| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2026 | 148 Sjezd na rozloučenou v Brně | viz. závod č. 146 | K1W sjezd | OM 0 |
||||
| 25.10.2026 | 149 Sjezd na rozloučenou v Brně | viz. závod č. 146 | K1W sjezd | OM 0 |
||||
| 24.10.2026 | 146 Sjezd na rozloučenou v Brně | Řeka Svratka u loděnice KK Brno obtížnost ZWA. Závod č.146 1300 m závod 147. 4500 m závod 148. 220 | K1W sjezd | OM 0 |
||||
| 24.10.2026 | 147 Sjezd na rozloučenou v Brně | viz. závod č. 146 | K1W sjezd | OM 0 |
||||
| 06.09.2026 | 118 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. + 5. ČPž | Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. | K1W sjezd | 30. | 20/ZS | 12.67 | 27,4 | OČ/OM 0/2 |
| 29.08.2026 | 110 4. ČP žáků ve sjezdu v Českém Vrbném | Areál Lídy Polesné | K1W sjezd | ČP/OČ/OM 0/0/0 |
||||
| 28.08.2026 | 109 3. ČP žáků ve sprintu v Českém Vrbném | Areál Lídy Polesné | K1W sjezd | 30. | 20/ZS | 20.40 | 42,6 | ČP/OČ/OM 6/0/0 |
| 05.07.2026 | 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích | K1W slalom | 43. | 28/ZS | 41.01 | 39,6 | OČ/OM 0/3 |
|
| 04.07.2026 | 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích | K1W slalom | 48. | 30/ZS | 49.10 | 56,3 | OČ/OM 0/3 |
|
| 28.06.2026 | 81 Slalom v Dolních Kounicích | Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicem | K1W slalom | 32. | 14/ZS | 101.70 | 89,2 | OM 0 |
| 27.06.2026 | 80 Slalom v Dolních Kounicích | Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicem | K1W slalom | 29. | 14/ZS | 82.70 | 71,7 | OM 4 |
| 14.06.2026 | 70 Slalom v Kroměříži | řeka Morava pod mostem K.Kryla | K1W slalom | 33. | 14/ZS | 60.10 | 72,6 | OM 0 |
| 13.06.2026 | 69 Slalom v Kroměříži | řeka Morava pod K.Kryla | K1W slalom | 25. | 12/ZS | 74.20 | 77,1 | OM 3 |
| 28.04.2026 | 33 Krajský přebor ve sprintu v Litovli | řeka Morava v Litovli; start u bazénu ZŠ Vítězná- cíl soutok | K1W sjezd | 18. | 3547.09 | 6.705,3 | OM 0 |
|
| 15.04.2026 | 18 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci | Olomouc- loděnice SKUP, Mlýnský potok | K1W slalom | 27. | 11/ZS | 230.20 | 220,3 | OM 0 |
rok 2026 | |||
| Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
| K1W | 2/2 | 0 | |
| Slalom: Oblastní žebříček Morava | |||
| 61. | K1W | 5/7 | 13 |
| Sjezd: Žebříček Český Pohár | |||
| 72. | K1W | 2/2 | 6 |
| Sjezd: Oblastní žebříček Čechy | |||
| K1W | 3/3 | 0 | |
| Sjezd: Oblastní žebříček Morava | |||
| 49. | K1W | 5/8 | 2 |
| kategorie | 2026 |
|---|---|
| K1W | 72 |
| kategorie | 2026 |
|---|---|
| K1W | 209 |
| kategorie | 2026 |
|---|---|
| K1W | 99 |
| kategorie | 2026 |
|---|---|
| K1W | 61 |
| kategorie | 2026 |
|---|---|
| K1W | 49 |
rok 2026 | |||
| Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
| K1W | 2/2 | 0 | |
| Slalom: Oblastní žebříček Morava | |||
| 61. | K1W | 5/7 | 13 |
| Sjezd: Žebříček Český Pohár | |||
| 72. | K1W | 2/2 | 6 |
| Sjezd: Oblastní žebříček Čechy | |||
| K1W | 3/3 | 0 | |
| Sjezd: Oblastní žebříček Morava | |||
| 49. | K1W | 5/8 | 2 |
| kategorie | 2026 |
|---|---|
| K1W | 72 |
| kategorie | 2026 |
|---|---|
| K1W | 209 |
| kategorie | 2026 |
|---|---|
| K1W | 99 |
| kategorie | 2026 |
|---|---|
| K1W | 61 |
| kategorie | 2026 |
|---|---|
| K1W | 49 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 3 | 10 |
| typ závodu | průměr | medián | modus | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| NKZ | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| veřejné závody | 33.9 | 32.0 | 25 | 7 |
| K1W | 33.9 | 32.0 | 25 | 7 |
| typ závodu | 1. místo | 1. ze všech výsledků [%] | 2. místo | 2. ze všech výsledků [%] | 3. místo | 3. ze všech výsledků [%] | celkem medailí | celkem medailí ze všech výsledků | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| NKZ | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| veřejné závody | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 7 |
| K1W | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 7 |
| Celkem | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 7 |
| typ závodu | počet jízd | penalizace celkem | průměr na jízdu | počet čistých jízd | % čistých ze všech |
|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | 0 | - | 0 | - |
| NKZ | 0 | 0 | - | 0 | - |
| veřejné závody | 12 | 766 | 64 | 0 | 0,0 |
| K1W | 12 | 766 | 64 | 0 | 0,0 |
| Celkem | 12 | 766 | 64 | 0 | 0,0 |
| Sikorová Michaela | sl 83 05.07.26 | sl 82 04.07.26 |
| pořadí | 43. | 48. |
| odstup % | 39,6 | 56,3 |
| % poražených soupeřů | 12,5 | 13,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 45.5 | 45.5 |
| medián | 43 | 43 |
| modus | 43 | 43 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 47,9 | 47,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 12,8 | 12,8 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 1 50,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Sikorová Michaela | sl 83 05.07.26 | sl 82 04.07.26 | sl 81 28.06.26 | sl 80 27.06.26 | sl 70 14.06.26 | sl 69 13.06.26 | sl 18 15.04.26 |
| pořadí | 43. | 48. | 32. | 29. | 33. | 25. | 27. |
| odstup % | 39,6 | 56,3 | 89,2 | 71,7 | 72,6 | 77,1 | 220,3 |
| % poražených soupeřů | 12,5 | 13,0 | 6,1 | 15,2 | 5,9 | 14,3 | --- |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 33.9 | 33.9 |
| medián | 32 | 32 |
| modus | 25 | 25 |
| počet závodů | 7 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 89,5 | 89,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 9,6 | 9,6 |
| počet jízd | 12 | 12 |
| lepší 1. jízda | 3 42,9% | 3 42,9% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Sikorová Michaela | sp 118 06.09.26 | sp 109 28.08.26 |
| pořadí | 30. | 30. |
| odstup % | 27,4 | 42,6 |
| % poražených soupeřů | 17,1 | 6,5 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 30.0 | 30.0 |
| medián | 30 | 30 |
| modus | 30 | 30 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 35,0 | 35,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 11,8 | 11,8 |
| Sikorová Michaela | sp 118 06.09.26 | sp 109 28.08.26 | sp 33 28.04.26 |
| pořadí | 30. | 30. | 18. |
| odstup % | 27,4 | 42,6 | 6.705,3 |
| % poražených soupeřů | 17,1 | 6,5 | --- |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 26.0 | 26.0 |
| medián | 30 | 30 |
| modus | 30 | 30 |
| počet závodů | 3 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 2.258,4 | 2.258,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 7,9 | 7,9 |