Tureček Tomáš, 2016

Vodácký oddíl Horšovský Týnregistrační číslo: 066039
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu PWK slalom 5. 4/PZM 6.135,8OČ
0
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu PWC slalom 4. 3/PZM 3.943,5OČ
0
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu PWK slalom 2. 2/PZM 2.732,7OČ
0
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu PWC slalom 4. 3/PZM 11.4210,5OČ
0
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři PWK slalom 5. 3/PZM 18.3116,4OČ
0
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři PWC slalom 2. 1/PZM 24.3719,9OČ
0
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři PWK slalom 5. 4/PZM 21.6919,0OČ
0
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři PWC slalom 2. 1/PZM 15.1411,1OČ
0
12.07.2026 85 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni PWK slalom 8. 7/PZM 19.6814,9OČ
0
12.07.2026 85 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni PWC slalom 3. 2/PZM 17.7412,5OČ
0
11.07.2026 84 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni PWK slalom 9. 8/PZM 12.579,8OČ
0
11.07.2026 84 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni PWC slalom 3. 2/PZM 10.707,7OČ
0
05.07.2026 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích PWK slalom 10. 8/PZM 21.9418,9OČ/OM
0/0
05.07.2026 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích PWC slalom 6. 4/PZM 14.9411,5OČ/OM
0/0
04.07.2026 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích PWK slalom 11. 9/PZM 21.2721,3OČ/OM
0/0
04.07.2026 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích PWC slalom 4. 2/PZM 10.429,1OČ/OM
0/0
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu PWK slalom 14. 12/PZM 20.1118,2OČ
0
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu PWC slalom 3. 2/PZM 8.627,1OČ
0
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu PWK slalom 16. 13/PZM 23.6922,0OČ
0
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu PWC slalom 3. 2/PZM 17.1114,2OČ
0
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS PWK slalom 12. 11/PZM 19.6318,3OČ
0
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS C1M slalom 49. 2/PZ 49.1555,9OČ
0
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS PWC slalom 3. 2/PZM 17.3114,5OČ
0
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS K1M slalom 125. 11/PZ 49.5764,0OČ
0
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS PWK slalom 8. 7/PZM 12.4210,6OČ
0
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS C1M slalom 57. 1/PZ 47.1148,5OČ
0
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS PWC slalom 2. 1/PZM 16.4312,8OČ
0
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS K1M slalom 118. 7/PZ 50.2063,1OČ
0
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice PWK slalom     OČ
0
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice PWK slalom     OČ
0
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. PWK slalom 19. 16/PZM 43.6836,8OČ
0
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. PWK slalom 25. 19/PZM 86.5171,7OČ
0
10.08.2025 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. PWK slalom 9. 6/PZM 25.4322,9OČ
0
09.08.2025 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři PWK slalom 16. 10/PZM 95.5088,4OČ
0
06.07.2025 93 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni PWK slalom 8. 6/PZM 22.3817,5OČ
0
05.07.2025 92 Slalom pod Borskou přehradou + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni PWK slalom 9. 7/PZM 31.3924,5OČ
0
29.06.2025 91 36. ročník slalomů ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu PWK slalom 15. 11/PZM 31.3029,3OČ
0
28.06.2025 90 36. ročník slalomu ve Strakonicích + 4.ČPV řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu PWK slalom 16. 12/PZM 29.4026,9OČ
0
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 153. 11/PZ 77.8793,2OČ
0
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 164. 12/PZ 74.78101,2OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Tureček TomášVodácký oddíl Horšovský Týn K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 09.12.24 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7855|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
 PWC 5/12 0
 PWK 5/12 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWC 2/2 0
 PWK 2/2 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PWK 5/10 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
C1M263-
K1M497502
PWC2-
PWK2047

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
PWC14
PWK38
Fotky nenalezeny.
0|7855|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
 PWC 5/12 0
 PWK 5/12 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWC 2/2 0
 PWK 2/2 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PWK 5/10 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
C1M263-
K1M497502
PWC2-
PWK2047

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
PWC14
PWK38

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
4 2         6
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody24.48.0338
PWK11.19.0520
PWC3.33.0312
K1M140.0125.01184
C1M53.049.0492
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,0410,5513,2923,738
PWK00,015,000,015,020
PWC00,0325,0541,7866,712
K1M00,000,000,000,04
C1M00,000,000,000,02
Celkem00,0410,5513,2923,738
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody7671491013,2
PWK4040810512,5
PWC24924520,8
K1M81862300,0
C1M428700,0
Celkem7671491013,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie PWC

Tureček Tomášsl 102
15.08.26
sl 78
27.06.26
pořadí2.3.
odstup % *)11,114,2
% poražených soupeřů *)50,0---
pořadí2026celkem
průměr2.52.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)12,612,6
průměrné % poražených soupeřů *)25,025,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie PWK

Tureček Tomášsl 102
15.08.26
sl 78
27.06.26
pořadí5.16.
odstup % *)19,022,0
% poražených soupeřů *)77,851,6
pořadí2026celkem
průměr10.510.5
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)20,520,5
průměrné % poražených soupeřů *)64,764,7
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Tureček Tomášsl 54
24.05.26
sl 53
23.05.26
pořadí49.57.
odstup %55,948,5
% poražených soupeřů9,49,7
pořadí2026celkem
průměr53.053.0
medián4949
modus4949
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %52,252,2
průměrné % poražených soupeřů9,69,6
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Tureček Tomášsl 54
24.05.26
sl 53
23.05.26
sl 56
25.05.25
sl 55
24.05.25
pořadí125.118.153.164.
odstup %64,063,193,2101,2
% poražených soupeřů19,025,09,57,9
pořadí20252026celkem
průměr158.5121.5140.0
medián153118125
modus153118118
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %97,263,680,4
průměrné % poražených soupeřů8,722,015,4
počet jízd448
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie PWC

Tureček Tomášsl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 85
12.07.26
sl 84
11.07.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 54
24.05.26
sl 53
23.05.26
pořadí4.4.2.2.3.3.6.4.3.3.3.2.
odstup %3,510,519,911,112,57,711,59,17,114,214,512,8
% poražených soupeřů50,050,066,750,066,766,716,757,1---------50,0
pořadí2026celkem
průměr3.33.3
medián33
modus33
počet závodů1212
průměrný odstup od vítěze %11,211,2
průměrné % poražených soupeřů39,539,5
počet jízd2424
lepší 1. jízda5
41,7%
5
41,7%
čistých jízd5
20,8%
5
20,8%

Kategorie PWK

Tureček Tomášsl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 85
12.07.26
sl 84
11.07.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 54
24.05.26
sl 53
23.05.26
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 104
10.08.25
sl 103
09.08.25
sl 93
06.07.25
sl 92
05.07.25
sl 91
29.06.25
sl 90
28.06.25
pořadí5.2.5.5.8.9.10.11.14.16.12.8.19.25.9.16.8.9.15.16.
odstup %5,82,716,419,014,99,818,921,318,222,018,310,636,871,722,988,417,524,529,326,9
% poražených soupeřů85,797,178,977,869,668,062,563,056,751,656,073,153,840,055,616,766,763,646,244,4
pořadí20252026celkem
průměr14.68.811.1
medián1589
modus955
počet závodů81220
průměrný odstup od vítěze %39,714,824,8
průměrné % poražených soupeřů48,470,061,4
počet jízd162440
lepší 1. jízda6
75,0%
6
50,0%
12
60,0%
čistých jízd2
12,5%
3
12,5%
5
12,5%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie PWC

Tureček Tomášsl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
pořadí6.4.
odstup %11,59,1
% poražených soupeřů16,757,1
pořadí2026celkem
průměr5.05.0
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %10,310,3
průměrné % poražených soupeřů36,936,9
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie PWK

Tureček Tomášsl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
pořadí10.11.
odstup %18,921,3
% poražených soupeřů62,563,0
pořadí2026celkem
průměr10.510.5
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %20,120,1
průměrné % poražených soupeřů62,862,8
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále