| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | 40 Krumlovský slalom | stejně jako závod č.39 | PWK slalom | 1. | 1/PZM | OČ 0 |
||
| 09.05.2026 | 39 Krumlovský slalom | Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 | PWK slalom | OČ 0 |
||||
| 05.10.2025 | 142 Klatovský slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice | PWK slalom | 8. | 15.49 | 15,9 | OČ 0 |
|
| 04.10.2025 | 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice | PWK slalom | 6. | 12.21 | 10,5 | OČ 0 |
|
| 28.09.2025 | 137 Slalom v Třebechovicích | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | PWK slalom | OČ 0 |
||||
| 27.09.2025 | 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | PWK slalom | OČ 0 |
||||
| 21.09.2025 | 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora | Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. | PWK slalom | 12. | 9/PZM | 36.59 | 30,8 | OČ 0 |
| 20.09.2025 | 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků | Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. | PWK slalom | 24. | 18/PZM | 78.46 | 65,0 | OČ 0 |
| 29.06.2025 | 91 36. ročník slalomů ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | PWK slalom | 7. | 6/PZM | 18.91 | 17,7 | OČ 0 |
| 28.06.2025 | 90 36. ročník slalomu ve Strakonicích + 4.ČPV | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | PWK slalom | 12. | 9/PZM | 20.89 | 19,1 | OČ 0 |
| Jméno | Oddíl | VT slalom | VT sjezd | dat.změny |
|---|---|---|---|---|
| Cvalín Jakub | TJ Loko Plzeň | K1: C1: C2: | K1: C1: C2: | 25.10.24 inserted RVP |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 |
| typ závodu | průměr | medián | modus | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| NKZ | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| veřejné závody | 10.0 | 8.0 | 12 | 7 |
| PWK | 10.0 | 8.0 | 12 | 7 |
| typ závodu | 1. místo | 1. ze všech výsledků [%] | 2. místo | 2. ze všech výsledků [%] | 3. místo | 3. ze všech výsledků [%] | celkem medailí | celkem medailí ze všech výsledků | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| NKZ | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| veřejné závody | 1 | 14,3 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 1 | 14,3 | 7 |
| PWK | 1 | 14,3 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 1 | 14,3 | 7 |
| Celkem | 1 | 14,3 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 1 | 14,3 | 7 |
| typ závodu | počet jízd | penalizace celkem | průměr na jízdu | počet čistých jízd | % čistých ze všech |
|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | 0 | - | 0 | - |
| NKZ | 0 | 0 | - | 0 | - |
| veřejné závody | 14 | 204 | 15 | 3 | 21,4 |
| PWK | 14 | 204 | 15 | 3 | 21,4 |
| Celkem | 14 | 204 | 15 | 3 | 21,4 |
| Cvalín Jakub | sl 40 10.05.26 | sl 142 05.10.25 | sl 141 04.10.25 | sl 135 21.09.25 | sl 134 20.09.25 | sl 91 29.06.25 | sl 90 28.06.25 |
| pořadí | 1. | 8. | 6. | 12. | 24. | 7. | 12. |
| odstup % | 0,0 | 15,9 | 10,5 | 30,8 | 65,0 | 17,7 | 19,1 |
| % poražených soupeřů | 100,0 | 61,1 | 72,2 | 71,8 | 42,5 | 76,9 | 59,3 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 11.5 | 1.0 | 10.0 |
| medián | 8 | 1 | 8 |
| modus | 12 | 1 | 12 |
| počet závodů | 6 | 1 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 26,5 | 0,0 | 22,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 64,0 | 100,0 | 69,1 |
| počet jízd | 12 | 2 | 14 |
| lepší 1. jízda | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| čistých jízd | 2 16,7% | 1 50,0% | 3 21,4% |