Toncarová Anna, 2014

SK Vodní slalom České Budějoviceregistrační číslo: 023120
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 19. 2/ZM 17.0018,9OČ
24
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 27. 3/ZM 21.9225,2OČ
20
05.09.2026 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. ČPž Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 29. 8/ZM 42.1139,7OČ/OM
9/0
30.08.2026 115 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 50. 4/ZM 203.65215,6OČ
2
29.08.2026 114 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 53. 4/ZM 129.45131,1OČ
3
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 50. 7/ZM 33.5433,8OČ
10
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 48. 6/ZM 32.2130,0OČ
14
18.07.2026 86 Slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - horní úsek kanálu - první dvě peřeje K1W slalom 37. 3/ZM 27.5036,5OČ
11
07.06.2026 58 41. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1W slalom 28. 4/ZM 33.8034,3OČ
3
06.06.2026 57 41. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1W slalom 24. 3/ZM 38.0935,3OČ
5
24.05.2026 51 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1W slalom 33. 8/ZM 27.5634,8OČ/OM
8/0
23.05.2026 49 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1W slalom 34. 9/ZM 49.5157,9OČ/OM
7/0
10.05.2026 40 Krumlovský slalom stejně jako závod č.39 K1W slalom 14. 2/ZM 18.1018,3OČ
6
09.05.2026 39 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1W slalom 16. 2/ZM 25.0022,3OČ
9
26.04.2026 32 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 33. 8/ZM 45.5141,8OČ/OM
5/0
25.04.2026 31 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 27. 7/ZM 45.5142,2OČ/OM
8/0
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 K1W slalom 37. 5/ZM 29.8739,7OČ
8
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel K1W slalom 43. 6/ZM 40.5052,8OČ
5
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1W slalom 20.   17.0219,8OČ
8
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1W slalom 26.   23.0322,4OČ
5
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 25. 5/ZM 41.6536,3OČ
8
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 31. 6/ZM 34.8629,5OČ
7
06.09.2025 122 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátu + 7.ČPž USD Roztoky K1W slalom 45. 22/ZM 183.42162,7-
10.08.2025 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 59. 12/ZM 54.3560,2OČ
1
09.08.2025 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 64. 12/ZM 62.8270,2OČ
3
27.07.2025 102 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem K1W slalom     OČ
0
26.07.2025 101 Letní slalom v Českém Vrbném + 5.ČPV Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem K1W slalom     OČ
0
15.06.2025 78 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1W slalom 46. 9/ZM 138.78135,2OČ
0
14.06.2025 77 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1W slalom 48.   167.48177,3OČ
0
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1W slalom 56. 9/ZM 52.5757,4OČ
2
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1W slalom 59. 9/ZM 54.5664,2OČ
2
11.05.2025 49 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 45. 19/ZM 95.0392,4OČ/OM
1/0
10.05.2025 48 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 47. 20/ZM 202.78213,1OČ/OM
2/0
06.10.2024 150 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1W slalom 42. 3/PZ 143.84170,0OČ
0
05.10.2024 149 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1W slalom 47. 4/PZ 136.62168,0OČ
0
18.08.2024 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. PWK slalom 20. 5/PZZ 112.75106,8OČ
0
17.08.2024 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři PWK slalom 20. 6/PZZ 88.9683,4OČ
0
21.07.2024 97 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok PWK slalom 5.   205.44223,7OČ
0
20.07.2024 96 Letní slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok PWK slalom 5.   398.38429,2OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Toncarová AnnaSK Vodní slalom České Budějovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.05.25 aktualizace z registru ČSK
Toncarová AnnaSK Vodní slalom České Budějovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 11.07.24 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7744|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
100.K1W 5/18 79
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/5 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
143.K1W 5/14 31
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
 PWK 4/4 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024
K1W100143225
PWK--53

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20262025
K1W88107
Fotky nenalezeny.
0|7744|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
100.K1W 5/18 79
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/5 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
143.K1W 5/14 31
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
 PWK 4/4 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024
K1W100143225
PWK--53

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20262025
K1W88107

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
33           33
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody35.233.02036
K1W38.037.02732
PWK12.55.054
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,036
K1W00,000,000,000,032
PWK00,000,000,000,04
Celkem00,000,000,000,036
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody71340448912,7
K1W63210433914,3
PWK8130016300,0
Celkem71340448912,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Toncarová Annasl 116
05.09.26
sl 122
06.09.25
sl 55
24.05.25
pořadí29.45.59.
odstup % *)39,7162,764,2
% poražených soupeřů *)39,12,215,9
pořadí20252026celkem
průměr52.029.044.3
medián452945
modus452929
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze % *)113,439,788,9
průměrné % poražených soupeřů *)9,139,119,1
počet jízd426
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1W

Toncarová Annasl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
sl 116
05.09.26
sl 115
30.08.26
sl 114
29.08.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 86
18.07.26
sl 58
07.06.26
sl 57
06.06.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 40
10.05.26
sl 39
09.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 23
19.04.26
sl 21
18.04.26
sl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 104
10.08.25
sl 103
09.08.25
sl 78
15.06.25
sl 77
14.06.25
sl 56
25.05.25
sl 55
24.05.25
sl 49
11.05.25
sl 48
10.05.25
sl 150
06.10.24
sl 149
05.10.24
pořadí19.27.29.50.53.50.48.37.28.24.33.34.14.16.33.27.37.43.20.26.25.31.59.64.46.48.56.59.45.47.42.47.
odstup %18,925,239,7215,6131,133,830,036,534,335,334,857,918,322,341,842,239,752,819,822,436,329,560,270,2135,2177,357,464,292,4213,1170,0168,0
% poražených soupeřů57,144,739,12,03,718,324,223,410,017,930,429,835,040,023,839,518,210,629,616,729,423,13,36,0------16,715,94,32,12,44,2
pořadí202420252026celkem
průměr44.543.833.438.0
medián42463337
modus42592727
počet závodů2121832
průměrný odstup od vítěze %169,081,550,669,6
průměrné % poražených soupeřů3,312,326,019,4
počet jízd4243563
lepší 1. jízda0
0,0%
7
58,3%
6
33,3%
13
40,6%
čistých jízd0
0,0%
2
8,3%
7
20,0%
9
14,3%

Kategorie PWK

Toncarová Annasl 115
18.08.24
sl 114
17.08.24
sl 97
21.07.24
sl 96
20.07.24
pořadí20.20.5.5.
odstup %106,883,4223,7429,2
% poražených soupeřů24,020,820,020,0
pořadí2024celkem
průměr12.512.5
medián55
modus55
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %210,8210,8
průměrné % poražených soupeřů21,221,2
počet jízd88
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1W

Toncarová Annasl 116
05.09.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 49
11.05.25
sl 48
10.05.25
pořadí29.33.34.33.27.45.47.
odstup %39,734,857,941,842,292,4213,1
% poražených soupeřů39,130,429,823,839,54,32,1
pořadí20252026celkem
průměr46.031.235.4
medián453333
modus453333
počet závodů257
průměrný odstup od vítěze %152,743,374,5
průměrné % poražených soupeřů3,232,524,1
počet jízd41014
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
14,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále