Vlach Antonín, 2013

Kanoe Pardubice z.s.registrační číslo: 057202
výkonnostní třídy  slalom K1: 3sjezd K1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 76. 21/ZS 66.1069,1OČ
0
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 113. 24/ZS 53.8558,3OČ
2
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 83. 22/ZS 73.7076,6OČ
0
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 102. 23/ZS 38.3942,1OČ
22
06.09.2026 118 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. + 5. ČPž Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M sjezd 21. 17/ZS 10.3324,6OČ/OM
11/0
29.08.2026 110 4. ČP žáků ve sjezdu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1M sjezd 14. 10/ZS 57.8222,1ČP/OČ/OM
29/14/0
28.08.2026 109 3. ČP žáků ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1M sjezd 20. 14/ZS 11.5026,2ČP/OČ/OM
19/13/0
19.07.2026 99 Slalom na voleji v Pardubicích řeka Chrudimka C1M slalom 12. 3/ZS 102.4093,3OČ
0
19.07.2026 99 Slalom na voleji v Pardubicích řeka Chrudimka K1M slalom 31. 3/ZS 63.7068,8OČ
2
18.07.2026 98 Slalom na voleji v Pardubicích řeka Chrudimka C1M slalom 11. 3/ZS 123.60105,8OČ
0
18.07.2026 98 Slalom na voleji v Pardubicích řeka Chrudimka K1M slalom 27. 4/ZS 63.7066,1OČ
3
14.06.2026 66 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 30. 8/ZS 142.10131,0OČ
0
14.06.2026 66 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 51. 12/ZS 50.8050,0OČ
2
13.06.2026 63 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou, v příp K1M sjezd 11. 3/ZS 116.7922,1OČ
7
13.06.2026 65 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 30. 8/ZS 142.10131,0OČ
0
13.06.2026 65 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 51. 12/ZS 50.8050,0OČ
2
07.06.2026 61 MČR žáků v klasickém sjezdu ve Dvoře Králové + 6.ČPJ + 2.ČPž řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí. (viz webové stránky závodu). https://www.lokotrutno K1M sjezd 62. 16/ZS 258.7838,6OČ/OM
8/0
06.06.2026 59 MČR dorostu v klasickém sjezdu ve Dvoře Králové + 5.ČPJ + 1.ČPž řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí. (viz webové stránky závodu). https://www.lokotrutno K1M sjezd 67. 16/ZS 301.9544,9OČ/OM
5/0
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|8097|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
407.K1M 5/6 31
Sjezd: Žebříček Český Pohár
59.K1M 2/2 48
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
71.K1M 5/6 53
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/5 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2026
K1M59

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026
C1M265
K1M407

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026
K1M71

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
K1M142
Fotky nenalezeny.
0|8097|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
407.K1M 5/6 31
Sjezd: Žebříček Český Pohár
59.K1M 2/2 48
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
71.K1M 5/6 53
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/5 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2026
K1M59

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026
C1M265
K1M407

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026
K1M71

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
K1M142

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
6 6   6     18
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody51.431.03012
K1M62.551.0516
C1M40.330.0306
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,012
K1M00,000,000,000,06
C1M00,000,000,000,06
Celkem00,000,000,000,012
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody2329813939,1
K1M1212210866,7
C1M111761619,1
Celkem2329813939,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Vlach Antonínsl 129
27.09.26
sl 128
26.09.26
sl 99
19.07.26
sl 98
18.07.26
sl 66
14.06.26
sl 65
13.06.26
pořadí76.83.12.11.30.30.
odstup %69,176,693,3105,8131,0131,0
% poražených soupeřů3,82,48,39,13,33,3
pořadí2026celkem
průměr40.340.3
medián3030
modus3030
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %101,1101,1
průměrné % poražených soupeřů5,05,0
počet jízd1111
lepší 1. jízda3
50,0%
3
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Vlach Antonínsl 129
27.09.26
sl 128
26.09.26
sl 99
19.07.26
sl 98
18.07.26
sl 66
14.06.26
sl 65
13.06.26
pořadí113.102.31.27.51.51.
odstup %58,342,168,866,150,050,0
% poražených soupeřů5,121,19,113,313,813,8
pořadí2026celkem
průměr62.562.5
medián5151
modus5151
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %55,955,9
průměrné % poražených soupeřů12,712,7
počet jízd1212
lepší 1. jízda2
33,3%
2
33,3%
čistých jízd8
66,7%
8
66,7%

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Vlach Antonínsj 61
07.06.26
sj 59
06.06.26
pořadí62.67.
odstup %38,644,9
% poražených soupeřů24,716,5
pořadí2026celkem
průměr64.564.5
medián6262
modus6262
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %41,841,8
průměrné % poražených soupeřů20,620,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Vlach Antonínsj 110
29.08.26
sj 63
13.06.26
pořadí14.11.
odstup %22,122,1
% poražených soupeřů61,844,4
pořadí2026celkem
průměr12.512.5
medián1111
modus1111
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %22,122,1
průměrné % poražených soupeřů53,153,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Vlach Antonínsp 118
06.09.26
sp 109
28.08.26
pořadí21.20.
odstup %24,626,2
% poražených soupeřů52,448,6
pořadí2026celkem
průměr20.520.5
medián2020
modus2020
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %25,425,4
průměrné % poražených soupeřů50,550,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Vlach Antonínsp 118
06.09.26
sp 109
28.08.26
pořadí21.20.
odstup %24,626,2
% poražených soupeřů52,448,6
pořadí2026celkem
průměr20.520.5
medián2020
modus2020
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %25,425,4
průměrné % poražených soupeřů50,550,5