Svoboda Štěpán, 2013

Klub vodních sportů Sušice z.s.registrační číslo: 042042
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom     OČ
0
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 89. 24/ZS 29.8440,0OČ
39
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS K1M slalom 91. 2/ZS 29.7338,4OČ
27
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS K1M slalom 98. 2/ZS 38.6448,6OČ
23
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom     OČ
0
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 79.   31.4137,8OČ
29
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 74. 21/ZM 36.7237,2OČ
26
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 64. 15/ZM 31.2732,0OČ
46
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 126. 17/ZM 46.3055,4OČ
16
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 134. 19/ZM 45.9662,2OČ
16
06.10.2024 150 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 124. 26/ZM 125.56168,2OČ
0
05.10.2024 149 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 132. 26/ZM 110.67154,8OČ
3
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Svoboda ŠtěpánKlub vodních sportů Sušice z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.05.25 aktualizace z registru ČSK
Svoboda ŠtěpánKlub vodních sportů Sušice z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.09.24 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7753|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
331.K1M 4/4 89

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
341.K1M 5/6 133

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
466.K1M 2/2 3

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024
K1M331341466
Fotky nenalezeny.
0|7753|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
331.K1M 4/4 89

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
341.K1M 5/6 133

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
466.K1M 2/2 3

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024
K1M331341466

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
10           10
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody101.191.06410
K1M101.191.06410
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,010
K1M00,000,000,000,010
Celkem00,000,000,000,010
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1927815315,8
K1M1927815315,8
Celkem1927815315,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Svoboda Štěpánsl 135
03.10.26
sl 54
24.05.26
sl 53
23.05.26
sl 141
04.10.25
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 56
25.05.25
sl 55
24.05.25
sl 150
06.10.24
sl 149
05.10.24
pořadí89.91.98.79.74.64.126.134.124.132.
odstup %40,038,448,637,837,232,055,462,2168,2154,8
% poražených soupeřů33,841,237,828,429,144,725,624,92,46,4
pořadí202420252026celkem
průměr128.095.492.7101.1
medián124799191
modus124648964
počet závodů25310
průměrný odstup od vítěze %161,544,942,367,5
průměrné % poražených soupeřů4,430,537,627,4
počet jízd310619
lepší 1. jízda1
50,0%
3
60,0%
1
33,3%
5
50,0%
čistých jízd0
0,0%
2
20,0%
1
16,7%
3
15,8%