závod č. 146. - 4500 m, Záv K1M sjezd 26. 2/ZM 83.6050,0OM
1
28.09.2025 139 Hanácký slalom v Olomouci řeka Morava, loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 87. 13/ZM 61.0067,6OM
0
27.09.2025 138 Hanácký slalom v Olomouci řeka Morava, loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 95. 14/ZM 62.6068,7OM
2
29.06.2025 89 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 25. 7/ZM 68.3074,1OM
0
28.06.2025 88 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 26. 7/ZM 117.30134,1OM
0
15.06.2025 76 Slalom ve Veselí nad Moravou Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 34. 6/ZM 184.59221,5OM
0
14.06.2025 75 Slalom ve Veselí nad Moravou Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 33. 6/ZM 244.49276,0OM
0
08.06.2025 68 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem Karla Kryla K1M slalom     OM
0
07.06.2025 67 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem Karla Kryla K1M slalom     OM
0
15.03.2025 2 Sjezd přebor Brna závod č. 2 Řeka Svratka u loděnice KK Spoj Brno K1M sjezd     OM
0
15.03.2025 1 Sjezd v Brně závod č. 1 Řeka Svratka u loděnice KK Spoj Brno K1M sjezd     OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Tůma JanSK Veselí nad Moravou K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 21.11.23 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7590|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Morava
91.K1M 5/8 50
Sjezd: Žebříček Český Pohár
71.K1M 2/2 21
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
47.K1M 5/14 23

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Morava
123.K1M 5/8 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
88.K1M 5/6 1

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2026
K1M71

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026
K1M167

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20262025
K1M91123

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20262025
K1M4788
Fotky nenalezeny.
0|7590|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Morava
91.K1M 5/8 50
Sjezd: Žebříček Český Pohár
71.K1M 2/2 21
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
47.K1M 5/14 23

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Morava
123.K1M 5/8 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
88.K1M 5/6 1

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2026
K1M71

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026
K1M167

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20262025
K1M91123

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20262025
K1M4788

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
14     18     32
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody48.534.03314
K1M48.534.03314
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,014
K1M00,000,000,000,014
Celkem00,000,000,000,014
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody28109039517,9
K1M28109039517,9
Celkem28109039517,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Tůma Jansl 131
27.09.26
sl 130
26.09.26
sl 81
28.06.26
sl 80
27.06.26
sl 70
14.06.26
sl 69
13.06.26
sl 45
10.05.26
sl 43
09.05.26
sl 139
28.09.25
sl 138
27.09.25
sl 89
29.06.25
sl 88
28.06.25
sl 76
15.06.25
sl 75
14.06.25
pořadí74.81.33.32.36.31.46.46.87.95.25.26.34.33.
odstup %47,350,578,4101,460,376,364,874,067,668,774,1134,1221,5276,0
% poražených soupeřů17,020,815,813,920,526,818,218,210,49,64,03,8---3,0
pořadí20252026celkem
průměr50.047.448.5
medián333634
modus254633
počet závodů6814
průměrný odstup od vítěze %140,369,199,6
průměrné % poražených soupeřů5,118,913,0
počet jízd121628
lepší 1. jízda2
33,3%
3
37,5%
5
35,7%
čistých jízd1
8,3%
4
25,0%
5
17,9%

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Tůma Jansj 61
07.06.26
sj 59
06.06.26
pořadí61.62.
odstup %38,441,5
% poražených soupeřů25,922,8
pořadí2026celkem
průměr61.561.5
medián6161
modus6161
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %39,939,9
průměrné % poražených soupeřů24,424,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Tůma Jansj 149
25.10.26
sj 148
25.10.26/2
sj 147
24.10.26
sj 146
24.10.26/2
sj 110
29.08.26
sj 15
12.04.26
sj 14
12.04.26/2
sj 13
11.04.26
sj 12
11.04.26/2
sj 2
21.03.26
sj 1
21.03.26/2
sj 148
19.10.25
sj 147
19.10.25/2
sj 146
18.10.25
sj 145
18.10.25/2
pořadí24.26.29.30.23.16.17.20.21.32.32.32.29.26.26.
odstup %34,031,739,737,428,034,132,132,535,552,753,255,452,150,054,1
% poražených soupeřů28,121,922,219,435,316,711,117,413,03,13,16,115,219,416,7
pořadí20252026celkem
průměr28.324.525.5
medián262426
modus263226
počet závodů41115
průměrný odstup od vítěze %52,937,441,5
průměrné % poražených soupeřů14,417,416,6