Slalom: Oblastní žebříček Čechy 2018

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Karásek Petr 1986 009018 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 772
2.Kvapil Martin 1976 035009 2+ TJ Slavia K. Vary 5/14 640
3.Buchtel Martin 1982 034033 2+ TJ SK Hubertus KV 5/8 620
4.Pollert Jaroslav 1971 009060 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 593
5.Prüher Jakub 1968 023088 2 SK VS Č. Budějovice 5/10 572
6.Šedivý Vít 2004 023135 2 SK VS Č. Budějovice 5/24 570
7.Pešta Jan 1981 078014 2 Lužnice Tábor 5/10 567
8.Kuna Václav 1998 023151 1 SK VS Č. Budějovice 5/6 554
9.Weber Oldřich 1987 023133 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 522
10.Chod David 1982 033014 2 VS Blovice 5/12 517
11.Miller Jan 1968 062010 2 TJ Turnov 5/10 511
12.Větrovský Tomáš 2005 009016 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 495
13.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 5/14 486
14.Pollert Jan 2005 009129 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 463
15.Urban Daniel 2001 129021 2+ TJ Šumperk z.s. 4/4 452
16.Jiras Marek 1976 009095 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 437
17.Kremr Patrik 1972 009108 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 435
18.Hauck Marek 1977 045035 2 KVS Hradec Králové 5/20 433
19.Pospíchal Radek 1994 023039 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 431
20.Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/8 424
21.Wendl Denis 2000 066016 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 407
Vaněk Jiří 1987 014009 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 407
23.Říha Matyáš 2003 009117 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 399
24.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 5/8 393
25.Čihovský Šimon 2003 023069 2 SK VS Č. Budějovice 5/16 391
26.Beier Matouš 2004 060047 2 Loko Trutnov 5/10 382
27.Hartl Jakub 2004 066024 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/20 371
28.Habich Bohumil 1991 030003 2 VS Tábor 5/8 369
29.Větrovský Jiří 1966 095002 2 Sport Zbraslav 5/10 368
30.Wendl Miloslav 1978 066011 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 362
31.Karlovský Ondřej 1991 012022 2 DUKLA Brandýs 4/4 359
32.Ulitzka Oliver 2002 121003 2 KK Opava 2/2 357
33.Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 5/14 352
34.Říha Martin 1992 009152 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 350
35.Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 5/8 342
36.Stanovský Vojtěch 2002 023042 2 SK VS Č. Budějovice 5/10 340
37.Tomek Lukáš 1987 009100 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 333
38.Gürtler Adam 2001 009143 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 322
39.Habich Tomáš 1997 030061 2 VS Tábor 5/12 321
40.Hojda Ladislav 1973 066002 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/12 311
41.Vorel Zdeněk 1974 057044 2 TJ Syntesia Pardubice 5/13 306
42.Pischek Jan 1977 057011 2 TJ Syntesia Pardubice 2/2 305
43.Sehnal Štěpán 1985 009178 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 297
44.Janoušek Viktor 2003 009125 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 292
45.Wendl Samuel 2003 066018 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/16 285
46.Keller Miloslav 1962 030009 2 VS Tábor 5/16 277
47.Rašner Karel 2004 185007 3+ KK Postřelmov 5/14 275
48.Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 268
Pechlát Hynek 1971 042019 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 268
50.Jiras Filip 2005 009130 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/26 266
51.Gotvald Robert 1990 043047 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 265
52.Pexa Jakub 1994 009037 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 257
53.Jícha Dušan 1982 080008 2 TJ Sokol Písek 5/24 251
54.Beier Artur 1970 060001 2 Loko Trutnov 5/8 246
55.Cuc Michal 1977 007007 2 Technika Praha 3/3 245
56.Kašpar Martin 1967 008010 2 SK Žižkov 5/8 242
57.Hajský Stanislav 1969 059016 2 TJ Semily 5/6 237
58.Novosad Lukáš 1976 024001 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 235
59.Tatíček Miroslav 1985 057049 2 TJ Syntesia Pardubice 5/5 233
60.Svoboda Adam 1994 009056 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 229
61.David Ondřej 1984 045009 2 KVS Hradec Králové 4/4 223
62.Míl Jakub 2003 060051 3+ Loko Trutnov 5/13 219
63.Vácha Viktor 1985 017056 2 KK Rakovník 5/8 217
Nováček Michal 1977 034025 2 TJ SK Hubertus KV 5/6 217
65.Heger Tomáš 1998 012014 1 DUKLA Brandýs 2/2 202
66.Kuna Alois 1960 023059 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 196
Kučera Tomáš 1970 097021 2 Raft klub Trója 4/4 196
68.Krofta Dominik 1993 030047 2 VS Tábor 5/14 195
69.Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 191
70.Kašpar Jonáš 1991 012024 3+ DUKLA Brandýs 2/2 189
Indruch Tomáš 1976 045001 2+ KVS Hradec Králové 4/4 189
72.Bohatý Karel 2001 012053 2+ DUKLA Brandýs 2/2 186
73.Drábek Matyáš 2005 045022 3+ KVS Hradec Králové 5/10 180
74.Šedivý Jan 2003 023134 3+ SK VS Č. Budějovice 5/18 174
75.Hák Jiří 1952 060002 2 Loko Trutnov 5/14 166
76.Šilar Jakub 1987 064033 3+ SKK Vysoké Mýto 4/4 164
77.Pešek Michal 1992 014029 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 158
78.Krejčí Karel 1972 023053 SK VS Č. Budějovice 2/2 157
79.Pollert Jáchym 2004 009136 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/26 151
80.Prchlík Jiří 1978 078005 2 Lužnice Tábor 5/6 147
Brtek Tomáš 1981 013001 3+ KK Beroun 5/5 147
82.Kubeš Vladimír 1961 030011 2 VS Tábor 5/24 144
83.Keš Miroslav 1967 026020 3+ SK Domeček Soběslav 5/16 143
84.Filipi Robert 1964 043009 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/10 142
85.Krofta Zdeněk 1959 030045 2 VS Tábor 5/20 141
86.Gebas Vítězslav 1984 009032 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 140
87.Novák Martin 1991 024043 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 132
88.Klíma Vojtěch 2002 024033 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 131
89.Kuneš Daniel 2003 066020 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 130
90.Svítil Vladan 1974 185006 2 KK Postřelmov 5/8 129
91.Suchý Matěj 1986 012009 2 DUKLA Brandýs 2/2 128
92.Rubín Daniel 1975 012032 3+ DUKLA Brandýs 4/4 126
93.Habich Karel 1994 030031 2 VS Tábor 5/10 121
Pivoňka Zdeněk 1982 066006 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 121
95.Blahník Miroslav 1980 035014 2 TJ Slavia K. Vary 2/2 118
Souček Marek 1999 045017 2 KVS Hradec Králové 2/2 118
97.Příhoda Lukáš 2001 009084 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 116
98.Větrovský Jan 1997 009038 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 105
Táborský Jan 2003 066027 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 105
100.Indruch Matěj 2006 045012 3+ KVS Hradec Králové 5/12 104
Choutka Jan 1995 045015 3 KVS Hradec Králové 2/2 104
102.Jáně Jakub 1990 012023 DUKLA Brandýs 2/2 101
103.Pípal Zbyněk 2003 023041 3 SK VS Č. Budějovice 5/6 99
104.Kočí Martin 1991 048081 3 TJ Ohře Klášterec 4/4 96
105.Leskovjan Martin 1986 007016 2 Technika Praha 2/2 94
Skořepa Vojtěch 1999 024015 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 94
107.Míka Viktor 1977 008016 3 SK Žižkov 4/4 86
Heger Jonáš 2006 045021 3+ KVS Hradec Králové 5/10 86
Volák Jaroslav 1990 048068 3+ TJ Ohře Klášterec 2/2 86
110.Outrata Jindřich 1970 057033 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/9 84
Polívka Karel 1978 055034 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/6 84
Kašpar Čeněk 2000 008041 3 SK Žižkov 5/6 84
113.Malý Filip 2002 027031 3+ Otava Strakonice 5/8 83
114.Slavík Vojtěch 2005 009151 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 81
115.Pšenička Luděk 1960 017026 3+ KK Rakovník 5/10 80
116.Lacina Richard 1967 059022 2 TJ Semily 2/2 78
117.Bolehovský Jiří 1974 060026 3 Loko Trutnov 4/4 76
118.Šťastný Matěj 2005 057075 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 75
119.Turner Karel 2004 042017 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/14 74
120.Válek Michal 1974 030022 3+ VS Tábor 5/16 70
121.Kruťa Kryštof 2000 043013 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/18 69
Moštěk Ondřej 1982 060042 3+ Loko Trutnov 2/2 69
Válek Michal 2006 030025 3 VS Tábor 5/20 69
124.Čekal Josef 1970 048003 3+ TJ Ohře Klášterec 2/2 59
Smetánka Radek 1976 034022 3+ TJ SK Hubertus KV 5/8 59
126.Kubát Jiří 1959 036007 3+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 58
127.Prüher Vojtěch 2006 023071 3 SK VS Č. Budějovice 5/14 57
128.Mulač Oldřich 1961 034020 3+ TJ SK Hubertus KV 5/10 54
Pokorný Milan 1989 048074 3 TJ Ohře Klášterec 2/2 54
130.Vejnar Samuel 2005 024042 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 52
131.Lacina Jakub 2003 059021 3+ TJ Semily 2/2 51
132.Veselý Ondřej 2004 057054 3 TJ Syntesia Pardubice 5/5 47
133.Kuchař Jaromír 1974 053027 3 TJ Dvůr Králové 4/4 46
134.Švejd Jakub 2001 042008 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 43
Karlovský Jiří 1965 045010 3+ KVS Hradec Králové 2/2 43
136.Bačina Jan 1973 043056 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/10 40
Panzer Martin 2007 039033 3 TJ Loko Plzeň 5/12 40
Ladýř Karel 1972 045013 3 KVS Hradec Králové 4/4 40
Marek Kryštof 2006 049067 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 40
140.Červenka Jaroslav 1964 034003 3 TJ SK Hubertus KV 5/8 39
Fencl Jáchym 2003 057087 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 39
142.Kotek Miloš 1974 030010 3 VS Tábor 2/2 36
Janda Zbyněk 1974 034011 3+ TJ SK Hubertus KV 2/2 36
144.Milyan Dušan 1973 052014 TJ Loko Žatec 2/2 33
Sýkora Jaroslav 1961 034024 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 33
146.Mrůzek David 1976 012010 3 DUKLA Brandýs 2/2 30
Saidl František 2006 009153 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 30
Šmoldas Michal 1998 116061 3+ TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 30
149.Havlíček Jan 1982 009021 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 29
Křišťan Martin 1964 063020 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 29
151.Vránek Jan 2004 033009 3 VS Blovice 5/8 28
Kubát Zdeněk 1991 036024 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 28
153.Kolman Filip 1973 008022 3 SK Žižkov 5/10 25
Pšenička Václav 2001 017022 3+ KK Rakovník 5/10 25
155.Míl Pavel 1967 060038 3+ Loko Trutnov 5/13 24
156.Koláček Petr 2001 012070 2 DUKLA Brandýs 2/2 21
Suk Jakub 2002 060053 3+ Loko Trutnov 2/2 21
Čermák Vlastimil 1973 050005 3 SK Štětí 2/2 21
159.Svoboda Adam 2006 009119 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/22 19
Nedvídek František 1968 053036 3 TJ Dvůr Králové 4/4 19
161.Popovič Pavel 1971 030015 3 VS Tábor 2/2 18
162.Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 2/2 17
163.Voneš Jakub 2007 011065 3 KK Brandýs nad Labem 5/8 16
Venc Ondřej 2007 011022 3 KK Brandýs nad Labem 5/10 16
Švadlena Václav 1985 024032 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 16
Benhák Jiří 1956 046031 3 Delfín Jablonec 2/2 16
Tunka Zdeněk 1957 046023 3 Delfín Jablonec 2/2 16
Bohatý Oto 2007 061038 3 SK Třebechovice 4/4 16
169.Merenus Jan 1983 043035 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 15
Poula Jan 1955 035012 3 TJ Slavia K. Vary 4/4 15
Kudrna Josef 2004 012073 3 DUKLA Brandýs 2/2 15
Marek Matyáš 2003 061025 3 SK Třebechovice 2/2 15
173.Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/6 14
Olšan Vítek 1986 039070 3 TJ Loko Plzeň 2/2 14
Beier Alva 2005 060054 3 Loko Trutnov 4/4 14
176.Vrba Vojtěch 1994 055010 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 13
177.Mareš Jakub 2003 024055 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 12
Študlar Patrik 1999 024061 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 12
Šrámek Jaroslav 1957 043068 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 12
Štercl Dominik 2005 011043 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 12
181.Těhle Zbyněk 1964 050022 3 SK Štětí 2/2 11
Foltín Marek 1973 011010 3 KK Brandýs nad Labem 5/6 11
Hajduch Jaroslav 2004 027010 3 Otava Strakonice 2/2 11
Černík Štěpán 2006 009036 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 11
Egert Luděk 1971 065002 3 TJ Permon Roztoky 4/4 11
Hanuš Jiří 2002 061041 3 SK Třebechovice 2/2 11
187.Macek Jiří 1971 030041 3 VS Tábor 2/2 10
Krč Ladislav 1999 012016 3 DUKLA Brandýs 2/2 10
Kopička Ondřej 1989 007008 3+ Technika Praha 2/2 10
190.Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 9
Němec Aleš 1976 047015 3 TJ DNT VS Kadaň 5/6 9
Krejčí Antonín 1955 014039 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 9
Šmakal Petr 2003 116088 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 9
Peterka Vít 1969 017025 3 KK Rakovník 2/2 9
195.Veselý Matěj 1978 053024 3 TJ Dvůr Králové 2/2 8
Krejza Filip 1989 064010 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 8
Papula Jan 2005 116094 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 8
Pleticha Marek 1976 047016 TJ DNT VS Kadaň 2/2 8
Záruba Martin 1974 053026 3 TJ Dvůr Králové 1/1 8
Ondruš Mikuláš 2003 009127 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 8
201.Fusek Radomír 1990 132040 2+ TJ Valašské Meziříčí 2/2 7
Chrápek Ondřej 1989 048078 3 TJ Ohře Klášterec 2/2 7
Suchánek Daniel 1993 064021 3 SKK Vysoké Mýto 1/1 7
204.Hammer Ivan 1981 043057 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 6
Cardoselli Tomáš 2005 001106 Bohemians Praha 4/4 6
Salaj František 2004 116095 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 6
Bican Jakub 1980 023004 SK VS Č. Budějovice 2/2 6
208.Stolín Adam 2005 060046 3 Loko Trutnov 3/3 5
Švehla Zdeněk 1976 024023 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 5
Vavrla Adam 2000 121063 3+ KK Opava 2/2 5
211.Čapek Vojtěch 2002 030069 VS Tábor 5/6 4
Uhlík Jan 1978 052039 3 TJ Loko Žatec 1/1 4
213.Jandáš Roman 1965 047048 3 TJ DNT VS Kadaň 4/4 3
Šťastný Filip 1994 057020 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 3
Olšák Matyáš 2001 024067 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 3
216.Vitoul Tomáš 2003 116107 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 2
Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
Král Jiří 1973 039054 TJ Loko Plzeň 2/2 2
219.Jinek Hugo 2005 009146 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 1
Pechlát Adam 2007 042018 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/12 1
Velenovský Jiří 1978 030072 VS Tábor 4/4 1
222.Dvořák Daniel 2003 043010 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 4/4 0
Mrázek Jakub 2004 121103 3+ KK Opava 4/4 0
Hric Ondřej 2004 119092 3 UP Olomouc 4/4 0
Střílka Richard 2006 119180 3 UP Olomouc 4/4 0
Kosík Dan 2004 119173 3+ UP Olomouc 4/4 0
Malý Vojtěch 2006 119191 3+ UP Olomouc 4/4 0
Retek Toman 2007 119188 3 UP Olomouc 4/4 0
Retek Václav 2007 119189 3 UP Olomouc 4/4 0
Stolín Antonín 2008 060059 Loko Trutnov 5/6 0
Hynek Pavel 2003 059012 TJ Semily 2/2 0
Foltín Šimon 2006 011049 KK Brandýs nad Labem 5/8 0
Popelka Petr 2005 011047 KK Brandýs nad Labem 1/1 0
Novosad Jonáš 2006 024049 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Pavlík Radek 1992 108033 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Indruch Tomáš 2008 045002 KVS Hradec Králové 4/4 0
Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 5/10 0
Čekal Josef 2007 042028 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Vondraček Lukáš 1979 063036 SK Týniště nad Orlicí 1/1 0
Zrzavý Jakub 2005 064056 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Bek Matyáš 2006 063063 SK Týniště nad Orlicí 3/3 0
Viragh Tomáš 2004 063062 SK Týniště nad Orlicí 3/3 0
Vodák Norbert 2004 116097 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Heger Kryštof 1992 017037 KK Rakovník 2/2 0
Svoboda Ondřej 2006 119190 3 UP Olomouc 2/2 0
Štembera Dominik 2004 078022 Lužnice Tábor 2/2 0
Klimuškin Pavel 1964 077003 Kotva Bráník 2/2 0
Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Uncajtík Lukáš 1984 057059 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Beránek Tomáš 2006 063061 SK Týniště nad Orlicí 1/1 0
Habich Bohumil 1961 030002 VS Tábor 2/2 0
Ondruš Mario 2005 009133 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Řehák Jiří 2003 059044 TJ Semily 2/2 0
Bačina Jan 2006 043001 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 2/2 0
Skalický Aleš 2002 057092 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Hauck Marek 2007 045019 KVS Hradec Králové 2/2 0
Vít Matyáš 2009 045027 KVS Hradec Králové 2/2 0
Jančar Filip 1976 077018 Kotva Bráník 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Růžičková Kateřina 2003 009120 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 101
2.Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 99
3.Vaňková Klára 2001 030043 3+ VS Tábor 5/6 84
4.Freislebenová Patricia 2003 009142 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 78
5.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2 TJ Slavia K. Vary 5/12 72
6.Morenová Adriana 2004 009096 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 69
7.Erlová Natálie 2006 009019 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/26 65
8.Hojdová Eliška 2005 066007 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/20 47
9.Pospíšilová Jitka 1989 030019 3+ VS Tábor 5/14 45
10.Samková Olga 2005 061039 3+ SK Třebechovice 5/14 38
11.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 37
12.Švehlová Kateřina 2005 023017 3+ SK VS Č. Budějovice 5/16 36
13.Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 30
14.Kremrová Adéla 2005 009034 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/24 29
15.Novosadová Kristina 2004 024024 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 27
Haucková Gabriela 2002 045006 3 KVS Hradec Králové 5/8 27
17.Kleinová Štěpánka 2005 024059 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 26
18.Šindelářová Tereza 2004 030046 3 VS Tábor 5/16 24
Machutová Iva 2003 014019 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 24
20.Capalini Nicola 2002 012052 3+ DUKLA Brandýs 2/2 22
21.Králová Adéla 2001 009103 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 19
22.Hojdová Markéta 2007 066017 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 18
23.Houšková Kateřina 2003 043014 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 17
Součková Lucie 2004 045024 3+ KVS Hradec Králové 2/2 17
25.Mílová Terezie 1998 060037 3+ Loko Trutnov 5/8 16
26.Kolářová Markéta 2005 009023 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 15
27.Bundová Simona 2004 057008 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 11
Červenková Vanessa 2003 009139 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 11
29.Havlíčková Kateřina 1985 009031 MT Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 10
30.Tesařová Hana 2004 023085 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 9
Galušková Antonie 2001 042031 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 9
32.Štěpánková Julie 2006 045033 KVS Hradec Králové 4/4 7
33.Motlová Andrea 2006 045016 3 KVS Hradec Králové 2/2 6
34.Nekolná Žofie 2006 011034 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 5
35.Horáková Julie 2006 014010 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 4
Červenková Amélie 2005 009138 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 4
37.Keprtová Markéta 2001 045028 3 KVS Hradec Králové 2/2 3
38.Paloudová Karolína 2000 024034 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 2
Vorlová Darina 1984 057053 3 TJ Syntesia Pardubice 5/5 2
Zárubová Michaela 1986 053008 3 TJ Dvůr Králové 1/1 2
41.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 4/4 0
Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 4/4 0
Retková Anna 2005 119005 3+ UP Olomouc 4/4 0
Střílková Jana 2004 119181 3 UP Olomouc 4/4 0
Daňková Anna 2004 129007 3+ TJ Šumperk z.s. 4/4 0
Plachtová Alexandra 1998 024030 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Zelenková Barbora 2001 060058 Loko Trutnov 4/4 0
Vrbová Alexandra 2000 066009 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Zedníčková Michaela 2005 064055 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Štěpánková Stella 2006 045034 KVS Hradec Králové 2/2 0
Kratochvílová Adéla 2007 119176 3 UP Olomouc 2/2 0
Matějíčková Anežka 2005 103030 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Malá Magdaléna 2007 119192 3 UP Olomouc 2/2 0
Švehlová Rozárie 2008 023015 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Brtková Viktorie 2010 013007 KK Beroun 1/1 0
Veselá Veronika 2002 057091 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Vojtíková Klára 2007 011078 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Saifrtová Magdaléna 2008 011071 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Beierová Běta 2008 060063 Loko Trutnov 2/2 0
Jindráková Eliška 2007 007011 Technika Praha 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Háša Michal
Martin Václav
1981
1971
076013
001027
2 TJ Jiskra Bechyně
Bohemians Praha
5/8 248
2.Pohanka Vít
Cubr Filip
2000
2000
036019
038008
1 Kanoistický klub Klatovy z.s.
TJ ČSAD Plzeň
4/4 184
3.Holý Jiří
Pechlát Hynek
1957
1971
017007
042019
2 KK Rakovník
Klub vodních sportů Sušice z.s.
5/14 172
4.Prüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
023071
023135
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/18 170
5.Jiras Marek
Pollert Jaroslav
1976
1971
009095
009060
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 134
6.Krofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
030047
030045
2 VS Tábor
VS Tábor
5/14 133
7.Válek Michal
Kubeš Vladimír
1974
1961
030022
030011
2 VS Tábor
VS Tábor
5/16 130
8.Vorel Zdeněk
Záruba Martin
1974
1974
057044
053026
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
5/7 109
9.Jiras Filip
Černík Štěpán
2005
2006
009130
009036
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/12 102
10.Hartl Jakub
Táborský Jan
2004
2003
066024
066027
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/4 101
11.Bouzek Filip
Wendl Miloslav
1992
1978
042024
066011
2 Klub vodních sportů Sušice z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 96
Tomek Lukáš
Sehnal Štěpán
1987
1985
009100
009178
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 96
13.Hartl Jakub
Kuneš Daniel
2004
2003
066024
066020
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
5/6 86
14.Hák Jiří
Nedvídek František
1952
1944
060002
053011
2 Loko Trutnov
TJ Dvůr Králové
5/10 85
15.Šrámek Jiří
Veselý Josef
1966
1950
017058
036020
2 KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/14 84
16.Habich Bohumil
Habich Karel
1991
1994
030003
030031
2 VS Tábor
VS Tábor
5/8 82
Šenk Marek
Jakubů Jaroslav
1974
1973
011020
011009
2 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
4/4 82
Kašpar Martin
Klimuškin Pavel
1967
1964
008010
077003
1 SK Žižkov
Kotva Bráník
4/4 82
19.Janoušek Viktor
Stehno Petr
2003
2003
009125
009154
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/8 80
20.Wendl Denis
Pohanka Vít
2000
2000
066016
036019
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/6 77
21.Jindrák Petr
Větrovský Jiří
1969
1966
007041
095002
2 Technika Praha
Sport Zbraslav
5/6 73
22.Hanuš Jiří
Marek Matyáš
2002
2003
061041
061025
2 SK Třebechovice
SK Třebechovice
5/9 68
23.Pospíchal Radek
Weber Oldřich
1994
1987
023039
023133
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 64
24.Suchánek Daniel
Šilar Jakub
1993
1987
064021
064033
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 61
25.Kašpar Čeněk
Kašpar Martin
2000
1967
008041
008010
1 SK Žižkov
SK Žižkov
2/2 60
26.Pechač Jonáš
Pollert Jáchym
2004
2004
009149
009136
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/18 58
27.Benhák Ladislav
Benhák Jiří
1954
1956
023002
046031
3 SK VS Č. Budějovice
Delfín Jablonec
4/4 57
28.Švejd Jakub
Turner Karel
2001
2004
042008
042017
3 Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
5/8 55
29.Suchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
012009
012049
1 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
5/6 49
30.Válek Michal
Vaněk Matěj
2006
2004
030025
030044
3 VS Tábor
VS Tábor
5/6 44
Pollert Jonáš
Pollert Jaroslav
2007
1971
009113
009060
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 44
32.Boček Zdeněk
Pešta Jan
1975
1981
023006
078014
2 SK VS Č. Budějovice
Lužnice Tábor
2/2 40
33.Kočí Martin
Volák Jaroslav
1991
1990
048081
048068
1 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
2/2 38
34.Bureš Jan
Potužák Jan
1978
1988
042062
042032
3 Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 35
35.Wendl Samuel
Táborský Jan
2003
2003
066018
066027
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 34
36.Šedivý Jan
Putzer Hynek
2003
2003
023134
023099
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/14 31
Zvolánek Filip
Zvolánek Jan
1999
1995
076014
023040
3 TJ Jiskra Bechyně
SK VS Č. Budějovice
4/4 31
38.Bříza Václav
Kubát Zdeněk
1990
1991
036023
036024
3 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Kanoistický klub Klatovy z.s.
4/4 30
39.Vácha Viktor
Jícha Dušan
1985
1982
017056
080008
3 KK Rakovník
TJ Sokol Písek
2/2 29
40.Capalini Daniel
Venc Štěpán
2005
2004
012061
012066
2 DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2/2 26
Abraham Tomáš
Abraham Tomáš
1992
1969
010013
010003
SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 26
42.Moštěk Ondřej
Stolín David
1982
1978
060042
060033
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 24
43.Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
060054
060047
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
4/4 22
44.Jinek Hugo
Čmejrek Cyril
2005
2004
009146
009140
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/6 21
Mulač Oldřich
Lepík Filip
1961
1976
034020
034017
3 TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
5/6 21
Němec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
057036
057054
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 21
47.Klíma Vojtěch
Skořepa Vojtěch
2002
1999
024033
024015
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 19
48.Uhlík František
Pazourek Pavel
1975
1976
076007
076004
3 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 18
49.Heger Mikuláš
Heger Kryštof
1990
1992
017036
017037
3 KK Rakovník
KK Rakovník
2/2 17
50.Čvančara Václav
Hammer Ivan
1980
1981
043020
043057
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 16
Gotvald Robert
Fusek Radomír
1990
1990
043047
132040
1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
TJ Valašské Meziříčí
2/2 16
52.Krejčí Hynek
Krejčí Antonín
1978
1955
065026
014039
3 TJ Permon Roztoky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4/4 15
Šrámek Jiří
Šrámek Jaroslav
1966
1957
017058
043068
2 KK Rakovník
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
3/3 15
54.Pípal Zbyněk
Komárek Jakub
2003
2005
023041
023037
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/14 13
Pollert Jan
Pollert Antonín
2005
2006
009129
009022
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 13
Novák Matouš
Novák Václav
2006
2005
030024
030071
3 VS Tábor
VS Tábor
5/6 13
Tesařová Hana
Wendl Samuel
2004
2003
023085
066018
1 SK VS Č. Budějovice
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 13
Šťastný Matěj
Plášil Hynek
2005
2006
057075
057086
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 13
59.Krejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
064010
064033
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 12
Vorel Zdeněk
Tatíček Miroslav
1974
1985
057044
057049
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 12
Pechlát Hynek
Němec Aleš
1971
1976
042019
047015
2 Klub vodních sportů Sušice z.s.
TJ DNT VS Kadaň
2/2 12
62.Kulhánek Jan
Musil Pavel
1978
1964
046012
046015
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
2/2 9
Řehák Jiří
Vodrážka Matěj
2003
2004
059044
059049
3 TJ Semily
TJ Semily
2/2 9
64.Šmoldas Michal
Janů Petr
1998
1987
116061
024063
3 TJ Vodní Sporty Litovel
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 8
Kovařík Vít
Körner Adam
2003
2004
011072
011061
3 KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
5/6 8
Peterka Vít
Minařík Miroslav
1969
1955
017025
017020
3 KK Rakovník
KK Rakovník
2/2 8
Míl Jakub
Kruťa Kryštof
2003
2000
060051
043013
3 Loko Trutnov
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 8
Čihovský Šimon
Putzer Hynek
2003
2003
023069
023099
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 8
69.Kruťa Kryštof
Pavlík Pavel
2000
1998
043013
061014
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Třebechovice
5/6 7
Švadlena Václav
Šmoldas Michal
1985
1998
024032
116061
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 7
Indruch Matěj
Heger Jonáš
2006
2006
045012
045021
3 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
4/4 7
Riant Martin
Velenovský Jiří
1977
1978
030065
030072
3 VS Tábor
VS Tábor
4/4 7
73.Haleš Antonín
Novák Martin
1992
1991
024012
024043
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 6
Fuchs Matouš
Fuchs Jakub
2002
1999
046042
046017
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
2/2 6
75.Galuška Zdeněk
Švejd Jan
2004
2004
042035
042022
3 Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
4/4 5
Paloudová Anežka
Paloudová Karolína
1999
2000
024017
024034
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 5
Kruťa Kryštof
Houšková Kateřina
2000
2003
043013
043014
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 5
Čmejrek Cyril
Saidl František
2004
2006
009140
009153
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 5
Novák Václav
Válek Michal
2005
2006
030071
030025
3 VS Tábor
VS Tábor
4/4 5
Panzer Martin
Hanzel Jáchym
2007
2008
039033
039039
TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
5/6 5
81.Merenus Jan
Bačina Jan
1983
2006
043035
043001
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 4
Outrata Jindřich
Kuchař Jaromír
1970
1974
057033
053027
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
2/2 4
Ondřich Václav
Študlar Patrik
2001
1999
024072
024061
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 4
Vejnar Samuel
Mareš Jakub
2005
2003
024042
024055
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 4
Bačina Jan
Bačina Jan
2006
1973
043001
043056
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
5/6 4
Šťastný Matěj
Jiřík Matěj
2005
2005
057075
057025
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 4
Horák David
Císařovský Adam
1976
2005
091008
009076
3 Klub Larse Heletága
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 4
Sahula Matěj
Juda Mikuláš
2003
2003
010102
010109
3 SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 4
89.Kopeček Michal
Fröhlich Jáchym
2007
2007
030034
049065
3 VS Tábor
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2/2 3
Novosad Lukáš
Vandas Bohuslav
1976
1982
024001
026003
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Domeček Soběslav
2/2 3
Skalický Aleš
Jiřík Matěj
2002
2005
057092
057025
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 3
Cardoselli Tomáš
Pelikán Václav
2005
2005
001106
001111
3 Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 3
93.Veselý Matěj
Hain Přemysl
1978
1977
053024
053028
TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
2/2 2
Svoboda Adam
Saidl František
2006
2006
009119
009153
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/6 2
Pollert Jonáš
Pollert Jáchym
2007
2004
009113
009136
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 2
Míl Pavel
Míl Jakub
1967
2003
060038
060051
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
1/1 2
Poula Jan
Kučera Tomáš
1955
1950
035012
035006
TJ Slavia K. Vary
TJ Slavia K. Vary
2/2 2
98.Čapek Vojtěch
Velenovský Jiří
2002
1978
030069
030072
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 1
Erlová Natálie
Morenová Adriana
2006
2004
009019
009096
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 1
Strasserová Bára
Nováková Karolína
2001
2002
052011
052036
3 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
2/2 1
Šmakal Petr
Vitoul Tomáš
2003
2003
116088
116107
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 1
Salaj František
Vodák Norbert
2004
2004
116095
116097
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 1
Šťastný Matěj
Veselý Ondřej
2005
2004
057075
057054
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 1
Habich Bohumil
Habich Karel
1961
1994
030002
030031
2 VS Tábor
VS Tábor
2/2 1
Pechač Jonáš
Saidl František
2004
2006
009149
009153
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 1
106.Gábrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
2 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 0
Horák David
Císařovský Petr
1976
1977
091008
091010
3 Klub Larse Heletága
Klub Larse Heletága
4/4 0
Pokorný Ctibor
Novosad Jonáš
2005
2006
024044
024049
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Vaňková Michaela
Vaňková Štěpánka
2000
2007
116080
116105
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Císařovský Petr
Kykal Ivan
1977
1965
091010
091011
Klub Larse Heletága
Klub Larse Heletága
2/2 0
Sedláková Magdalena
Kolářová Markéta
2005
2005
009099
009023
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Vrbová Alexandra
Galušková Antonie
2000
2001
066009
042031
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 0
Popelka Petr
Valášek Jan
2005
2005
011047
011042
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2/2 0
Šustr Vojtěch
Brambora Ondřej
2006
2005
014075
014077
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 0
Chochola Ondřej
Budák David
2004
2003
014078
047010
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ DNT VS Kadaň
1/1 0
Vorel Zdeněk
Vorlová Darina
1974
1984
057044
057053
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Bundová Simona
Zedníčková Michaela
2004
2005
057008
064055
3 TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
1/1 0
Uhlík Jan
Martin Jakub
2008
2009
076028
001107
TJ Jiskra Bechyně
Bohemians Praha
4/4 0
Pelikán Václav
Pelikán Martin
2005
2009
001111
001131
3 Bohemians Praha
Bohemians Praha
1/1 0
Sýkora Ondřej
Pelikán Martin
2010
2009
001108
001131
Bohemians Praha
Bohemians Praha
1/1 0
Pinkava Lukáš
Pinkava Matyáš
1976
2009
023016
009072
SK VS Č. Budějovice
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Vosmek Jáchym
Kvapil Ondřej
2007
2007
064039
064040
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 0
Novotný Štěpán
Slavík Daniel
2006
2006
059024
059026
TJ Semily
TJ Semily
2/2 0
Král Matěj
Pinkava Matyáš
2008
2009
009047
009072
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Hubačík Josef
Zuna Viilém
2006
2007
059029
059052
TJ Semily
TJ Semily
2/2 0
Haviárová Zuzana
Kliščová Barbora
2005
2002
061035
061042
3 SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 0
Bačina Tomáš
Bačina Jan
2008
1973
043004
043056
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 0
Cardoselli Lukas
Hladík Šimon
2010
2009
001125
001136
Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0
Kolman Vít
Sýkora Ondřej
2010
2010
001127
001108
Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Bočková Bára
Boček Zdeněk
2003
1975
023068
023006
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5/12 160
2.Pospíšilová Jitka
Keller Miloslav
1989
1962
030019
030009
2 VS Tábor
VS Tábor
5/16 152
3.Wendl Samuel
Tesařová Hana
2003
2004
066018
023085
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
5/12 101
4.Šedivý Vít
Švehlová Kateřina
2004
2005
023135
023017
2 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
4/4 80
5.Polesná Jitka
Wendl Miloslav
1990
1978
039058
066011
2 TJ Loko Plzeň
Vodácký oddíl Horšovský Týn
5/6 67
6.Outrata Jindřich
Konvalinková Irena
1970
1977
057033
057042
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/7 47
7.Součková Lucie
Drábek Matyáš
2004
2005
045024
045022
3 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
4/4 46
8.Kremrová Adéla
Pollert Jáchym
2005
2004
009034
009136
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/6 44
9.Haucková Gabriela
Hauck Marek
2002
1977
045006
045035
3 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 39
10.Hojdová Eliška
Táborský Jan
2005
2003
066007
066027
1 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/4 37
11.Kuneš Daniel
Švehlová Kateřina
2003
2005
066020
023017
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
2/2 33
12.Mrůzek David
Mrůzková Michala
1976
1979
012010
001072
DUKLA Brandýs
Bohemians Praha
2/2 32
13.Mádrová Amálie
Šampalíková Klára
2003
2004
039027
039029
3 TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
5/8 31
14.Kruťa Kryštof
Houšková Kateřina
2000
2003
043013
043014
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
5/10 29
15.Stehno Petr
Červenková Vanessa
2003
2003
009154
009139
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 28
Kratochvílová Tereza
Ondřich Václav
2003
2001
024009
024072
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/6 28
Hochheim Kristýna
Martin Václav
1991
1971
001033
001027
2 Bohemians Praha
Bohemians Praha
4/4 28
18.Vrzalová Veronika
Kubát Zdeněk
1991
1991
039012
036024
3 TJ Loko Plzeň
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/6 26
19.Hojdová Markéta
Hartl Jakub
2007
2004
066017
066024
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
5/6 25
20.Marek Matyáš
Kliščová Barbora
2003
2002
061025
061042
2 SK Třebechovice
SK Třebechovice
5/5 23
21.Motlová Andrea
Indruch Matěj
2006
2006
045016
045012
3 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
5/6 21
22.Šindelářová Tereza
Válek Michal
2004
2006
030046
030025
3 VS Tábor
VS Tábor
5/12 20
Žantová Zuzana
Beier Artur
1988
1970
060074
060001
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 20
Štěpánková Julie
Heger Jonáš
2006
2006
045033
045021
3 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 20
25.Jindrák Petr
Jindráková Anna
1969
2005
007041
007010
2 Technika Praha
Technika Praha
2/2 17
26.Frencl Josef
Freislebenová Patricia
2002
2003
009134
009142
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 15
27.Jindrák Petr
Lagnerová Jana
1969
1959
007041
026010
2 Technika Praha
SK Domeček Soběslav
2/2 13
Krč Ladislav
Báčová Michaela
1999
1998
012016
011023
3 DUKLA Brandýs
KK Brandýs nad Labem
2/2 13
Hamáčková Adéla
Šilar Jakub
1982
1987
060061
064033
2 Loko Trutnov
SKK Vysoké Mýto
2/2 13
30.Bundová Simona
Jiřík Matěj
2004
2005
057008
057025
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 10
31.Horák David
Sedláková Magdalena
1976
2005
091008
009099
3 Klub Larse Heletága
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 9
Indruchová Zuzana
Indruch Jaromír
2009
1976
045011
045007
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
4/4 9
Pešta Jan
Sehnalová Marie
1981
1981
078014
009092
3 Lužnice Tábor
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 9
34.Jarešová Kristýna
Choutka Jan
1994
1995
060041
045015
3 Loko Trutnov
KVS Hradec Králové
2/2 8
Beier Artur 1970 060001 3 Loko Trutnov 2/2 8
Renčín Tomáš
Rejhová Martina
1961
1976
055022
055025
3 Sk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
2/2 8
37.Klišč Zdeněk
Márová Zuzana
1999
2001
061017
030037
SK Třebechovice
VS Tábor
4/4 7
38.Červenková Vanessa
Ondruš Mikuláš
2003
2003
009139
009127
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 6
Červenková Amélie
Větrovský Tomáš
2005
2005
009138
009016
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 6
Hochheim Kristýna
Habich Bohumil
1991
1991
001033
030003
2 Bohemians Praha
VS Tábor
2/2 6
Červenková Amélie
Jinek Hugo
2005
2005
009138
009146
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 6
42.Červenková Amélie
Ondruš Mario
2005
2005
009138
009133
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/5 5
Bednářová Anna
Saal Štěpán
2002
2001
043006
046048
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Delfín Jablonec
4/4 5
Šťastný Jan
Šťastná Marta
1970
1973
057047
057056
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 5
Šejvlová Lenka
Holý Jiří
1973
1986
017002
017029
KK Rakovník
KK Rakovník
2/2 5
46.Kliščová Barbora
Mára Michal
2002
2003
061042
030056
3 SK Třebechovice
VS Tábor
2/2 4
Panzerová Kateřina
Habich Tomáš
2003
1997
039020
030061
3 TJ Loko Plzeň
VS Tábor
5/6 4
Vorel Zdeněk
Vorlová Darina
1974
1984
057044
057053
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 4
49.Mrskočová Jana
Míl Jakub
1988
2003
060060
060051
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 3
Milyan David
Nováková Karolína
2001
2002
052003
052036
3 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
2/2 3
Zárubová Michaela
Míl Pavel
1986
1967
053008
060038
3 TJ Dvůr Králové
Loko Trutnov
1/1 3
Fencl Jáchym
Sadílková Lucie
2003
2002
057087
057040
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 3
Son Yunmi
Gotvald Robert
1985
1990
043034
043047
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 3
54.Popovičová Žaneta
Martinů Lukáš
1992
1987
030026
030050
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 2
Novák Václav
Riantová Marie
2005
2006
030071
030068
3 VS Tábor
VS Tábor
5/8 2
Motlová Andrea
Drábek Matyáš
2006
2005
045016
045022
3 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 2
Jindrák Petr
Jindráková Eliška
1969
2007
007041
007011
2 Technika Praha
Technika Praha
3/3 2
58.Červenková Amélie
Černík Štěpán
2005
2006
009138
009036
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1/1 1
Jarolímková Věra
Jarolímek Otta
1966
1961
062012
062006
TJ Turnov
TJ Turnov
4/4 1
Kašpar Martin
Kašparová Iva
1967
1972
008010
008025
1 SK Žižkov
SK Žižkov
2/2 1
Paloudová Anežka
Paloudová Karolína
1999
2000
024017
024034
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 1
Riantová Marie
Čapek Vojtěch
2006
2002
030068
030069
VS Tábor
VS Tábor
2/2 1
Šindelářová Tereza
Vrzalová Veronika
2004
1991
030046
039012
3 VS Tábor
TJ Loko Plzeň
2/2 1
64.Beranová Hana
Říha Matyáš
2003
2003
009112
009117
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Janů Veronika
Novák Matyáš
2005
2005
119137
119076
3 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 0
Hansgutová Monika
Štybnar Vojtěch
2005
2005
119207
119197
3 UP Olomouc
UP Olomouc
4/4 0
Beierová Běta
Beier Artur
2008
1970
060063
060001
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 0
Kopeček Michal
Riantová Anežka
2007
2008
030034
030067
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 0
Enrigue Rendó
Kolářová Markéta
2005
2005
009003
009023
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Zrzavý Jakub
Zedníčková Michaela
2005
2005
064056
064055
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
4/4 0
Šrétrová Amálie
Klimeš Vít
2007
2007
014011
014034
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 0
Prüher Vojtěch
Altman Marcella
2006
2004
023071
000000
2 SK VS Č. Budějovice
USA
2/2 0
Putzer Hynek
Švehlová Rozárie
2003
2008
023099
023015
3 SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2/2 0
Brtek Tomáš
Brtková Viktorie
1981
2010
013001
013007
KK Beroun
KK Beroun
3/3 0
Veselá Veronika
Veselý Ondřej
2002
2004
057091
057054
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Doležalová Viktorie
Kofroňová Zuzana
2001
2002
010110
010009
SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
2/2 0
Hanuš Tomáš
Haviárová Zuzana
2005
2005
061011
061035
SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 0
Milotová Dora
Pluta Adam
2007
2008
001120
001109
Bohemians Praha
Bohemians Praha
2/2 0
Jiras Filip
Jirasová Klára
2005
2008
009130
009041
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Stránský Dominik 1999 010026 2+ SK VS Karbo Benátky 5/6 1387
2.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK VS Č. Budějovice 5/20 1368
3.Špalek Matěj 2000 010099 2+ SK VS Karbo Benátky 5/8 1320
4.Švejd Jakub 2001 042008 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/16 1312
Cubr Filip 2000 038008 2 TJ ČSAD Plzeň 5/14 1312
6.Pohanka Vít 2000 036019 2+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/10 1295
7.Lepík Filip 1976 034017 2 TJ SK Hubertus KV 5/10 1281
8.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 5/8 1259
9.Pípal Zbyněk 2003 023041 2 SK VS Č. Budějovice 5/22 1247
10.Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 1236
11.Tůma Martin 1972 034026 2 TJ SK Hubertus KV 5/14 1223
12.Neugebauer Roman 1965 014096 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/14 1217
13.Měchura Jiří 1987 061020 2 SK Třebechovice 5/8 1214
14.Jančar Filip 1976 077018 2 Kotva Bráník 5/16 1202
15.Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 1181
16.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 5/8 1172
17.Veverka Lukáš 2002 010008 2 SK VS Karbo Benátky 5/10 1167
18.Voves Ladislav 1985 014003 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 1162
19.Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 1139
20.Abraham Tomáš 1992 010013 2+ SK VS Karbo Benátky 5/6 1138
21.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 1132
22.Pechlát Hynek 1971 042019 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/18 1117
23.Stanovský Jakub 2004 023048 2 SK VS Č. Budějovice 5/14 1113
24.Hrňák Jáchym 2004 014067 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/20 1112
25.Kyrián Luděk 1978 023063 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 1104
26.Frencl Josef 2002 009134 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 1102
27.Zvolánek Jan 1995 023040 2 SK VS Č. Budějovice 5/11 1074
28.Stránský Daniel 2002 010103 2 SK VS Karbo Benátky 5/16 1066
29.Vozka Aleš 1989 042029 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 1036
30.Puškarčuk Aleš 1989 043015 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 1026
31.Sahula Matěj 2003 010102 2 SK VS Karbo Benátky 5/14 1022
32.Milyán Daniel 1971 052012 2 TJ Loko Žatec 5/18 997
33.Semerád Adam 2004 049003 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/22 994
34.Milyan David 2001 052003 2 TJ Loko Žatec 5/8 984
35.Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 5/18 982
36.Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 5/6 972
37.Gotvald Robert 1990 043047 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/12 960
38.Martin Václav 1971 001027 2 Bohemians Praha 5/12 959
39.Rezek Tomáš 2001 023162 2 SK VS Č. Budějovice 5/10 955
40.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/20 950
41.Hajduch Jaroslav 2004 027010 2 Otava Strakonice 5/23 938
42.Táborský Jan 2003 066027 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/14 925
43.Bízek Marek 2005 011026 2 KK Brandýs nad Labem 5/10 915
44.Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 5/19 914
45.Měchura Jiří 1954 061019 2 SK Třebechovice 5/8 895
46.Turner Karel 2004 042017 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/22 887
47.Kulhánek Jan 1978 046012 2 Delfín Jablonec 5/6 877
48.Klement Maxim 2001 049019 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 865
49.Saal Štěpán 2001 046048 2 Delfín Jablonec 5/12 858
Bláha Petr 2000 039077 2 TJ Loko Plzeň 5/12 858
51.Capalini Daniel 2005 012061 2 DUKLA Brandýs 5/10 844
52.Rouča Samuel 2002 129002 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 841
53.Pinkava Lukáš 1976 023016 2 SK VS Č. Budějovice 5/24 823
54.Vybulka Jakub 1998 014037 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 819
55.Kirchner David 2002 001114 2 Bohemians Praha 4/4 814
56.Jilma Martin 1989 078017 2 Lužnice Tábor 4/4 810
57.Šindelář Jan 2002 039050 2 TJ Loko Plzeň 5/8 803
58.Němec Aleš 1976 047015 2 TJ DNT VS Kadaň 5/18 801
59.Prchlík Michal 1981 078006 2 Lužnice Tábor 5/6 796
60.Rašner Karel 2004 185007 2 KK Postřelmov 5/8 790
61.Šedivý Jakub 1994 043029 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 784
62.Hek Jan 1979 049013 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/16 782
63.Tesař Vojtěch 2002 023077 2 SK VS Č. Budějovice 5/8 781
64.Zeman Vojtěch 2000 009102 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 778
65.Suchánek Daniel 1993 064021 2 SKK Vysoké Mýto 5/5 777
66.Duřt Vojtěch 2003 009122 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 774
Čihovský Šimon 2003 023069 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 774
68.Furiš Eduard 2004 024071 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/20 767
69.Řejha Jiří 1981 014048 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 763
70.Venc Štěpán 2004 012066 2 DUKLA Brandýs 5/8 762
71.Záruba Martin 1974 053026 2 TJ Dvůr Králové 5/13 738
72.Kudrna Josef 2004 012073 2 DUKLA Brandýs 5/8 737
73.Báča Milan 1973 011021 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 728
74.Procházka Josef 2002 012046 2 DUKLA Brandýs 4/4 724
75.Švehla Zdeněk 1976 024023 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 720
76.Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 5/8 717
77.Švejd Jáchym 2007 042025 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/18 716
78.Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 5/13 696
79.Juda Mikuláš 2003 010109 2 SK VS Karbo Benátky 5/14 690
80.Rubín Daniel 1975 012032 3+ DUKLA Brandýs 4/4 683
81.Dolista Jan 1987 014005 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 682
82.Mrůzek David 1976 012010 2 DUKLA Brandýs 4/4 677
Lacina Jakub 2003 059021 2 TJ Semily 5/8 677
84.Svoboda Martin 2005 052034 2 TJ Loko Žatec 5/20 666
85.Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 Bohemians Praha 5/16 661
86.Chod Václav 1961 033001 2 VS Blovice 5/16 657
87.Marek Matyáš 2003 061025 2 SK Třebechovice 5/19 638
88.Zifčák Štefan 1977 023034 2 SK VS Č. Budějovice 5/5 636
89.Šorel Martin 2001 012018 2 DUKLA Brandýs 5/6 627
Jeremiaš Jan 1985 061008 2 SK Třebechovice 5/8 627
Šedivý Jan 2003 023134 2 SK VS Č. Budějovice 5/12 627
92.Malý Filip 2002 027031 2 Otava Strakonice 5/12 620
Říha Zdeněk 1987 061023 2 SK Třebechovice 4/4 620
94.Kopeček Michal 2007 030034 2 VS Tábor 5/32 618
95.Filipi Robert 1964 043009 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/10 616
Kubát Zdeněk 1991 036024 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/12 616
97.Jinek Hugo 2005 009146 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 611
98.Hanuš Jiří 2002 061041 2 SK Třebechovice 5/15 608
Houska Jan 2001 009123 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 608
100.Vašina Jiří 1994 009183 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 599
101.Šanda Petr 2000 019022 2 BS Vlašim 5/6 591
102.Kruťa Kryštof 2000 043013 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/18 587
103.Marek Kryštof 2006 049067 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/22 579
Troch Petr 1971 053021 2 TJ Dvůr Králové 5/10 579
105.Machuta Zdeněk 1964 014054 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 575
106.Sajdl František 1970 052018 2 TJ Loko Žatec 5/8 566
107.Kysela David 1977 014024 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 561
108.Zima Tomáš 2000 049042 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 559
109.Zach Radovan 2005 011055 2 KK Brandýs nad Labem 5/18 556
110.Bárta Jan 2000 009184 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 552
111.Čepička Ladislav 2003 038014 2 TJ ČSAD Plzeň 5/14 547
Šedivý Vít 2004 023135 2 SK VS Č. Budějovice 5/6 547
Kozderka Pavel 1985 062017 2 TJ Turnov 5/6 547
114.Koudelka Tomáš 1964 024027 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 537
115.Horák David 1976 091008 2 Klub Larse Heletága 5/19 535
116.Vorel Zdeněk 1974 057044 2 TJ Syntesia Pardubice 5/8 533
117.Outrata Jindřich 1970 057033 2 TJ Syntesia Pardubice 5/15 525
118.Ondruš Mikuláš 2003 009127 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 510
119.Galuška Zdeněk 2004 042035 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/20 504
120.Marek Lukáš 1980 060039 2 Loko Trutnov 5/6 493
121.Míka Viktor 1977 008016 3+ SK Žižkov 4/4 487
122.Horal Vojtěch 2002 046079 2 Delfín Jablonec 5/7 484
123.Vyhnánek Jiří 1974 007034 2 Technika Praha 5/8 471
124.Krč Ladislav 1999 012016 2 DUKLA Brandýs 2/2 469
125.Stach Daniel 1988 023094 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 467
126.Brambora Ondřej 2005 014077 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/18 462
127.Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 4/4 457
128.Havránek Jakub 2002 049064 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 450
129.Vavrla Adam 2000 121063 2 KK Opava 2/2 448
130.Chochola Ondřej 2004 014078 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/22 443
131.Bohatý Karel 2001 012053 2 DUKLA Brandýs 2/2 439
132.Putzer Hynek 2003 023099 2 SK VS Č. Budějovice 5/18 435
Procházka Miloš 1954 034036 2 TJ SK Hubertus KV 5/16 435
Polívka Radek 1980 055020 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 435
135.Galuška Vladislav 1965 042016 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 434
136.Černík Štěpán 2006 009036 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/28 431
137.Šimák Jakub 2004 023050 2 SK VS Č. Budějovice 5/20 430
Novák Filip 2002 001030 2 Bohemians Praha 5/5 430
139.Weisl Martin 2002 009104 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 427
140.Novák Václav 2005 030071 3+ VS Tábor 5/20 425
141.Pokorný Ondřej 1987 023086 2 SK VS Č. Budějovice 2/2 423
142.Vejvoda Vojtěch 1999 017042 2 KK Rakovník 2/2 421
143.Prüher Jakub 1968 023088 3+ SK VS Č. Budějovice 5/10 419
144.Enrigue Rendó 2005 009003 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/22 417
145.Strasser Marek 2004 052025 3+ TJ Loko Žatec 5/12 416
146.Souček Marek 1999 045017 2 KVS Hradec Králové 2/2 411
147.Čmejrek Cyril 2004 009140 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/24 410
148.Matějka Michael 1997 009077 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 409
149.Červenka Ondřej 1996 034043 2 TJ SK Hubertus KV 5/6 406
150.Pollert Jan 2005 009129 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 404
151.Pechač Jonáš 2004 009149 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/24 402
152.Šulc Karel 2000 011017 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 395
153.Bohatý Oto 2007 061038 3+ SK Třebechovice 5/22 392
154.Ondruš Mario 2005 009133 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 387
Nesnídal Radek 2000 052027 2 TJ Loko Žatec 2/2 387
156.Fröhlich Jáchym 2007 049065 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/24 383
157.Heger Kryštof 1992 017037 2 KK Rakovník 2/2 381
158.Hezina Jiří 2004 049068 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 377
159.Semerád Jakub 2006 049008 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/22 376
160.Švejd Jan 2004 042022 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/12 373
161.Panzer Martin 2007 039033 3+ TJ Loko Plzeň 5/24 372
162.Toncar Martin 1975 023113 3+ SK VS Č. Budějovice 5/10 371
163.Holínek Svatopluk 2001 129016 2 TJ Šumperk z.s. 4/4 367
164.Hron Robin 1979 014023 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/7 363
165.Štětka Matěj 1996 023115 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 359
166.Válek Michal 2006 030025 3+ VS Tábor 5/24 358
Hajský Stanislav 1969 059016 3+ TJ Semily 5/6 358
168.Heger Mikuláš 1990 017036 3+ KK Rakovník 2/2 356
169.Pavlík Jiří 1964 061021 2 SK Třebechovice 5/21 354
170.Taišl Filip 1976 042020 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 353
171.Krejčí Jakub 2002 012054 1 DUKLA Brandýs 2/2 348
172.Uhlík František 1975 076007 3+ TJ Jiskra Bechyně 5/5 341
173.Hilgert Luboš 1986 012001 1 DUKLA Brandýs 2/2 340
174.Čapek Vojtěch 2002 030069 3+ VS Tábor 5/12 337
Štibrányi David 2004 011068 3+ KK Brandýs nad Labem 5/6 337
176.Kotrba Tomáš 1977 078003 3+ Lužnice Tábor 5/12 335
177.Korbelář David 1999 039006 2 TJ Loko Plzeň 5/6 332
178.Žížala Josef 1999 009085 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 331
179.Klišč Zdeněk 1999 061017 2 SK Třebechovice 5/10 330
Koshelev Sergey 1960 042040 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/14 330
181.Ondřich Václav 2001 024072 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 329
182.Komárek Jakub 2005 023037 3+ SK VS Č. Budějovice 5/24 328
183.Stehno Petr 2003 009154 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 317
184.Benda Jan 2005 049006 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/10 313
185.Suk Jakub 2002 060053 3+ Loko Trutnov 5/8 310
Vránek Jan 2004 033009 3+ VS Blovice 5/16 310
187.Venc Ondřej 2007 011022 3+ KK Brandýs nad Labem 5/18 300
Horyna Lukáš 1980 060011 3+ Loko Trutnov 2/2 300
189.Hluchý Vilém 2006 011045 3+ KK Brandýs nad Labem 5/12 290
Jindrák Petr 1969 007041 2 Technika Praha 5/9 290
191.Beier Alva 2005 060054 3+ Loko Trutnov 5/12 288
192.Popelka Petr 2005 011047 3+ KK Brandýs nad Labem 5/14 287
193.Körner Adam 2004 011061 3+ KK Brandýs nad Labem 5/16 286
Kubát Jiří 1988 035024 3+ TJ Slavia K. Vary 5/10 286
195.Pšenička Václav 2001 017022 3+ KK Rakovník 5/10 285
196.Šrámek Jiří 1966 017058 3+ KK Rakovník 5/18 282
197.Juda Štěpán 2004 010108 3+ SK VS Karbo Benátky 5/12 281
198.Novotný David 2005 023029 3+ SK VS Č. Budějovice 5/18 280
199.Viragh Tomáš 2004 063062 3+ SK Týniště nad Orlicí 5/9 277
200.Pištora Michal 2005 049029 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/22 275
Švagr Rostislav 2000 063058 3+ SK Týniště nad Orlicí 2/2 275
202.Pollert Antonín 2006 009022 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 273
203.Jiřík Matěj 2005 057025 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/9 272
204.Novák Jindřich 1964 014021 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 267
205.Bílý Petr 1981 009006 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 266
206.Hadraba Martin 2005 009074 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/22 260
Hauck Marek 2007 045019 3+ KVS Hradec Králové 5/24 260
208.Šilar Jakub 1987 064033 3+ SKK Vysoké Mýto 4/4 258
209.Petr Lukáš 2004 011048 3+ KK Brandýs nad Labem 5/10 253
210.Novák Matouš 2006 030024 3+ VS Tábor 5/26 251
Adamec Jakub 1984 043024 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 251
Kodada Miroslav 1982 077015 3+ Kotva Bráník 2/2 251
213.Peterka Adam 1996 017027 2 KK Rakovník 2/2 250
Postuwka Patrik 2003 118033 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 250
215.Kraus Václav 1961 038004 3+ TJ ČSAD Plzeň 5/16 249
216.Pšenička Luděk 1960 017026 3+ KK Rakovník 5/10 247
217.Budák David 2003 047010 3+ TJ DNT VS Kadaň 5/16 246
218.Slavík Vojtěch 2005 009151 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 245
219.Voneš Jakub 2007 011065 3+ KK Brandýs nad Labem 5/14 242
220.Hynek Pavel 2003 059012 3+ TJ Semily 5/14 240
Nedvěd Matěj 2001 001123 3 Bohemians Praha 5/6 240
Cinko Radek 1993 057065 3+ TJ Syntesia Pardubice 4/4 240
223.Krejčí Hynek 1978 065026 3+ TJ Permon Roztoky 5/6 237
224.Škop Jáchym 2005 027017 3 Otava Strakonice 5/16 234
Vodrážka Matěj 2004 059049 3+ TJ Semily 5/8 234
Pazourek Pavel 1976 076004 3+ TJ Jiskra Bechyně 3/3 234
227.Kořínek Martin 1977 046006 3+ Delfín Jablonec 5/12 230
228.Veniger Jan 2000 064042 3+ SKK Vysoké Mýto 4/4 229
229.Urban Michal 2004 129024 2 TJ Šumperk z.s. 5/6 228
230.Milyan Daniel 2006 052022 3 TJ Loko Žatec 5/12 226
Míka Hynek 2006 026001 3 SK Domeček Soběslav 5/12 226
232.Valášek Jan 2005 011042 3+ KK Brandýs nad Labem 5/12 224
233.Vondra Václav 1957 027020 3+ Otava Strakonice 5/8 223
234.Manas Adam 2004 047012 3+ TJ DNT VS Kadaň 5/12 220
Velenovský Jiří 1978 030072 3+ VS Tábor 5/14 220
236.Jacoš Pavel 1988 035023 2 TJ Slavia K. Vary 5/6 216
237.Kuchař Antonín 2005 011057 3+ KK Brandýs nad Labem 5/8 213
238.Najman Martin 1972 014013 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 211
Sýkora Michal 1989 034041 TJ SK Hubertus KV 2/2 211
240.Burger Jáchym 2006 009050 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 210
241.Saidl František 2006 009153 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 209
Pártl Mirek 1954 024018 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 209
243.Adášek Alois 2002 010111 3+ SK VS Karbo Benátky 5/8 207
244.Palouda Tomáš 1969 024021 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 204
245.Volf Matěj 2003 030064 3 VS Tábor 5/14 203
246.Koláček Petr 2001 012070 3 DUKLA Brandýs 2/2 202
Němec Radek 2004 057036 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 202
248.Olšák Matyáš 2001 024067 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 201
249.Sopek Milan 2004 042010 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 200
250.Pátek Vítězslav 2003 135046 2 Vodní sporty Zábřeh 2/2 199
251.Heger Jonáš 2006 045021 3+ KVS Hradec Králové 5/6 197
252.Kořínek Vilém 1999 009064 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 195
253.Kubát Jiří 1984 077002 3+ Kotva Bráník 2/2 194
254.Stolín Adam 2005 060046 3+ Loko Trutnov 5/10 192
Kuchař Jaromír 1974 053027 TJ Dvůr Králové 4/4 192
256.Zvolský Kristián 2006 009161 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 191
257.Lžičař David 2004 009046 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 189
Stanovský Tomáš 1972 023052 3+ SK VS Č. Budějovice 5/8 189
259.Dodal Jan 1953 001008 3+ Bohemians Praha 5/14 188
260.Babouček Antonín 2007 009069 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 186
261.Sedlařík Adam 2005 014073 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 185
262.Janda Zbyněk 1974 034011 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 184
263.Zvolánek Filip 1999 076014 3+ TJ Jiskra Bechyně 4/4 183
264.Křišťan Martin 1964 063020 3 SK Týniště nad Orlicí 5/5 182
265.Štercl Dominik 2005 011043 3+ KK Brandýs nad Labem 4/4 177
266.Skalický Aleš 2002 057092 3 TJ Syntesia Pardubice 5/5 176
267.Svoboda Adam 2006 009119 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/22 175
268.Indruch Matěj 2006 045012 3+ KVS Hradec Králové 5/8 174
269.Egert Tomáš 2004 017003 3 KK Rakovník 5/12 173
270.Taraba Matyáš 2004 011070 3 KK Brandýs nad Labem 5/8 171
271.Brokeš Marek 2003 129038 3+ TJ Šumperk z.s. 4/4 170
272.Vejvoda Ondřej 1980 024050 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 166
273.Benda Libor 1966 049034 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/6 165
274.Kovařík Vít 2003 011072 3 KK Brandýs nad Labem 5/10 164
275.Stanovský Vojtěch 2002 023042 3+ SK VS Č. Budějovice 2/2 162
Novák Matěj 2004 030039 3 VS Tábor 5/12 162
277.Blahník Miroslav 1980 035014 2 TJ Slavia K. Vary 2/2 161
Rolenc Ondřej 1991 057071 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 161
279.Jánský Pavel 1975 053013 3 TJ Dvůr Králové 5/7 160
280.Kárník Tadeáš 2006 009029 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 159
Klimuškin Šimon 1995 077014 3 Kotva Bráník 2/2 159
282.Lepík Vlastimil 1950 034018 3+ TJ SK Hubertus KV 5/6 158
Jahoda Jakub 2004 009002 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 158
284.Brychcí Petr 1990 070074 3 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 2/2 156
285.Žatecký Jiří 1969 065008 3+ TJ Permon Roztoky 5/14 155
286.Pelikán Václav 2005 001111 3 Bohemians Praha 5/16 152
287.Bačina Jan 2006 043001 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/12 150
Kulhánek Josef 1951 046010 3+ Delfín Jablonec 5/10 150
289.Koudelka Samson 2002 024011 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 148
Řehák Jiří 2003 059044 3 TJ Semily 5/8 148
291.Veverka Čeněk 2007 039014 3 TJ Loko Plzeň 5/14 147
Piskáček Jan 1966 050016 3+ SK Štětí 4/4 147
293.Vejnar Samuel 2005 024042 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 144
294.Císařovský Adam 2005 009076 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/24 140
295.Kutek Michal 2006 009073 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 139
Winter Eduard 1956 046026 3+ Delfín Jablonec 4/4 139
297.Polívka Karel 1945 055021 3+ Sk VS Slávia Hradec Králové 5/10 133
Říha Jan 1996 061024 3+ SK Třebechovice 3/3 133
Heřmánek Antonín 1973 008014 3 SK Žižkov 2/2 133
300.Klimeš Vít 2007 014034 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/16 127
301.Šedivý Václav 1966 043022 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 126
Bandas Matěj 2006 011069 3 KK Brandýs nad Labem 5/12 126
303.Nedvídek František 1944 053011 3+ TJ Dvůr Králové 5/10 125
304.Škop Jan 2007 027016 3 Otava Strakonice 5/12 120
305.Bureš Jan 1978 042062 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 119
306.Fohl Ondřej 1979 014028 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 116
Koudelka Tomáš 2000 024036 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 116
Sladovník Jakub 2006 026002 3 SK Domeček Soběslav 5/8 116
Štětka Petr 1965 023107 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 116
310.Šrámek Ondřej 1994 042014 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 114
311.Pultera Zbyněk 1958 129022 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 113
Beier Matouš 2004 060047 3+ Loko Trutnov 2/2 113
313.Pražák Jan 1963 045020 3 KVS Hradec Králové 4/4 112
314.Suchý Jakub 1981 086003 Sokol Trója 2/2 111
315.Foltín Šimon 2006 011049 3 KK Brandýs nad Labem 5/16 108
Šustr Vojtěch 2006 014075 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/13 108
Neuwirth Josef 1961 034021 2 TJ SK Hubertus KV 2/2 108
318.Matějka Jakub 1981 008030 3 SK Žižkov 2/2 104
319.Martin Václav 2002 001074 3 Bohemians Praha 5/8 103
320.Zoubek Adam 2004 046096 3+ Delfín Jablonec 4/4 101
321.Sýkora Tomáš 1992 034030 TJ SK Hubertus KV 2/2 99
Putzer Pavel 1967 025033 3+ SK Kaplice, z.s 2/2 99
323.Urbánek Matyáš 2002 009118 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 98
324.Těhle Zbyněk 1964 050022 3 SK Štětí 2/2 97
325.Petříček Adam 2007 052026 3 TJ Loko Žatec 5/22 96
326.Zrzavý Jakub 2005 064056 3 SKK Vysoké Mýto 5/8 95
327.Novotný Ondřej 2005 049069 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/18 94
Jiras Filip 2005 009130 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 94
329.Dolejš Martin 1980 034015 3+ TJ SK Hubertus KV 4/4 92
330.Kořínek Vojtěch 2004 046049 3 Delfín Jablonec 5/14 91
331.Novotný Štěpán 2006 059024 3 TJ Semily 5/6 90
Beneš Petr 1975 091001 2 Klub Larse Heletága 3/3 90
333.Jilma Ivan 1957 078001 3 Lužnice Tábor 4/4 89
Hanuš Jakub 2007 017046 3 KK Rakovník 5/10 89
335.Štercl Vít 1999 012056 2 DUKLA Brandýs 2/2 88
336.Hartl Jakub 2004 066024 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 86
337.Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 5/8 85
338.Zummer Ondřej 1968 062023 3 TJ Turnov 2/2 82
339.Kvíčala Matyáš 2005 062022 3 TJ Turnov 5/6 78
340.Winter Jan 1982 046040 3 Delfín Jablonec 2/2 77
341.Krbec Ondřej 2004 066023 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/12 76
342.Heřmanský Jan 2005 129039 2 TJ Šumperk z.s. 5/8 75
343.Novosad Jonáš 2006 024049 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 74
344.Báča Jakub 1994 011019 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 73
345.Jeřábek Tomáš 2004 011073 3 KK Brandýs nad Labem 5/12 72
matějka jaroslav 1993 027023 3 Otava Strakonice 2/2 72
Drábek Matyáš 2005 045022 3+ KVS Hradec Králové 2/2 72
348.Vácha Marek 2003 129037 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 70
349.Mára Michal 2003 030056 3 VS Tábor 5/10 69
350.Pražák Radek 1972 078012 3 Lužnice Tábor 5/6 67
351.Pazourek Jan 1973 076003 TJ Jiskra Bechyně 2/2 66
Pechlát Adam 2007 042018 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/12 66
Slavík Daniel 2006 059026 3 TJ Semily 5/6 66
Marek Pavel 1972 061037 3 SK Třebechovice 5/5 66
355.Fuchs Matouš 2002 046042 3+ Delfín Jablonec 2/2 65
356.Druska Vojta 2006 023021 3 SK VS Č. Budějovice 5/12 64
357.Hlobil Josef 2001 062003 3+ TJ Turnov 2/2 63
358.Chalupský Petr 2002 023090 3+ SK VS Č. Budějovice 3/3 62
359.Hain Přemysl 1977 053028 3+ TJ Dvůr Králové 2/2 60
360.Synek Přemysl 2007 052060 3 TJ Loko Žatec 5/18 59
Miller Jan 1997 062001 TJ Turnov 2/2 59
362.Kindl Ferdinand 2004 009039 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 58
Weissar Petr 1970 039026 3 TJ Loko Plzeň 2/2 58
364.Pollert Jonáš 2007 009113 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/24 57
Stolín David 1978 060033 3 Loko Trutnov 2/2 57
366.Beránek Tomáš 2006 063061 3 SK Týniště nad Orlicí 5/5 56
367.Palouda Mikoláš 2007 024004 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 55
368.Maceček Dušan 1962 034019 3+ TJ SK Hubertus KV 4/4 53
369.Štembera Dominik 2004 078022 3 Lužnice Tábor 5/8 51
Kolář Jaroslav 1975 023036 3 SK VS Č. Budějovice 3/3 51
371.Kovařík Richard 1959 027012 3 Otava Strakonice 4/4 50
372.Mojžíš Matyáš 2004 014062 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 48
373.Tichý Tomáš 2004 059028 3 TJ Semily 4/4 47
374.Veniger Jiří 1973 064023 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 45
375.Dvořák Tomáš 1968 061005 SK Třebechovice 2/2 44
376.Jahna Ondřej 2005 061007 3 SK Třebechovice 5/6 43
377.Vaněk Martin 1971 030049 3+ VS Tábor 2/2 42
378.Kubů Jiří 1981 064011 SKK Vysoké Mýto 1/1 41
Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 41
380.Jarolímek Otta 1991 062019 3 TJ Turnov 4/4 40
Svoboda Jan 1946 034046 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 40
Troch Jan 2003 053023 3 TJ Dvůr Králové 5/6 40
Špalek Vojtěch 1996 010100 3 SK VS Karbo Benátky 2/2 40
384.Hamák Lukáš 1985 042009 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 39
385.Heger Miroslav 1955 017038 3 KK Rakovník 2/2 37
386.Brebta Vladimír 1972 046002 3 Delfín Jablonec 2/2 36
Papula Jan 2005 116094 3+ TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 36
388.Císařovský Petr 1977 091010 3 Klub Larse Heletága 5/21 35
Čermák Vlastimil 1973 050005 3 SK Štětí 2/2 35
390.Bašus Ondřej 1987 008838 SK Žižkov 2/2 34
391.Hrňák Šimon 2007 014064 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 32
392.Kolář Jakub 2006 023058 3 SK VS Č. Budějovice 5/10 31
393.Legutko Josef 2006 052065 3 TJ Loko Žatec 4/4 30
394.Pokorný Ctibor 2005 024044 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 29
Pollert Jáchym 2004 009136 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 29
396.Kasper Jakub 2007 024056 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 28
Zýka Petr 1951 038022 3 TJ ČSAD Plzeň 5/6 28
398.Jančar Štěpán 2007 009020 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 24
399.Benhák Jiří 1956 046031 3 Delfín Jablonec 2/2 23
Jára Leoš 1974 017041 3 KK Rakovník 2/2 23
Rouča Jaroslav 1970 129034 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 23
402.Saip Ondřej 2006 001073 3 Bohemians Praha 4/4 21
Kvíčala Čestmír 1970 062031 3 TJ Turnov 5/6 21
Tun Marek 2003 059027 3 TJ Semily 2/2 21
405.Pleštil Šimon 2007 059025 3 TJ Semily 4/4 18
Bek Matyáš 2006 063063 3 SK Týniště nad Orlicí 3/3 18
Vácha Viktor 1985 017056 3 KK Rakovník 2/2 18
408.Tureček Ondřej 2005 060071 Loko Trutnov 5/6 17
Nahodil Václav 2006 011081 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 17
410.Westfal Mattias 2004 014094 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 15
Salák Petr 2004 033004 3 VS Blovice 5/8 15
412.Kutý Tomáš 1979 116016 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 14
Babouček Ondřej 1977 090001 3 WWCC FROL 5/8 14
Černík Jan 2005 057100 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 14
Hanuš Tomáš 2005 061011 3 SK Třebechovice 2/2 14
416.Slavík Jiří 1976 010119 SK VS Karbo Benátky 2/2 13
417.Polák Jakub 1980 023127 3 SK VS Č. Budějovice 3/3 11
418.Novotný Petr 2006 024066 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 10
419.Hotový Václav 2006 023057 3 SK VS Č. Budějovice 5/12 8
Tureček Jiří 1976 060075 Loko Trutnov 2/2 8
421.Loun Matěj 2004 129040 3 TJ Šumperk z.s. 5/8 7
Bombic Erik 2005 023079 SK VS Č. Budějovice 5/12 7
Kočička Patrik 2007 030075 VS Tábor 5/6 7
Předota Kristián 2006 011066 KK Brandýs nad Labem 4/4 7
Šíma Lukáš 2006 027002 Otava Strakonice 2/2 7
426.Štádlík Jiří 2005 049016 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 6
Vosmek Jáchym 2007 064039 SKK Vysoké Mýto 4/4 6
Jarolímek Josef 1995 062007 3 TJ Turnov 4/4 6
429.Štembera Jakub 2004 078023 Lužnice Tábor 5/6 5
Hilgert Luboš 1960 012011 2 DUKLA Brandýs 2/2 5
431.Dvořák Daniel 2003 043010 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 4
Syrový Filip 2007 064026 SKK Vysoké Mýto 5/5 4
433.Vraný Matěj 2006 009087 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 3
Kaplický Jindřich 2007 011016 3 KK Brandýs nad Labem 4/4 3
Dolejš Petr 1974 035007 TJ Slavia K. Vary 2/2 3
Mihalik Tomáš 2004 047023 TJ DNT VS Kadaň 5/6 3
437.Švagr Robin 2004 063001 SK Týniště nad Orlicí 1/1 2
Suchý Matěj 2006 057103 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
439.Marek Jan 2007 061031 SK Třebechovice 1/1 1
440.Strejc Václav 2005 023044 3 SK VS Č. Budějovice 5/6 0
Mrázek Jakub 2004 121103 2 KK Opava 4/4 0
Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 4/4 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 2 UP Olomouc 4/4 0
Gábrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 4/4 0
Trač Matyáš 2004 121050 3+ KK Opava 2/2 0
Mráka Jan 2004 119154 2 UP Olomouc 4/4 0
Střílka Richard 2006 119180 3+ UP Olomouc 4/4 0
Šotek Adam 2005 119118 3+ UP Olomouc 4/4 0
Štybnar Vojtěch 2005 119197 3+ UP Olomouc 4/4 0
Kosík Dan 2004 119173 3+ UP Olomouc 4/4 0
Retek Václav 2007 119189 3+ UP Olomouc 4/4 0
Retek Toman 2007 119188 3+ UP Olomouc 4/4 0
Sobotka Adam 2005 103001 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Svoboda Ondřej 2006 119190 3 UP Olomouc 4/4 0
Jaroš Michael 2006 119171 3 UP Olomouc 4/4 0
Urban Jaroslav 2004 119205 3+ UP Olomouc 2/2 0
Strnad Ondřej 2004 128016 3+ Vodní sporty Desná 4/4 0
Bláha Vojtěch 2006 118021 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Malý Vojtěch 2006 119191 3 UP Olomouc 4/4 0
Hric Ondřej 2004 119092 3+ UP Olomouc 4/4 0
Dziadek Marek 2005 103017 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Pomajbík Filip 2006 119187 3 UP Olomouc 4/4 0
Kovář Filip 2006 121017 3 KK Opava 4/4 0
Stropek Tobiáš 2007 121007 3 KK Opava 4/4 0
Baar Dominik 2007 121061 KK Opava 4/4 0
Bolehovský Oto 2011 060070 Loko Trutnov 2/2 0
Grossmann Zdeněk 1939 024005 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Procházka Jiří 2006 001126 Bohemians Praha 5/6 0
Riant Martin 1977 030065 3+ VS Tábor 1/1 0
Švehla Jan 1987 024051 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Babor Stanislav 1958 024019 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Přenosil Jakub 2007 046032 Delfín Jablonec 2/2 0
Schiff Tomáš 2005 011077 KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Pokorný Lukáš 2007 046027 Delfín Jablonec 2/2 0
Pokorný Šimon 2007 046025 Delfín Jablonec 2/2 0
Musil Pavel 1964 046015 Delfín Jablonec 2/2 0
Müller Ondřej 2002 062014 3 TJ Turnov 2/2 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 TJ Loko Plzeň 5/10 0
Uhlík Jan 2008 076028 TJ Jiskra Bechyně 5/8 0
Šafařík Pavel 2008 024037 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Honzík Jáchym 2009 027052 Otava Strakonice 5/8 0
Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 5/10 0
Petřík Marek 2008 009088 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Plas Tobiáš 2008 009093 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Samek Petr 2008 061004 SK Třebechovice 2/2 0
Velenovský Vojta 2008 030074 VS Tábor 5/8 0
Martin Jakub 2009 001107 Bohemians Praha 5/8 0
Kvasnička Matěj 2008 066026 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Pinkava Matyáš 2009 009072 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Pluta Adam 2008 001109 Bohemians Praha 4/4 0
Král Matěj 2008 009047 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Kopeček Jakub 2011 030012 VS Tábor 4/4 0
Čekal Josef 2007 042028 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Plocek Matyáš Jan 2008 023064 SK VS Č. Budějovice 5/8 0
Sklenář Jindřich 2002 039016 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Kremla Jakub 2006 026008 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Kliment Tomáš 2008 066012 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 0
Cardoselli Lukas 2010 001125 Bohemians Praha 5/8 0
Táborský Vojtěch 2010 066028 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 0
Horák David 2009 009005 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Riant Antonín 2010 030040 VS Tábor 5/8 0
Langer Filip 2009 009071 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Pelikán Martin 2009 001131 Bohemians Praha 5/8 0
Kolman Vít 2010 001127 Bohemians Praha 5/6 0
Seidl Marek 2010 001122 Bohemians Praha 5/6 0
Sýkora Ondřej 2010 001108 Bohemians Praha 4/4 0
Brejcha Jaroslav 2002 047021 TJ DNT VS Kadaň 4/4 0
Brejcha Jan 1982 047020 TJ DNT VS Kadaň 4/4 0
Válek Michal 1974 030022 VS Tábor 2/2 0
Beneš Jindřich 1985 042001 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Jandík Jan 2004 033002 VS Blovice 2/2 0
Vejvančický Pavel 2009 066019 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 0
Rezek Adam 2010 023128 SK VS Č. Budějovice 1/1 0
Konvalinka Ondřej 2007 057028 TJ Syntesia Pardubice 5/5 0
Berka Štěpán 2002 116069 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Vintrlík Daniel 2006 062036 TJ Turnov 2/2 0
Lhoták Jakub 2007 062024 TJ Turnov 4/4 0
Muk Matěj 2007 062035 TJ Turnov 4/4 0
Vrbata Štěpán 2006 057101 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Muk Jan 2005 062018 TJ Turnov 4/4 0
Kvapil Ondřej 2007 064040 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Hubačík Josef 2006 059029 TJ Semily 4/4 0
Zuna Viilém 2007 059052 TJ Semily 4/4 0
Peterka Jáchym 1998 017028 2 KK Rakovník 2/2 0
Kutín Filip 2007 119218 3 UP Olomouc 2/2 0
Kareš Samuel 2009 049023 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Svoboda Šimon 2008 010112 SK VS Karbo Benátky 5/6 0
Slušný Vojtěch 2008 010115 SK VS Karbo Benátky 5/6 0
Grossmann Lukáš 2008 039038 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Fuchs Jáchym 2008 011060 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Hrňák Matouš 2009 014093 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Prüher Vojtěch 2006 023071 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Lenc Miroslav 1986 023066 SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Letko Radek 1978 091009 Klub Larse Heletága 2/2 0
Novák Jáchym 2006 001135 Bohemians Praha 2/2 0
Šťastný Matěj 2005 057075 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Konvalinka Šťepán 2009 057027 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Jetmar Ondřej 2010 064006 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Kulhánek Adam 2009 057102 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Abraham Jiří 1977 010001 3+ SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Knězů Vojtěch 1977 091002 Klub Larse Heletága 2/2 0
Maslaňák Tomáš 1990 012002 2+ DUKLA Brandýs 2/2 0
Dovala Jakub 2007 052043 TJ Loko Žatec 4/4 0
Wais Jakub 2007 011032 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Kutílek Ondřej 2005 010116 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Michal Hadraba 1976 091012 Klub Larse Heletága 2/2 0
Bouček Jáchym 2007 059005 TJ Semily 2/2 0
Florián Jindřich 2006 060072 Loko Trutnov 2/2 0
Veniger Jiří 2006 064044 SKK Vysoké Mýto 1/1 0
Zummer Dušan 1970 062015 TJ Turnov 2/2 0
Bareš Hugo 2008 009027 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Hladík Šimon 2009 001136 Bohemians Praha 2/2 0
Augustýn Jakub 2009 049031 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Bačina Tomáš 2008 043004 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Uhlík Vojtěch 2010 076017 TJ Jiskra Bechyně 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Galušková Karolína 1995 009137 MT Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 541
2.Pospíšilová Jitka 1989 030019 2 VS Tábor 5/24 536
3.Galušková Antonie 2001 042031 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 498
4.Růžičková Kateřina 2003 009120 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 497
5.Bačáková Radka 1983 009101 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 469
6.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2+ TJ Slavia K. Vary 5/14 467
7.Kofroňová Zuzana 2002 010009 2 SK VS Karbo Benátky 5/16 448
8.Tesařová Hana 2004 023085 2 SK VS Č. Budějovice 5/20 447
9.Machutová Iva 2003 014019 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 442
10.Švehlová Kateřina 2005 023017 2 SK VS Č. Budějovice 5/16 441
11.Vaňková Klára 2001 030043 2+ VS Tábor 5/8 439
12.Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 432
13.Galušková Bára 2006 042006 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/20 430
14.Haucková Gabriela 2002 045006 2 KVS Hradec Králové 5/20 427
15.Dušková Michala 2000 009105 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 382
16.Samková Olga 2005 061039 2 SK Třebechovice 5/16 361
17.Pavelková Irena 1974 009059 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 352
18.Součková Lucie 2004 045024 2 KVS Hradec Králové 5/8 345
19.Vaňková Kristýna 1991 014040 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 336
20.Červenková Vanessa 2003 009139 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 315
21.Tůmová Veronika 2006 034027 2 TJ SK Hubertus KV 5/14 305
22.Hrdličková Sára 2003 014015 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/16 304
23.Beranová Hana 2003 009112 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 301
24.Kremrová Adéla 2005 009034 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/28 299
25.Veselá Linda 1980 007035 2 Technika Praha 5/8 287
26.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 285
27.Červenková Amélie 2005 009138 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 284
28.Strasserová Bára 2001 052011 2 TJ Loko Žatec 5/6 283
29.Hojdová Eliška 2005 066007 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/20 275
30.Šampalíková Klára 2004 039029 2 TJ Loko Plzeň 5/14 274
31.Keprtová Markéta 2001 045028 2 KVS Hradec Králové 4/4 272
32.Benešová Marie 1961 042012 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 265
33.Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 253
34.Bednářová Anna 2002 043006 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/14 245
35.Heková Natálie 2006 049063 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/22 243
36.Houšková Kateřina 2003 043014 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/14 241
Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 241
38.Nesnídalová Lucie 2002 052020 1 TJ Loko Žatec 2/2 236
39.Zárubová Michaela 1986 053008 2 TJ Dvůr Králové 5/9 214
40.Purgerová Šárka 1984 023117 2 SK VS Č. Budějovice 4/4 210
41.Lagnerová Jana 1959 026010 2 SK Domeček Soběslav 5/14 207
42.Hojdová Markéta 2007 066017 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/22 206
43.Morenová Adriana 2004 009096 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 201
44.Bočková Bára 2003 023068 2 SK VS Č. Budějovice 5/16 197
45.Haucková Ilona 1978 045036 2 KVS Hradec Králové 5/14 196
Báčová Michaela 1998 011023 2 KK Brandýs nad Labem 4/4 196
47.Kleinová Štěpánka 2005 024059 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 193
48.Pavelková Markéta 2005 010107 2 SK VS Karbo Benátky 5/16 190
49.Capalini Nicola 2002 012052 2 DUKLA Brandýs 2/2 187
50.Sedláková Magdalena 2005 009099 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/24 180
Galušková Anna 1970 042003 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 180
52.Černá Lucie 1977 047013 3+ TJ DNT VS Kadaň 5/20 175
53.Saifrtová Magdalena 2005 049009 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/14 170
Zýková Barbora 1990 014038 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 170
55.Šrétrová Amálie 2007 014011 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/24 169
56.Nováková Karolína 2002 052036 2 TJ Loko Žatec 5/8 167
57.Bednářová Markéta 2004 043005 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/12 165
58.Pokorná Iva 1985 023084 3+ SK VS Č. Budějovice 5/8 162
59.Dušková Kateřina 1998 009070 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 161
60.Vojtová Veronika 1990 009013 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 159
61.Kolářová Markéta 2005 009023 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/22 157
62.Erlová Natálie 2006 009019 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/26 156
Freislebenová Patricia 2003 009142 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 156
64.Šindelářová Tereza 2004 030046 2 VS Tábor 5/22 154
Paloudová Anežka 1999 024017 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 154
66.Mádrová Amálie 2003 039027 3+ TJ Loko Plzeň 5/12 148
67.Brotánková Petra 2001 039015 3+ TJ Loko Plzeň 5/18 143
68.Sehnalová Marie 1981 009092 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 138
69.Pechlátová Nikola 2004 042041 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/18 130
70.Bočková Kateřina 2007 023007 3+ SK VS Č. Budějovice 5/18 123
71.Hilgertová Štěpánka 1968 012008 1 DUKLA Brandýs 2/2 117
72.Pollertová Ema 2003 009008 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 114
73.Chvostová Ivana 1983 027001 3+ Otava Strakonice 2/2 112
74.Ponížilová Miroslava 1988 010106 3+ SK VS Karbo Benátky 2/2 110
75.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 108
Bašková Petra 1981 010040 3+ SK VS Karbo Benátky 4/4 108
77.Horáková Julie 2006 014010 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/20 102
78.Kliščová Barbora 2002 061042 3+ SK Třebechovice 5/13 99
79.Plavjaniková Petra 1975 010034 3+ SK VS Karbo Benátky 4/4 96
80.Márová Zuzana 2001 030037 3+ VS Tábor 5/14 95
81.Dandová Anna 1988 010006 SK VS Karbo Benátky 2/2 92
82.Buriánková Anežka 1994 059011 3+ TJ Semily 5/6 90
83.Zedníčková Michaela 2005 064055 3+ SKK Vysoké Mýto 5/9 89
84.Beerová Anežka 2007 049066 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/22 86
85.Forejtová Andrea 1988 024007 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 85
86.Bundová Simona 2004 057008 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/8 81
87.Nováčková Michala 1984 010012 3+ SK VS Karbo Benátky 4/4 79
88.Řeháková Dana 1970 059045 3+ TJ Semily 5/8 78
89.Polesná Jitka 1990 039058 3+ TJ Loko Plzeň 5/10 77
Riantová Marie 2006 030068 3 VS Tábor 5/22 77
91.Hochheim Kristýna 1991 001033 3 Bohemians Praha 5/10 74
92.Motlová Andrea 2006 045016 3 KVS Hradec Králové 5/10 73
93.Turčinová Anna 2002 034013 3 TJ SK Hubertus KV 5/8 69
94.Štěpánková Julie 2006 045033 3 KVS Hradec Králové 5/12 68
95.Šedivá Kateřina 1989 043021 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 66
Tkadlecová Kateřina 2005 014076 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/14 66
97.Zelenková Barbora 2001 060058 3+ Loko Trutnov 5/10 63
98.Přibylová Karolina 1978 034016 3 TJ SK Hubertus KV 5/6 61
99.Milyanová Andrea 1987 052081 TJ Loko Žatec 2/2 59
100.Burgerová Ester 2004 009179 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 58
101.Mulačová Marta 1986 097012 3 Raft klub Trója 5/8 57
102.Lacinová Leona 1974 059008 3+ TJ Semily 4/4 54
103.Borská Alena 1976 001067 3+ Bohemians Praha 4/4 53
104.Nekolná Žofie 2006 011034 3 KK Brandýs nad Labem 5/10 52
105.Kolihová Hana 2003 026018 3+ SK Domeček Soběslav 4/4 51
106.Daňková Anna 2004 129007 3+ TJ Šumperk z.s. 5/7 50
Pšeničková Jana 1998 017023 3 KK Rakovník 5/6 50
108.Kudějová Kristýna 1988 014053 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 48
109.Lepíková Markéta 1979 034007 3+ TJ SK Hubertus KV 5/6 47
110.Chocholová Veronika 2007 014079 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/14 46
111.Kubátová Anna 1960 036009 3+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 40
112.Štěpánková Stella 2006 045034 3 KVS Hradec Králové 5/12 37
113.Daneková Jana 2002 034014 3 TJ SK Hubertus KV 5/6 36
114.Řehořová Kristýna 1984 097001 Raft klub Trója 2/2 35
115.Bauerová Markéta 2001 024058 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 34
116.Doležalová Viktorie 2001 010110 3+ SK VS Karbo Benátky 5/6 33
117.Zemanová Jana 1969 009004 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 31
118.Jelínková Sára 2005 009012 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 30
119.Haviárová Zuzana 2005 061035 3 SK Třebechovice 5/9 29
120.Šejvlová Lenka 1973 017002 3 KK Rakovník 4/4 28
121.Vandasová Lenka 1985 026004 3 SK Domeček Soběslav 2/2 26
Paloudová Karolína 2000 024034 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 26
123.Vojtíková Klára 2007 011078 3 KK Brandýs nad Labem 5/6 24
Sakalová Markéta 2007 014081 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 24
Honzíková Lucie 2003 027013 3+ Otava Strakonice 4/4 24
126.Žďárská Laura 2006 057062 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 22
Janská Lucie 2006 053032 3 TJ Dvůr Králové 2/2 22
128.Marková Jitka 1978 060027 3 Loko Trutnov 5/6 21
Žatecká Taťána 2007 065014 3 TJ Permon Roztoky 5/14 21
Milotová Dora 2007 001120 3 Bohemians Praha 5/6 21
131.Sadílková Lucie 2002 057040 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 20
132.Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 4/4 19
133.Sakalová Magdaléna 2007 014082 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 18
134.Bočánková Jana 2003 026019 3 SK Domeček Soběslav 5/6 15
135.Pajmová Jana 1984 047003 3+ TJ DNT VS Kadaň 4/4 14
136.Veselá Veronika 2002 057091 3 TJ Syntesia Pardubice 5/5 13
Honzíková Eva 2005 027008 3 Otava Strakonice 2/2 13
138.Brabcová Alžběta 1989 086002 Sokol Trója 2/2 12
139.Horáková Ela 2006 009109 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 11
Veselá Jitka 1991 036022 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 11
Kylbergerová Iva 2007 027003 3 Otava Strakonice 5/8 11
Janská Tereza 2002 053007 3 TJ Dvůr Králové 3/3 11
143.Plachtová Alexandra 1998 024030 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 8
Konvalinková Irena 1977 057042 3 TJ Syntesia Pardubice 5/5 8
Barešová Kateřina 1991 086001 Sokol Trója 2/2 8
146.Mrskočová Jana 1988 060060 Loko Trutnov 2/2 7
Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 2/2 7
148.Vorlová Darina 1984 057053 3 TJ Syntesia Pardubice 5/5 6
149.Bolehovská Iva 1978 060004 3 Loko Trutnov 2/2 4
Kohoutová Lenka 1974 017057 3 KK Rakovník 5/6 4
Kristl Anouk 2003 009015 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 4
152.Jindráková Anna 2005 007010 Technika Praha 2/2 3
153.Zíková Andrea 2004 030062 3 VS Tábor 2/2 2
Nováková Marcela 1974 030070 3 VS Tábor 5/12 2
155.Jindráková Eliška 2007 007011 Technika Praha 5/5 1
156.Kneblová Klára 2005 119064 2+ UP Olomouc 4/4 0
Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 4/4 0
Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 4/4 0
Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 4/4 0
Mrázková Klára 2006 121035 3+ KK Opava 4/4 0
Hansgutová Monika 2005 119207 3+ UP Olomouc 4/4 0
Fabianová Anna 2007 118017 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Střílková Jana 2004 119181 3+ UP Olomouc 4/4 0
Dobešová Eva 2004 108054 3+ TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Rutarová Kateřina 2005 128015 3+ Vodní sporty Desná 4/4 0
Kratochvílová Adéla 2007 119176 3+ UP Olomouc 4/4 0
Matějíčková Anežka 2005 103030 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Vrbová Marie 2007 119198 3+ UP Olomouc 4/4 0
Novosadová Eliška 2005 119206 3+ UP Olomouc 4/4 0
Malá Magdaléna 2007 119192 3 UP Olomouc 4/4 0
Šefčíková Anastázie 2004 121006 3+ KK Opava 4/4 0
Hřebíčková Hanna 2006 128004 3 Vodní sporty Desná 2/2 0
Stloukalová Aneta 2007 119196 3 UP Olomouc 2/2 0
Střechová Ela 2005 108041 3+ TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Srpová Lada 2006 118024 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Jurajdová Veronika 2007 128007 3 Vodní sporty Desná 2/2 0
Jurajdová Simona 2007 128006 3 Vodní sporty Desná 4/4 0
Linhartová Nela 2007 119219 UP Olomouc 2/2 0
Beierová Běta 2008 060063 Loko Trutnov 2/2 0
Pešková Nikola 2004 030076 3 VS Tábor 2/2 0
Vaňková Michaela 2000 116080 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Vaňková Štěpánka 2007 116105 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Riantová Anežka 2008 030067 VS Tábor 5/11 0
Šafaříková Alena 2006 024098 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 0
Petriková Barbora 2008 052046 TJ Loko Žatec 5/8 0
Lepíková Barbora 2008 034008 TJ SK Hubertus KV 2/2 0
Jirasová Klára 2008 009041 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Šrétrová Štěpánka 2009 014018 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 0
Šimáková Anna 2008 023065 SK VS Č. Budějovice 5/6 0
Vrbová Alexandra 2000 066009 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Cardoselli Stella 2009 001080 Bohemians Praha 2/2 0
Nová Eliška 2007 057094 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Kuhnová Anežka 1998 017001 3 KK Rakovník 2/2 0
Šebelová Jana 2009 014032 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Šebelová Markéta 2008 014074 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Švehlová Rozárie 2008 023015 SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Saifrtová Magdaléna 2008 011071 KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Šimková Hana 1980 010037 SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Hamáčková Adéla 1982 060061 Loko Trutnov 2/2 0
Bláhová Karolína 2007 043008 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Panzerová Kateřina 2003 039020 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Žantová Zuzana 1988 060074 Loko Trutnov 2/2 0
Plášilová Anežka 2002 057064 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0

kategorie PW

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Plas Tobiáš 2008 009093 * Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Petřík Marek 2008 009088 * Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Petriková Barbora 2008 052046 * TJ Loko Žatec 4/4 0
Šrétrová Štěpánka 2009 014018 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Švehlová Rozárie 2008 023015 * SK VS Č. Budějovice 5/6 0
Grossmann Lukáš 2008 039038 * TJ Loko Plzeň 2/2 0
Samek Petr 2008 061004 * SK Třebechovice 2/2 0
Riantová Anežka 2008 030067 * VS Tábor 3/3 0
Kvapil Matěj 2009 035017 * TJ Slavia K. Vary 4/4 0
Honzík Jáchym 2009 027052 * Otava Strakonice 4/4 0
Uhlík Jan 2008 076028 * TJ Jiskra Bechyně 4/4 0
Hanzel Jáchym 2008 039039 * TJ Loko Plzeň 4/4 0
Seidl Marek 2010 001122 * Bohemians Praha 2/2 0
Pelikán Martin 2009 001131 * Bohemians Praha 2/2 0
Plocek Matyáš Jan 2008 023064 * SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Šimáková Anna 2008 023065 * SK VS Č. Budějovice 4/4 0
Cardoselli Lukas 2010 001125 * Bohemians Praha 2/2 0
Kolman Vít 2010 001127 * Bohemians Praha 2/2 0
Sýkora Ondřej 2010 001108 * Bohemians Praha 2/2 0
Riant Antonín 2010 030040 * VS Tábor 2/2 0
Kliment Tomáš 2008 066012 * Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Kopeček Jakub 2011 030012 * VS Tábor 2/2 0
Pluta Adam 2008 001109 * Bohemians Praha 2/2 0
Kvasnička Matěj 2008 066026 * Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Martin Jakub 2009 001107 * Bohemians Praha 2/2 0
Hrňák Matouš 2009 014093 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Šebelová Markéta 2008 014074 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Saifrtová Magdaléna 2008 011071 * KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Jirasová Klára 2008 009041 * Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Lepíková Barbora 2008 034008 * TJ SK Hubertus KV 4/4 0
Velenovský Vojta 2008 030074 * VS Tábor 2/2 0
Šafařík Pavel 2008 024037 * SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Svoboda Šimon 2008 010112 * SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Slušný Vojtěch 2008 010115 * SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Indruch Tomáš 2008 045002 * KVS Hradec Králové 2/2 0
Beierová Běta 2008 060063 * Loko Trutnov 2/2 0
Fuchs Jáchym 2008 011060 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Bolehovský Oto 2011 060070 * Loko Trutnov 2/2 0

kategorie PWC

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Vít Matyáš 2009 045027 * KVS Hradec Králové 2/2 0
Indruch Tomáš 2008 045002 * KVS Hradec Králové 4/4 0
Kvapil Matěj 2009 035017 * TJ Slavia K. Vary 4/4 0
Saifrtová Magdaléna 2008 011071 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Štěpánková Stella 2006 045034 * KVS Hradec Králové 1/1 0

kategorie PWK

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hanzel Jáchym 2008 039039 * TJ Loko Plzeň 5/8 0
Švehlová Rozárie 2008 023015 * SK VS Č. Budějovice 2/2 0
Štybnar Matěj 2009 119209 * UP Olomouc 2/2 0
Indruch Tomáš 2008 045002 * KVS Hradec Králové 5/8 0
Kratochvíl Jakub 2009 119175 * UP Olomouc 2/2 0
Balarin Evžen 2008 121044 * KK Opava 2/2 0
Kubita Tomáš 2008 121016 * KK Opava 2/2 0
Antl Tomáš 2008 121001 * KK Opava 2/2 0
Pavelková Eva 2008 128017 * Vodní sporty Desná 2/2 0
Šeda Jaroslav 2008 121011 * KK Opava 2/2 0
Novák Tobiáš 2008 119182 * UP Olomouc 1/1 0
Šefčík Václav 2008 121033 * KK Opava 1/1 0
Kulhánek Adam 2009 057102 * TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Konvalinka Šťepán 2009 057027 * TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Indruchová Zuzana 2009 045011 * KVS Hradec Králové 5/6 0
Jetmar Ondřej 2010 064006 * SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Barvík Matyáš 2008 057082 * TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Zuna Jáchym 2010 059051 * TJ Semily 4/4 0
Vít Matyáš 2009 045027 * KVS Hradec Králové 5/6 0
Samek Petr 2008 061004 * SK Třebechovice 5/6 0
Kolman Vít 2010 001127 * Bohemians Praha 4/4 0
Vejvančický Pavel 2009 066019 * Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Pelikán Martin 2009 001131 * Bohemians Praha 4/4 0
Kliment Tomáš 2008 066012 * Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Cardoselli Lukas 2010 001125 * Bohemians Praha 2/2 0
Riant Antonín 2010 030040 * VS Tábor 5/8 0
Langer Filip 2009 009071 * Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Petriková Barbora 2008 052046 * TJ Loko Žatec 4/4 0
Seidl Marek 2010 001122 * Bohemians Praha 4/4 0
Šebelová Jana 2009 014032 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Táborský Vojtěch 2010 066028 * Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Šebelová Markéta 2008 014074 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Fuchs Jáchym 2008 011060 * KK Brandýs nad Labem 4/4 0
Martin Jakub 2009 001107 * Bohemians Praha 4/4 0
Velenovský Vojta 2008 030074 * VS Tábor 5/6 0
Horák David 2009 009005 * Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Šrétrová Štěpánka 2009 014018 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Hrňák Matouš 2009 014093 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Král Matěj 2008 009047 * Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Jirasová Klára 2008 009041 * Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Pinkava Matyáš 2009 009072 * Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Petřík Marek 2008 009088 * Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Svoboda Šimon 2008 010112 * SK VS Karbo Benátky 5/6 0
Honzík Jáchym 2009 027052 * Otava Strakonice 4/4 0
Riantová Anežka 2008 030067 * VS Tábor 5/8 0
Plas Tobiáš 2008 009093 * Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Kvapil Matěj 2009 035017 * TJ Slavia K. Vary 4/4 0
Slušný Vojtěch 2008 010115 * SK VS Karbo Benátky 5/6 0
Uhlík Jan 2008 076028 * TJ Jiskra Bechyně 4/4 0
Saifrtová Magdaléna 2008 011071 * KK Brandýs nad Labem 5/6 0
Kvasnička Matěj 2008 066026 * Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Sýkora Ondřej 2010 001108 * Bohemians Praha 2/2 0
Uhlík Vojtěch 2010 076017 * TJ Jiskra Bechyně 2/2 0
Podoušková Klára 2008 009124 * Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Hronová Šárka 2009 014087 * TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Beierová Běta 2008 060063 * Loko Trutnov 4/4 0
Foltín Radim 2010 011052 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Pajtina Tomáš 2008 057104 * TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Vencová Alžběta 2010 011080 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Němec Jiří 2009 047017 * TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Hlaváček Tadeáš Samuel 2010 011018 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Kepšta Martin 2009 011027 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Pádivá Františka 2010 011036 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Vaněk Daniel 2008 011059 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Vaculová Lucie 2008 011075 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Šenk Alexandr 2008 011014 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Slavík Matěj 2008 010120 * SK VS Karbo Benátky 2/2 0
Kareš Samuel 2009 049023 * Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Malinský Petr 2008 011067 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Semerád Vít 2010 049026 * Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Uhlík Kryštof 2008 011030 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Bačina Tomáš 2008 043004 * SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Augustýn Jakub 2009 049031 * Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Mrůzek David 2010 011053 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Zaťková Eliška 2009 011062 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Marková Kristýna 2009 060043 * Loko Trutnov 2/2 0
Hoření Hedvika 2008 047008 * TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Růžička Jan 2009 011063 * KK Brandýs nad Labem 2/2 0
Šandová Anežka 2003 057105 * TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Bolehovský Oto 2011 060070 * Loko Trutnov 2/2 0
Typ závodu