Pražák Jan, 1963

KVS Hradec Královéregistrační číslo: 045020
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
15.05.2022 57 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom     OČ
0
14.05.2022 56 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom     OČ
0
17.04.2022 31 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom     OČ
0
16.04.2022 30 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 64. 7/VS 40.1742,4OČ
41
15.04.2022 149 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom     OČ
0
26.09.2021 142 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom     OČ
0
25.09.2021 141 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 89. 5/VS 27.2426,8OČ
61
19.09.2021 138 52. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom     OČ
0
18.09.2021 137 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 67. 13/VS 28.4733,2OČ
74
28.04.2019 32 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom     OČ
0
27.04.2019 31 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 63. 4/VS 30.5231,6OČ
27
30.09.2018 144 Slalom v Třebechovicích K1M slalom     OČ
0
29.09.2018 143 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 56. 2/VS 28.2123,8OČ
74
20.05.2018 57 Slalom na Paraplíčku K1M slalom     OČ
0
19.05.2018 56 Slalom na Paraplíčku K1M slalom 22. 1/VS 15.0018,3OČ
38
01.10.2017 144 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom     OČ
0
30.09.2017 143 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 47. 7/V 24.8024,0OČ
64
30.07.2017 110 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 6. 3/V 70.308,5OČ
13
30.07.2017 111 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 31.   3553.197.592,3OČ
0
29.07.2017 108 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 6. 3/V 77.909,9OČ
15
29.07.2017 109 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 30.   3553.697.675,4OČ
0
25.09.2016 134 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom     OČ
0
24.09.2016 133 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 58. 14/V 23.2022,0OČ
47
08.05.2016 41 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom     OČ
0
07.05.2016 40 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 28. 3/V 25.0224,4OČ
16
27.09.2015 152 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom     OČ
0
26.09.2015 151 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 55. 11/V 25.9025,4OČ
38
03.05.2015 33 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom     OČ
0
02.05.2015 32 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 7. 1/V 4.603,4OČ
57
28.09.2014 139 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom     OČ
0
27.09.2014 138 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 60.   32.9031,4OČ
27
20.04.2014 24 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 42. 7/V 27.6026,5OČ
23
19.04.2014 18 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo K1M sjezd 12. 3/V 183.3029,5OČ
6
19.04.2014 23 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 45. 5/V 29.7027,3OČ
18
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1M slalom 42. 3/V 32.7032,8OČ
42
18.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom     OČ
0
17.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom     OČ
0
28.07.2013 Sjezd na Orlici 3 K1M sjezd     OČ
0
28.07.2013 Sjezd na Orlici 4 K1M sjezd     OČ
0
27.07.2013 Sjezd na Orlici K1M sjezd 11.   106.6012,2OČ
7
27.07.2013 Sjezd na Orlici 2 K1M sjezd     OČ
0
04.05.2013 Trutnovský slalom K1M slalom 22. 2/V 34.6032,1OČ
7
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom     OČ
0
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 53. 6/V 28.9030,4OČ
44
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1M slalom     OČ
0
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1M slalom 52. 4/V 40.7045,6OČ
31
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom     OČ
0
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 57.   30.2132,1OČ
38
07.05.2011 Slalom v Trutnově - sobota Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 27. 2/V 34.7028,3OČ
7
16.04.2011 VZ ve slalomu na Kamenici - sobota Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 33. 9/V 40.1640,9OČ
4
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
sobota 25.9.2010
39.   27.3028,2-
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 65. 8/V 44.3049,3-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1M slalom
sobota
46.   35.8035,3-
18.04.2009
19.04.2009
Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom
sobota
13. 1/V 34.1030,1-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Pražák JanKVS Hradec Králové K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Pražák JanKVS Hradec Králové K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Pražák JanKVS Hradec Králové K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Pražák JanKVS Hradec Králové K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Pražák JanKVS Hradec Králové K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Pražák JanKVS Hradec Králové K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 02.10.18 updated from RVP
Pražák JanKVS Hradec Králové K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Pražák JanKVS Hradec Králové K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 31.07.17 updated from RVP
Pražák JanKVS Hradec Králové K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 16.08.12 updated from RVP
Pražák JanKVS Hradec Králové K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|847|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
419.K1M 5/5 41

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
283.K1M 4/4 135

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
409.K1M 2/2 27

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
313.K1M 4/4 112

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
347.K1M 2/2 64
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
85.K1M 4/4 28

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
292.K1M 4/4 63

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
241.K1M 4/4 95

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
283.K1M 4/4 68
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
109.K1M 1/1 6

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
253.K1M 4/4 49
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
84.K1M 4/4 7

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
226.K1M 5/6 113

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
317.K1M 2/2 11

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021201920182017201620152014201320122011
K1M419283409313347292241283253226317

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201720142013
K1M8510984
Fotky nenalezeny.
0|847|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
419.K1M 5/5 41

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
283.K1M 4/4 135

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
409.K1M 2/2 27

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
313.K1M 4/4 112

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
347.K1M 2/2 64
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
85.K1M 4/4 28

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
292.K1M 4/4 63

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
241.K1M 4/4 95

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
283.K1M 4/4 68
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
109.K1M 1/1 6

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
253.K1M 4/4 49
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
84.K1M 4/4 7

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
226.K1M 5/6 113

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
317.K1M 2/2 11

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021201920182017201620152014201320122011
K1M419283409313347292241283253226317

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201720142013
K1M8510984

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
25     6     31
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody46.147.02225
K1M46.147.02225
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,025
K1M00,000,000,000,025
Celkem00,000,000,000,025
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody5027251632,0
K1M5027251632,0
Celkem5027251632,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Pražák Jansl 30
16.04.22
sl 24
20.04.14
pořadí64.42.
odstup % *)42,426,5
% poražených soupeřů *)44,243,8
pořadí20142022celkem
průměr42.064.053.0
medián426442
modus426442
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)26,542,434,4
průměrné % poražených soupeřů *)43,844,244,0
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Pražák Jansl 30
16.04.22
sl 141
25.09.21
sl 137
18.09.21
sl 31
27.04.19
sl 143
29.09.18
sl 56
19.05.18
sl 143
30.09.17
sl 133
24.09.16
sl 40
07.05.16
sl 151
26.09.15
sl 32
02.05.15
sl 138
27.09.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
Třebech SO
28.09.13
sl.Trutnov1
04.05.13
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Benátky
11.08.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Řeka Úpa, Tr
07.05.11
Kamenice nad
16.04.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Jizera,
14.08.10
řeka Orlice
26.09.09
Řeka Úpa, Tr
18.04.09
pořadí64.89.67.63.56.22.47.58.28.55.7.60.42.45.42.22.53.52.57.27.33.39.65.46.13.
odstup %42,426,833,231,623,818,324,022,024,425,43,431,426,527,332,832,130,445,632,128,340,928,249,335,330,1
% poražených soupeřů44,246,054,831,161,068,262,653,746,050,986,439,243,838,056,432,360,344,046,238,122,054,243,947,155,6
pořadí2009201020112012201320142015201620172018201920212022celkem
průměr29.552.030.054.032.049.031.043.047.039.063.078.064.046.1
medián133927532245728472263676447
modus133927522242728472263676422
počet závodů222323221212125
průměrný odstup od vítěze %32,738,734,636,032,528,414,423,224,021,031,630,042,429,8
průměrné % poražených soupeřů51,449,130,150,244,440,368,749,962,664,631,150,444,249,0
počet jízd444646442424250
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
2
100,0%
2
66,7%
1
50,0%
1
33,3%
2
100,0%
1
50,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
2
100,0%
1
100,0%
17
68,0%
čistých jízd2
50,0%
1
25,0%
0
0,0%
3
50,0%
1
25,0%
1
16,7%
2
50,0%
2
50,0%
0
0,0%
3
75,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
16
32,0%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Pražák Jansj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 18
19.04.14
Třeb.sj.SO
27.07.13
pořadí6.6.12.11.
odstup %8,59,929,512,2
% poražených soupeřů80,081,542,144,4
pořadí201320142017celkem
průměr11.012.06.08.8
medián111266
modus111266
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %12,229,59,215,0
průměrné % poražených soupeřů44,442,180,862,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Pražák Jansj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
pořadí31.30.
odstup %7.592,37.675,4
% poražených soupeřů11,812,1
pořadí2017celkem
průměr30.530.5
medián3030
modus3030
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %7.633,87.633,8
průměrné % poražených soupeřů12,012,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále