| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | 103 Slalom o štít města Benátek | Řeka Jizera, jez v Obodři | K1W slalom | 58. | 4/U23 | 86.00 | 86,7 | OČ 2 |
| 15.08.2026 | 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů | Řeka Jizera, jez v Obodři | K1W slalom | 60. | 5/U23 | 53.80 | 50,2 | OČ 2 |
| 12.07.2026 | 85 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků | Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni | K1W slalom | 16. | 1/U23 | 60.72 | 51,9 | OČ 4 |
| 11.07.2026 | 84 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + 5. ČP předžáků | Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni | K1W slalom | 24. | 1/U23 | 58.24 | 51,4 | OČ 0 |
| 28.06.2026 | 79 Slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | K1W slalom | 63. | 5/U23 | 48.98 | 52,3 | OČ 4 |
| 27.06.2026 | 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | K1W slalom | OČ 0 |
||||
| 10.08.2025 | 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu | Řeka Jizera, jez v Obodři. | K1W slalom | OČ 0 |
||||
| 09.08.2025 | 103 Slalom o štít města Benátek | Řeka Jizera, jez v Obodři | K1W slalom | 50. | 4/DS | 38.64 | 43,2 | OČ 17 |
| 06.07.2025 | 93 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků | Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni | K1W slalom | 24. | 2/DS | 104.78 | 92,6 | OČ 0 |
| 05.07.2025 | 92 Slalom pod Borskou přehradou + 5. ČP předžáků | Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni | K1W slalom | 21. | 2/DS | 109.12 | 93,5 | OČ 0 |
| Jméno | Oddíl | VT slalom | VT sjezd | dat.změny |
|---|---|---|---|---|
| Šindelářová Kateřina | TJ Ohře Klášterec | K1: 3 C1: C2: | K1: C1: C2: | 14.08.25 aktualizace z registru ČSK |
| Šindelářová Kateřina | TJ Ohře Klášterec | K1: C1: C2: | K1: C1: C2: | 13.08.25 aktualizace z registru ČSK |
| Šindelářová Kateřina | TJ Ohře Klášterec | K1: C1: C2: | K1: C1: C2: | 03.04.25 inserted RVP |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 8 |
| typ závodu | průměr | medián | modus | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| NKZ | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| veřejné závody | 39.5 | 24.0 | 24 | 8 |
| K1W | 39.5 | 24.0 | 24 | 8 |
| typ závodu | 1. místo | 1. ze všech výsledků [%] | 2. místo | 2. ze všech výsledků [%] | 3. místo | 3. ze všech výsledků [%] | celkem medailí | celkem medailí ze všech výsledků | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| NKZ | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| veřejné závody | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 8 |
| K1W | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 8 |
| Celkem | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 8 |
| typ závodu | počet jízd | penalizace celkem | průměr na jízdu | počet čistých jízd | % čistých ze všech |
|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | 0 | - | 0 | - |
| NKZ | 0 | 0 | - | 0 | - |
| veřejné závody | 15 | 310 | 21 | 2 | 13,3 |
| K1W | 15 | 310 | 21 | 2 | 13,3 |
| Celkem | 15 | 310 | 21 | 2 | 13,3 |
| Šindelářová Kateřina | sl 103 16.08.26 | sl 102 15.08.26 | sl 85 12.07.26 | sl 84 11.07.26 | sl 79 28.06.26 | sl 103 09.08.25 | sl 93 06.07.25 | sl 92 05.07.25 |
| pořadí | 58. | 60. | 16. | 24. | 63. | 50. | 24. | 21. |
| odstup % | 86,7 | 50,2 | 51,9 | 51,4 | 52,3 | 43,2 | 92,6 | 93,5 |
| % poražených soupeřů | 5,0 | 4,8 | 31,8 | 11,5 | 8,8 | 26,9 | 4,2 | 4,8 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 31.7 | 44.2 | 39.5 |
| medián | 24 | 58 | 24 |
| modus | 21 | 16 | 24 |
| počet závodů | 3 | 5 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 76,4 | 58,5 | 65,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 12,0 | 12,4 | 12,2 |
| počet jízd | 5 | 10 | 15 |
| lepší 1. jízda | 1 33,3% | 3 60,0% | 4 50,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 2 20,0% | 2 13,3% |