Černý Ondřej, 2015

SK Vodní slalom České Budějoviceregistrační číslo: 023122
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
05.09.2026 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. ČPž Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 68. 30/ZM 120.78128,3OČ/OM
4/0
05.09.2026 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. ČPž Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 46. 18/ZM 103.55102,1OČ/OM
5/0
30.08.2026 115 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 133. 13/ZM 108.95125,1OČ
6
29.08.2026 114 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 122. 9/ZM 68.4276,3OČ
15
24.05.2026 51 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné C1M slalom 53. 20/ZM 47.3562,7OČ/OM
2/0
24.05.2026 51 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1M slalom 68. 19/ZM 38.0553,5OČ/OM
12/0
23.05.2026 49 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné C1M slalom 51. 20/ZM 60.5270,9OČ/OM
6/0
23.05.2026 49 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1M slalom 57. 17/ZM 37.5348,7OČ/OM
33/0
10.05.2026 40 Krumlovský slalom stejně jako závod č.39 C1M slalom     OČ
0
10.05.2026 40 Krumlovský slalom stejně jako závod č.39 C2M slalom
BICAN Vojtěch
    OČ
0
10.05.2026 40 Krumlovský slalom stejně jako závod č.39 K1M slalom     OČ
0
09.05.2026 39 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1M slalom 29. 3/ZM 61.9058,4OČ
0
09.05.2026 39 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C2M slalom
BICAN Vojtěch
7. 1/ZS 70.1050,1OČ
0
09.05.2026 39 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 57. 4/ZM 50.3051,7OČ
4
26.04.2026 32 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 55. 20/ZM 96.4790,0OČ/OM
0/0
26.04.2026 32 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 65. 24/ZM 51.5850,6OČ/OM
11/0
25.04.2026 31 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 49. 18/ZM 83.8977,9OČ/OM
2/0
25.04.2026 31 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 53. 17/ZM 45.4944,9OČ/OM
20/0
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 C1M slalom 57. 9/ZM 116.49164,3OČ
0
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 K1M slalom 98. 11/ZM 39.8859,7OČ
12
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel C1M slalom 62. 10/ZM 63.0784,8OČ
1
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel K1M slalom 114. 12/ZM 40.7558,7OČ
11
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice PWK slalom 5.   7.838,0OČ
0
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice PWK slalom 5.   9.808,4OČ
0
10.08.2025 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. PWK slalom     OČ
0
09.08.2025 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři PWK slalom     OČ
0
27.07.2025 102 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem PWK slalom 6.   67.7661,2OČ
0
26.07.2025 101 Letní slalom v Českém Vrbném + 5.ČPV Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem PWK slalom 6.   38.6436,9OČ
0
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 154. 12/PZ 79.5495,2OČ
0
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 161. 10/PZ 70.4295,3OČ
0
20.04.2025 30 2. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PWK slalom 10. 6/PZM 191.94169,2OČ/OM
0/0
19.04.2025 29 1. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PWK slalom 10. 7/PZM 74.0268,4OČ/OM
0/0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Černý OndřejSK Vodní slalom České Budějovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 31.10.24 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7817|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
218.C1M 5/9 16
 C2M
Bican Vojtěch
2/2 0
328.K1M 5/11 92
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
 K1M 5/5 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PWK 5/8 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
C1M218-
C2M61-
K1M328500
PWK-13

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20262025
C1M99-
K1M163-
PWK-10
Fotky nenalezeny.
0|7817|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
218.C1M 5/9 16
 C2M
Bican Vojtěch
2/2 0
328.K1M 5/11 92
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
 K1M 5/5 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PWK 5/8 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
C1M218-
C2M61-
K1M328500
PWK-13

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20262025
C1M99-
K1M163-
PWK-10

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
12 8 1       21
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody59.355.05727
K1M95.868.05712
C1M50.351.0298
PWK7.06.056
C2M7.07.071
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,027
K1M00,000,000,000,012
C1M00,000,000,000,08
PWK00,000,000,000,06
C2M00,000,000,000,01
Celkem00,000,000,000,027
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody5211422247,7
K1M243141314,2
C1M153822516,7
PWK1142038218,2
C2M2261300,0
Celkem5211422247,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Černý Ondřejsl 116
05.09.26
sl 55
24.05.25
pořadí68.161.
odstup % *)128,395,3
% poražených soupeřů *)6,99,6
pořadí20252026celkem
průměr161.068.0114.5
medián1616868
modus1616868
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)95,3128,3111,8
průměrné % poražených soupeřů *)9,66,98,3
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Černý Ondřejsl 116
05.09.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 39
09.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 23
19.04.26
sl 21
18.04.26
pořadí46.53.51.29.55.49.57.62.
odstup %102,162,770,958,490,077,9164,384,8
% poražených soupeřů16,710,318,09,76,915,8---1,6
pořadí2026celkem
průměr50.350.3
medián5151
modus2929
počet závodů88
průměrný odstup od vítěze %88,988,9
průměrné % poražených soupeřů9,99,9
počet jízd1515
lepší 1. jízda5
62,5%
5
62,5%
čistých jízd1
6,7%
1
6,7%

Kategorie K1M

Černý Ondřejsl 116
05.09.26
sl 115
30.08.26
sl 114
29.08.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 39
09.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 23
19.04.26
sl 21
18.04.26
sl 56
25.05.25
sl 55
24.05.25
pořadí68.133.122.68.57.57.65.53.98.114.154.161.
odstup %128,3125,176,353,548,751,750,644,959,758,795,295,3
% poražených soupeřů6,93,611,020,241,115,217,933,313,411,08,99,6
pořadí20252026celkem
průměr157.583.595.8
medián1546868
modus1545757
počet závodů21012
průměrný odstup od vítěze %95,369,774,0
průměrné % poražených soupeřů9,317,416,0
počet jízd42024
lepší 1. jízda1
50,0%
5
50,0%
6
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
5,0%
1
4,2%

Kategorie PWK

Černý Ondřejsl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 102
27.07.25
sl 101
26.07.25
sl 30
20.04.25
sl 29
19.04.25
pořadí5.5.6.6.10.10.
odstup %8,08,461,236,9169,268,4
% poražených soupeřů77,877,816,716,725,025,0
pořadí2025celkem
průměr7.07.0
medián66
modus55
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %58,758,7
průměrné % poražených soupeřů39,839,8
počet jízd1111
lepší 1. jízda1
16,7%
1
16,7%
čistých jízd2
18,2%
2
18,2%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Černý Ondřejsl 116
05.09.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
pořadí46.53.51.55.49.
odstup %102,162,770,990,077,9
% poražených soupeřů16,710,318,06,915,8
pořadí2026celkem
průměr50.850.8
medián5151
modus4646
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %80,780,7
průměrné % poražených soupeřů13,513,5
počet jízd1010
lepší 1. jízda4
80,0%
4
80,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Černý Ondřejsl 116
05.09.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
pořadí68.68.57.65.53.
odstup %128,353,548,750,644,9
% poražených soupeřů6,920,241,117,933,3
pořadí2026celkem
průměr62.262.2
medián6565
modus6868
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %65,265,2
průměrné % poražených soupeřů23,923,9
počet jízd1010
lepší 1. jízda2
40,0%
2
40,0%
čistých jízd1
10,0%
1
10,0%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále