| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | 136 Podzimní slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | K1M slalom | 115. | 4/SV | 72.90 | 96,7 | OČ 0 |
| 03.10.2026 | 135 Podzimní slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | K1M slalom | 132. | 4/SV | 61.22 | 82,1 | OČ 0 |
| 03.10.2026 | 134 Sjezd ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu; start v místě startu slalomu, pod lávkou pro pěší otočka | K1M sjezd | 12. | 1/SV | 252.49 | 58,6 | OČ 0 |
| 27.09.2026 | 129 Třebechovický slalom | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | C1M slalom | OČ 0 |
||||
| 27.09.2026 | 129 Třebechovický slalom | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | K1M slalom | OČ 0 |
||||
| 26.09.2026 | 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | C1M slalom | OČ 0 |
||||
| 26.09.2026 | 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů | Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem | K1M slalom | OČ 0 |
||||
| 16.08.2026 | 103 Slalom o štít města Benátek | Řeka Jizera, jez v Obodři | K1M slalom | OČ 0 |
||||
| 15.08.2026 | 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů | Řeka Jizera, jez v Obodři | K1M slalom | 144. | 4/SV | 154.75 | 173,1 | OČ 0 |
| 28.06.2026 | 79 Slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | K1M slalom | OČ 0 |
||||
| 27.06.2026 | 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | K1M slalom | 157. | 9/SV | 89.32 | 110,9 | OČ 0 |
| 27.06.2026 | 77 Sjezd ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu; start v místě startu slalomu, pod lávkou pro pěší otočka | K1M sjezd | 25. | 1/SV | 276.60 | 60,0 | OČ 0 |
| 24.05.2026 | 54 Slalom v Sušici | loděnice KVS | K1M slalom | 151. | 5/SV | 122.19 | 157,7 | OČ 0 |
| 23.05.2026 | 53 Slalom v Sušici | loděnice KVS | K1M slalom | 152. | 5/SV | 153.45 | 193,0 | OČ 0 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 2 | 8 |
| typ závodu | průměr | medián | modus | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| NKZ | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| veřejné závody | 141.8 | 144.0 | 115 | 6 |
| K1M | 141.8 | 144.0 | 115 | 6 |
| typ závodu | 1. místo | 1. ze všech výsledků [%] | 2. místo | 2. ze všech výsledků [%] | 3. místo | 3. ze všech výsledků [%] | celkem medailí | celkem medailí ze všech výsledků | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| NKZ | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| veřejné závody | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 6 |
| K1M | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 6 |
| Celkem | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 6 |
| typ závodu | počet jízd | penalizace celkem | průměr na jízdu | počet čistých jízd | % čistých ze všech |
|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | 0 | - | 0 | - |
| NKZ | 0 | 0 | - | 0 | - |
| veřejné závody | 11 | 376 | 34 | 1 | 9,1 |
| K1M | 11 | 376 | 34 | 1 | 9,1 |
| Celkem | 11 | 376 | 34 | 1 | 9,1 |
| Krčmář Richard | sl 102 15.08.26 | sl 78 27.06.26 |
| pořadí | 144. | 157. |
| odstup % *) | 173,1 | 110,9 |
| % poražených soupeřů *) | 1,4 | --- |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 150.5 | 150.5 |
| medián | 144 | 144 |
| modus | 144 | 144 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % *) | 142,0 | 142,0 |
| průměrné % poražených soupeřů *) | 0,7 | 0,7 |
| počet jízd | 3 | 3 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Krčmář Richard | sl 136 04.10.26 | sl 135 03.10.26 | sl 102 15.08.26 | sl 78 27.06.26 | sl 54 24.05.26 | sl 53 23.05.26 |
| pořadí | 115. | 132. | 144. | 157. | 151. | 152. |
| odstup % | 96,7 | 82,1 | 173,1 | 110,9 | 157,7 | 193,0 |
| % poražených soupeřů | 2,6 | 1,5 | 1,4 | --- | 2,0 | 3,2 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 141.8 | 141.8 |
| medián | 144 | 144 |
| modus | 115 | 115 |
| počet závodů | 6 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 135,6 | 135,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 1,8 | 1,8 |
| počet jízd | 11 | 11 |
| lepší 1. jízda | 2 33,3% | 2 33,3% |
| čistých jízd | 1 9,1% | 1 9,1% |
| Krčmář Richard | sj 134 03.10.26 | sj 77 27.06.26 |
| pořadí | 12. | 25. |
| odstup % | 58,6 | 60,0 |
| % poražených soupeřů | --- | --- |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 18.5 | 18.5 |
| medián | 12 | 12 |
| modus | 12 | 12 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 59,3 | 59,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 0,0 | 0,0 |