| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | 40 Krumlovský slalom | stejně jako závod č.39 | PWK slalom | 6. | 1/PZZ | 65.30 | 55,4 | OČ 0 |
| 09.05.2026 | 39 Krumlovský slalom | Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 | PWK slalom | 3. | 1/PZZ | 48.30 | 31,9 | OČ 0 |
| 21.09.2025 | 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora | Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. | PWK slalom | 33. | 8/PZZ | 143.47 | 120,8 | OČ 0 |
| 20.09.2025 | 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků | Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. | PWK slalom | 31. | 7/PZZ | 106.66 | 88,4 | OČ 0 |
| 29.06.2025 | 91 36. ročník slalomů ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | PWK slalom | 27. | 7/PZZ | 79.82 | 74,7 | OČ 0 |
| 28.06.2025 | 90 36. ročník slalomu ve Strakonicích + 4.ČPV | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | PWK slalom | 28. | 7/PZZ | 125.47 | 114,8 | OČ 0 |
| Jméno | Oddíl | VT slalom | VT sjezd | dat.změny |
|---|---|---|---|---|
| Rychtarová Jana | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | K1: C1: C2: | K1: C1: C2: | 07.10.24 inserted RVP |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 |
| typ závodu | průměr | medián | modus | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| NKZ | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| veřejné závody | 21.3 | 27.0 | 3 | 6 |
| PWK | 21.3 | 27.0 | 3 | 6 |
| typ závodu | 1. místo | 1. ze všech výsledků [%] | 2. místo | 2. ze všech výsledků [%] | 3. místo | 3. ze všech výsledků [%] | celkem medailí | celkem medailí ze všech výsledků | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| NKZ | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| veřejné závody | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 1 | 16,7 | 1 | 16,7 | 6 |
| PWK | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 1 | 16,7 | 1 | 16,7 | 6 |
| Celkem | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 1 | 16,7 | 1 | 16,7 | 6 |
| typ závodu | počet jízd | penalizace celkem | průměr na jízdu | počet čistých jízd | % čistých ze všech |
|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | 0 | - | 0 | - |
| NKZ | 0 | 0 | - | 0 | - |
| veřejné závody | 12 | 812 | 68 | 0 | 0,0 |
| PWK | 12 | 812 | 68 | 0 | 0,0 |
| Celkem | 12 | 812 | 68 | 0 | 0,0 |
| Rychtarová Jana | sl 40 10.05.26 | sl 39 09.05.26 | sl 135 21.09.25 | sl 134 20.09.25 | sl 91 29.06.25 | sl 90 28.06.25 |
| pořadí | 6. | 3. | 33. | 31. | 27. | 28. |
| odstup % | 55,4 | 31,9 | 120,8 | 88,4 | 74,7 | 114,8 |
| % poražených soupeřů | 16,7 | 66,7 | 17,9 | 25,0 | --- | --- |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 29.8 | 4.5 | 21.3 |
| medián | 28 | 3 | 27 |
| modus | 27 | 3 | 3 |
| počet závodů | 4 | 2 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 99,7 | 43,6 | 81,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 10,7 | 41,7 | 21,1 |
| počet jízd | 8 | 4 | 12 |
| lepší 1. jízda | 3 75,0% | 1 50,0% | 4 66,7% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |