Štindl Pavel, 2012

SK Vodní slalom České Budějoviceregistrační číslo: 023116
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+ C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 72. 23/ZS 32.0142,5OČ
41
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 48. 16/ZS 36.4243,2OČ
11
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 68. 16/ZS 23.7131,8OČ
60
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 48. 15/ZS 31.0338,5OČ
15
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom     OČ
0
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom     OČ
0
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom     OČ
0
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom     OČ
0
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 102. 32/ZS 34.0640,6OČ
28
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 80. 25/ZS 48.8051,2OČ
4
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 104. 31/ZS 32.2836,1OČ
37
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 78. 25/ZS 38.3636,5OČ
7
18.07.2026 86 Slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - horní úsek kanálu - první dvě peřeje C2M slalom
BICAN Vojtěch
12. 2/ZS 159.94191,0OČ
0
18.07.2026 86 Slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - horní úsek kanálu - první dvě peřeje K1M slalom 86. 15/ZS 26.5938,9OČ
30
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom     OČ
0
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 108. 33/ZS 33.0041,0OČ
43
24.05.2026 51 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1M slalom 56. 42/ZS 30.4542,8OČ/OM
23/0
23.05.2026 49 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1M slalom 70. 48/ZS 45.8959,5OČ/OM
22/0
10.05.2026 40 Krumlovský slalom stejně jako závod č.39 K1M slalom 39. 10/ZS 32.9040,5OČ
10
09.05.2026 39 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 48. 14/ZS 37.1038,2OČ
13
26.04.2026 32 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 66. 42/ZS 53.7852,7OČ/OM
10/0
25.04.2026 31 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 68. 43/ZS 86.1485,0OČ/OM
7/0
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 K1M slalom 104. 37/ZS 45.1867,6OČ
6
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel K1M slalom 118. 39/ZS 48.4069,7OČ
7
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 97.   41.3859,2OČ
3
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 100.   45.4854,7OČ
8
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 88. 19/ZS 49.2449,9OČ
12
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 105. 22/ZS 62.7364,1OČ
5
26.07.2025 101 Letní slalom v Českém Vrbném + 5.ČPV Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem K1M slalom     OČ
0
13.04.2025 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 20 K1M slalom 57.   344.40524,9OČ
0
13.04.2025 22 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 20 K1M slalom 63.   143.66214,9OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Štindl PavelSK Vodní slalom České Budějovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.09.25 aktualizace z registru ČSK
Štindl PavelSK Vodní slalom České Budějovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 09.02.24 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7670|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
200.C1M 5/6 37
 C2M
Bican Vojtěch
1/1 0
245.K1M 5/17 211
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
450.K1M 5/7 28

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
C1M200-
C2M71-
K1M245450

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
K1M176
Fotky nenalezeny.
0|7670|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
200.C1M 5/6 37
 C2M
Bican Vojtěch
1/1 0
245.K1M 5/17 211
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
450.K1M 5/7 28

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
C1M200-
C2M71-
K1M245450

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
K1M176

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
20 4 1       25
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody75.472.04825
K1M81.072.06820
C1M63.548.0484
C2M12.012.0121
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,025
K1M00,000,000,000,020
C1M00,000,000,000,04
C2M00,000,000,000,01
Celkem00,000,000,000,025
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody4514163148,9
K1M3712703438,1
C1M7385114,3
C2M110810800,0
Celkem4514163148,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Štindl Pavelsl 102
15.08.26
sl 78
27.06.26
pořadí104.108.
odstup % *)36,141,0
% poražených soupeřů *)29,031,4
pořadí2026celkem
průměr106.0106.0
medián104104
modus104104
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)38,538,5
průměrné % poražených soupeřů *)30,230,2
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Štindl Pavelsl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
pořadí48.48.80.78.
odstup %43,238,551,236,5
% poražených soupeřů25,430,96,09,4
pořadí2026celkem
průměr63.563.5
medián4848
modus4848
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %42,342,3
průměrné % poražených soupeřů17,917,9
počet jízd77
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd1
14,3%
1
14,3%

Kategorie K1M

Štindl Pavelsl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 86
18.07.26
sl 78
27.06.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 40
10.05.26
sl 39
09.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 23
19.04.26
sl 21
18.04.26
sl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 23
13.04.25
sl 22
13.04.25/2
pořadí72.68.102.104.86.108.56.70.39.48.66.68.104.118.97.100.88.105.57.63.
odstup %42,531,840,636,138,941,042,859,540,538,252,785,067,669,759,254,749,964,1524,9214,9
% poražených soupeřů39,349,624,129,027,431,434,527,429,628,816,714,18,07,95,09,215,58,8---3,1
pořadí20252026celkem
průměr85.079.281.0
medián887072
modus576868
počet závodů61420
průměrný odstup od vítěze %161,349,182,7
průměrné % poražených soupeřů6,926,320,5
počet jízd112637
lepší 1. jízda4
66,7%
6
42,9%
10
50,0%
čistých jízd0
0,0%
3
11,5%
3
8,1%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Štindl Pavelsl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
pořadí56.70.66.68.
odstup %42,859,552,785,0
% poražených soupeřů34,527,416,714,1
pořadí2026celkem
průměr65.065.0
medián6666
modus5656
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %60,060,0
průměrné % poražených soupeřů23,223,2
počet jízd77
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále