| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2026 | 131 Hanácký slalom v Olomouci | řeka Morava, loděnice SKUP Olomouc | PWK slalom | 28. | 13/PZZ | 93.80 | 68,9 | OM 0 |
| 26.09.2026 | 130 Hanácký slalom v Olomouci | řeka Morava, loděnice SKUP Olomouc | PWK slalom | 25. | 12/PZZ | 91.70 | 70,2 | OM 0 |
| 28.06.2026 | 81 Slalom v Dolních Kounicích | Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicem | PWK slalom | 24. | 12/PZZ | 250.50 | 186,8 | OM 0 |
| 27.06.2026 | 80 Slalom v Dolních Kounicích | Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicem | PWK slalom | 24. | 12/PZZ | 250.50 | 186,8 | OM 0 |
| 14.06.2026 | 70 Slalom v Kroměříži | řeka Morava pod mostem K.Kryla | PWK slalom | OM 0 |
||||
| 13.06.2026 | 69 Slalom v Kroměříži | řeka Morava pod K.Kryla | PWK slalom | OM 0 |
||||
| 10.05.2026 | 45 61. ročník Slalomu v Zábřehu | řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh | PWK slalom | 19. | 8/PZZ | 242.60 | 200,5 | OM 0 |
| 09.05.2026 | 43 61. ročník Slalomu v Zábřehu | řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh | PWK slalom | 20. | 8/PZZ | 407.30 | 300,1 | OM 0 |
| 15.04.2026 | 18 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci | Olomouc- loděnice SKUP, Mlýnský potok | PWK slalom | 18. | 9/PZZ | 433.90 | 326,0 | OM 0 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 |
| typ závodu | průměr | medián | modus | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| NKZ | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| veřejné závody | 22.6 | 24.0 | 24 | 7 |
| PWK | 22.6 | 24.0 | 24 | 7 |
| typ závodu | 1. místo | 1. ze všech výsledků [%] | 2. místo | 2. ze všech výsledků [%] | 3. místo | 3. ze všech výsledků [%] | celkem medailí | celkem medailí ze všech výsledků | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| NKZ | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| veřejné závody | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 7 |
| PWK | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 7 |
| Celkem | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 7 |
| typ závodu | počet jízd | penalizace celkem | průměr na jízdu | počet čistých jízd | % čistých ze všech |
|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | 0 | - | 0 | - |
| NKZ | 0 | 0 | - | 0 | - |
| veřejné závody | 13 | 1948 | 150 | 0 | 0,0 |
| PWK | 13 | 1948 | 150 | 0 | 0,0 |
| Celkem | 13 | 1948 | 150 | 0 | 0,0 |
| Zajícová Magdaléna | sl 131 27.09.26 | sl 130 26.09.26 | sl 81 28.06.26 | sl 80 27.06.26 | sl 45 10.05.26 | sl 43 09.05.26 | sl 18 15.04.26 |
| pořadí | 28. | 25. | 24. | 24. | 19. | 20. | 18. |
| odstup % | 68,9 | 70,2 | 186,8 | 186,8 | 200,5 | 300,1 | 326,0 |
| % poražených soupeřů | 12,9 | 25,0 | --- | --- | --- | --- | --- |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 22.6 | 22.6 |
| medián | 24 | 24 |
| modus | 24 | 24 |
| počet závodů | 7 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 191,3 | 191,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 5,4 | 5,4 |
| počet jízd | 13 | 13 |
| lepší 1. jízda | 1 14,3% | 1 14,3% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |