Sedláková Ema, 2016

Sportovní klub kanoistiky Vysoké Mýtoregistrační číslo: 064063
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu PWK slalom 27. 7/PZZ 69.9266,6OČ
0
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu PWK slalom 35. 7/PZZ 70.9370,5OČ
0
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWK slalom 26. 5/PZZ 77.2469,6OČ
0
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWK slalom 32. 6/PZZ 99.6087,3OČ
0
14.06.2026 66 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 24. 7/PZZ 75.2054,1OČ
0
13.06.2026 63 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou, v příp PWK sjezd 3. 1/PZZ 157.7920,1OČ
0
13.06.2026 65 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 24. 7/PZZ 75.2054,1OČ
0
28.09.2025 137 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWK slalom 37. 13/PZZ 105.5094,4OČ
0
27.09.2025 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWK slalom 41. 16/PZZ 130.90105,7OČ
0
15.06.2025 74 Slalom ve Vysokém Mýtě Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 19. 10/PZZ 67.8047,8OČ
0
14.06.2025 73 Slalom ve Vysokém Mýtě Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 24. 10/PZZ 103.9070,5OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Sedláková EmaSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.12.24 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7861|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 1/1 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 4/4 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
PWK5236

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026
PWK3
Fotky nenalezeny.
0|7861|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 1/1 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 4/4 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
PWK5236

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026
PWK3

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
            0
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody28.926.02410
PWK28.926.02410
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,010
PWK00,000,000,000,010
Celkem00,000,000,000,010
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody201246525,0
PWK201246525,0
Celkem201246525,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie PWK

Sedláková Emasl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
sl 129
27.09.26
sl 128
26.09.26
sl 66
14.06.26
sl 65
13.06.26
sl 137
28.09.25
sl 136
27.09.25
sl 74
15.06.25
sl 73
14.06.25
pořadí27.35.26.32.24.24.37.41.19.24.
odstup %66,670,569,687,354,154,194,4105,747,870,5
% poražených soupeřů7,12,921,93,18,08,05,39,125,011,5
pořadí20252026celkem
průměr30.328.028.9
medián242626
modus192424
počet závodů4610
průměrný odstup od vítěze %79,667,172,1
průměrné % poražených soupeřů12,78,510,2
počet jízd81220
lepší 1. jízda1
25,0%
1
16,7%
2
20,0%
čistých jízd1
12,5%
4
33,3%
5
25,0%