Lapiniauskas Lukas, 2015

Vodácký oddíl Horšovský Týnregistrační číslo: 066040
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 92. 17/ZM 40.2153,3OČ
21
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 51. 10/ZM 38.4245,6OČ
8
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 117. 20/ZM 41.7255,9OČ
11
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 56. 10/ZM 38.4247,7OČ
7
05.09.2026 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. ČPž Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 71. 33/ZM 241.24256,3OČ/OM
1/0
05.09.2026 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. ČPž Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 51. 22/ZM 323.54319,0OČ/OM
1/0
18.07.2026 86 Slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - horní úsek kanálu - první dvě peřeje K1M slalom 112. 8/ZM 63.6793,2OČ
5
12.07.2026 85 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 23. 1/ZM 42.4438,3OČ
3
12.07.2026 85 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 37. 3/ZM 40.5139,5OČ
8
11.07.2026 84 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 26. 1/ZM 29.5325,8OČ
3
11.07.2026 84 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 44. 3/ZM 43.1044,1OČ
5
05.07.2026 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích C1M slalom 58. 19/ZM 40.8439,5OČ/OM
2/0
05.07.2026 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích K1M slalom 74. 25/ZM 39.9341,9OČ/OM
10/0
04.07.2026 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích C1M slalom 61. 20/ZM 44.0150,3OČ/OM
2/0
04.07.2026 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích K1M slalom 81. 29/ZM 41.8252,0OČ/OM
6/0
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 130. 19/ZM 43.8953,6OČ
11
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 75. 9/ZM 39.3543,9OČ
4
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 137. 17/ZM 41.0651,0OČ
14
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 85. 10/ZM 44.6250,7OČ
3
07.06.2026 58 41. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 88. 8/ZM 72.0190,1OČ
1
06.06.2026 57 41. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom     OČ
0
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS C1M slalom 51. 1/ZM 52.8260,1OČ
0
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS K1M slalom 124. 2/ZM 47.8461,8OČ
4
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS C1M slalom 55. 1/ZM 45.9547,3OČ
3
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS K1M slalom 127. 1/ZM 62.8579,1OČ
4
26.04.2026 32 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 75. 27/ZM 83.0881,5OČ/OM
2/0
25.04.2026 31 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 76. 30/ZM 172.03169,7OČ/OM
0/0
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice PWK slalom 12.   17.4417,9OČ
0
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice PWK slalom 14.   25.9722,3OČ
0
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. PWK slalom 17. 14/PZM 43.1736,3OČ
0
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. PWK slalom 30. 24/PZM 102.2984,8OČ
0
06.07.2025 93 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni PWK slalom 11. 9/PZM 32.8825,7OČ
0
05.07.2025 92 Slalom pod Borskou přehradou + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni PWK slalom 11. 9/PZM 37.5129,3OČ
0
29.06.2025 91 36. ročník slalomů ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu PWK slalom 20. 15/PZM 42.4039,7OČ
0
28.06.2025 90 36. ročník slalomu ve Strakonicích + 4.ČPV řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu PWK slalom 20. 16/PZM 40.5037,1OČ
0
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 162. 16/PZ 96.80115,9OČ
0
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 169. 15/PZ 83.82113,4OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Lapiniauskas LukášVodácký oddíl Horšovský Týn K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.05.25 aktualizace z registru ČSK
Lapiniauskas LukášVodácký oddíl Horšovský Týn K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 09.12.24 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7854|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
207.C1M 5/11 25
356.K1M 5/16 67
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 K1M 5/5 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PWK 5/8 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
C1M207-
K1M356505
PWK-50

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
C1M118
K1M183
Fotky nenalezeny.
0|7854|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
207.C1M 5/11 25
356.K1M 5/16 67
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 K1M 5/5 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PWK 5/8 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
C1M207-
K1M356505
PWK-50

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
C1M118
K1M183

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
17 11         28
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody67.958.05136
K1M100.992.03717
C1M53.855.05111
PWK16.914.0118
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,036
K1M00,000,000,000,017
C1M00,000,000,000,011
PWK00,000,000,000,08
Celkem00,000,000,000,036
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody701472211927,1
K1M3496028720,6
C1M20246121050,0
PWK1626617212,5
Celkem701472211927,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Lapiniauskas Lukassl 116
05.09.26
sl 55
24.05.25
pořadí71.169.
odstup % *)256,3113,4
% poražených soupeřů *)2,85,1
pořadí20252026celkem
průměr169.071.0120.0
medián1697171
modus1697171
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)113,4256,3184,8
průměrné % poražených soupeřů *)5,12,84,0
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Lapiniauskas Lukassl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
sl 116
05.09.26
sl 85
12.07.26
sl 84
11.07.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 54
24.05.26
sl 53
23.05.26
pořadí51.56.51.23.26.58.61.75.85.51.55.
odstup %45,647,7319,038,325,839,550,343,950,760,147,3
% poražených soupeřů20,619,17,421,419,45,06,39,88,75,712,9
pořadí2026celkem
průměr53.853.8
medián5555
modus5151
počet závodů1111
průměrný odstup od vítěze %69,869,8
průměrné % poražených soupeřů12,412,4
počet jízd2121
lepší 1. jízda6
54,5%
6
54,5%
čistých jízd11
52,4%
11
52,4%

Kategorie K1M

Lapiniauskas Lukassl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
sl 116
05.09.26
sl 86
18.07.26
sl 85
12.07.26
sl 84
11.07.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 58
07.06.26
sl 54
24.05.26
sl 53
23.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 56
25.05.25
sl 55
24.05.25
pořadí92.117.71.112.37.44.74.81.130.137.88.124.127.75.76.162.169.
odstup %53,355,9256,393,239,544,141,952,053,651,090,161,879,181,5169,7115,9113,4
% poražených soupeřů22,212,82,85,123,414,014,110,111,012,82,219,619,25,13,84,25,1
pořadí20252026celkem
průměr165.592.3100.9
medián1628892
modus1623737
počet závodů21517
průměrný odstup od vítěze %114,681,585,4
průměrné % poražených soupeřů4,711,911,0
počet jízd43034
lepší 1. jízda0
0,0%
10
66,7%
10
58,8%
čistých jízd0
0,0%
7
23,3%
7
20,6%

Kategorie PWK

Lapiniauskas Lukassl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 93
06.07.25
sl 92
05.07.25
sl 91
29.06.25
sl 90
28.06.25
pořadí12.14.17.30.11.11.20.20.
odstup %17,922,336,384,825,729,339,737,1
% poražených soupeřů38,927,859,027,552,454,526,929,6
pořadí2025celkem
průměr16.916.9
medián1414
modus1111
počet závodů88
průměrný odstup od vítěze %36,636,6
průměrné % poražených soupeřů39,639,6
počet jízd1616
lepší 1. jízda2
25,0%
2
25,0%
čistých jízd2
12,5%
2
12,5%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Lapiniauskas Lukassl 116
05.09.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
pořadí51.58.61.
odstup %319,039,550,3
% poražených soupeřů7,45,06,3
pořadí2026celkem
průměr56.756.7
medián5858
modus5151
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %136,3136,3
průměrné % poražených soupeřů6,26,2
počet jízd55
lepší 1. jízda1
33,3%
1
33,3%
čistých jízd3
60,0%
3
60,0%

Kategorie K1M

Lapiniauskas Lukassl 116
05.09.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
pořadí71.74.81.75.76.
odstup %256,341,952,081,5169,7
% poražených soupeřů2,814,110,15,13,8
pořadí2026celkem
průměr75.475.4
medián7575
modus7171
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %120,3120,3
průměrné % poražených soupeřů7,27,2
počet jízd1010
lepší 1. jízda3
60,0%
3
60,0%
čistých jízd2
20,0%
2
20,0%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále