| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | 136 Podzimní slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | K1M slalom | 118. | 33/ZS | 94.24 | 125,0 | OČ 0 |
| 03.10.2026 | 135 Podzimní slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | K1M slalom | 134. | 33/ZS | 88.65 | 118,8 | OČ 0 |
| 16.08.2026 | 103 Slalom o štít města Benátek | Řeka Jizera, jez v Obodři | K1M slalom | 133. | 41/ZS | 97.82 | 116,7 | OČ 0 |
| 15.08.2026 | 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů | Řeka Jizera, jez v Obodři | K1M slalom | 146. | 42/ZS | 257.78 | 288,4 | OČ 0 |
| 24.05.2026 | 54 Slalom v Sušici | loděnice KVS | K1M slalom | 146. | 13/ZS | 86.50 | 111,7 | OČ 0 |
| 23.05.2026 | 53 Slalom v Sušici | loděnice KVS | K1M slalom | 149. | 13/ZS | 123.37 | 155,2 | OČ 0 |
| Jméno | Oddíl | VT slalom | VT sjezd | dat.změny |
|---|---|---|---|---|
| Molton Sam Elliot | Vodácký oddíl Horšovský Týn | K1: C1: C2: | K1: C1: C2: | 29.04.24 inserted RVP |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 6 |
| typ závodu | průměr | medián | modus | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| NKZ | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| veřejné závody | 137.7 | 134.0 | 146 | 6 |
| K1M | 137.7 | 134.0 | 146 | 6 |
| typ závodu | 1. místo | 1. ze všech výsledků [%] | 2. místo | 2. ze všech výsledků [%] | 3. místo | 3. ze všech výsledků [%] | celkem medailí | celkem medailí ze všech výsledků | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| NKZ | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| veřejné závody | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 6 |
| K1M | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 6 |
| Celkem | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 6 |
| typ závodu | počet jízd | penalizace celkem | průměr na jízdu | počet čistých jízd | % čistých ze všech |
|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | 0 | - | 0 | - |
| NKZ | 0 | 0 | - | 0 | - |
| veřejné závody | 12 | 676 | 56 | 0 | 0,0 |
| K1M | 12 | 676 | 56 | 0 | 0,0 |
| Celkem | 12 | 676 | 56 | 0 | 0,0 |
| Molton Sam Elliot | sl 136 04.10.26 | sl 135 03.10.26 | sl 103 16.08.26 | sl 102 15.08.26 | sl 54 24.05.26 | sl 53 23.05.26 |
| pořadí | 118. | 134. | 133. | 146. | 146. | 149. |
| odstup % | 125,0 | 118,8 | 116,7 | 288,4 | 111,7 | 155,2 |
| % poražených soupeřů | --- | --- | 0,8 | --- | 5,2 | 5,1 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 137.7 | 137.7 |
| medián | 134 | 134 |
| modus | 146 | 146 |
| počet závodů | 6 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 152,6 | 152,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 1,9 | 1,9 |
| počet jízd | 12 | 12 |
| lepší 1. jízda | 2 33,3% | 2 33,3% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |