| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2026 | 32 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě | USD Opava | K1M slalom | 79. | 31/ZM | 274.22 | 268,9 | OČ/OM 0/0 |
| 25.04.2026 | 31 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě | USD Opava | K1M slalom | 72. | 28/ZM | 95.18 | 93,9 | OČ/OM 4/0 |
| 19.04.2026 | 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle | viz závod 21 | K1M slalom | 110. | 15/ZM | 79.26 | 118,6 | OČ 0 |
| 18.04.2026 | 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota | dle směrnice a pravidel | K1M slalom | 128. | 18/ZM | 123.40 | 177,8 | OČ 0 |
| 05.04.2026 | 11 Stružnická peřej | řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna | K1M slalom | OČ 0 |
||||
| 04.04.2026 | 10 Stružnická peřej + 1.Český pohár veteránů | řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna | K1M slalom | OČ 0 |
||||
| 05.10.2025 | 142 Klatovský slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice | PWK slalom | 15. | 27.88 | 28,6 | OČ 0 |
|
| 04.10.2025 | 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice | PWK slalom | 12. | 20.73 | 17,8 | OČ 0 |
|
| 28.09.2025 | 137 Slalom v Třebechovicích | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | PWK slalom | 23. | 16/PZM | 40.90 | 36,6 | OČ 0 |
| 27.09.2025 | 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | PWK slalom | 23. | 15/PZM | 42.10 | 34,0 | OČ 0 |
| 21.09.2025 | 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora | Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. | PWK slalom | 24. | 19/PZM | 50.12 | 42,2 | OČ 0 |
| 20.09.2025 | 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků | Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. | PWK slalom | 26. | 20/PZM | 89.88 | 74,5 | OČ 0 |
| Jméno | Oddíl | VT slalom | VT sjezd | dat.změny |
|---|---|---|---|---|
| Zídka Adam | Univerzitní sportovní klub Praha | K1: C1: C2: | K1: C1: C2: | 23.10.24 inserted RVP |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 4 |
| typ závodu | průměr | medián | modus | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| NKZ | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| veřejné závody | 51.2 | 24.0 | 23 | 10 |
| PWK | 20.5 | 23.0 | 23 | 6 |
| K1M | 97.3 | 79.0 | 72 | 4 |
| typ závodu | 1. místo | 1. ze všech výsledků [%] | 2. místo | 2. ze všech výsledků [%] | 3. místo | 3. ze všech výsledků [%] | celkem medailí | celkem medailí ze všech výsledků | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| NKZ | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| veřejné závody | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 10 |
| PWK | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 6 |
| K1M | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 4 |
| Celkem | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 10 |
| typ závodu | počet jízd | penalizace celkem | průměr na jízdu | počet čistých jízd | % čistých ze všech |
|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | 0 | - | 0 | - |
| NKZ | 0 | 0 | - | 0 | - |
| veřejné závody | 19 | 834 | 44 | 0 | 0,0 |
| PWK | 12 | 342 | 29 | 0 | 0,0 |
| K1M | 7 | 492 | 70 | 0 | 0,0 |
| Celkem | 19 | 834 | 44 | 0 | 0,0 |
| Zídka Adam | sl 32 26.04.26 | sl 31 25.04.26 | sl 23 19.04.26 | sl 21 18.04.26 |
| pořadí | 79. | 72. | 110. | 128. |
| odstup % | 268,9 | 93,9 | 118,6 | 177,8 |
| % poražených soupeřů | --- | 9,0 | 2,7 | --- |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 97.3 | 97.3 |
| medián | 79 | 79 |
| modus | 72 | 72 |
| počet závodů | 4 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 164,8 | 164,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 2,9 | 2,9 |
| počet jízd | 7 | 7 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Zídka Adam | sl 142 05.10.25 | sl 141 04.10.25 | sl 137 28.09.25 | sl 136 27.09.25 | sl 135 21.09.25 | sl 134 20.09.25 |
| pořadí | 15. | 12. | 23. | 23. | 24. | 26. |
| odstup % | 28,6 | 17,8 | 36,6 | 34,0 | 42,2 | 74,5 |
| % poražených soupeřů | 22,2 | 38,9 | 42,1 | 50,0 | 41,0 | 37,5 |
| pořadí | 2025 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 20.5 | 20.5 |
| medián | 23 | 23 |
| modus | 23 | 23 |
| počet závodů | 6 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 39,0 | 39,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 38,6 | 38,6 |
| počet jízd | 12 | 12 |
| lepší 1. jízda | 3 50,0% | 3 50,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Zídka Adam | sl 32 26.04.26 | sl 31 25.04.26 |
| pořadí | 79. | 72. |
| odstup % | 268,9 | 93,9 |
| % poražených soupeřů | --- | 9,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 75.5 | 75.5 |
| medián | 72 | 72 |
| modus | 72 | 72 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 181,4 | 181,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 4,5 | 4,5 |
| počet jízd | 3 | 3 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |