Podlesný Jakub, 1990

Wild Water Canoe Club FROLregistrační číslo: 561397
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 77. 5/VM 33.5944,6OČ
36
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom     OČ
0
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 89. 5/VM 33.9136,7OČ
26
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 97. 7/VM 34.5737,9OČ
27
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom     OČ
0
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 129. 5/VM 46.4151,9OČ
12
19.07.2026 99 Slalom na voleji v Pardubicích řeka Chrudimka K1M slalom 28. 1/VM 47.1050,9OČ
5
18.07.2026 86 Slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - horní úsek kanálu - první dvě peřeje K1M slalom 109. 5/VM 52.4776,8OČ
7
18.07.2026 98 Slalom na voleji v Pardubicích řeka Chrudimka K1M slalom     OČ
0
12.07.2026 85 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 41. 3/VM 45.7644,6OČ
4
11.07.2026 84 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 38. 3/VM 34.8135,6OČ
11
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 114. 6/VM 36.7844,9OČ
27
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 118. 5/VM 34.8543,3OČ
33
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS K1M slalom     OČ
0
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS K1M slalom 111. 14/VM 46.9459,0OČ
12
10.05.2026 40 Krumlovský slalom stejně jako závod č.39 K1M slalom 37. 2/VM 30.4037,4OČ
12
09.05.2026 39 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 53. 2/VM 46.8048,1OČ
8
05.04.2026 11 Stružnická peřej řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna K1M slalom 75. 6/VM 38.3050,3OČ
12
04.04.2026 10 Stružnická peřej + 1.Český pohár veteránů řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna K1M slalom 97. 6/VM 42.7057,6OČ
2
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 86.   31.6945,3OČ
14
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 83.   32.7339,4OČ
25
28.09.2025 137 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 83. 6/VM 38.0043,3OČ
18
27.09.2025 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 99. 8/VM 44.5048,2OČ
22
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 76. 4/VM 38.2938,8OČ
24
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 98. 5/VM 53.5454,7OČ
12
13.07.2025 95 Slalom na voleji v Pardubicích řeka Chrudimka K1M slalom 31. 2/VM 62.8564,8OČ
7
12.07.2025 94 Slalom na voleji v Pardubicích řeka Chrudimka K1M slalom 26. 2/VM 44.4948,2OČ
17
06.07.2025 93 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 55. 2/VM 40.2339,5OČ
3
05.07.2025 92 Slalom pod Borskou přehradou + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 50. 3/VM 38.1535,8OČ
10
15.06.2025 74 Slalom ve Vysokém Mýtě Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 35. 5/VM 43.0039,6OČ
3
14.06.2025 73 Slalom ve Vysokém Mýtě Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 35. 4/VM 37.1033,3OČ
10
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Podlesný JakubWild Water Canoe Club FROL K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.25 aktualizace z registru ČSK
Podlesný JakubWild Water Canoe Club FROL K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.05.25 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7941|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
287.K1M 5/19 149

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
364.K1M 5/12 106

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
K1M287364
Fotky nenalezeny.
0|7941|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
287.K1M 5/19 149

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
364.K1M 5/12 106

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
K1M287364

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
27           27
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody73.077.03527
K1M73.077.03527
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,027
K1M00,000,000,000,027
Celkem00,000,000,000,027
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody5377015815,1
K1M5377015815,1
Celkem5377015815,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Podlesný Jakubsl 102
15.08.26
sl 78
27.06.26
pořadí129.118.
odstup % *)51,943,3
% poražených soupeřů *)11,725,0
pořadí2026celkem
průměr123.5123.5
medián118118
modus118118
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)47,647,6
průměrné % poražených soupeřů *)18,418,4
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Podlesný Jakubsl 136
04.10.26
sl 129
27.09.26
sl 128
26.09.26
sl 102
15.08.26
sl 99
19.07.26
sl 86
18.07.26
sl 85
12.07.26
sl 84
11.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 53
23.05.26
sl 40
10.05.26
sl 39
09.05.26
sl 11
05.04.26
sl 10
04.04.26
sl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 137
28.09.25
sl 136
27.09.25
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 95
13.07.25
sl 94
12.07.25
sl 93
06.07.25
sl 92
05.07.25
sl 74
15.06.25
sl 73
14.06.25
pořadí77.89.97.129.28.109.41.38.114.118.111.37.53.75.97.86.83.83.99.76.98.31.26.55.50.35.35.
odstup %44,636,737,951,950,976,844,635,644,943,359,037,448,150,357,645,339,443,348,238,854,764,848,239,535,839,633,3
% poražených soupeřů35,025,425,011,718,27,714,926,022,125,029,533,321,219,68,615,824,821,922,827,214,923,143,26,918,320,929,2
pořadí20252026celkem
průměr63.180.973.0
medián558977
modus359735
počet závodů121527
průměrný odstup od vítěze %44,248,046,3
průměrné % poražených soupeřů22,421,521,9
počet jízd242953
lepší 1. jízda1
8,3%
4
26,7%
5
18,5%
čistých jízd5
20,8%
3
10,3%
8
15,1%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále