Henzl Ivan, 1952

Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.registrační číslo: 011104
výkonnostní třídy  slalom C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 61. 4/SV 63.2075,1OČ
0
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 67. 4/SV 65.4781,2OČ
0
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 78. 6/SV 72.8376,1OČ
0
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 81. 6/SV 68.0170,7OČ
1
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 85. 5/SV 73.9877,6OČ
0
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 86. 5/SV 69.7266,3OČ
0
19.07.2026 99 Slalom na voleji v Pardubicích řeka Chrudimka C1M slalom 11. 1/SV 60.8055,4OČ
1
18.07.2026 98 Slalom na voleji v Pardubicích řeka Chrudimka C1M slalom 10. 1/SV 54.0046,2OČ
1
12.07.2026 85 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 29. 4/SV 63.5657,3OČ
0
11.07.2026 84 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 31. 5/SV 53.2446,6OČ
0
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 83. 8/SV 66.0873,7OČ
0
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 93. 8/SV 65.2374,1OČ
0
14.06.2026 66 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 29. 1/SV 60.2055,5OČ
0
13.06.2026 65 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 29. 1/SV 60.2055,5OČ
0
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS C1M slalom 52. 5/SV 65.2374,2OČ
0
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS C1M slalom 62. 5/SV 77.0379,2OČ
0
05.04.2026 11 Stružnická peřej řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna C1M slalom     OČ
0
04.04.2026 10 Stružnická peřej + 1.Český pohár veteránů řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna C1M slalom 49. 3/SV 239.60293,6OČ
0
18.10.2025 151 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 9. 1/SV 274.9022,7OČ
0
18.10.2025 144 Podzimní sjezd v Bechyni Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 9. 1/SV 295.4024,9OČ
0
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1M slalom 40.   55.0268,5OČ
0
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1M slalom 48.   67.9070,9OČ
0
28.09.2025 137 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 55. 4/SV 64.8066,7OČ
0
27.09.2025 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 60. 4/SV 80.5077,4OČ
0
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 51. 4/SV 148.49134,8OČ
0
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 61. 6/SV 100.8191,1OČ
0
10.08.2025 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 77. 4/SV 62.4559,9OČ
0
09.08.2025 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 78. 4/SV 157.52156,4OČ
0
13.07.2025 95 Slalom na voleji v Pardubicích řeka Chrudimka C1M slalom     OČ
0
12.07.2025 94 Slalom na voleji v Pardubicích řeka Chrudimka C1M slalom 21. 1/SV 82.7077,7OČ
0
06.07.2025 93 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 35. 5/SV 64.9756,7OČ
0
05.07.2025 92 Slalom pod Borskou přehradou + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 35. 4/SV 68.9557,5OČ
0
15.06.2025 74 Slalom ve Vysokém Mýtě Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 22. 1/SV 80.9067,7OČ
0
14.06.2025 73 Slalom ve Vysokém Mýtě Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 22. 1/SV 63.8052,1OČ
0
29.03.2025 8 Sjezd na Sázavě/Berounce řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě C1M sjezd 25. 2/VS 421.0034,3OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Ivan HenzlKajak klub Brandýs nad Labem, z. s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.04.25 aktualizace z registru ČSK
Ivan HenzlKajak klub Brandýs nad Labem, z. s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.03.25 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7919|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
241.C1M 5/18 3

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/14 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
C1M241268

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2025
C1M83
Fotky nenalezeny.
0|7919|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
241.C1M 5/18 3

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/14 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
C1M241268

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2025
C1M83

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
  30     3   33
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody51.451.02930
C1M51.451.02930
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,030
C1M00,000,000,000,030
Celkem00,000,000,000,030
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody5752692950,9
C1M5752692950,9
Celkem5752692950,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Henzl Ivansl 102
15.08.26
sl 78
27.06.26
pořadí86.93.
odstup % *)66,374,1
% poražených soupeřů *)------
pořadí2026celkem
průměr89.589.5
medián8686
modus8686
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)70,270,2
průměrné % poražených soupeřů *)0,00,0
počet jízd33
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd2
66,7%
2
66,7%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Henzl Ivansl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
sl 129
27.09.26
sl 128
26.09.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 99
19.07.26
sl 98
18.07.26
sl 85
12.07.26
sl 84
11.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 66
14.06.26
sl 65
13.06.26
sl 54
24.05.26
sl 53
23.05.26
sl 10
04.04.26
sl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 137
28.09.25
sl 136
27.09.25
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 104
10.08.25
sl 103
09.08.25
sl 94
12.07.25
sl 93
06.07.25
sl 92
05.07.25
sl 74
15.06.25
sl 73
14.06.25
pořadí61.67.78.81.85.86.11.10.29.31.83.93.29.29.52.62.49.40.48.55.60.51.61.77.78.21.35.35.22.22.
odstup %75,181,276,170,777,666,355,446,257,346,673,774,155,555,574,279,2293,668,570,966,777,4134,891,159,9156,477,756,757,567,752,1
% poražených soupeřů4,82,91,34,8------16,718,2---3,2------6,76,73,81,62,04,92,11,8---2,01,6------4,82,92,9---8,7
pořadí20252026celkem
průměr46.555.151.4
medián486151
modus222929
počet závodů131730
průměrný odstup od vítěze %79,879,979,9
průměrné % poražených soupeřů2,44,33,5
počet jízd253257
lepší 1. jízda4
30,8%
8
47,1%
12
40,0%
čistých jízd14
56,0%
15
46,9%
29
50,9%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Henzl Ivansl 151
18.10.25
sj 144
18.10.25/2
sj 8
29.03.25
pořadí9.9.25.
odstup %22,724,934,3
% poražených soupeřů---------
pořadí2025celkem
průměr14.314.3
medián99
modus99
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %27,327,3
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále