Páca František, 2015

TJ KRALUPY, z.s.registrační číslo: 014107
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
06.09.2026 118 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. + 5. ČPž Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M sjezd 36. 12/ZM 15.5537,1OČ/OM
0/0
05.09.2026 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. ČPž Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 60. 23/ZM 68.9473,2OČ/OM
12/0
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 108. 8/ZM 37.1344,3OČ
22
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 119. 12/ZM 38.4443,0OČ
22
05.07.2026 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích K1M slalom 56. 12/ZM 28.7930,2OČ/OM
27/0
04.07.2026 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích K1M slalom 57. 14/ZM 28.7835,8OČ/OM
28/0
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 110. 11/ZM 35.7543,7OČ
31
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 112. 9/ZM 33.3841,4OČ
39
24.05.2026 51 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1M slalom     OČ/OM
0/0
23.05.2026 49 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1M slalom     OČ/OM
0/0
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. PWK slalom 27. 22/PZM 74.2562,5OČ
0
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. PWK slalom 8. 6/PZM 25.1520,9OČ
0
10.08.2025 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. PWK slalom 5. 3/PZM 15.3613,8OČ
0
09.08.2025 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři PWK slalom 15. 9/PZM 86.3079,9OČ
0
06.07.2025 93 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni PWK slalom     OČ
0
05.07.2025 92 Slalom pod Borskou přehradou + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni PWK slalom 2. 2/PZM 14.5011,3OČ
0
29.06.2025 91 36. ročník slalomů ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu PWK slalom 5. 4/PZM 15.8814,9OČ
0
28.06.2025 90 36. ročník slalomu ve Strakonicích + 4.ČPV řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu PWK slalom 6. 5/PZM 13.4512,3OČ
0
18.08.2024 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. PWK slalom 18. 14/PZM 79.6875,5OČ
0
17.08.2024 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři PWK slalom 21. 15/PZM 91.0685,4OČ
0
29.06.2024 90 Slalom ve Strakonicích + MČR Veteránů+Pohár předžáků řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 170. 14/PZ 84.24102,5OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Páca FrantišekTJ Kralupy, oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.09.24 aktualizace z registru ČSK
Páca FrantišekTJ Kralupy, oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.12.23 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7615|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
288.K1M 5/9 147
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 5/8 0

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
 PWK 2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024
K1M288-519
PWK-4257

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026
K1M188

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
K1M207

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
K1M166
Fotky nenalezeny.
0|7615|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
288.K1M 5/9 147
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 5/8 0

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
 PWK 2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024
K1M288-519
PWK-4257

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026
K1M188

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
K1M207

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
K1M166

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
8     1     9
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody52.927.0517
PWK11.98.059
K1M99.0108.0568
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,015,900,015,917
PWK00,0111,100,0111,19
K1M00,000,000,000,08
Celkem00,015,900,015,917
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody3378424515,2
PWK176083615,9
K1M1617611425,0
Celkem3378424515,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Páca Františeksl 102
15.08.26
sl 78
27.06.26
pořadí119.112.
odstup % *)43,041,4
% poražených soupeřů *)18,628,8
pořadí2026celkem
průměr115.5115.5
medián112112
modus112112
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)42,242,2
průměrné % poražených soupeřů *)23,723,7
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Páca Františeksl 116
05.09.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 90
29.06.24
pořadí60.108.119.56.57.110.112.170.
odstup %73,244,343,030,235,843,741,4102,5
% poražených soupeřů18,119,518,635,337,124,828,88,6
pořadí20242026celkem
průměr170.088.999.0
medián170108108
modus1705656
počet závodů178
průměrný odstup od vítěze %102,544,551,8
průměrné % poražených soupeřů8,626,023,9
počet jízd21416
lepší 1. jízda1
100,0%
1
14,3%
2
25,0%
čistých jízd0
0,0%
4
28,6%
4
25,0%

Kategorie PWK

Páca Františeksl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 104
10.08.25
sl 103
09.08.25
sl 92
05.07.25
sl 91
29.06.25
sl 90
28.06.25
sl 115
18.08.24
sl 114
17.08.24
pořadí27.8.5.15.2.5.6.18.21.
odstup %62,520,913,879,911,314,912,375,585,4
% poražených soupeřů33,382,577,822,295,584,681,532,016,7
pořadí20242025celkem
průměr19.59.711.9
medián1868
modus1855
počet závodů279
průměrný odstup od vítěze %80,430,841,8
průměrné % poražených soupeřů24,468,258,5
počet jízd41317
lepší 1. jízda1
50,0%
5
71,4%
6
66,7%
čistých jízd0
0,0%
1
7,7%
1
5,9%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Páca Františeksl 116
05.09.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
pořadí60.56.57.
odstup %73,230,235,8
% poražených soupeřů18,135,337,1
pořadí2026celkem
průměr57.757.7
medián5757
modus5656
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %46,446,4
průměrné % poražených soupeřů30,230,2
počet jízd66
lepší 1. jízda1
33,3%
1
33,3%
čistých jízd2
33,3%
2
33,3%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále