Synková Eliška, 2011

SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.registrační číslo: 043044
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom     OČ
0
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom     OČ
0
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom     OČ
0
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom     OČ
0
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 54. 10/DM 43.5343,9OČ
6
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 57. 10/DM 45.4142,3OČ
5
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom     OČ
0
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom     OČ
0
14.06.2026 66 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 6. 2/DM 13.8910,2OČ
1
14.06.2026 66 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 16. 4/DM 23.0019,5OČ
6
14.06.2026 66 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ČAPEK Ondřej
10. 1/DM 33.0024,3OČ
0
13.06.2026 65 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 6. 2/DM 13.8910,2OČ
1
13.06.2026 65 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 16. 4/DM 23.0019,5OČ
6
13.06.2026 65 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ČAPEK Ondřej
10. 1/DM 33.0024,3OČ
0
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1W slalom 26.   25.8530,0OČ
2
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1W slalom 27.   23.2322,6OČ
4
28.09.2025 137 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 27. 10/ZS 47.0044,4OČ
0
28.09.2025 137 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 35. 10/ZS 34.1035,6OČ
10
27.09.2025 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 27. 10/ZS 59.4052,7OČ
1
27.09.2025 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 39. 11/ZS 38.9037,5OČ
10
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 30. 10/ZS 84.6873,9OČ
3
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 34. 12/ZS 38.5932,7OČ
4
10.08.2025 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 60. 16/ZS 59.1765,6OČ
0
09.08.2025 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 66. 17/ZS 75.1784,0OČ
1
06.07.2025 93 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 22. 7/ZS 43.1638,1OČ
2
06.07.2025 93 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
ČAPEK Ondřej
7. 2/ZS 37.3626,4OČ
0
05.07.2025 92 Slalom pod Borskou přehradou + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 19. 5/ZS 41.4535,5OČ
2
05.07.2025 92 Slalom pod Borskou přehradou + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
ČAPEK Ondřej
7. 2/ZS 40.4727,8OČ
0
29.06.2025 91 36. ročník slalomů ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 60. 17/ZS 47.8149,8OČ
1
28.06.2025 90 36. ročník slalomu ve Strakonicích + 4.ČPV řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 65. 17/ZS 64.8167,0OČ
0
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1W slalom 66. 18/ZS 144.35157,7OČ
0
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1W slalom 68. 18/ZS 103.93122,3OČ
0
27.04.2025 38 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom     OČ
0
26.04.2025 37 Slalom na Paraplíčku + 3. ČPV sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 47. 17/ZS 345.80325,6OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Synková EliškaSK Kanoistika Česká Lípa, z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.07.25 aktualizace z registru ČSK
Synková EliškaSK Kanoistika Česká Lípa, z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.24 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7845|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
68.C1W 4/4 2
 C2X
Čapek Ondřej
2/2 0
146.K1W 5/8 23

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
89.C1W 2/2 1
 C2X
Čapek Ondřej
2/2 0
142.K1W 5/16 31

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
C1W6889
C2X4947
K1W146142
Fotky nenalezeny.
0|7845|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
68.C1W 4/4 2
 C2X
Čapek Ondřej
2/2 0
146.K1W 5/8 23

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
89.C1W 2/2 1
 C2X
Čapek Ondřej
2/2 0
142.K1W 5/16 31

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
C1W6889
C2X4947
K1W146142

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
19 4 4       27
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody33.627.02727
K1W42.539.01619
C1W16.56.064
C2X8.57.074
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,027
K1W00,000,000,000,019
C1W00,000,000,000,04
C2X00,000,000,000,04
Celkem00,000,000,000,027
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody481656351020,8
K1W35161246617,1
C1W8182450,0
C2X526500,0
Celkem481656351020,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Synková Eliškasl 66
14.06.26
sl 65
13.06.26
sl 137
28.09.25
sl 136
27.09.25
pořadí6.6.27.27.
odstup %10,210,244,452,7
% poražených soupeřů37,537,57,110,3
pořadí20252026celkem
průměr27.06.016.5
medián2766
modus2766
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %48,510,229,4
průměrné % poražených soupeřů8,737,523,1
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
4
100,0%
4
50,0%

Kategorie C2X

Synková Eliškasl 66
14.06.26
sl 65
13.06.26
sl 93
06.07.25
sl 92
05.07.25
pořadí10.10.7.7.
odstup %24,324,326,427,8
% poražených soupeřů25,025,0------
pořadí20252026celkem
průměr7.010.08.5
medián7107
modus7107
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %27,124,325,7
průměrné % poražených soupeřů0,025,012,5
počet jízd325
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Synková Eliškasl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 66
14.06.26
sl 65
13.06.26
sl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 137
28.09.25
sl 136
27.09.25
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 104
10.08.25
sl 103
09.08.25
sl 93
06.07.25
sl 92
05.07.25
sl 91
29.06.25
sl 90
28.06.25
sl 56
25.05.25
sl 55
24.05.25
sl 37
26.04.25
pořadí54.57.16.16.26.27.35.39.30.34.60.66.22.19.60.65.66.68.47.
odstup %43,942,319,519,530,022,635,637,573,932,765,684,038,135,549,867,0157,7122,3325,6
% poražených soupeřů11,79,734,834,87,413,324,422,414,715,41,73,012,514,37,85,91,52,9---
pořadí20252026celkem
průměr44.335.842.5
medián391639
modus601616
počet závodů15419
průměrný odstup od vítěze %78,531,368,6
průměrné % poražených soupeřů9,822,812,5
počet jízd28735
lepší 1. jízda4
26,7%
2
50,0%
6
31,6%
čistých jízd3
10,7%
3
42,9%
6
17,1%