Šafránek Jan, 2011

Klub vodních sportů Sušice z.s.registrační číslo: 042047
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom     OČ
0
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 85. 12/DM 27.3836,7OČ
43
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS K1M slalom 69. 20/DM 22.0728,5OČ
49
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS K1M slalom 82. 22/DM 30.5938,5OČ
38
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 63.   23.7934,0OČ
37
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 95.   37.5345,2OČ
13
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom     OČ
0
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom     OČ
0
06.07.2025 93 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 33. 9/ZS 23.4723,0OČ
25
05.07.2025 92 Slalom pod Borskou přehradou + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 37. 11/ZS 24.8223,3OČ
23
29.06.2025 91 36. ročník slalomů ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 105. 18/ZS 33.4542,6OČ
43
28.06.2025 90 36. ročník slalomu ve Strakonicích + 4.ČPV řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 103. 17/ZS 29.5935,8OČ
51
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 125. 25/ZS 46.3055,4OČ
17
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 140. 26/ZS 50.5368,4OČ
11
13.10.2024 145 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 78. 13/ZS 70.2064,2OČ
4
12.10.2024 144 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom     OČ
0
06.10.2024 150 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 114. 22/ZS 65.0187,1OČ
9
05.10.2024 149 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 112. 21/ZS 44.1461,7OČ
23
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šafránek JanKlub vodních sportů Sušice z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 09.10.24 aktualizace z registru ČSK
Šafránek JanKlub vodních sportů Sušice z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.09.24 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7755|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
304.K1M 4/4 130

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
315.K1M 5/10 179

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
418.K1M 4/4 36

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024
K1M304315418
Fotky nenalezeny.
0|7755|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
304.K1M 4/4 130

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
315.K1M 5/10 179

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
418.K1M 4/4 36

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024
K1M304315418

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
14           14
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody88.685.03314
K1M88.685.03314
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,014
K1M00,000,000,000,014
Celkem00,000,000,000,014
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody2761623725,9
K1M2761623725,9
Celkem2761623725,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Šafránek Jansl 135
03.10.26
sl 54
24.05.26
sl 53
23.05.26
sl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 93
06.07.25
sl 92
05.07.25
sl 91
29.06.25
sl 90
28.06.25
sl 56
25.05.25
sl 55
24.05.25
sl 145
13.10.24
sl 150
06.10.24
sl 149
05.10.24
pořadí85.69.82.63.95.33.37.105.103.125.140.78.114.112.
odstup %36,728,538,534,045,223,023,342,635,855,468,464,287,161,7
% poražených soupeřů36,855,648,138,613,844,840,033,337,026,221,59,410,320,7
pořadí202420252026celkem
průměr101.387.678.788.6
medián112958285
modus78336933
počet závodů38314
průměrný odstup od vítěze %71,041,034,646,0
průměrné % poražených soupeřů13,531,946,831,2
počet jízd616527
lepší 1. jízda2
66,7%
3
37,5%
2
66,7%
7
50,0%
čistých jízd0
0,0%
6
37,5%
1
20,0%
7
25,9%