| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | 136 Podzimní slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | K1M slalom | 96. | 20/ZM | 40.90 | 54,3 | OČ 17 |
| 04.10.2026 | 136 Podzimní slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | C1M slalom | 56. | 13/ZM | 48.83 | 58,0 | OČ 3 |
| 03.10.2026 | 135 Podzimní slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | K1M slalom | 113. | 18/ZM | 40.21 | 53,9 | OČ 15 |
| 03.10.2026 | 135 Podzimní slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | C1M slalom | 59. | 12/ZM | 49.71 | 61,7 | OČ 4 |
| 27.09.2026 | 129 Třebechovický slalom | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | C1M slalom | 74. | 14/ZM | 55.51 | 58,0 | OČ 1 |
| 27.09.2026 | 129 Třebechovický slalom | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | K1M slalom | 104. | 17/ZM | 42.26 | 45,8 | OČ 11 |
| 26.09.2026 | 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | C1M slalom | 82. | 14/ZM | 70.12 | 72,9 | OČ 0 |
| 26.09.2026 | 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | K1M slalom | 110. | 17/ZM | 41.66 | 45,6 | OČ 14 |
| 05.09.2026 | 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. ČPž | Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. | K1M slalom | 66. | 28/ZM | 93.07 | 98,9 | OČ/OM 6/0 |
| 16.08.2026 | 103 Slalom o štít města Benátek | Řeka Jizera, jez v Obodři | K1M slalom | 122. | 14/ZM | 49.47 | 59,0 | OČ 8 |
| 15.08.2026 | 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů | Řeka Jizera, jez v Obodři | K1M slalom | 133. | 14/ZM | 56.49 | 63,2 | OČ 8 |
| 05.07.2026 | 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích | K1M slalom | 76. | 26/ZM | 42.68 | 44,8 | OČ/OM 8/0 |
|
| 04.07.2026 | 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích | K1M slalom | 76. | 25/ZM | 39.35 | 49,0 | OČ/OM 10/0 |
|
| 28.06.2026 | 79 Slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | K1M slalom | 125. | 14/ZM | 39.88 | 48,7 | OČ 16 |
| 27.06.2026 | 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | K1M slalom | 140. | 19/ZM | 42.83 | 53,2 | OČ 11 |
| 14.06.2026 | 66 Vysokomýtský slalom | Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | C2M slalom HAVLIŠ Jan |
10. | 2/ZM | 64.80 | 50,8 | OČ 0 |
| 14.06.2026 | 66 Vysokomýtský slalom | Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | K1M slalom | 41. | 5/ZM | 36.10 | 35,5 | OČ 12 |
| 13.06.2026 | 65 Vysokomýtský slalom | Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | C2M slalom HAVLIŠ Jan |
10. | 2/ZM | 64.80 | 50,8 | OČ 0 |
| 13.06.2026 | 65 Vysokomýtský slalom | Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | K1M slalom | 41. | 5/ZM | 36.10 | 35,5 | OČ 12 |
| 24.05.2026 | 51 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném | Areál Lídy Polesné | K1M slalom | OČ/OM 0/0 |
||||
| 23.05.2026 | 49 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném | Areál Lídy Polesné | K1M slalom | 94. | 32/ZM | 192.89 | 250,1 | OČ/OM 1/0 |
| 26.04.2026 | 32 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě | USD Opava | K1M slalom | 77. | 29/ZM | 96.37 | 94,5 | OČ/OM 0/0 |
| 25.04.2026 | 31 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě | USD Opava | K1M slalom | 67. | 25/ZM | 77.55 | 76,5 | OČ/OM 8/0 |
| 19.04.2026 | 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle | viz závod 21 | K1M slalom | 109. | 14/ZM | 73.62 | 110,1 | OČ 1 |
| 18.04.2026 | 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota | dle směrnice a pravidel | K1M slalom | 125. | 16/ZM | 110.87 | 159,8 | OČ 0 |
| 05.04.2026 | 11 Stružnická peřej | řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna | K1M slalom | 87. | 16/ZM | 59.10 | 77,7 | OČ 0 |
| 04.04.2026 | 10 Stružnická peřej + 1.Český pohár veteránů | řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna | K1M slalom | 103. | 17/ZM | 98.30 | 132,7 | OČ 0 |
| 05.10.2025 | 142 Klatovský slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice | PWK slalom | 11. | 17.13 | 17,6 | OČ 0 |
|
| 04.10.2025 | 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice | PWK slalom | 10. | 15.95 | 13,7 | OČ 0 |
|
| 28.09.2025 | 137 Slalom v Třebechovicích | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | PWK slalom | 14. | 10/PZM | 23.20 | 20,8 | OČ 0 |
| 27.09.2025 | 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | PWK slalom | 14. | 10/PZM | 23.30 | 18,8 | OČ 0 |
| 21.09.2025 | 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora | Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. | PWK slalom | 26. | 21/PZM | 68.05 | 57,3 | OČ 0 |
| 20.09.2025 | 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků | Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. | PWK slalom | 20. | 16/PZM | 49.91 | 41,4 | OČ 0 |
| 15.06.2025 | 74 Slalom ve Vysokém Mýtě | Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | PWK slalom | 10. | 6/PZM | 28.60 | 20,2 | OČ 0 |
| 14.06.2025 | 73 Slalom ve Vysokém Mýtě | Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | PWK slalom | 9. | 6/PZM | 22.00 | 14,9 | OČ 0 |
| Jméno | Oddíl | VT slalom | VT sjezd | dat.změny |
|---|---|---|---|---|
| Havliš Miroslav | Univerzitní sportovní klub Praha | K1: C1: C2: | K1: C1: C2: | 23.10.24 inserted RVP |
rok 2026 | |||
| Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
| 233. | C1M | 4/4 | 8 |
| C2M Havliš Jan |
2/2 | 0 | |
| 345. | K1M | 5/21 | 74 |
| Slalom: Oblastní žebříček Morava | |||
| K1M | 5/7 | 0 | |
rok 2025 | |||
| Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
| PWK | 5/8 | 0 | |
| kategorie | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| C1M | 233 | - |
| C2M | 67 | - |
| K1M | 345 | - |
| PWK | - | 22 |
| kategorie | 2026 |
|---|---|
| K1M | 175 |
rok 2026 | |||
| Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
| 233. | C1M | 4/4 | 8 |
| C2M Havliš Jan |
2/2 | 0 | |
| 345. | K1M | 5/21 | 74 |
| Slalom: Oblastní žebříček Morava | |||
| K1M | 5/7 | 0 | |
rok 2025 | |||
| Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
| PWK | 5/8 | 0 | |
| kategorie | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| C1M | 233 | - |
| C2M | 67 | - |
| K1M | 345 | - |
| PWK | - | 22 |
| kategorie | 2026 |
|---|---|
| K1M | 175 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 | 4 | 2 | 26 |
| typ závodu | průměr | medián | modus | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| NKZ | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| veřejné závody | 67.9 | 74.0 | 10 | 34 |
| K1M | 95.3 | 96.0 | 41 | 20 |
| PWK | 14.3 | 11.0 | 10 | 8 |
| C1M | 67.8 | 59.0 | 56 | 4 |
| C2M | 10.0 | 10.0 | 10 | 2 |
| typ závodu | 1. místo | 1. ze všech výsledků [%] | 2. místo | 2. ze všech výsledků [%] | 3. místo | 3. ze všech výsledků [%] | celkem medailí | celkem medailí ze všech výsledků | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| NKZ | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| veřejné závody | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 34 |
| K1M | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 20 |
| PWK | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 8 |
| C1M | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 4 |
| C2M | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 2 |
| Celkem | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 34 |
| typ závodu | počet jízd | penalizace celkem | průměr na jízdu | počet čistých jízd | % čistých ze všech |
|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | 0 | - | 0 | - |
| NKZ | 0 | 0 | - | 0 | - |
| veřejné závody | 68 | 1046 | 15 | 18 | 26,5 |
| K1M | 40 | 866 | 22 | 8 | 20,0 |
| PWK | 16 | 164 | 10 | 4 | 25,0 |
| C1M | 8 | 12 | 2 | 4 | 50,0 |
| C2M | 4 | 4 | 1 | 2 | 50,0 |
| Celkem | 68 | 1046 | 15 | 18 | 26,5 |
| Havliš Miroslav | sl 102 15.08.26 | sl 78 27.06.26 |
| pořadí | 133. | 140. |
| odstup % *) | 63,2 | 53,2 |
