| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | 136 Podzimní slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | K1M slalom | 88. | 15/ZM | 39.35 | 52,2 | OČ 25 |
| 04.10.2026 | 136 Podzimní slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | C1M slalom | 63. | 18/ZM | 72.01 | 85,5 | OČ 0 |
| 03.10.2026 | 135 Podzimní slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | K1M slalom | 120. | 22/ZM | 42.94 | 57,6 | OČ 8 |
| 03.10.2026 | 135 Podzimní slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | C1M slalom | 69. | 18/ZM | 105.21 | 130,5 | OČ 0 |
| 27.09.2026 | 129 Třebechovický slalom | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | C1M slalom | 77. | 15/ZM | 66.89 | 69,9 | OČ 0 |
| 27.09.2026 | 129 Třebechovický slalom | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | K1M slalom | OČ 0 |
||||
| 26.09.2026 | 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | C1M slalom | 84. | 15/ZM | 76.60 | 79,6 | OČ 0 |
| 26.09.2026 | 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | K1M slalom | OČ 0 |
||||
| 16.08.2026 | 103 Slalom o štít města Benátek | Řeka Jizera, jez v Obodři | K1M slalom | 123. | 15/ZM | 49.60 | 59,2 | OČ 7 |
| 15.08.2026 | 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů | Řeka Jizera, jez v Obodři | K1M slalom | OČ 0 |
||||
| 28.06.2026 | 79 Slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | K1M slalom | 128. | 17/ZM | 43.15 | 52,7 | OČ 13 |
| 27.06.2026 | 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | K1M slalom | 132. | 16/ZM | 39.23 | 48,7 | OČ 19 |
| 14.06.2026 | 66 Vysokomýtský slalom | Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | C2M slalom CIHLÁŘ František |
9. | 1/ZM | 55.00 | 43,1 | OČ 0 |
| 14.06.2026 | 66 Vysokomýtský slalom | Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | K1M slalom | 47. | 7/ZM | 46.20 | 45,5 | OČ 6 |
| 13.06.2026 | 65 Vysokomýtský slalom | Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | C2M slalom CIHLÁŘ František |
9. | 1/ZM | 55.00 | 43,1 | OČ 0 |
| 13.06.2026 | 65 Vysokomýtský slalom | Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou | K1M slalom | 47. | 7/ZM | 46.20 | 45,5 | OČ 6 |
| 24.05.2026 | 54 Slalom v Sušici | loděnice KVS | K1M slalom | 126. | 3/ZM | 51.57 | 66,6 | OČ 3 |
| 23.05.2026 | 53 Slalom v Sušici | loděnice KVS | K1M slalom | 128. | 2/ZM | 63.39 | 79,7 | OČ 3 |
| 05.04.2026 | 11 Stružnická peřej | řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna | K1M slalom | 92. | 17/ZM | 107.00 | 140,6 | OČ 0 |
| 04.04.2026 | 10 Stružnická peřej + 1.Český pohár veteránů | řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna | K1M slalom | 106. | 18/ZM | 275.60 | 371,9 | OČ 0 |
| 28.09.2025 | 137 Slalom v Třebechovicích | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | PWK slalom | OČ 0 |
||||
| 27.09.2025 | 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | PWK slalom | OČ 0 |
||||
| 21.09.2025 | 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora | Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. | PWK slalom | OČ 0 |
||||
| 20.09.2025 | 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků | Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. | PWK slalom | OČ 0 |
||||
| 06.07.2025 | 93 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků | Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni | PWK slalom | 18. | 13/PZM | 83.56 | 65,3 | OČ 0 |
| 05.07.2025 | 92 Slalom pod Borskou přehradou + 5. ČP předžáků | Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni | PWK slalom | 19. | 14/PZM | 89.78 | 70,1 | OČ 0 |
| Jméno | Oddíl | VT slalom | VT sjezd | dat.změny |
|---|---|---|---|---|
| Přinda Bartoloměj | Univerzitní sportovní klub Praha | K1: C1: C2: | K1: C1: C2: | 25.10.24 inserted RVP |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 4 | 2 | 17 |
| typ závodu | průměr | medián | modus | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| NKZ | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| veřejné závody | 78.2 | 84.0 | 9 | 19 |
| K1M | 103.4 | 120.0 | 47 | 11 |
| C1M | 73.3 | 69.0 | 63 | 4 |
| C2M | 9.0 | 9.0 | 9 | 2 |
| PWK | 18.5 | 18.0 | 18 | 2 |
| typ závodu | 1. místo | 1. ze všech výsledků [%] | 2. místo | 2. ze všech výsledků [%] | 3. místo | 3. ze všech výsledků [%] | celkem medailí | celkem medailí ze všech výsledků | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| NKZ | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| veřejné závody | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 19 |
| K1M | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 11 |
| C1M | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 4 |
| C2M | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 2 |
| PWK | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 2 |
| Celkem | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 19 |
| typ závodu | počet jízd | penalizace celkem | průměr na jízdu | počet čistých jízd | % čistých ze všech |
|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | 0 | - | 0 | - |
| NKZ | 0 | 0 | - | 0 | - |
| veřejné závody | 36 | 798 | 22 | 2 | 5,6 |
| K1M | 21 | 492 | 23 | 2 | 9,5 |
| C1M | 8 | 94 | 12 | 0 | 0,0 |
| C2M | 4 | 24 | 6 | 0 | 0,0 |
| PWK | 3 | 188 | 63 | 0 | 0,0 |
| Celkem | 36 | 798 | 22 | 2 | 5,6 |
| Přinda Bartoloměj | sl 136 04.10.26 | sl 135 03.10.26 | sl 129 27.09.26 | sl 128 26.09.26 |
| pořadí | 63. | 69. | 77. | 84. |
| odstup % | 85,5 | 130,5 | 69,9 | 79,6 |
| % poražených soupeřů | 1,6 | --- | 2,6 | 1,2 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 73.3 | 73.3 |
| medián | 69 | 69 |
| modus | 63 | 63 |
| počet závodů | 4 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 91,4 | 91,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 1,4 | 1,4 |
| počet jízd | 8 | 8 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Přinda Bartoloměj | sl 66 14.06.26 | sl 65 13.06.26 |
| pořadí | 9. | 9. |
| odstup % | 43,1 | 43,1 |
| % poražených soupeřů | 20,0 | 20,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 9.0 | 9.0 |
| medián | 9 | 9 |
| modus | 9 | 9 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 43,1 | 43,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 20,0 | 20,0 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Přinda Bartoloměj | sl 136 04.10.26 | sl 135 03.10.26 | sl 103 16.08.26 | sl 79 28.06.26 | sl 78 27.06.26 | sl 66 14.06.26 | sl 65 13.06.26 | sl 54 24.05.26 | sl 53 23.05.26 | sl 11 05.04.26 | sl 10 04.04.26 |
| pořadí | 88. | 120. | 123. | 128. | 132. | 47. | 47. | 126. | 128. | 92. | 106. |
| odstup % | 52,2 | 57,6 | 59,2 | 52,7 | 48,7 | 45,5 | 45,5 | 66,6 | 79,7 | 140,6 | 371,9 |
| % poražených soupeřů | 25,6 | 10,5 | 8,3 | 12,4 | 16,0 | 20,7 | 20,7 | 18,3 | 18,6 | 1,1 | --- |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 103.4 | 103.4 |
| medián | 120 | 120 |
| modus | 47 | 47 |
| počet závodů | 11 | 11 |
| průměrný odstup od vítěze % | 92,7 | 92,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 13,8 | 13,8 |
| počet jízd | 21 | 21 |
| lepší 1. jízda | 3 27,3% | 3 27,3% |
| čistých jízd | 2 9,5% | 2 9,5% |
| Přinda Bartoloměj | sl 93 06.07.25 | sl 92 05.07.25 |
| pořadí | 18. | 19. |
| odstup % | 65,3 | 70,1 |
| % poražených soupeřů | 19,0 | 18,2 |
| pořadí | 2025 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 18.5 | 18.5 |
| medián | 18 | 18 |
| modus | 18 | 18 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 67,7 | 67,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 18,6 | 18,6 |
| počet jízd | 3 | 3 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |