Slalom: Oblastní žebříček Čechy 2022

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Urban Michal 2004 012089 1 TJ DUKLA Praha 5/6 799
2.Drábek Matyáš 2005 045022 2+ KVS Hradec Králové 5/8 718
3.Větrovský Tomáš 2005 009016 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 676
4.Urban Daniel 2001 012088 1 TJ DUKLA Praha 5/6 673
5.Indruch Tomáš 1976 045001 1 KVS Hradec Králové 5/11 616
6.Voneš Jakub 2007 011065 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/8 601
7.Indruch Matěj 2006 045012 2+ KVS Hradec Králové 5/8 582
8.Heger Jonáš 2006 045021 2+ KVS Hradec Králové 5/8 564
9.Kvapil Martin 1976 035009 2 TJ Slavia K. Vary 5/19 543
10.Jiras Filip 2005 009130 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 536
11.Válek Michal 2006 030025 2+ VS Tábor 5/10 533
12.Rak Tomáš 1989 012029 1 TJ Dukla Praha 5/6 530
13.Beier Alva 2005 057157 2 TJ Syntesia Pardubice 5/11 515
14.Hanzel Jáchym 2008 039039 2 TJ Loko Plzeň 5/16 505
15.Říha Matyáš 2003 009117 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 504
16.Slavík Vojtěch 2005 090011 2 Wild Water Canoe Club FROL 5/23 489
17.Indruch Tomáš 2008 045002 2+ KVS Hradec Králové 5/16 485
18.Uhlík Kryštof 2008 011030 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/10 477
19.Beier Matouš 2004 060047 2+ Loko Trutnov 5/5 476
20.Kvapil Matěj 2009 035017 2 TJ Slavia K. Vary 5/19 471
21.Šedivý Vít 2004 023135 2+ SK Vodní slalom České Budějovice 5/6 439
22.Řežábek Dominik 2009 009040 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/23 431
23.Miller Jan 1968 062010 2 TJ Turnov 5/13 400
24.Pischek Jan 1977 057011 2 TJ Syntesia Pardubice 5/6 380
25.Čihovský Šimon 2003 023069 2+ SK Vodní slalom České Budějovice 5/8 375
26.Fröhlich Jáchym 2007 049065 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/14 374
27.Volák Jaroslav 1990 048068 2 TJ Ohře Klášterec 5/10 361
28.Rašner Karel 2004 185007 2 KK Postřelmov 4/4 354
29.Veselý Ondřej 2004 057054 2 TJ Syntesia Pardubice 5/9 342
30.Jančar Štěpán 2007 009020 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 336
31.Pollert Jan 2005 009129 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 331
32.Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 4/4 330
33.Suchý Matěj 1986 012009 2 TJ DUKLA Praha 5/6 326
34.Rubín Daniel 1975 012032 2 TJ DUKLA Praha 5/13 324
35.Pivoňka Zdeněk 1982 066006 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 321
36.Pinkava Matyáš 2009 009072 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 311
37.Vaněk Jiří 1987 014009 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/13 310
38.Krejčí Karel 1972 023053 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/6 306
39.Heger Vojtěch 2000 012019 1 TJ DUKLA Praha 2/2 303
40.Kratochvíl Martin 2003 119139 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 293
41.Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 5/11 285
Slezák Adam 2006 057132 2 TJ Syntesia Pardubice 5/9 285
Pohanka Vít 2000 036019 2 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 285
44.Šťastný Matěj 2005 057075 2 TJ Syntesia Pardubice 5/9 283
Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 5/5 283
46.Kuneš Daniel 2003 066020 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 282
47.Karásek Petr 1986 009018 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 271
48.Dočkal Radek 2008 009166 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 268
Venc Ondřej 2007 011022 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/7 268
50.Bareš Hugo 2008 009027 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 264
51.Kopička Ondřej 1989 046108 2 Delfín Jablonec 3/3 262
52.Štercl Dominik 2005 012083 2 TJ DUKLA Praha 5/6 254
53.Vorel Zdeněk 1974 057044 2 TJ Syntesia Pardubice 5/11 250
54.Heger Tomáš 1998 012014 1 TJ Dukla Praha 2/2 243
55.Wendl Samuel 2003 066018 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 242
56.Tatíček Miroslav 1985 057049 2 TJ Syntesia Pardubice 5/13 238
Suchý Zbyšek 2011 009052 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 238
Busta Jan 1989 009001 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 238
Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 5/5 238
60.Větrovský Jiří 1966 095002 2 SPORT Zbraslav, z. s. 5/15 235
61.Weber Oldřich 1987 023133 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/6 233
62.Novák Martin 1991 024043 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 231
63.Fabian František 2009 120006 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/10 230
64.Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 5/10 228
65.Wendl Miloslav 1978 066011 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 225
66.Kvasnička Matěj 2008 066026 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/16 224
67.Pinkava Lukáš 1976 023016 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/17 222
68.Míka Viktor 1977 008016 2 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 5/8 221
69.Vít Matyáš 2009 045027 2 KVS Hradec Králové 5/14 216
70.Pischek Jan Gabin 2006 023003 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/6 214
71.Dvořák Vít 2009 009057 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/27 212
72.Hanuš Jakub 2007 009156 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 209
73.Tichý Štěpán 2000 012086 2 TJ DUKLA Praha 2/2 205
74.Martin Jakub 2009 001107 2 TJ Bohemians Praha 5/12 204
75.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/17 203
76.Král Adam 2003 009114 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 201
77.Pollert Jáchym 2004 009136 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 200
Keš Miroslav 1967 026020 2 SK Domeček Soběslav 5/16 200
79.Hladík Šimon 2009 009181 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 197
80.Stolín Antonín 2008 060059 3+ Loko Trutnov 5/19 194
81.Venc Štěpán 2004 012066 3+ TJ DUKLA Praha 2/2 193
82.Mrůzek David 1976 012010 3+ TJ DUKLA Praha 2/2 191
83.David Ondřej 1984 045009 3+ KVS Hradec Králové 5/13 188
84.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 187
Hanuš Tomáš 2005 061011 3+ SK Třebechovice 5/14 187
86.Ruffer Jakub 2007 057099 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/11 186
Jáně Jakub 1990 012023 3+ TJ DUKLA Praha 2/2 186
Prüher Jakub 1968 023088 3+ SK Vodní slalom České Budějovice 5/8 186
89.Novotný Matyáš 2009 011031 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/15 178
90.Bohatý Karel 2001 061027 3+ SK Třebechovice 3/3 177
Malinský Petr 2008 011067 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/10 177
92.Kubeš Vladimír 1961 030011 3+ VS Tábor 5/10 173
93.Nováček Michal 1977 034025 3+ TJ SK Hubertus KV 4/4 168
94.Langer Filip 2009 009071 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/19 166
95.Pokorný Daniel 2009 009003 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 164
96.Jáně Michal 1986 012039 1 TJ Dukla Praha 2/2 159
97.Krejčí Matěj 2011 023026 3+ SK Vodní slalom České Budějovice 5/14 156
98.Šafařík Pavel 2008 024037 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 153
99.Šrámek Michal 1982 012068 3+ TJ DUKLA Praha 5/5 152
100.Hák Jiří 1952 060002 3+ Loko Trutnov 5/15 149
Šilar Jakub 1987 064033 3+ SKK Vysoké Mýto 5/9 149
102.Kliment Tomáš 2008 066012 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/20 143
103.Prüher Vojtěch 2006 023071 3+ SK Vodní slalom České Budějovice 5/12 140
104.Bolehovský Oto 2011 060070 3+ Loko Trutnov 5/17 135
105.Samek Petr 2008 061004 3+ SK Třebechovice 5/19 133
Kopeček Michal 2007 030034 3+ VS Tábor 4/4 133
107.Doležal Vít 2011 014063 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/21 131
Foukal Pavel 1987 012044 2+ TJ DUKLA Praha 2/2 131
109.Zuna Vilém 2007 059052 3+ TJ Semily 5/6 129
110.Vaněk Matěj 2004 030044 3+ VS Tábor 2/2 125
111.Kuna Alois 1960 023059 3+ SK Vodní slalom České Budějovice 5/13 124
112.Jícha Dušan 1982 080008 3+ TJ Sokol Písek 5/16 122
Šerý Michal 1971 088003 3+ C&K Rožátov 5/8 122
114.Synek Přemysl 2007 052060 3+ TJ Loko Žatec 5/8 119
115.Foltín Radim 2010 011052 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/18 115
116.Moštěk Ondřej 1982 060042 3+ Loko Trutnov 5/5 114
117.Hojda Ladislav 1973 066002 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 113
118.Jelínek Šimon 1994 001018 3+ TJ Bohemians Praha 5/5 111
119.Kratochvíl Devi 2011 009164 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 108
120.Wendl Denis 2000 066016 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 99
121.Šutta Jan 2008 024065 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 97
Němec Aleš 1976 047015 3 TJ DNT VS Kadaň 5/8 97
123.Ruffer Matěj 1999 057005 3 TJ Syntesia Pardubice 5/11 96
124.Kratochvíl Jakub 2009 119175 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/10 93
125.Krofta Dominik 1993 030047 3 VS Tábor 4/4 90
126.Kašpar Martin 1967 008010 3 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 5/9 89
Plocek Matyáš Jan 2008 023064 3 SK Vodní slalom České Budějovice 5/18 89
Machuta Zdeněk 1964 014054 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 89
129.Buchtel Martin 1982 034033 2+ TJ SK Hubertus KV 2/2 88
130.Válek Michal 1974 030022 3 VS Tábor 5/8 85
131.Pinkava Jonáš 2011 009023 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 83
Hauck Marek 1977 045035 3 KVS Hradec Králové 5/7 83
Outrata Jindřich 1970 057033 3 TJ Syntesia Pardubice 5/11 83
Smetánka Radek 1976 034022 3 TJ SK Hubertus KV 5/6 83
135.Niedl Robin 2008 024053 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 81
136.Prchlík Jiří 1978 078005 3 TJ Lužnice Tábor 4/4 80
Novák Tobiáš 2008 119182 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 80
138.Krofta Zdeněk 1959 030045 3 VS Tábor 5/6 79
139.Hojda Jakub 1993 066001 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 78
140.Kolář Lukáš 2010 009069 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 76
141.Kuna Václav 1998 012077 1 TJ Dukla Praha 2/2 74
142.Štochl Vojtěch 2007 001010 3 TJ Bohemians Praha 5/10 73
143.Blahník Miroslav 1980 035014 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 72
144.Král Ondřej 2008 009079 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 71
Habich Lukáš 1991 030003 3 VS Tábor 3/3 71
146.Kubát Jiří 1959 036007 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 70
147.Stolín Adam 2005 060046 3 Loko Trutnov 5/6 69
Palouda Mikoláš 2007 024004 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 69
149.Kuděj Jan 2011 060090 3 Loko Trutnov 5/15 68
Hotový Václav 2006 023057 3 SK Vodní slalom České Budějovice 5/6 68
Svrčina David 2007 129001 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 68
152.Marek Aleš 1978 060030 3 Loko Trutnov 2/2 64
153.Filipi Robert 1964 043009 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 63
Vejvančický Pavel 2009 066019 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/12 63
Kouřil Hynek 2009 066031 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/18 63
Kejklíček Tomáš 1980 057069 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 63
157.Habich Karel 1994 030031 3 VS Tábor 5/5 62
158.Druska Vojtěch 2006 023021 SK Vodní slalom České Budějovice 3/3 61
159.Novosad Lukáš 1976 024001 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 59
Svoboda Šimon 2008 010112 3 SK VS Benátky nad Jizerou 4/4 59
Novák Václav 2005 030071 3 VS Tábor 2/2 59
162.Táborský Vojtěch 2010 066028 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 58
Uhlík Vojtěch 2010 076017 3 TJ Jiskra Bechyně 5/5 58
164.Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 5/6 55
Suchý Ondřej 1979 012049 3 TJ DUKLA Praha 2/2 55
166.Portych Matyáš 2008 060099 3 Loko Trutnov 5/16 54
167.Marek Matyáš 2003 061025 3 SK Třebechovice 2/2 53
168.Konvalinka Štěpán 2009 057027 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 50
169.Bačina Tomáš 2008 043004 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/10 49
Leskovjan Martin 1986 007016 2+ Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 1/1 49
Bartoš Vojtěch 2010 049027 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/10 49
Pořádek Milan 1986 023087 3 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 49
173.Zuna Jáchym 2010 059051 3 TJ Semily 5/10 47
174.Suchánek Daniel 1993 064021 3 SKK Vysoké Mýto 3/3 46
175.Dragon Jakub 2007 121031 2 KK Opava 2/2 45
176.Kolman Filip 1973 008022 3 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 5/8 44
177.Sýkora Ondřej 2010 001108 3 TJ Bohemians Praha 5/14 43
178.Bolehovský Jiří 1974 060026 3 Loko Trutnov 3/3 42
Míl Pavel 1967 060038 3 Loko Trutnov 5/17 42
Janko Jan 1986 064005 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 42
181.Cardoselli Lucas 2010 009188 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 41
182.Petr Martin 2008 023043 3 SK Vodní slalom České Budějovice 5/8 39
Kutín Filip 2007 119218 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 39
184.Slušný Vojtěch 2008 010115 3 SK VS Benátky nad Jizerou 4/4 38
185.Uhlík Jan 2008 076028 TJ Jiskra Bechyně 1/1 37
186.Rolenc Ondřej 1991 057071 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 36
187.Velenovský Vojtěch 2008 030074 3 VS Tábor 4/4 35
188.Lacina Richard 1967 059022 3 TJ Semily 3/3 34
189.Vadlejch Jan 1989 023027 3 SK Vodní slalom České Budějovice 5/8 33
Hoření Hynek 2011 047024 3 TJ DNT VS Kadaň 5/8 33
191.Cuc Michal 1977 007007 3 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 4/4 32
192.Stehno Maxmilián 2010 057124 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 31
193.Kuchař Jaromír 1974 053027 3 TJ Dvůr Králové 2/2 30
Kopřiva Filip 2008 024069 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 30
195.Ondřich Adam 2004 024006 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 29
Jančar David 1974 009089 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 29
Tesař Petr 2006 039042 3 TJ Loko Plzeň 5/5 29
198.Vácha Viktor 1985 017056 3 KK Rakovník 2/2 27
199.Stolín David 1978 060033 3 Loko Trutnov 5/5 26
200.Mulač Oldřich 1961 034020 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 25
201.Hartl Jakub 2004 066024 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 24
Hron Robin 1979 014023 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 24
203.Štefan Vojtěch 2011 009065 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 23
Jindrák Petr 1969 007041 3 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 2/2 23
205.Střílka Richard 2006 119180 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 21
Rolinec František 2008 048020 3 TJ Ohře Klášterec 4/4 21
207.Konvalinka Ondřej 2007 057028 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 20
208.Šťastný Filip 1994 057020 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 17
Habich Tomáš 1997 030061 3 VS Tábor 2/2 17
Čapek Vojtěch 2002 030069 VS Tábor 2/2 17
211.Velenovský Jiří 1978 030072 3 VS Tábor 4/4 16
212.Vrba Pavel 1973 066013 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 14
213.Mrůzek Šimon 2011 059055 3 TJ Semily 5/8 13
Hovorka Dominik 2009 057154 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 13
215.Hric Ondřej 2004 119092 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 12
Kováč Tobiáš 2011 048024 3 TJ Ohře Klášterec 5/6 12
217.Štýbnar Matěj 2009 119209 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 11
Piskáček Jan 1966 050016 3 SK Štětí 5/8 11
Pajtina Tomáš 2008 057104 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 11
220.Maděrka Tobiáš 2009 119214 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 10
Krejčí Antonín 1955 014039 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 10
222.Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 9
Bouda Vladimír 2009 066015 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 9
224.Syrový Filip 2007 064026 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 8
Vlnas Ota 2010 009151 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 8
Benhák Jiří 1956 046031 Delfín Jablonec 4/4 8
227.Hrubec Matěj 2010 001094 3 TJ Bohemians Praha 5/12 7
Olšák Matyáš 2001 024067 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 7
Semerád Vít 2010 049026 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 7
Egert Luděk 1971 017012 KK Rakovník 2/2 7
231.Král Matěj 2008 009047 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 6
Kolman Vít 2010 008127 3 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 5/8 6
233.Klimeš Daniel 2007 023170 3 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 5
Hilar Mikoláš 2009 009063 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 5
Kolman Vojtěch 2007 008844 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 4/4 5
236.Myška Matěj 2009 024079 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 4
Heger Mikuláš 1990 017036 KK Rakovník 2/2 4
Hrstka Jaromír 2007 057117 TJ Syntesia Pardubice 2/2 4
239.Kepšta Martin 2009 011027 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/6 3
Egert Tomáš 2004 017003 KK Rakovník 2/2 3
241.Pelikán Martin 2009 009189 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 2
Starovoitov Artem 2005 119012 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 2
Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/8 2
Uhlík Jan 1978 052039 TJ Loko Žatec 2/2 2
Gomboš Miroslav 2009 060006 3 Loko Trutnov 5/6 2
246.Šrámek Jaroslav 1957 043068 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 1
Rendón Marco 2008 001144 TJ Bohemians Praha 2/2 1
Rašner Jiří 2008 185008 KK Postřelmov 2/2 1
249.Pluta Adam 2008 001109 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Zachystal Adam 2010 001137 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Seidl Marek 2010 001122 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Beier Artur 1970 060001 Loko Trutnov 3/3 0
Čermák Vojtěch 2010 119253 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Botek Dominik 2011 119252 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Šamánek Filip 2010 103003 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Kafka Martin 2010 119239 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Valenta Josef 2010 119238 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Šefčík Václav 2008 121033 2 KK Opava 4/4 0
Král Samuel 2010 119232 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Rousek David 2010 121057 3+ KK Opava 5/6 0
Sedláček Štěpán 2011 024087 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 0
Dvořák Lukáš 2000 024080 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 5/8 0
Gotvald Robert 1990 043047 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Poduška Mikuláš 2012 009132 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Vejvančický Petr 2013 066029 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Král Vít 2012 009159 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Kulhánek Adam 2009 057102 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Baťa Václav 2009 057162 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Lang Sebastián 2008 064045 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Janko Jonáš 2011 064004 SKK Vysoké Mýto 4/4 0
Černý Matyáš 2008 057152 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Jetmar Ondřej 2010 064006 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Voříšek Václav 2008 064041 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Vavřín Jan 2007 057137 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Portych Ondřej 2011 060100 Loko Trutnov 4/4 0
Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Nekuda Lukáš 2010 103018 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Fabián Filip 2010 001029 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Doseděl Eliáš 2010 119255 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Kuliha Jan 2011 121053 KK Opava 2/2 0
Mazanec Jakub 2011 048035 TJ Ohře Klášterec 4/4 0
Vorel Filip 2013 057141 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Peška Václav 2012 057163 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Komárek Michal 2010 057129 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Raděj Tomáš 2002 188001 3+ Raft team H2O Jeseník 2/2 0
Kupka Lukáš 2007 118026 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Kotek Miloš 1974 030010 VS Tábor 2/2 0
Kotrba Matěj 2007 064036 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Pinkava Ondřej Sebastian 2012 023178 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 0
Zajíc Kryštof 2010 030083 VS Tábor 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Matulková Jana 1996 012064 1 TJ DUKLA Praha 5/10 505
2.Samková Olga 2005 061039 1 SK Třebechovice 5/11 459
3.Erlová Natálie 2006 009019 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 368
4.Morenová Adriana 2004 009096 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 331
5.Kneblová Klára 2005 119064 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 291
6.Motlová Andrea 2006 045016 1 KVS Hradec Králové 5/12 263
7.Freislebenová Patricie 2003 009142 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 262
8.Satková Martina 1998 012074 TJ DUKLA Praha 2/2 224
Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 224
10.Fišerová Tereza 1998 012067 TJ DUKLA Praha 2/2 222
11.Štěpánková Julie 2006 045033 2+ KVS Hradec Králové 5/12 210
12.Fabianová Anna 2007 120005 1 Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/6 194
13.Vaculová Lucie 2008 011075 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/15 161
14.Kočířová Valentýna 2008 119208 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 146
15.Štěpánková Markéta 2008 129041 2+ TJ Šumperk z.s. 5/10 141
16.Hojdová Markéta 2007 066017 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/12 131
17.Beková Kateřina 2002 012038 2+ TJ DUKLA Praha 2/2 128
18.Janů Veronika 2005 119137 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 122
19.Davidová Michaela 2009 045004 2 KVS Hradec Králové 5/17 121
20.Vojtíková Klára 2007 011078 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 118
21.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2 TJ Slavia K. Vary 5/10 113
22.Hojdová Eliška 2005 066007 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 109
23.Nekolná Žofie 2006 011034 1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 104
24.Vencová Alžběta 2010 011080 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/12 85
25.Galušková Bára 2006 042006 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 84
26.Pádivá Františka 2010 011036 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/15 83
27.Vaculová Silvie 2010 011079 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/12 73
28.Beierová Běta 2008 060063 2 Loko Trutnov 5/17 70
29.Indruchová Daniela 2011 045023 2 KVS Hradec Králové 5/19 65
Švehlová Rozárie 2008 023015 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/8 65
31.Vrbová Marie 2007 119198 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 64
32.Vybulková Julie 2011 014012 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/14 60
33.Šindelářová Tereza 2004 030046 2+ VS Tábor 5/8 58
34.Samková Valerie 2011 061003 2 SK Třebechovice 5/15 57
35.Malinská Aneta 2009 011051 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/8 51
36.Marková Kristýna 2009 060043 3+ Loko Trutnov 5/17 50
37.Malá Magdalena 2007 119192 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 49
38.Adámková Klára 2010 009157 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 48
39.Bundová Simona 2004 057008 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/6 47
40.Marousková Tereza 2009 119177 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 46
41.Riantová Anežka 2008 030067 3+ VS Tábor 4/4 44
Havlíčková Kateřina 1985 009031 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 44
Mrázková Klára 2006 121035 2 KK Opava 2/2 44
44.Jumrová Johana 2011 009109 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 41
45.Červenková Amélie 2005 009138 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 40
Ondráčková Barbora 2010 129028 2 TJ Šumperk z.s. 5/8 40
47.Chromá Nicol 2004 119224 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 39
Podušková Jůlie 2010 009128 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 39
49.Machutová Hana 2011 014057 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/14 35
50.Zedníčková Michaela Anna 2005 064055 3+ SKK Vysoké Mýto 4/4 34
51.Machutová Iva 2003 014019 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 33
52.Petriková Barbora 2008 052046 3+ TJ Loko Žatec 5/9 31
53.Kašparová Anna 1985 055012 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 30
54.Jílková Pavla 2007 119227 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 29
55.Haucková Gabriela 2002 045006 3 KVS Hradec Králové 4/4 27
Mrázová Ema 2009 009186 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 27
57.Pospíšilová Jitka 1989 030019 3 VS Tábor 5/13 25
58.Hronová Ludmila 2011 014088 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/16 24
59.Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 5/17 22
Zaťková Eliška 2009 011062 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/8 22
61.Dvořáková Alžběta 2008 024090 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 18
62.Lebedová Adéla 2010 121014 3+ KK Opava 5/6 17
Novotná Natálie 2010 024095 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 17
64.Jirasová Klára 2008 009041 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 16
65.Němcová Marie 2000 103024 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 15
Černá Lucie 1977 047013 3 TJ DNT VS Kadaň 5/6 15
67.Bačáková Radka 1983 009101 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 14
68.Viková Anna 2008 060091 3 Loko Trutnov 2/2 11
69.Šafaříková Alena 2006 024098 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 10
Kylbergerová Iva 2007 027003 3 Otava Strakonice 2/2 10
71.Stloukalová Aneta 2007 119196 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 9
72.Hronová Šárka 2009 014087 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 8
Koucká Mariana 2007 009111 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/7 8
74.Kratochvílová Tereza 2003 024009 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 7
Valíková Radka 1991 057074 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 7
76.Hoření Hedvika 2008 047008 3 TJ DNT VS Kadaň 5/6 6
77.Srpová Lada 2006 120004 3+ Vodní sporty Ostrava, z.s. 2/2 5
78.Čapská Valerie 2011 057158 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 4
79.Plachtová Alexandra 1998 024030 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 3
Šuttová Zita 2011 024073 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 3
Štěpinová Tereza 2010 047001 3 TJ DNT VS Kadaň 5/8 3
82.Linhartová Patricie 2009 009131 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 2
83.Maťková Simona 2008 066030 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 1
Srpová Stela 2006 120003 3 Vodní sporty Ostrava, z.s. 2/2 1
85.Fryšová Petra 1993 009075 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 0
Houšková Kateřina 2003 043014 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3/3 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Voldánová Žofie 2011 057160 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Vorlová Darina 1984 057053 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Michajlovičová Sára 2009 118013 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Koplíková Eliška 2009 112055 3 VK Kroměříž 2/2 0
Koplíková Adéla 2009 112054 3 VK Kroměříž 2/2 0
Kašparů Emma 2011 119246 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Lovecká Nela 2011 133016 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Píšalová Karolína 2009 121070 KK Opava 2/2 0
Foltysová Lily Anne 2011 121074 KK Opava 2/2 0
Berylová Karolína 2011 119235 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Kaminská Markéta 2011 132007 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Žďárská Laura 2006 057062 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Mrůzková Marie 2011 011086 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Linhartová Emílie 2009 009119 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Suchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
012009
012049
2 TJ DUKLA Praha
TJ DUKLA Praha
5/6 109
2.Záruba Martin
Vorel Zdeněk
1974
1974
053026
057044
2 TJ Dvůr Králové
TJ Syntesia Pardubice
5/11 107
3.Vít Matyáš
Indruch Tomáš
2009
2008
045027
045002
2 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
5/10 92
4.Martin Václav
Háša Michal
1971
1981
001027
076013
2 TJ Bohemians Praha
TJ Jiskra Bechyně
4/4 55
5.Hanuš Tomáš
Beránek Tomáš
2005
2006
061011
061016
2 SK Třebechovice
SK Třebechovice
5/8 54
6.Hanzel Jáchym
Panzer Martin
2008
2007
039039
039033
2 TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
5/5 53
7.Jindrák Petr
Větrovský Jiří
1969
1966
007041
095002
2 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
SPORT Zbraslav, z. s.
5/5 52
Janko Jan
Šilar Jakub
1986
1987
064005
064033
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
4/4 52
9.Němec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
057036
057054
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 49
10.Krofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
030047
030045
2 VS Tábor
VS Tábor
4/4 46
Benhák Jiří
Benhák Ladislav
1956
1954
046031
023002
2 Delfín Jablonec
SK Vodní slalom České Budějovice
5/6 46
Hladík Šimon
Martin Jakub
2009
2009
009181
001107
2 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Bohemians Praha
4/4 46
13.Šrámek Jiří
Veselý Josef
1966
1950
017058
036020
2 KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
5/12 42
14.Synek Přemysl
Hanuš Jakub
2007
2007
052060
009156
2 TJ Loko Žatec
Univerzitní sportovní klub Praha
5/11 39
15.Válek Michal
Kubeš Vladimír
1974
1961
030022
030011
2 VS Tábor
VS Tábor
4/4 38
Kliment Tomáš
Kvasnička Matěj
2008
2008
066012
066026
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
5/8 38
17.Wendl Miloslav
Pohanka Vít
1978
2000
066011
036019
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Kanoistický klub Klatovy z.s.
2/2 36
18.Doležal Tomáš
Neugebauer Roman
1976
1965
014061
014096
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 35
Král Ondřej
Dvořák Vít
2008
2009
009079
009057
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/6 35
20.Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
077003
008010
2 Kotva Bráník
Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
5/7 34
21.Šilar Jakub
Krejza Filip
1987
1989
064033
064010
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/5 31
22.Hák Jiří
Nedvídek František
1952
1944
060002
053011
3 Loko Trutnov
TJ Dvůr Králové
5/9 29
23.Suchánek Daniel
Švagr Rostislav
1993
2000
064021
063009
3 SKK Vysoké Mýto
SK Týniště nad Orlicí
2/2 27
Pohanka Vít
Turner Karel
2000
2004
036019
042017
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 27
25.Pohanka Vít
Wendl Denis
2000
2000
036019
066016
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 26
Vaněk Matěj
Rašner Karel
2004
2004
030044
185007
3 VS Tábor
KK Postřelmov
2/2 26
27.Tatíček Miroslav
Merenus Jan
1985
1983
057049
043035
2 TJ Syntesia Pardubice
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
3/3 25
Zrzavý Jakub
Virágh Tomáš
2005
2004
064056
061013
3 SKK Vysoké Mýto
SK Třebechovice
4/4 25
Jindrák Petr
Chlouba Luboš
1969
1959
007041
001061
2 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
TJ Bohemians Praha
2/2 25
30.Svoboda Martin
Legutko Josef
2005
2006
052034
052065
3 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
4/4 24
31.Rolenc Ondřej
Outrata Jindřich
1991
1970
057071
057033
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 23
32.Venc Ondřej
Uhlík Kryštof
2007
2008
011022
011030
3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
2/2 22
33.Konvalinka Ondřej
Ruffer Jakub
2007
2007
057028
057099
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 21
34.Kubita Tomáš
Antl Tomáš
2008
2008
121016
121001
2 KK Opava
KK Opava
5/6 20
Hladík Šimon
Pelikán Martin
2009
2009
009181
009189
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 20
Pischek Jan
Pischek Jan Gabin
1977
2006
057011
023003
3 TJ Syntesia Pardubice
SK Vodní slalom České Budějovice
2/2 20
37.Krejčí Hynek
Krejčí Antonín
1978
1955
065026
014039
3 TJ Roztoky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
5/6 18
38.Pajtina Tomáš
Konvalinka Štěpán
2008
2009
057104
057027
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/6 16
39.Bačina Jan
Bačina Jan
2006
1973
043001
043056
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
5/5 15
Chytil Lumír
Šubrt Jan
2006
2007
129042
129006
3 TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
4/4 15
Cardoselli Lucas
Pelikán Martin
2010
2009
009188
009189
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 15
42.Kouřil Hynek
Bouda Vladimír
2009
2009
066031
066015
3 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
5/14 13
Stolín Antonín
Portych Matyáš
2008
2008
060059
060099
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
4/4 13
Turner Karel
Weber Oldřich
2004
1987
042017
023133
2 Klub vodních sportů Sušice z.s.
SK Vodní slalom České Budějovice
2/2 13
Krejčí Jakub
Krejčí Matěj
2002
2011
012054
023026
TJ DUKLA Praha
SK Vodní slalom České Budějovice
1/1 13
46.Šrámek Jiří
Šrámek Jaroslav
1966
1957
017058
043068
2 KK Rakovník
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
3/3 12
Suchý Zbyšek
Štefan Vojtěch
2011
2011
009052
009065
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/6 12
48.Adamec Jakub
Řejha Jiří
1984
1981
014020
014048
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 11
49.Tomeček Adam
Uhlík Jan
2008
2008
133015
076028
3 SK Veselí nad Moravou
TJ Jiskra Bechyně
2/2 10
Velenovský Vojtěch
Velenovský Jonáš
2008
2011
030074
030073
3 VS Tábor
VS Tábor
4/4 10
51.Čamek David
Trnka Tobiáš
2006
2007
106084
106111
3 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 9
Körner Adam
Kovářík Vít
2004
2003
011061
011072
3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
2/2 9
Ruffer Jakub
Ruffer Matěj
2007
1999
057099
057005
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 9
54.Šrámek David
Slezák Adam
2007
2006
057136
057132
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/5 8
Svrčina David
Šubrt Jan
2007
2007
129001
129006
3 TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
2/2 8
Štochl Vojtěch
Martin Jakub
2007
2009
001010
001107
2 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 8
57.Kulhánek Jan
Musil Pavel
1978
1964
046012
046015
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
2/2 7
Hrubec Matěj
Sýkora Ondřej
2010
2010
001094
001108
3 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 7
Seidl Marek
Štochl Vojtěch
2010
2007
001122
001010
3 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 7
60.Šťastný Matěj
Šťastný Filip
2005
1994
057075
057020
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 6
61.Háša Michal
Uhlík Jan
1981
2008
076013
076028
2 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
1/1 5
Saal Štěpán
Kořínek Vojtěch
2001
2004
046048
046049
Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
1/1 5
Velenovský Jiří
Riant Martin
1978
1977
030072
030065
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 5
Duchet Gwendal
Tatíček Miroslav
1997
1985
057076
057049
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/6 5
65.Kopřiva Filip
Hitha Čeněk
2008
2008
024069
024102
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 4
Hladík Šimon
Sýkora Ondřej
2009
2010
009181
001108
2 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 4
Kolman Filip
Kolman Vít
1973
2010
008022
008127
3 Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
5/7 4
Adamec Jáchym
Adamec Jakub
2011
1984
014043
014020
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 4
69.Voříšek Václav
Lang Sebastián
2008
2008
064041
064045
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
4/4 3
Peterka Vít
Minařík Miroslav
1969
1955
017025
017020
3 KK Rakovník
KK Rakovník
2/2 3
Tesař Petr
Slavík Vojtěch
2006
2005
039042
090011
3 TJ Loko Plzeň
Wild Water Canoe Club FROL
2/2 3
Kovárník Matěj
Páca Jan
2010
2009
014051
014004
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 3
Rendón Marco
Štochl Vojtěch
2008
2007
001144
001010
3 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 3
74.Ondřich Adam
Vejnar Samuel
2004
2005
024006
024042
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 2
Portych Matyáš
Portych Ondřej
2008
2011
060099
060100
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 2
Kolman Filip
Kolman Jakub
1973
2013
008022
008804
3 Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
1/1 2
Cardoselli Lucas
Sýkora Ondřej
2010
2010
009188
001108
3 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 2
Dvorník Štěpán
Krpálek Jáchym
2010
2011
009017
009100
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 2
79.Doležal Vít
Hrňák Matouš
2011
2009
014063
014093
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
3/3 1
Hudský Luděk
Marek Tomáš
1978
1973
070011
070021
Klub kanoistiky Železný Brod z.s.
Klub kanoistiky Železný Brod z.s.
2/2 1
Zachystal Adam
Hrubec Matěj
2010
2010
001137
001094
3 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 1
Nedvídek František
Míl Pavel
1944
1967
053011
060038
3 TJ Dvůr Králové
Loko Trutnov
2/2 1
Bačina Tomáš
Bačina Jan
2008
1973
043004
043056
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 1
Kolman Vojtěch
Bašus Ondřej
2007
1987
008844
008038
Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
2/2 1
85.Fiedlerová Nela
Štochl Vojtěch
2007
2007
001039
001010
3 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 0
Merenus Jan
Merenusová Barbora
1983
1984
043035
043214
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 0
Horák David
Císařovský Adam
1976
2005
090008
090016
Wild Water Canoe Club FROL
Wild Water Canoe Club FROL
2/2 0
Malinský Petr
Uhlík Kryštof
2008
2008
011067
011030
3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
3/3 0
Moštěk Ondřej
Stolín David
1982
1978
060042
060033
Loko Trutnov
Loko Trutnov
3/3 0
Balarin Evžen
Kovář Michal
2008
2009
121044
121022
3 KK Opava
KK Opava
4/4 0
Lamač Kristián
Talíř Matyáš
2007
2007
024048
024104
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 0
Doležal Štěpán
Doležal Tomáš
2015
1976
014099
014061
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 0
Hitha Čeněk
Lamač Kristián
2008
2007
024102
024048
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Táborský Jan
Táborský Vojtěch
2003
2010
066027
066028
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 0
Mulač Oldřich
Lepík Filip
1961
1976
034020
034017
TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
2/2 0
Hrubec Matěj
Seidl Marek
2010
2010
001094
001122
3 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 0
Sýkora Ondřej
Zachystal Adam
2010
2010
001108
001137
3 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 0
Kuděj Jan
Portych Ondřej
2011
2011
060090
060100
Loko Trutnov
Loko Trutnov
4/4 0
Merenus Jan
Merenus Matouš
2012
2015
043215
043010
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
4/4 0
Kutý Lukáš
Blažek Antonín
2014
2013
106110
106102
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 0
Dziak Adam
Komárek Michal
2009
2010
057155
057129
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Černý Matyáš
Vavřín Jan
2008
2007
057152
057137
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Vorel Filip
Marek Vojtěch
2013
2013
057141
060097
TJ Syntesia Pardubice
Loko Trutnov
4/4 0
Šejvlová Lenka
Holý Jiří
1973
1957
017002
017007
3 KK Rakovník
KK Rakovník
1/1 0
Egert Tomáš
Heger Mikuláš
2004
1990
017003
017036
KK Rakovník
KK Rakovník
1/1 0
Hitha Čeněk
Fikejs Jáchym
2008
2014
024102
024066
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Svoboda František
Adamec Jáchym
2014
2011
014072
014043
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 0
Kulhánek Adam
Stehno Maxmilián
2009
2010
057102
057124
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Raděj Tomáš
Raděj Alexandr
2002
2006
188001
188012
Raft team H2O Jeseník
Raft team H2O Jeseník
2/2 0
Riant Antonín
Maťha Marduk
2010
2010
030040
030051
VS Tábor
VS Tábor
2/2 0
Samková Valerie
Indruchová Daniela
2011
2011
061003
045023
2 SK Třebechovice
KVS Hradec Králové
2/2 0
Kolman Vojtěch
Kolman Jakub
2007
2013
008844
008804
Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
2/2 0

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hojdová Markéta
Kopeček Michal
2007
2007
066017
030034
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
VS Tábor
5/8 119
2.Motlová Andrea
Štěpánková Julie
2006
2006
045016
045033
2 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
5/6 97
3.Mrůzková Marie
Mrůzek David
2011
1976
011086
012010
2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
TJ DUKLA Praha
4/4 91
4.Indruch Tomáš
Indruchová Daniela
2008
2011
045002
045023
2 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
5/10 89
5.Pospíšilová Jitka
Boček Zdeněk
1989
1975
030019
023006
2 VS Tábor
SK Vodní slalom České Budějovice
5/17 81
6.Merenus Jan
Merenusová Barbora
1983
1984
043035
043214
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
5/14 75
7.Doležalová Zuzana
Doležal Tomáš
1980
1976
014060
014061
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4/4 66
8.Vonešová Adéla
Voneš Jakub
2013
2007
011042
011065
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
4/4 60
9.Rubín Daniel
Kolářová Martina
1975
1978
012032
023093
2 TJ DUKLA Praha
SK Vodní slalom České Budějovice
5/6 56
10.Pinkava Jonáš
Podušková Jůlie
2011
2010
009023
009128
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/13 42
11.Haviárová Zuzana
Marek Matyáš
2005
2003
061035
061025
2 SK Třebechovice
SK Třebechovice
5/14 39
12.Motlová Andrea
Vojtíková Klára
2006
2007
045016
011078
2 KVS Hradec Králové
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
2/2 38
13.Weber Oldřich
Matulková Jana
1987
1996
023133
012064
2 SK Vodní slalom České Budějovice
TJ DUKLA Praha
2/2 34
14.Konvalinková Irena
Outrata Jindřich
1977
1970
057042
057033
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/15 32
15.Šilar Jakub
Zedníčková Michaela Anna
1987
2005
064033
064055
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 29
Jindrák Petr
Jindráková Eliška
1969
2007
007041
007011
2 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
1/1 29
17.Wendl Miloslav
Zárubová Michaela
1978
1986
066011
053008
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
TJ Dvůr Králové
2/2 26
18.Jindrák Petr
Bundová Simona
1969
2004
007041
057008
2 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
TJ Syntesia Pardubice
1/1 21
19.Novák Václav
Riantová Anežka
2005
2008
030071
030067
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 20
20.Míka Viktor
Borská Alena
1977
1976
008016
001067
3 Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
TJ Bohemians Praha
5/6 19
21.Koucká Mariana
Vlnas Ota
2007
2010
009111
009151
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/8 15
Kašpar Martin
Kašparová Iva
1967
1972
008010
008025
2 Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
2/2 15
Suchý Zbyšek
Jumrová Johana
2011
2011
009052
009109
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 15
24.Holý Jiří
Šejvlová Lenka
1957
1973
017007
017002
3 KK Rakovník
KK Rakovník
2/2 14
25.Hřebcová Helena
Jelínek Šimon
1994
1994
001049
001018
3 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
5/5 13
Suchánek Daniel
Kučerová Veronika
1993
1999
064021
024093
3 SKK Vysoké Mýto
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 13
27.Zaťková Eliška
Kepšta Martin
2009
2009
011062
011027
3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
4/4 12
Kliment Tomáš
Maťková Simona
2008
2008
066012
066030
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
5/12 12
Petriláková Anastázie
Rolinec František
2007
2008
048023
048020
3 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
5/6 12
Petriláková Markéta
Růžička Marcel
2009
2009
048022
048045
3 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
5/8 12
Kašparová Anna
Zárubová Michaela
1985
1986
055012
053008
3 Sk VS Slávia Hradec Králové
TJ Dvůr Králové
2/2 12
Plašilová Drahomíra
Filipi Robert
1961
1964
010033
043009
3 SK VS Benátky nad Jizerou
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 12
Sakalová Markéta
Sakalová Magdaléna
2007
2007
014081
014082
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 12
34.Davidová Michaela
David Ondřej
2009
1984
045004
045009
3 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2/2 11
Haviárová Zuzana
Pavlík Pavel
2005
1998
061035
061014
2 SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 11
Kvasnička Matěj
Maťková Simona
2008
2008
066026
066030
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 11
37.Vaculová Lucie
Uhlík Kryštof
2008
2008
011075
011030
3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
2/2 10
Rolenc Ondřej
Bundová Simona
1991
2004
057071
057008
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 10
Zedníčková Michaela Anna
Zrzavý Jakub
2005
2005
064055
064056
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 10
40.Kolman Filip
Trefná Hana
1973
1975
008022
001045
3 Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
TJ Bohemians Praha
2/2 8
Viková Anna
Marková Kristýna
2008
2009
060091
060043
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 8
42.Horáková Julie
Klimeš Vít
2006
2007
014010
014034
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 7
Jarolímek Otto
Jarolímková Věra
1961
1966
062006
062012
3 TJ Turnov
TJ Turnov
5/6 7
Suchánek Daniel
Paloudová Karolína
1993
2000
064021
024034
3 SKK Vysoké Mýto
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 7
Samková Valerie
Indruchová Daniela
2011
2011
061003
045023
2 SK Třebechovice
KVS Hradec Králové
4/4 7
46.Žďárská Laura
Šťastný Matěj
2006
2005
057062
057075
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 6
47.Podušková Jůlie
Pokorná Emílie
2010
2010
009128
009126
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 5
48.Šafaříková Alena
Kasper Jakub
2006
2007
024098
024056
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 4
Šťastný Jan
Šťastná Marta
1970
1973
057047
057056
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 4
Hronová Ludmila
Machutová Hana
2011
2011
014088
014057
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 4
51.Hoření Hynek
Štěpinová Tereza
2011
2010
047024
047001
3 TJ DNT VS Kadaň
TJ DNT VS Kadaň
5/6 3
Riantová Marie
Čapek Vojtěch
2006
2002
030068
030069
VS Tábor
VS Tábor
2/2 3
Bednářová Anna
Bláhová Karolína
2002
2007
043006
043008
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
3/3 3
54.Vaculová Silvie
Novotný Matyáš
2010
2009
011079
011031
3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
2/2 2
Lebedová Adéla
Rousek David
2010
2010
121014
121057
3 KK Opava
KK Opava
5/6 2
Mrůzková Marie
Mrůzek David
2011
2010
011086
011053
2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
2/2 2
Kováč Tobiáš
Šroubková Sofie
2011
2011
048024
048046
3 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
2/2 2
58.Franz Jakub
Sládková Linda
2007
2004
039034
039009
TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
5/5 1
Kratochvílová Tereza
Ondřich Václav
2003
2001
024009
024072
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 1
Synková Valentýna
Strasserová Barbora
2007
2001
052070
052011
TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
2/2 1
Novotná Natálie
Šuttová Zita
2010
2011
024095
024073
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 1
Kutá Lucie
Gabrlíková Eliška
2011
2011
106100
106099
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
2/2 1
Fiedlerová Nela
Kotrba Matěj
2007
2007
001039
064036
TJ Bohemians Praha
SKK Vysoké Mýto
2/2 1
Kováč Tobiáš
Čermáková Natálie
2011
2011
048024
048044
3 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
2/2 1
Řejha Jiří
Zábranská Monika
1981
1977
014048
014070
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 1
Synek Přemysl
Kohoutová Lenka
2007
1974
052060
077016
2 TJ Loko Žatec
Kotva Bráník
2/2 1
67.Jindrák Petr
MRSKOČOVÁ Jana
1969
0
007041
000000
2 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
USA
1/1 0
Marousková Tereza
Novák Tobiáš
2009
2008
119177
119182
2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
4/4 0
Celnerová Amélie
Šafařík Viktor
2010
2011
024075
024002
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/7 0
Kejklíček Tomáš
Kejklíčková Nela
1980
2012
057069
057168
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Haviárová Zuzana
Zárubová Veronika
2005
2005
061035
061046
2 SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 0
Krejza Filip
Nováková Andrea
1989
1986
064010
064008
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 0
Píšalová Karolína
Kuliha Jakub
2009
2009
121070
121045
KK Opava
KK Opava
2/2 0
Pavelková Eva
Sekanina Matěj
2008
2008
128017
128018
3 Vodní sporty Desná
Vodní sporty Desná
2/2 0
Vorel Zdeněk
Vorlová Barbora
1974
2015
057044
057142
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Brebtová Rozálie
Brebta Vladimír
2012
1972
046085
046002
Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
2/2 0
Hronová Hana
Hron Robin
2013
1979
014089
014023
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 0
Hronová Ludmila
Hronová Šárka
2011
2009
014088
014087
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 0
Válková Tereza
Válek Michal
2012
1974
030054
030022
2 VS Tábor
VS Tábor
2/2 0
Čermáková Natálie
Mazanec Jakub
2011
2011
048044
048035
TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
2/2 0
Svoboda František
Zapletalová Viktorie
2014
2013
014072
014080
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 0
Háková Jitka
Trefná Hana
1980
1975
001005
001045
3 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 0
Linhartová Emílie
Linhartová Patricie
2009
2009
009119
009131
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Vorel Filip
Marek Vojtěch
2013
2013
057141
060097
TJ Syntesia Pardubice
Loko Trutnov
2/2 0
Podušková Marie
Poduška Patrik
1974
1976
086005
086006
Sokol Trója
Sokol Trója
2/2 0
Tesařová Hana
Turner Karel
2004
2004
023085
042017
3 SK Vodní slalom České Budějovice
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 0

kategorie FOR

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Vejvančický Petr 2013 066029 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 4/4 0
Poduška Mikuláš 2012 009132 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Semerád Adam 2004 049003 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/8 1881
2.Pohanka Vít 2000 036019 2+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/12 1770
3.Turner Karel 2004 042017 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 1734
4.Galuška Zdeněk 2004 042035 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/12 1692
5.Heřmanský Jan 2005 129039 2+ TJ Šumperk z.s. 5/6 1686
6.Novák Václav 2005 030071 2+ VS Tábor 5/10 1663
7.Jinek Hugo 2005 009146 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 1622
8.Burger Jáchym 2006 009050 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 1600
9.Bárta Jan 2000 009184 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 1573
10.Novotný David 2005 023029 2+ SK Vodní slalom České Budějovice 5/6 1536
11.Bízek Marek 2005 012076 1 TJ DUKLA Praha 4/4 1525
12.Abraham Tomáš 1992 010013 2 SK VS Benátky nad Jizerou 5/8 1513
13.Venc Štěpán 2004 012066 1 TJ DUKLA Praha 4/4 1505
14.Fröhlich Jáchym 2007 049065 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/14 1470
15.Komárek Jakub 2005 023037 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/9 1452
16.Švejd Jáchym 2007 042025 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 1444
17.Kopeček Michal 2007 030034 2+ VS Tábor 5/12 1437
18.Pechač Jonáš 2004 009149 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 1389
19.Rouča Samuel 2002 129002 2+ TJ Šumperk z.s. 5/6 1336
20.Zima Tomáš 2000 009172 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 1299
Pípal Zbyněk 2003 023041 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/10 1299
22.Jančar Štěpán 2007 009020 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/22 1275
23.Černík Štěpán 2006 009036 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 1272
24.Svoboda Martin 2005 052034 2 TJ Loko Žatec 5/16 1248
25.Brambora Ondřej 2005 014077 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 1238
26.Druska Vojtěch 2006 023021 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/7 1229
27.Svoboda Šimon 2008 010112 2 SK VS Benátky nad Jizerou 5/21 1204
28.Bareš Hugo 2008 009027 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 1202
29.Uhlík Kryštof 2008 011030 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/17 1199
30.Zach Radovan 2005 011055 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/12 1193
31.Voneš Jakub 2007 011065 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/6 1183
32.Hajduch Jaroslav 2004 090030 2 Wild Water Canoe Club FROL 5/12 1182
33.Venc Ondřej 2007 011022 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/7 1172
34.Švejd Jan 2004 042022 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 1157
35.Rubín Daniel 1975 012032 2 TJ DUKLA Praha 5/15 1140
36.Bombic Erik 2005 023079 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/10 1118
37.Urban Michal 2004 012089 2 TJ DUKLA Praha 4/4 1105
38.Zvolský Kristián 2006 009161 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 1098
39.Mrázek Jakub 2004 009191 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 1090
40.Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 5/9 1056
41.Legutko Josef 2006 052065 2 TJ Loko Žatec 5/8 1039
42.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 5/11 1035
43.Chmátal Petr 1990 009165 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 1034
44.Neugebauer Roman 1965 014096 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/13 1032
45.Mrůzek David 1976 012010 2 TJ DUKLA Praha 4/4 1031
46.Marek Matyáš 2003 061025 2 SK Třebechovice 5/19 1028
47.Beránek Tomáš 2006 061016 2 SK Třebechovice 5/14 1022
48.Jančar Filip 1976 009118 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/17 1009
49.Semerád Jakub 2006 049008 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/12 1006
50.Měchura Jiří 1987 061020 2 SK Třebechovice 5/6 1001
51.Hauck Marek 2007 045019 2 KVS Hradec Králové 5/11 999
52.Stránský Daniel 2002 010103 2 SK VS Benátky nad Jizerou 4/4 997
53.Tesař Robert 1972 023110 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/6 996
54.Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 991
55.Stránský Dominik 1999 010026 2 SK VS Benátky nad Jizerou 4/4 985
56.Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 982
57.Sahula Matěj 2003 010102 2 SK VS Benátky nad Jizerou 4/4 973
58.Malinský Petr 2008 011067 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/17 958
59.Hanuš Jakub 2007 009156 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 936
60.Řežábek Dominik 2009 009040 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/23 922
61.Tůma Martin 1972 034026 2 TJ SK Hubertus KV 5/8 896
62.Dragon Jakub 2007 121031 2 KK Opava 5/5 882
63.Řejha Jiří 1981 014048 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 871
64.Duřt Vojtěch 2003 009122 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 849
65.Kratochvíl Jan 1978 077017 2 Kotva Bráník 5/9 843
66.Petřík Marek 2008 009088 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/17 822
67.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/12 816
68.Šindelář Jan 2002 039050 2 TJ Loko Plzeň 5/8 808
69.Kubita Tomáš 2008 121016 2 KK Opava 5/9 795
70.Kutek Michal 2006 012087 2 TJ Dukla Praha 4/4 791
71.Novák Matouš 2006 030024 2 VS Tábor 5/10 789
72.Škop Jan 2007 027016 2 Otava Strakonice 5/14 777
73.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/19 776
74.Pischek Jan Gabin 2006 023003 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/6 770
75.Buchtel Michal 1986 009053 1 Univerzitní sportovní klub Praha 5/5 759
76.Capalini Daniel 2005 012061 2+ TJ Dukla Praha 4/4 758
77.Gorecký Petr 1981 014042 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 755
78.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/8 753
79.Pinkava Lukáš 1976 023016 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/19 752
Synek Přemysl 2007 052060 2 TJ Loko Žatec 5/27 752
81.Hadraba Martin 2005 090014 2 Wild Water Canoe Club FROL 5/13 745
82.Pokorný Daniel 2009 009003 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/27 744
Vavrla Adam 2000 118002 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 744
84.Šimák Jakub 2004 023050 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/8 738
85.Virágh Tomáš 2004 061013 2 SK Třebechovice 5/16 731
86.Král Matěj 2008 009047 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/17 728
87.Suchý Ondřej 1979 012049 2 TJ DUKLA Praha 4/4 727
88.Milyan Daniel 2006 014101 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 719
89.Kvasnička Matěj 2008 066026 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/22 718
90.Hanzel Jáchym 2008 039039 2 TJ Loko Plzeň 5/14 711
91.Pinkava Matyáš 2009 009072 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/21 709
92.Strasser Marek 2004 052025 2 TJ Loko Žatec 5/12 705
93.Slušný Vojtěch 2008 010115 2 SK VS Benátky nad Jizerou 5/23 701
94.Krejčí Jakub 2002 012054 TJ DUKLA Praha 2/2 700
95.Puškarčuk Aleš 1989 043015 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 698
Němec Radek 2004 057036 2 TJ Syntesia Pardubice 5/9 698
97.Kápka Kryštof 2007 118027 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 695
98.Máče Lukáš 1977 024013 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/16 694
99.Horyna Lukáš 1980 060011 2 Loko Trutnov 5/7 685
100.Machuta Zdeněk 1964 014054 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/19 677
101.Uhlík Jan 2008 076028 2 TJ Jiskra Bechyně 5/11 674
102.Kvapil Matěj 2009 035017 2 TJ Slavia K. Vary 5/19 673
103.Kovář Filip 2006 121017 2 KK Opava 4/4 669
Hradilek Vavřinec 1987 009042 1 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 669
105.Langer Filip 2009 009071 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/23 668
106.Ondruš Mario 2005 009133 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 666
Mrůzek Kamil 1977 059017 2 TJ Semily 4/4 666
108.Lepík Filip 1976 034017 2 TJ SK Hubertus KV 5/6 659
109.Samek Petr 2008 061004 2 SK Třebechovice 5/23 647
110.Volák Jaroslav 1990 048068 2 TJ Ohře Klášterec 5/10 645
111.Martin Jakub 2009 001107 2 TJ Bohemians Praha 5/12 643
112.Klír Oto 1981 009083 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 634
113.Hanuš Tomáš 2005 061011 2 SK Třebechovice 5/21 631
114.Martin Václav 1971 001027 2 TJ Bohemians Praha 5/8 628
115.Dvořák Vít 2009 009057 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/25 623
116.Rašner Karel 2004 185007 2 KK Postřelmov 4/4 616
117.Maslaňák Tomáš 1990 012002 1 TJ Dukla Praha 2/2 614
118.Novotný Matyáš 2009 011031 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/19 612
119.Císařovský Adam 2005 090016 2 Wild Water Canoe Club FROL 5/23 605
Němec Aleš 1976 047015 2 TJ DNT VS Kadaň 5/17 605
121.Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 603
122.Vašina Jiří 1994 009183 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 595
123.Petříček Vojtěch 1994 052072 2 TJ Loko Žatec 3/3 593
124.Rudorfer Martin 2003 119094 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 590
125.Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 5/10 587
126.Tichý Štěpán 2000 012086 1 TJ DUKLA Praha 2/2 584
127.Kořínek Vojtěch 2004 046049 2 Delfín Jablonec 5/15 581
128.Hron Robin 1979 014023 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/16 580
129.Taraba Matyáš 2004 011070 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/5 578
130.Pavlík Pavel 1998 061014 2 SK Třebechovice 5/15 577
131.Marek Lukáš 1980 060039 2 Loko Trutnov 5/11 572
132.Škop Jáchym 2005 027017 2 Otava Strakonice 5/10 557
133.Milyan Daniel 1971 052012 3+ TJ Loko Žatec 5/15 547
134.Antl Tomáš 2008 121001 2 KK Opava 5/9 541
135.Pelikán Martin 2009 009189 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 530
136.Loun Matěj Václav 2004 129040 2 TJ Šumperk z.s. 5/6 529
137.Král Ondřej 2008 009079 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/31 524
Fabian František 2009 120006 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/10 524
139.Voves Ladislav 1985 014003 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 518
140.Klimeš Vít 2007 014034 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 517
141.Kratochvíl Jakub 2009 119175 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/12 515
142.Beneš Jindřich 1985 042001 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 513
143.Švejd Jakub 2001 042008 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 509
144.Heger Mikuláš 1990 017036 2 KK Rakovník 5/6 502
145.Záruba Martin 1974 053026 2 TJ Dvůr Králové 5/17 499
146.Míka Viktor 1977 008016 2 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 5/8 493
147.Dočkal Radek 2008 009166 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/23 486
148.Suchánek Daniel 1993 064021 2 SKK Vysoké Mýto 5/5 484
149.Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 5/6 482
150.Rendón Marco 2008 001144 2 TJ Bohemians Praha 5/22 477
Novák Tobiáš 2008 119182 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 477
152.Pelikán Václav 2005 001111 2 TJ Bohemians Praha 4/4 470
153.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 2/2 465
154.Petříček Adam 2007 052026 2 TJ Loko Žatec 5/25 460
155.Kepšta Martin 2009 011027 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/19 449
156.Slavík Vojtěch 2005 090011 2 Wild Water Canoe Club FROL 5/13 441
157.Tesař Petr 2006 039042 3+ TJ Loko Plzeň 5/11 440
158.Vránek Jan 2004 033009 3+ VS Blovice 5/11 435
Vaněk Daniel 2008 011059 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/12 435
160.Saal Štěpán 2001 046048 3+ Delfín Jablonec 5/5 427
Cubr Filip 2000 038008 3+ TJ ČSAD Plzeň 4/4 427
162.Hladík Šimon 2009 009181 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 425
Cardoselli Lucas 2010 009188 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 425
164.Král Tomáš 1979 009056 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/21 418
165.Outrata Jindřich 1970 057033 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/15 416
166.Koudelka Tomáš 1964 024027 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/19 415
167.Semerád Vít 2010 049026 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/25 414
168.Beran Tobiáš 2008 090024 3+ Wild Water Canoe Club FROL 5/12 410
Šafařík Pavel 2008 024037 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 410
170.Adamec Jakub 1984 014020 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/21 407
171.Vozka Aleš 1989 042029 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 406
172.Štefan Marek 1974 090013 3+ Wild Water Canoe Club FROL 5/15 399
173.Vlnas Ota 2010 009151 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/27 387
174.Pollert Jonáš 2007 009113 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/21 383
175.Kořínek Martin 1977 046006 3+ Delfín Jablonec 5/15 382
176.Lhota Zbyšek 1984 070003 3+ Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 2/2 381
177.Petr Martin 2008 023043 3+ SK Vodní slalom České Budějovice 5/18 379
178.Rezek Adam 2010 023128 3+ SK Vodní slalom České Budějovice 5/16 377
179.Foltín Radim 2010 011052 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/19 376
180.Hrňák Matouš 2009 014093 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/19 369
181.Franz Jakub 2007 039034 3+ TJ Loko Plzeň 5/11 367
182.Doležal Vít 2011 014063 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/21 366
Vyhnánek Jiří 1974 007034 3+ Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 5/7 366
184.Velenovský Vojtěch 2008 030074 3+ VS Tábor 5/10 359
Körner Adam 2004 011061 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 359
186.Horák David 1976 090008 3+ Wild Water Canoe Club FROL 5/15 350
Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 5/7 350
188.Štefan Vojtěch 2011 009065 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/22 349
189.Koshelev Sergey 1960 042040 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/7 348
190.Šrámek Michal 1982 012068 3+ TJ DUKLA Praha 5/7 346
Vodrážka Matěj 2004 059049 3+ TJ Semily 4/4 346
192.Marek Aleš 1978 060030 3+ Loko Trutnov 5/5 344
193.Kvapil Ondřej 2007 064040 3+ SKK Vysoké Mýto 5/9 338
Hilar Mikoláš 2009 009063 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 338
Houska Jan 2001 009123 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 338
196.Polívka Radek 1980 055020 3+ Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 337
197.Kovárník Matěj 2010 014051 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/23 336
198.Bačina Jan 2006 043001 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/13 334
Maděrka Tobiáš 2009 119214 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 334
200.Císařovský Petr 1977 090010 3+ Wild Water Canoe Club FROL 5/27 331
Troch Petr 1971 053021 3+ TJ Dvůr Králové 5/7 331
202.Kolář Lukáš 2010 009069 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/21 325
Velenovský Jiří 1978 030072 3+ VS Tábor 5/10 325
204.Syrový Filip 2007 064026 3+ SKK Vysoké Mýto 5/11 312
Kysela David 1977 014024 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 312
206.Chytil Lumír 2006 129042 2 TJ Šumperk z.s. 5/8 309
207.Jeremiaš Jan 1985 061008 3+ SK Třebechovice 4/4 307
208.Kratochvíl Devi 2011 009164 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 303
Konvalinka Štěpán 2009 057027 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/13 303
210.Sládek Michal 2009 039005 3+ TJ Loko Plzeň 5/19 301
211.Riant Antonín 2010 030040 3+ VS Tábor 5/10 292
212.Filipi Robert 1964 043009 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/9 287
213.Měchura Jiří 1954 061019 3+ SK Třebechovice 5/9 286
Procházka Miloš 1954 034036 3+ TJ SK Hubertus KV 5/6 286
Táborský Jan 2003 066027 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 286
216.Lacina Jakub 2003 059021 3+ TJ Semily 2/2 285
217.Uhlík Vojtěch 2010 076017 3+ TJ Jiskra Bechyně 5/11 283
218.Poduška Patrik 1976 086006 3+ Sokol Trója 5/21 282
219.Pinkava Jonáš 2011 009023 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/24 280
220.Brokeš Marek 2003 185012 3+ KK Postřelmov 2/2 279
221.Rousek David 2010 121057 2 KK Opava 5/8 275
222.Pluta Adam 2008 001109 3+ TJ Bohemians Praha 5/14 273
223.Vaněk Matěj 2004 030044 3+ VS Tábor 2/2 271
224.Bolehovský Oto 2011 060070 3+ Loko Trutnov 5/17 270
225.Rolenc Ondřej 1991 057071 3+ TJ Syntesia Pardubice 4/4 269
226.Svrčina David 2007 129001 3+ TJ Šumperk z.s. 5/6 265
227.Páca Jan 2009 014004 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/17 263
228.Kubát Jiří 1988 035024 3+ TJ Slavia K. Vary 5/6 262
229.Pavlík Jiří 1964 061021 3+ SK Třebechovice 5/21 261
230.Zvolánek Jan 1995 076010 3+ TJ Jiskra Bechyně 4/4 256
231.Šrámek Jiří 1966 017058 3+ KK Rakovník 5/16 254
Portych Matyáš 2008 060099 3+ Loko Trutnov 5/21 254
233.Bartoš Vojtěch 2010 049027 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/27 252
Slavík Daniel 2006 059026 3+ TJ Semily 5/6 252
235.Bačina Tomáš 2008 043004 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/13 249
Šíma Lukáš 2006 027002 3+ Otava Strakonice 5/6 249
237.Hotový Václav 2006 023057 3+ SK Vodní slalom České Budějovice 5/14 247
238.Zrzavý Jakub 2005 064056 3+ SKK Vysoké Mýto 5/8 246
239.Zuna Vilém 2007 059052 3+ TJ Semily 5/9 242
Kováč Tobiáš 2011 048024 3+ TJ Ohře Klášterec 5/13 242
Růžička Jan 2009 011063 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/15 242
242.Bek Matyáš 2006 063063 3+ SK Týniště nad Orlicí 5/8 240
243.Kraus Václav 1961 038004 3+ TJ ČSAD Plzeň 5/14 237
244.Štochl Vojtěch 2007 001010 3+ TJ Bohemians Praha 5/10 234
Konvalinka Ondřej 2007 057028 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/13 234
246.Urban Daniel 2001 012088 3+ TJ DUKLA Praha 2/2 233
247.Šrámek David 2007 057136 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/9 232
248.Střílka Richard 2006 119180 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 230
249.Stropek Tobiáš 2007 121007 2 KK Opava 4/4 227
250.Piskáček Jan 1966 050016 3+ SK Štětí 5/17 226
251.Hoření Hynek 2011 047024 3+ TJ DNT VS Kadaň 5/14 224
252.Bernard Ondřej 2011 009086 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/15 223
Palouda Mikoláš 2007 024004 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 223
Kubát Zdeněk 1991 036024 3+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 223
255.Kratochvíl Martin 2003 119139 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 222
256.Bouda Vladimír 2009 066015 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/20 221
Slezák Adam 2006 057132 3 TJ Syntesia Pardubice 5/7 221
Kulhánek Jan 1978 046012 3 Delfín Jablonec 4/4 221
259.Vondra Václav 1957 027020 3 Otava Strakonice 5/8 220
260.Kolář Jiří 1975 009167 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 219
261.Švagr Rostislav 2000 063009 3 SK Týniště nad Orlicí 5/7 218
262.Zuna Jáchym 2010 059051 3 TJ Semily 5/13 217
263.Krejčí Matěj 2011 023026 3 SK Vodní slalom České Budějovice 5/10 216
264.Dovala Jakub 2007 052043 3 TJ Loko Žatec 5/13 215
Maťha Marduk 2010 030051 3 VS Tábor 5/10 215
Šubrt Jan 2007 129006 3+ TJ Šumperk z.s. 5/8 215
267.Adamec Jáchym 2011 014043 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/21 213
Galuška Vladislav 1965 042016 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 213
269.Rouča Jaroslav 1970 129034 3+ TJ Šumperk z.s. 5/10 207
270.Kaplický Jindřich 2007 011016 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 206
271.Válek Michal 2006 030025 3 VS Tábor 2/2 205
272.Baar Dominik 2007 121061 2 KK Opava 5/5 204
Sajdl František 1970 052018 3 TJ Loko Žatec 5/7 204
274.Gína Štěpán 2006 090022 3 Wild Water Canoe Club FROL 5/10 203
275.Sýkora Ondřej 2010 001108 3 TJ Bohemians Praha 5/14 200
Merenus Jan 1983 043035 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 200
277.Cihlář Filip 2006 066014 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/9 199
278.Burger Jonatan 2011 009155 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/25 197
279.Táborský Vojtěch 2010 066028 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/16 196
280.Rubín Tomáš 1977 008001 3 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 2/2 186
Indruch Matěj 2006 045012 3 KVS Hradec Králové 2/2 186
Říha Zdeněk 1987 061023 3 SK Třebechovice 2/2 186
283.Cinko Radek 1993 057065 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 184
284.Šutta Jan 2008 024065 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 183
285.Dolejš Martin 1980 034015 3 TJ SK Hubertus KV 5/6 181
286.Vejvančický Pavel 2009 066019 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/16 179
287.Kopřiva Filip 2008 024069 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/13 176
288.Brychcí Petr 1990 070074 3 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 2/2 175
289.Sopek Milan 2004 042010 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 173
290.Popelka Petr 2005 011047 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 171
291.Rolinec František 2008 048020 3 TJ Ohře Klášterec 5/15 170
292.Bašus Ondřej 1987 008038 3 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 5/6 169
Ambrož Jiří 2006 118025 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 169
294.Novák Dalibor 2009 030042 3 VS Tábor 5/10 168
295.Voják Jakub 2008 027024 3 Otava Strakonice 5/17 163
296.Gotvald Robert 1990 043047 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 162
Prchlík Michal 1981 078006 3 TJ Lužnice Tábor 2/2 162
298.Hrubec Matěj 2010 001094 3 TJ Bohemians Praha 5/12 157
299.Seidl Marek 2010 001122 3 TJ Bohemians Praha 5/8 155
Blahník Miroslav 1980 035014 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 155
301.Maikranz Petr 1967 118034 3+ VK Tzunami Ostrava 3/3 154
Kostkan Lukáš 2011 009141 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 154
Kutín Filip 2007 119218 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 154
304.Westfal Mattias 2004 014094 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/5 152
305.Pleštil Šimon 2007 059025 3 TJ Semily 5/7 151
Jánský Pavel 1975 053013 3 TJ Dvůr Králové 5/9 151
307.Kuděj Jan 2011 060090 3 Loko Trutnov 5/15 150
308.Urban František 2011 009144 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/17 148
Šenk Alexandr 2008 011014 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 148
Stanovský Tomáš 1972 023052 3 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 148
Kubát Jiří 1984 077002 3 Kotva Bráník 4/4 148
312.Pajtina Tomáš 2008 057104 3 TJ Syntesia Pardubice 5/9 147
313.Štýbnar Matěj 2009 119209 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 142
314.Klír Vojtěch 2010 009005 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 139
315.Satke Adam 1994 103041 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 138
316.Augustýn Jakub 2009 049031 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/9 137
Dolista Jan 1987 014005 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 137
318.Neuwirth Josef 1961 034021 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 136
319.Pártl Miroslav 1954 024018 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 134
320.Mrůzek Šimon 2011 059055 3 TJ Semily 5/8 133
Kaplický Petr 1974 011060 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 133
322.Komiš Jan 2011 039011 3 TJ Loko Plzeň 5/10 130
323.Svrčina Tomáš 2008 129003 3 TJ Šumperk z.s. 5/10 128
324.Myška Matěj 2009 024079 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/17 127
325.Hoření Petr 1975 047025 3 TJ DNT VS Kadaň 5/10 124
326.Doležal Filip 2004 133023 3 SK Veselí nad Moravou 3/3 123
327.Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 5/6 120
Velenovský Jonáš 2011 030073 3 VS Tábor 5/8 120
329.Kulhánek Josef 1951 046010 3 Delfín Jablonec 5/9 119
330.Vosmek Jáchym 2007 064039 3 SKK Vysoké Mýto 5/5 118
Klišč Zdeněk 1999 061017 3 SK Třebechovice 5/6 118
332.Přinda Marek 1983 048042 3 TJ Ohře Klášterec 5/10 116
333.Niedl Robin 2008 024053 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 115
334.Jindrák Petr 1969 007041 3 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 5/5 113
335.Podraský Tomáš 1967 061022 3 SK Třebechovice 2/2 110
336.Stehno Maxmilián 2010 057124 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 109
337.Mrůzek David 2010 011053 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/12 108
Jacoš Pavel 1988 035023 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 108
339.Plocek Matyáš Jan 2008 023064 3 SK Vodní slalom České Budějovice 5/18 105
Brebta Vladimír 1972 046002 3 Delfín Jablonec 5/6 105
341.Jezvina Václav 1973 060028 3 Loko Trutnov 3/3 104
342.Riant Martin 1977 030065 3 VS Tábor 5/6 103
343.Zachystal Adam 2010 001137 3 TJ Bohemians Praha 5/10 102
344.Winter Eduard 1956 046026 3 Delfín Jablonec 4/4 101
345.Novák Matěj 2004 030039 3 VS Tábor 4/4 99
346.Hitha Čeněk 2008 024102 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 98
Franz Tadeáš 2010 039001 3 TJ Loko Plzeň 5/8 98
348.Balarin Evžen 2008 121044 2 KK Opava 5/7 97
Krejčí Hynek 1978 065026 3 TJ Roztoky 4/4 97
Javůrek Jan 1987 061009 3 SK Třebechovice 2/2 97
351.Dvorník Štěpán 2010 009017 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 95
352.Dodal Jan 1953 001008 3 TJ Bohemians Praha 5/10 93
353.Marek Tomáš 1973 070021 3 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 2/2 92
354.Rolenc Jakub 2004 133025 3 SK Veselí nad Moravou 3/3 90
Wais Jakub 2007 011032 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 90
Kubů Jiří 1981 064011 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 90
357.Junek Vojtěch 2011 011037 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/14 88
358.Sedlák Václav 2007 064058 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 87
359.Fohl Ondřej 1979 014028 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/13 86
Lev Ondřej 2008 060093 3 Loko Trutnov 5/8 86
Žatecký Jiří 1969 065008 3 TJ Roztoky 5/6 86
Vít Matyáš 2009 045027 3 KVS Hradec Králové 2/2 86
363.Čamek David 2006 106084 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 85
364.Trdlička David 1986 077011 3 Kotva Bráník 2/2 82
Kot Michal 2006 001139 3 TJ Bohemians Praha 2/2 82
366.Novotný Štěpán 2006 059024 3 TJ Semily 2/2 81
367.Kasper Jakub 2007 024056 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 78
Kocum Šimon 2008 027004 3 Otava Strakonice 5/11 78
Strnad Vojtěch 2011 030038 3 VS Tábor 4/4 78
370.Kuchař Jaromír 1974 053027 3 TJ Dvůr Králové 2/2 77
371.Kulhánek Adam 2009 057102 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 76
372.Kovářík Vít 2003 011072 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 75
Těhle Zbyněk 1964 050022 3 SK Štětí 2/2 75
374.Kovář Michal 2009 121022 3 KK Opava 5/8 73
Jetmar Ondřej 2010 064006 3 SKK Vysoké Mýto 5/9 73
Suchý Zbyšek 2011 009052 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 73
Kotrba Matěj 2007 064036 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 73
378.Sedlák Jakub 2005 064057 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 72
379.Šilar Jakub 1987 064033 3 SKK Vysoké Mýto 5/5 71
Pokorný Pavel 2005 062039 3 TJ Turnov 5/6 71
381.Kasatskyi Denys 2007 119026 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 69
Kliment Tomáš 2008 066012 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 69
383.Vácha Viktor 1985 017056 3 KK Rakovník 2/2 66
Hanzel Vilém 2010 039035 3 TJ Loko Plzeň 5/6 66
385.Jarolímek Otto 1961 062006 3 TJ Turnov 5/10 65
Pražan Vojtěch 1990 077004 3 Kotva Bráník 2/2 65
387.Kolman Vít 2010 008127 3 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 5/8 64
Lepík Vlastimil 1950 034018 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 64
389.Stolín Adam 2005 060046 Loko Trutnov 3/3 63
Jelínek Tomáš 1975 046077 3 Delfín Jablonec 5/6 63
391.Zieris Matyáš 1995 001103 TJ Bohemians Praha 1/1 62
Jára Leoš 1974 017041 3 KK Rakovník 2/2 62
393.Lang Sebastián 2008 064045 3 SKK Vysoké Mýto 5/8 61
Čapek Vojtěch 2002 030069 VS Tábor 2/2 61
395.Lamač Kristián 2007 024048 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 60
Trnka Tobiáš 2007 106111 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 60
397.Olšák Matyáš 2001 024067 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 57
Růžička Marcel 2009 048045 3 TJ Ohře Klášterec 5/14 57
Šiška Jakub 2005 017060 3 KK Rakovník 2/2 57
Budák David 2003 047010 3 TJ DNT VS Kadaň 2/2 57
401.Hovorka Dominik 2009 057154 3 TJ Syntesia Pardubice 5/9 56
Novák Filip 2002 001030 TJ Bohemians Praha 1/1 56
Maceček Dušan 1962 034019 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 56
404.Tureček Ondřej 2005 060071 3 Loko Trutnov 5/5 55
Hynek Pavel 2003 059012 TJ Semily 2/2 55
406.Vorel Zdeněk 1974 057044 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 54
407.Krpálek Jáchym 2011 009100 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 53
Stratil Filip 2006 106086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 53
David Antonín 2010 060101 3 Loko Trutnov 5/6 53
410.Barták Lukáš 2009 048032 3 TJ Ohře Klášterec 5/11 52
411.Přibyla Šimon 2004 001138 3 TJ Bohemians Praha 2/2 51
412.Kuliha Jakub 2009 121045 3+ KK Opava 5/8 49
413.Koblížek Daniel 2000 057140 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 48
414.Sedláček Štěpán 2011 024087 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 46
415.Martin Václav 2002 001074 3 TJ Bohemians Praha 4/4 45
416.Polívka Karel 1945 055021 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/9 44
Bureš Jan 1978 042062 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 44
418.Chod Václav 1961 033001 VS Blovice 2/2 43
419.Pražák Jan 1963 045020 KVS Hradec Králové 5/5 41
Šavel Vojtěch 2010 090023 3 Wild Water Canoe Club FROL 5/6 41
421.Janko Jonáš 2011 064004 3 SKK Vysoké Mýto 5/8 40
422.Hadraba Michal 1976 090032 3 Wild Water Canoe Club FROL 5/11 37
423.Kofroň Lukáš 2008 024044 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 36
Lebr Johan Benedikt 2009 049023 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/8 36
425.Vybulka Jan 1969 014007 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/13 35
426.Voříšek Václav 2008 064041 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 34
427.Portych Ondřej 2011 060100 3 Loko Trutnov 5/18 32
Holub Vincent 2011 009163 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 32
Pleticha Marek 1976 047016 TJ DNT VS Kadaň 2/2 32
430.Novák Jiří 1970 030035 3 VS Tábor 5/6 31
431.Kápka Lukáš 2009 118028 3+ VK Tzunami Ostrava 5/6 30
Šafařík Viktor 2011 024002 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 30
433.Manas Adam 2004 047012 TJ DNT VS Kadaň 1/1 29
434.Hrstka Jaromír 2007 057117 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 28
435.Heger Miroslav 1955 017038 3 KK Rakovník 2/2 26
Benhák Jiří 1956 046031 Delfín Jablonec 4/4 26
437.Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 4/4 25
438.Kouřil Hynek 2009 066031 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 24
Vídeňský Antonín 2008 060016 3 Loko Trutnov 5/12 24
Gomboš Miroslav 2009 060006 3 Loko Trutnov 5/14 24
441.Piskáček Pavel 1970 050017 3 SK Štětí 4/4 23
Čamek Petr 2009 106085 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 23
Maťha Petr 1980 030084 3 VS Tábor 2/2 23
444.Putzer Pavel 1967 025033 SK Kaplice, z.s 2/2 21
Žentel Zachariáš 2010 009148 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/5 21
Geiger Mikuláš 2010 009029 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 21
447.Fikejs Adam 1985 024086 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 20
448.Kopeček Jakub 2011 030012 3 VS Tábor 2/2 19
449.Veniger Jiří 1973 064023 SKK Vysoké Mýto 4/4 18
450.Černý Matyáš 2008 057152 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 17
Jarolímek David 2009 062042 3 TJ Turnov 5/5 17
452.Král Jakub 2010 009009 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 16
Vejnar Samuel 2005 024042 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 16
454.Kaplický Daniel 2009 011076 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 15
455.Ondřich Václav 2001 024072 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 14
Komínek Vojtěch 2008 043023 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 14
457.Kaplan Lukáš 1984 030033 3 VS Tábor 2/2 13
458.Svoboda Jan 1946 034046 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 12
459.Zýka Petr 1951 038022 3 TJ ČSAD Plzeň 4/4 11
460.Rašner Jiří 2008 185008 3 KK Postřelmov 2/2 10
461.Lutonský Marek 2008 009125 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/5 9
Veniger Jiří 2006 064044 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 9
463.Cmunt Ondřej 2008 039004 3 TJ Loko Plzeň 4/4 8
Jarolímek Josef 1995 062007 3 TJ Turnov 5/5 8
Mihalik Tomáš 2004 047023 TJ DNT VS Kadaň 2/2 8
466.Mazanec Jakub 2011 048035 3 TJ Ohře Klášterec 5/9 7
Opekar Dominik 2007 024110 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 7
468.Abrahám Stanislav 1970 010002 SK VS Benátky nad Jizerou 1/1 6
469.Baar Patrik 2007 121015 3+ KK Opava 2/2 4
Šturc Filip 2010 059053 TJ Semily 2/2 4
471.Vavřín Jan 2007 057137 TJ Syntesia Pardubice 4/4 3
472.Baťa Václav 2009 057162 TJ Syntesia Pardubice 5/11 2
Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 5/8 2
474.Máče Jan 2010 024094 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 1
Škop Josef 2011 027026 Otava Strakonice 5/8 1
Fabián Filip 2010 001029 TJ Bohemians Praha 2/2 1
477.Šantavý Michal 2004 133003 3 SK Veselí nad Moravou 3/3 0
Šišpera Tomáš 2008 133041 3 SK Veselí nad Moravou 5/6 0
Petrů Vojtěch 2007 060040 Loko Trutnov 3/3 0
Křížek Michal 2007 057130 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Poduška Mikuláš 2012 009132 Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 0
Merenus Jan 2012 043215 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 0
Král Vít 2012 009159 Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 0
Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 5/9 0
Doseděl Eliáš 2010 119255 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 3/3 0
Čermák Vojtěch 2010 119253 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Botek Dominik 2011 119252 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Kafka Martin 2010 119239 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Valenta Josef 2010 119238 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Nekuda Lukáš 2010 103018 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Šamánek Filip 2010 103003 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Král Samuel 2010 119232 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Šefčík Václav 2008 121033 3+ KK Opava 4/4 0
Sekanina Matěj 2008 128018 2 Vodní sporty Desná 4/4 0
Dvořák Lukáš 2000 024080 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Švehla Jan 1987 024051 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Talíř Matyáš 2007 024104 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 0
Máče Jiří 2010 024097 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Babor Stanislav 1958 024019 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 0
Štefan Tomáš 2009 090026 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0
Beck Hynek 2012 052033 TJ Loko Žatec 5/8 0
Milyan Štěpán 2012 052031 TJ Loko Žatec 5/8 0
Svoboda František 2014 014072 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 0
Drnec Tobiáš 2013 052038 TJ Loko Žatec 5/8 0
Vejvančický Petr 2013 066029 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 0
Pechač Vavřinec 2012 009140 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Riant Josef 2013 030056 VS Tábor 5/6 0
Vybulka Matěj 2012 014018 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Hvězda Daniel 2012 011026 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 0
Kolman Jakub 2013 008804 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 5/6 0
Pišvejc Marek 2014 049036 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Jedlička Adam Kryštof 2012 048037 TJ Ohře Klášterec 4/4 0
Vopálecký Antonín 2013 027037 Otava Strakonice 5/6 0
Volf Tomáš 2016 011089 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/6 0
Nožíř David 2012 011044 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/8 0
Zach Jeroným 2013 011003 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 0
Dvorník Jonáš 2012 009002 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Polišenský Tomáš 1983 026008 SK Domeček Soběslav 3/3 0
Dolejš Petr 1974 035007 TJ Slavia K. Vary 2/2 0
Přibyla Tomáš 1975 034002 TJ SK Hubertus KV 4/4 0
Langer Viktor 2012 009160 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Čapek Jiří 2011 039036 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Vyhnánek Jiří 2013 001042 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Kubát Jan 2011 036002 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 0
Kubát Jan 1982 036010 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 0
Pluta Štěpán 2012 001110 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Košina Jakub 2008 060102 Loko Trutnov 5/6 0
Komárek Michal 2010 057129 TJ Syntesia Pardubice 5/6 0
Dziak Adam 2009 057155 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Košina Michael 2011 060009 Loko Trutnov 2/2 0
Velhush Ivan 2011 047009 TJ DNT VS Kadaň 5/6 0
Franc Karel 2010 047007 TJ DNT VS Kadaň 4/4 0
Egert Tomáš 2004 017003 KK Rakovník 2/2 0
Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 2/2 0
Vejvoda Vojtěch 1999 017042 KK Rakovník 2/2 0
Tomeček David 2011 133020 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Kuliha Jan 2011 121053 3 KK Opava 2/2 0
Kaminský Tomáš 2011 132011 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Kasper Matěj 2013 024101 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Fikejs Jáchym 2014 024066 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Glowacz Jan 2012 024100 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Merenus Matouš 2015 043010 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Němec Filip 2016 047018 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Marek Vojtěch 2013 060097 Loko Trutnov 4/4 0
Outrata Jan 2007 057148 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Čapek Ondřej 2012 043025 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Vorel Filip 2013 057141 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Komínek Mikuláš 2013 043017 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Benák Ondřej 2013 060005 Loko Trutnov 2/2 0
Komínek Štěpán 2011 043019 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 0
Mikeš Antonín 2012 043026 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Peška Václav 2012 057163 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Raděj Alexandr 2006 188012 3 Raft team H2O Jeseník 2/2 0
Raděj Tomáš 2002 188001 3+ Raft team H2O Jeseník 2/2 0
Florián Richard 1992 030037 VS Tábor 2/2 0
Ježek Filip 2011 039043 TJ Loko Plzeň 4/4 0
Hortvík David 2010 046101 Delfín Jablonec 2/2 0
Rokos Josef 2011 057164 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Mach Sebastian 2008 060003 Loko Trutnov 2/2 0
Kratochvíl Mika 2013 119270 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Pinkava Ondřej Sebastian 2012 023178 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 0
Trefný Vojtěch 2007 001134 TJ Bohemians Praha 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Samková Olga 2005 061039 1 SK Třebechovice 5/12 918
2.Galušková Bára 2006 042006 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/10 783
3.Beková Kateřina 2002 012038 1 TJ DUKLA Praha 5/6 758
4.Švehlová Kateřina 2005 023017 1 SK Vodní slalom České Budějovice 5/6 754
5.Matulková Jana 1996 012064 1 TJ DUKLA Praha 5/10 743
6.Součková Lucie 2004 045024 2+ KVS Hradec Králové 5/6 719
7.Machutová Iva 2003 014019 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/17 707
8.Hojdová Eliška 2005 066007 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/12 704
9.Fabianová Anna 2007 120005 1 Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/6 694
10.Tůmová Veronika 2006 034027 2+ TJ SK Hubertus KV 5/10 639
11.Hojdová Markéta 2007 066017 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/14 621
12.Haucková Gabriela 2002 045006 2+ KVS Hradec Králové 5/6 616
13.Pavelková Markéta 2005 012084 2+ TJ DUKLA Praha 4/4 609
14.Mrázková Klára 2006 121035 1 KK Opava 4/4 608
15.Kofroňová Zuzana 2002 010009 2+ SK VS Benátky nad Jizerou 5/8 582
16.Vaculová Lucie 2008 011075 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/19 567
17.Tesařová Hana 2004 023085 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/10 533
18.Nekolná Žofie 2006 011034 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 526
19.Kneblová Klára 2005 119064 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 525
20.Riantová Anežka 2008 030067 2 VS Tábor 5/14 520
21.Štěpánková Markéta 2008 129041 2+ TJ Šumperk z.s. 5/10 518
Ondráčková Barbora 2010 129028 2+ TJ Šumperk z.s. 5/12 518
23.Vojtíková Klára 2007 011078 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/6 507
24.Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 463
Sakalová Magdaléna 2007 014082 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/11 463
26.Švehlová Rozárie 2008 023015 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/16 425
27.Sakalová Markéta 2007 014081 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/11 419
28.Galušková Karolína 1995 009137 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 379
29.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2 TJ Slavia K. Vary 5/23 378
30.Hrdličková Sára 2003 014015 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 371
31.Bačáková Radka 1983 009101 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 368
32.Valíková Barbora 1994 012063 1 TJ Dukla Praha 2/2 366
33.Jirasová Klára 2008 009041 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 358
34.Tkadlecová Kateřina 2005 014076 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 352
35.Kočířová Valentýna 2008 119208 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 346
36.Šimáková Anna 2008 023065 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/18 341
Zárubová Michaela 1986 053008 2 TJ Dvůr Králové 5/17 341
38.Fišerová Tereza 1998 012067 TJ DUKLA Praha 2/2 335
Vaculová Silvie 2010 011079 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/19 335
40.Vencová Alžběta 2010 011080 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/17 332
41.Motlová Andrea 2006 045016 2 KVS Hradec Králové 5/6 331
42.Červenková Amélie 2005 009138 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 306
43.Koblencová Anna 1997 014030 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 302
44.Petriková Barbora 2008 052046 2 TJ Loko Žatec 5/27 293
45.Štěpánková Julie 2006 045033 2 KVS Hradec Králové 5/6 285
46.Pavelková Irena 1974 009059 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/5 270
47.Koucká Mariana 2007 009111 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 257
Pádivá Františka 2010 011036 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/15 257
49.Růžičková Kateřina 2003 009120 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 251
50.Vaňková Kristýna 1991 014040 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/13 239
51.Horáková Julie 2006 014010 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/17 238
52.Kremrová Adéla 2005 009034 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 236
53.Strasserová Barbora 2001 052011 2 TJ Loko Žatec 5/12 226
54.Veselá Linda 1980 007035 2 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 5/7 222
55.Adámková Klára 2010 009157 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 220
56.Satková Martina 1998 012074 1 TJ DUKLA Praha 4/4 208
57.Zedníčková Michaela Anna 2005 064055 2 SKK Vysoké Mýto 5/6 206
58.Beierová Běta 2008 060063 2 Loko Trutnov 5/17 198
Nesnídalová Lucie 2002 009080 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 198
60.Mrázová Ema 2009 009186 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/31 194
61.Haviárová Zuzana 2005 061035 2 SK Třebechovice 5/19 193
Kašparová Anna 1985 055012 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 193
63.Pospíšilová Jitka 1989 030019 3+ VS Tábor 5/19 182
64.Podušková Jůlie 2010 009128 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/27 180
65.Vojtová Veronika 1990 009013 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 178
66.Bednářová Anna 2002 043006 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/19 177
67.Hronová Šárka 2009 014087 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/17 176
68.Vybulková Julie 2011 014012 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/27 168
69.Marková Kristýna 2009 060043 3+ Loko Trutnov 5/19 161
70.Davidová Michaela 2009 045004 3+ KVS Hradec Králové 5/17 158
71.Karlíková Barbora 2002 012069 1 TJ Dukla Praha 1/1 153
72.Viková Anna 2008 060091 3+ Loko Trutnov 5/15 148
73.Černá Lucie 1977 047013 3+ TJ DNT VS Kadaň 5/13 144
74.Doležalová Zuzana 1980 014060 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 141
75.Samková Valerie 2011 061003 3+ SK Třebechovice 5/17 140
76.Lagnerová Jana 1959 026010 3+ SK Domeček Soběslav 5/11 135
77.Zaťková Eliška 2009 011062 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/12 134
78.Kylbergerová Iva 2007 027003 3+ Otava Strakonice 5/11 133
79.Machutová Hana 2011 014057 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/25 127
80.Sládková Linda 2004 039009 3+ TJ Loko Plzeň 5/7 126
81.Galušková Anna 1970 042003 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 124
82.Hronová Ludmila 2011 014088 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/24 123
83.Pokorná Emílie 2010 009126 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/27 117
Hochheim Kristýna 1991 001033 3+ TJ Bohemians Praha 5/10 117
85.Lebedová Adéla 2010 121014 2 KK Opava 5/8 113
86.Malinská Aneta 2009 011051 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/19 110
87.Mrázová Renáta 1975 008020 3+ Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 3/3 108
88.Malá Magdalena 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 106
89.Tichá Anna 1988 010006 3+ SK VS Benátky nad Jizerou 2/2 105
90.Jumrová Johana 2011 009109 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/17 104
Fišerová Lenka 1988 039021 3+ TJ Loko Plzeň 4/4 104
92.Bláhová Karolína 2007 043008 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/21 97
93.Bundová Simona 2004 057008 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/6 95
94.Hoření Hedvika 2008 047008 3 TJ DNT VS Kadaň 5/8 87
95.Kohoutová Lenka 1974 077016 3 Kotva Bráník 5/13 86
96.Žďárská Laura 2006 057062 3 TJ Syntesia Pardubice 5/9 85
Forejtová Andrea 1988 024007 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 85
98.Synková Valentýna 2007 052070 3 TJ Loko Žatec 5/19 82
Apolínová Nela 2007 034055 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 82
100.Chromá Nicol 2004 119224 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 81
Šejvlová Lenka 1973 017002 3 KK Rakovník 5/6 81
102.Přibylová Karolina 1978 034016 3 TJ SK Hubertus KV 5/6 79
103.Kratochvílová Adéla 2007 119176 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 74
104.Benešová Marie 1961 042012 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 73
105.Marková Jitka 1978 060027 3 Loko Trutnov 5/13 72
Indruchová Daniela 2011 045023 3 KVS Hradec Králové 5/13 72
Holubová Nela 2007 064015 3 SKK Vysoké Mýto 5/11 72
108.Vrbová Marie 2007 119198 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 71
Nováčková Michala 1984 010012 3 SK VS Benátky nad Jizerou 2/2 71
110.Šefčíková Anastázie 2004 121006 2 KK Opava 2/2 69
111.Borská Alena 1976 001067 3 TJ Bohemians Praha 5/8 68
112.Horáková Ela 2006 090009 3 Wild Water Canoe Club FROL 5/9 62
Petriláková Anastázie 2007 048023 3 TJ Ohře Klášterec 5/14 62
Jasanská Jitka 1981 064001 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 62
115.Nováková Marcela 1974 030070 3 VS Tábor 5/6 61
116.Dvořáková Alžběta 2008 024090 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 59
Zýková Barbora 1990 014038 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 59
118.Petriláková Markéta 2009 048022 3 TJ Ohře Klášterec 5/14 58
119.Žatecká Taťána 2007 065014 3 TJ Roztoky 5/6 56
Kolářová Martina 1978 023093 3 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 56
121.Jasanská Anna 2007 064046 3 SKK Vysoké Mýto 5/11 53
122.Trefná Hana 1975 001045 3 TJ Bohemians Praha 4/4 52
Nedvědová Anna 1980 009168 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 52
124.Podušková Marie 1974 086005 3 Sokol Trója 5/16 50
Vrbová Alexandra 2000 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 50
126.Purgerová Šárka 1984 023117 3 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 49
127.Houšková Kateřina 2003 043014 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/5 46
128.Štěpinová Tereza 2010 047001 3 TJ DNT VS Kadaň 5/16 44
Lepíková Barbora 2008 034008 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 44
130.Marousková Tereza 2009 119177 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 42
131.Šafaříková Alena 2006 024098 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 40
132.Michajlovičová Sára 2009 118013 2 VK Tzunami Ostrava 5/8 39
Srpová Stela 2006 120003 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 2/2 39
134.Kratochvílová Tereza 2003 024009 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 38
135.Volková Pavla 1985 060022 3 Loko Trutnov 5/11 37
136.Kulihová Jana 1979 121069 3 KK Opava 2/2 36
137.Lychko Anna 2001 119015 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 35
138.Levová Viktorie 2006 060092 3 Loko Trutnov 5/9 34
Mrůzková Marie 2011 011086 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/10 34
140.Plašilová Drahomíra 1961 010033 3 SK VS Benátky nad Jizerou 2/2 33
141.Plavjaniková Petra 1975 010034 SK VS Benátky nad Jizerou 1/1 32
142.Samešová Věra 1955 046018 3 Delfín Jablonec 5/8 31
143.Brotánková Petra 2001 039015 3 TJ Loko Plzeň 4/4 30
144.Habichová Polesná Jitka 1990 039058 3 TJ Loko Plzeň 5/6 29
Linhartová Patricie 2009 009131 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 29
146.Bolehovská Iva 1978 060004 3 Loko Trutnov 3/3 28
Maťková Simona 2008 066030 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/14 28
148.Celnerová Amélie 2010 024075 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 27
Srpová Lada 2006 120004 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 2/2 27
150.Zárubová Veronika 2005 061046 3 SK Třebechovice 5/10 25
Štěpánková Vanda 1978 012013 TJ Dukla Praha 1/1 25
152.Kubátová Anna 1960 036009 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 24
Jindráková Eliška 2007 007011 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 2/2 24
154.Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 3/3 23
Šuttová Zita 2011 024073 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/13 23
156.Stloukalová Aneta 2007 119196 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 22
Bašková Petra 1981 010040 SK VS Benátky nad Jizerou 2/2 22
Háková Jitka 1980 001005 3 TJ Bohemians Praha 2/2 22
159.Mulačová Marta 1986 097012 3 Raft klub Trója 5/6 21
Veselá Jitka 1991 036022 Kanoistický klub Klatovy z.s. 3/3 21
161.Linhartová Emílie 2009 009119 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 20
162.Štindlová Johana 2009 023179 3 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 19
163.Čermáková Natálie 2011 048044 3 TJ Ohře Klášterec 5/10 18
Vančová Linda 2009 017061 3 KK Rakovník 4/4 18
Valíková Radka 1991 057074 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 18
166.Novotná Natálie 2010 024095 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/13 17
Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 17
Vorlová Darina 1984 057053 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 17
169.Jílková Pavla 2007 119227 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 15
170.Šroubková Sofie 2011 048046 3 TJ Ohře Klášterec 5/8 12
Kučerová Veronika 1999 024093 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 12
172.Plachtová Alexandra 1998 024030 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 11
173.Kolihová Hana 2003 026018 3 SK Domeček Soběslav 2/2 10
Kodýdková Bára 2008 042038 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/5 10
175.Kubíčková Lucie 1982 071006 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s. 1/1 9
176.Brabcová Alžběta 1989 086002 Sokol Trója 2/2 8
177.Gabrlíková Eliška 2011 106099 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 6
Sedláčková Iveta 1992 060098 Loko Trutnov 2/2 6
179.Kusá Viktorie 2004 017004 3 KK Rakovník 4/4 4
180.Konvalinková Irena 1977 057042 TJ Syntesia Pardubice 4/4 3
181.cháberová eliška 2011 027001 Otava Strakonice 5/8 2
Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 2/2 2
Panzerová Kateřina 2003 039020 TJ Loko Plzeň 2/2 2
Hybrantová Eliška 2009 023175 SK Vodní slalom České Budějovice 3/3 2
185.Pasichnyk Anastasiia 2006 119010 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 1
Čihovská Emílie 2006 023185 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 1
heřmanská veronika 2011 027007 Otava Strakonice 5/8 1
Čapská Valerie 2011 057158 TJ Syntesia Pardubice 4/4 1
Hybrantová Anna 2011 023176 SK Vodní slalom České Budějovice 3/3 1
190.Fiedlerová Nela 2007 001039 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Hanušová Johanka 2010 119267 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Kašparů Emma 2011 119246 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Berylová Karolína 2011 119235 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Pavelková Eva 2008 128017 2 Vodní sporty Desná 2/2 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Píšalová Karolína 2009 121070 3 KK Opava 4/4 0
Šuttová Zita 1978 024026 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Válková Tereza 2012 030054 VS Tábor 4/4 0
Suchá Amálie 2012 009139 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Pišvejcová Bára 2013 049016 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Křížková Anna 2012 011043 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/6 0
Havlínová Eliška 2014 014071 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 0
Zapletalová Viktorie 2013 014080 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Šenková Aniko 2013 011050 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/6 0
Myšková Dorota 2012 024078 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Hronová Hana 2013 014089 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Zábranská Monika 1977 014070 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Řejhová Veronika 2012 014084 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Jíchová Adéla 2013 042021 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Vonešová Adéla 2013 011042 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/6 0
Štechová Anna 2013 011012 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Milyanová Anežka 2014 052001 TJ Loko Žatec 4/4 0
Jíchová Eliška 2014 042030 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 0
Čiháková Šárka 1983 047011 TJ DNT VS Kadaň 5/7 0
Volfová Nela 2014 011085 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/6 0
Bartošová Eliška 2013 049011 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Růžičková Hana 2012 011002 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Novosadová Kristina 2004 024024 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Voldánová Žofie 2011 057160 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Kutá Lucie 2011 106100 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Gombošová Nela 2006 060007 Loko Trutnov 2/2 0
Pšeničková Jana 1998 017023 KK Rakovník 2/2 0
Lovecká Nela 2011 133016 3+ SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Koplíková Adéla 2009 112054 3+ VK Kroměříž 2/2 0
Koplíková Eliška 2009 112055 3+ VK Kroměříž 2/2 0
Fuchsová Terezie 2011 108047 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 0
Grossová Elisabeth 2010 103005 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Kaminská Markéta 2011 132007 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Foltysová Lily Anne 2011 121074 3 KK Opava 2/2 0
Kintzlová Beata 2012 024041 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Kasperová Kateřina 2012 024011 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Šejvlová Kateřina 2010 017055 KK Rakovník 2/2 0
Jindráková Anna 2005 007010 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 2/2 0

kategorie PWC

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Basaraba Albert 2012 119251 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 5/9 0
Král Vít 2012 009159 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 0
Beck Hynek 2012 052033 TJ Loko Žatec 2/2 0
Milyan Štěpán 2012 052031 TJ Loko Žatec 2/2 0
Drnec Tobiáš 2013 052038 TJ Loko Žatec 2/2 0
Myšková Dorota 2012 024078 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Fikejs Jáchym 2014 024066 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Kasper Matěj 2013 024101 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Kasperová Kateřina 2012 024011 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Dvorník Jonáš 2012 009002 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Boxan Šimon 2012 119228 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Poduška Mikuláš 2012 009132 Univerzitní sportovní klub Praha 5/7 0
Vejvančický Petr 2013 066029 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/5 0
Pinkava Ondřej Sebastian 2012 023178 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 0
Merenus Jan 2012 043215 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Merenus Matouš 2015 043010 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Peška Václav 2012 057163 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0

kategorie PWK

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Beck Hynek 2012 052033 TJ Loko Žatec 5/11 0
Merenus Jan 2012 043215 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/12 0
Král Vít 2012 009159 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 0
Svoboda František 2014 014072 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/11 0
Milyan Štěpán 2012 052031 TJ Loko Žatec 5/11 0
Vybulka Matěj 2012 014018 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 0
Poduška Mikuláš 2012 009132 Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 0
Michajlovičová Ester 2012 118004 VK Tzunami Ostrava 5/5 0
Kubita Lukáš 2013 121064 KK Opava 4/4 0
Basaraba Albert 2012 119251 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Kvapil Kryštof 2012 035001 TJ Slavia K. Vary 5/11 0
Drnec Tobiáš 2013 052038 TJ Loko Žatec 5/9 0
Pluta Štěpán 2012 001110 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Vejvančický Petr 2013 066029 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/7 0
Jedlička Adam Kryštof 2012 048037 TJ Ohře Klášterec 5/7 0
Pišvejcová Bára 2013 049016 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/5 0
Merenus Matouš 2015 043010 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/10 0
Kratochvíl Mika 2013 119270 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/7 0
Pišvejc Marek 2014 049036 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/5 0
Doležal Štěpán 2015 014099 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Fikejs Jáchym 2014 024066 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Vopálecký Antonín 2013 027037 Otava Strakonice 3/3 0
Myšková Dorota 2012 024078 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Glowacz Jan 2012 024100 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1/1 0
Kasper Matěj 2013 024101 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Kasperová Kateřina 2012 024011 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Moštěk Matěj 2014 060104 Loko Trutnov 2/2 0
Košina Patrik 2013 060013 Loko Trutnov 2/2 0
Volf Tomáš 2016 011089 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/6 0
Peška Václav 2012 057163 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Blažek Antonín 2013 106102 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Zuščík Matyáš 2013 052040 TJ Loko Žatec 1/1 0
Nožíř David 2012 011044 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/9 0
Langer Viktor 2012 009160 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Štechová Anna 2013 011012 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/6 0
Kejklíčková Nela 2012 057168 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Němec Filip 2016 047018 TJ DNT VS Kadaň 5/6 0
Vorel Filip 2013 057141 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Moštěková Rozálie 2012 060105 Loko Trutnov 2/2 0
Novotný Richard 2014 106103 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Benák Ondřej 2013 060005 Loko Trutnov 4/4 0
Marek Vojtěch 2013 060097 Loko Trutnov 5/6 0
Zach Jeroným 2013 011003 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/7 0
Volfová Nela 2014 011085 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/6 0
Macháčková Nikol 2013 106008 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Kutý Lukáš 2014 106110 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Dvorník Jonáš 2012 009002 Univerzitní sportovní klub Praha 5/7 0
Šenková Aniko 2013 011050 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/8 0
Hvězda Daniel 2012 011026 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/6 0
Vonešová Adéla 2013 011042 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/8 0
Křížková Anna 2012 011043 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/8 0
Pechač Vavřinec 2012 009140 Univerzitní sportovní klub Praha 5/7 0
Šamánková Klára 2013 103002 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Nekudová Klára 2013 103004 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Boxan Šimon 2012 119228 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Havlínová Eliška 2014 014071 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/7 0
Válková Tereza 2012 030054 VS Tábor 5/5 0
Riant Josef 2013 030056 VS Tábor 4/4 0
Zapletalová Viktorie 2013 014080 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3/3 0
Šroubek Matyáš 2012 048047 TJ Ohře Klášterec 1/1 0
Bartošová Eliška 2013 049011 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/5 0
Novotný Štěpán 2012 011090 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Kettner Jiří 2013 043011 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Komínek Mikuláš 2013 043017 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Čapek Ondřej 2012 043025 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Vyhnánek Jiří 2013 001042 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Mikeš Antonín 2012 043026 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Hronová Hana 2013 014089 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Řejhová Veronika 2012 014084 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Mrůzek Matouš 2013 059054 TJ Semily 2/2 0
Rašner Eduard 2013 185185 KK Postřelmov 2/2 0
Milyanová Anežka 2014 052001 TJ Loko Žatec 2/2 0
Paulů Erika 2013 059001 TJ Semily 2/2 0
Stolín Damián 2015 060015 Loko Trutnov 2/2 0
Kysela Michal 2014 014050 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Mrůzek Matěj 2015 011087 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Štěpina Dominik 2012 047021 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Štěpinová Nikola 2015 047014 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Typ závodu