| % poražených soupeřů *) | 9,0 | 10,9 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 136.5 | 136.5 |
| medián | 133 | 133 |
| modus | 133 | 133 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % *) | 58,2 | 58,2 |
| průměrné % poražených soupeřů *) | 10,0 | 10,0 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 1 50,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 1 25,0% |
| Havliš Miroslav | sl 136 04.10.26 | sl 135 03.10.26 | sl 129 27.09.26 | sl 128 26.09.26 |
| pořadí | 56. | 59. | 74. | 82. |
| odstup % | 58,0 | 61,7 | 58,0 | 72,9 |
| % poražených soupeřů | 12,7 | 14,7 | 6,4 | 3,6 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 67.8 | 67.8 |
| medián | 59 | 59 |
| modus | 56 | 56 |
| počet závodů | 4 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 62,6 | 62,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 9,4 | 9,4 |
| počet jízd | 8 | 8 |
| lepší 1. jízda | 1 25,0% | 1 25,0% |
| čistých jízd | 4 50,0% | 4 50,0% |
| Havliš Miroslav | sl 66 14.06.26 | sl 65 13.06.26 |
| pořadí | 10. | 10. |
| odstup % | 50,8 | 50,8 |
| % poražených soupeřů | 10,0 | 10,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 10.0 | 10.0 |
| medián | 10 | 10 |
| modus | 10 | 10 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 50,8 | 50,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 10,0 | 10,0 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% |
| Havliš Miroslav | sl 136 04.10.26 | sl 135 03.10.26 | sl 129 27.09.26 | sl 128 26.09.26 | sl 116 05.09.26 | sl 103 16.08.26 | sl 102 15.08.26 | sl 83 05.07.26 | sl 82 04.07.26 | sl 79 28.06.26 | sl 78 27.06.26 | sl 66 14.06.26 | sl 65 13.06.26 | sl 49 23.05.26 | sl 32 26.04.26 | sl 31 25.04.26 | sl 23 19.04.26 | sl 21 18.04.26 | sl 11 05.04.26 | sl 10 04.04.26 |
| pořadí | 96. | 113. | 104. | 110. | 66. | 122. | 133. | 76. | 76. | 125. | 140. | 41. | 41. | 94. | 77. | 67. | 109. | 125. | 87. | 103. |
| odstup % | 54,3 | 53,9 | 45,8 | 45,6 | 98,9 | 59,0 | 63,2 | 44,8 | 49,0 | 48,7 | 53,2 | 35,5 | 35,5 | 250,1 | 94,5 | 76,5 | 110,1 | 159,8 | 77,7 | 132,7 |
| % poražených soupeřů | 18,8 | 15,8 | 12,7 | 14,8 | 9,7 | 9,0 | 9,0 | 11,8 | 15,7 | 14,5 | 10,9 | 31,0 | 31,0 | 2,1 | 2,6 | 15,4 | 3,6 | 2,4 | 6,5 | 2,9 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 95.3 | 95.3 |
| medián | 96 | 96 |
| modus | 41 | 41 |
| počet závodů | 20 | 20 |
| průměrný odstup od vítěze % | 79,4 | 79,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 12,0 | 12,0 |
| počet jízd | 40 | 40 |
| lepší 1. jízda | 7 35,0% | 7 35,0% |
| čistých jízd | 8 20,0% | 8 20,0% |
| Havliš Miroslav | sl 142 05.10.25 | sl 141 04.10.25 | sl 137 28.09.25 | sl 136 27.09.25 | sl 135 21.09.25 | sl 134 20.09.25 | sl 74 15.06.25 | sl 73 14.06.25 |
| pořadí | 11. | 10. | 14. | 14. | 26. | 20. | 10. | 9. |
| odstup % | 17,6 | 13,7 | 20,8 | 18,8 | 57,3 | 41,4 | 20,2 | 14,9 |
| % poražených soupeřů | 44,4 | 50,0 | 65,8 | 70,5 | 35,9 | 52,5 | 62,5 | 69,2 |
| pořadí | 2025 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 14.3 | 14.3 |
| medián | 11 | 11 |
| modus | 10 | 10 |
| počet závodů | 8 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 25,6 | 25,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 56,4 | 56,4 |
| počet jízd | 16 | 16 |
| lepší 1. jízda | 2 25,0% | 2 25,0% |
| čistých jízd | 4 25,0% | 4 25,0% |
| Havliš Miroslav | sl 116 05.09.26 | sl 83 05.07.26 | sl 82 04.07.26 | sl 49 23.05.26 | sl 32 26.04.26 | sl 31 25.04.26 |
| pořadí | 66. | 76. | 76. | 94. | 77. | 67. |
| odstup % | 98,9 | 44,8 | 49,0 | 250,1 | 94,5 | 76,5 |
| % poražených soupeřů | 9,7 | 11,8 | 15,7 | 2,1 | 2,6 | 15,4 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 76.0 | 76.0 |
| medián | 76 | 76 |
| modus | 76 | 76 |
| počet závodů | 6 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 102,3 | 102,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 9,6 | 9,6 |
| počet jízd | 12 | 12 |
| lepší 1. jízda | 3 50,0% | 3 50,0% |
| čistých jízd | 1 8,3% | 1 8,3% |