| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | 40 Krumlovský slalom | stejně jako závod č.39 | PWK slalom | 4. | 4/PZM | 38.50 | 32,7 | OČ 0 |
| 09.05.2026 | 39 Krumlovský slalom | Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 | PWK slalom | 4. | 3/PZM | 52.30 | 34,5 | OČ 0 |
| 05.04.2026 | 11 Stružnická peřej | řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna | PWK slalom | 5. | 4/PZM | 240.10 | 210,4 | OČ 0 |
| 04.04.2026 | 10 Stružnická peřej + 1.Český pohár veteránů | řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna | PWK slalom | 6. | 5/PZM | 330.20 | 315,1 | OČ 0 |
| 28.09.2025 | 137 Slalom v Třebechovicích | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | PWK slalom | 33. | 23/PZM | 67.40 | 60,3 | OČ 0 |
| 27.09.2025 | 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | PWK slalom | 32. | 21/PZM | 80.20 | 64,8 | OČ 0 |
| Jméno | Oddíl | VT slalom | VT sjezd | dat.změny |
|---|---|---|---|---|
| Russwurm Vendelín | TJ Loko Plzeň | K1: C1: C2: | K1: C1: C2: | 24.07.25 inserted RVP |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 |
| typ závodu | průměr | medián | modus | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| NKZ | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| veřejné závody | 14.0 | 5.0 | 4 | 6 |
| PWK | 14.0 | 5.0 | 4 | 6 |
| typ závodu | 1. místo | 1. ze všech výsledků [%] | 2. místo | 2. ze všech výsledků [%] | 3. místo | 3. ze všech výsledků [%] | celkem medailí | celkem medailí ze všech výsledků | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| NKZ | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| veřejné závody | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 6 |
| PWK | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 6 |
| Celkem | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 6 |
| typ závodu | počet jízd | penalizace celkem | průměr na jízdu | počet čistých jízd | % čistých ze všech |
|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | 0 | - | 0 | - |
| NKZ | 0 | 0 | - | 0 | - |
| veřejné závody | 11 | 1024 | 93 | 0 | 0,0 |
| PWK | 11 | 1024 | 93 | 0 | 0,0 |
| Celkem | 11 | 1024 | 93 | 0 | 0,0 |
| Russwurm Vendelín | sl 40 10.05.26 | sl 39 09.05.26 | sl 11 05.04.26 | sl 10 04.04.26 | sl 137 28.09.25 | sl 136 27.09.25 |
| pořadí | 4. | 4. | 5. | 6. | 33. | 32. |
| odstup % | 32,7 | 34,5 | 210,4 | 315,1 | 60,3 | 64,8 |
| % poražených soupeřů | 50,0 | 50,0 | --- | --- | 15,8 | 29,5 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 32.5 | 4.8 | 14.0 |
| medián | 32 | 4 | 5 |
| modus | 32 | 4 | 4 |
| počet závodů | 2 | 4 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 62,6 | 148,2 | 119,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 22,7 | 25,0 | 24,2 |
| počet jízd | 4 | 7 | 11 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 3 75,0% | 3 50,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |