Doležal Antonín, 2017

Kanoe Pardubice z.s.registrační číslo: 057192
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWK slalom 24. 20/PZM 67.5860,9OČ
0
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWC slalom 6. 4/PZM 57.8641,9OČ
0
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWK slalom 17. 14/PZM 47.6841,8OČ
0
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWC slalom 6. 4/PZM 59.7142,4OČ
0
19.07.2026 99 Slalom na voleji v Pardubicích řeka Chrudimka PWC slalom 5. 3/PZM 105.7052,3OČ
0
19.07.2026 99 Slalom na voleji v Pardubicích řeka Chrudimka PWK slalom 8. 6/PZM 64.4045,0OČ
0
18.07.2026 98 Slalom na voleji v Pardubicích řeka Chrudimka PWC slalom 5. 3/PZM 101.9050,3OČ
0
18.07.2026 98 Slalom na voleji v Pardubicích řeka Chrudimka PWK slalom 7. 6/PZM 46.7030,7OČ
0
14.06.2026 66 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 18. 14/PZM 54.9039,5OČ
0
14.06.2026 66 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWC slalom 4. 2/PZM 110.2051,4OČ
0
13.06.2026 65 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 18. 14/PZM 54.9039,5OČ
0
13.06.2026 65 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWC slalom 4. 2/PZM 110.2051,4OČ
0
28.09.2025 137 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWK slalom 35. 24/PZM 83.1074,4OČ
0
27.09.2025 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWK slalom 42. 26/PZM 131.10105,9OČ
0
13.07.2025 95 Slalom na voleji v Pardubicích řeka Chrudimka PWK slalom 14. 9/PZM 120.8782,7OČ
0
12.07.2025 94 Slalom na voleji v Pardubicích řeka Chrudimka PWK slalom 14. 9/PZM 104.5075,5OČ
0
15.06.2025 74 Slalom ve Vysokém Mýtě Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 22. 12/PZM 95.3067,2OČ
0
14.06.2025 73 Slalom ve Vysokém Mýtě Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 27. 16/PZM 137.2093,1OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Doležal AntonínTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.05.25 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7954|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWC 5/6 0
 PWK 5/6 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 5/6 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
PWC7-
PWK4639
Fotky nenalezeny.
0|7954|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWC 5/6 0
 PWK 5/6 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 5/6 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
PWC7-
PWK4639

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
            0
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody15.314.0418
PWK20.518.01412
PWC5.05.046
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,018
PWK00,000,000,000,012
PWC00,000,000,000,06
Celkem00,000,000,000,018
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody369922800,0
PWK248343500,0
PWC121581300,0
Celkem369922800,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie PWC

Doležal Antonínsl 129
27.09.26
sl 128
26.09.26
sl 99
19.07.26
sl 98
18.07.26
sl 66
14.06.26
sl 65
13.06.26
pořadí6.6.5.5.4.4.
odstup %41,942,452,350,351,451,4
% poražených soupeřů16,716,7------------
pořadí2026celkem
průměr5.05.0
medián55
modus44
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %48,348,3
průměrné % poražených soupeřů5,65,6
počet jízd1212
lepší 1. jízda2
33,3%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie PWK

Doležal Antonínsl 129
27.09.26
sl 128
26.09.26
sl 99
19.07.26
sl 98
18.07.26
sl 66
14.06.26
sl 65
13.06.26
sl 137
28.09.25
sl 136
27.09.25
sl 95
13.07.25
sl 94
12.07.25
sl 74
15.06.25
sl 73
14.06.25
pořadí24.17.8.7.18.18.35.42.14.14.22.27.
odstup %60,941,845,030,739,539,574,4105,982,775,567,293,1
% poražených soupeřů28,150,012,533,332,032,010,56,813,313,312,5---
pořadí20252026celkem
průměr25.715.320.5
medián221718
modus141814
počet závodů6612
průměrný odstup od vítěze %83,142,963,0
průměrné % poražených soupeřů9,431,320,4
počet jízd121224
lepší 1. jízda4
66,7%
4
66,7%
8
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%