Slalom: Oblastní žebříček Čechy 2023

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Heger Jonáš 2006 045021 1 KVS Hradec Králové 5/12 1018
2.Voneš Jakub 2007 011065 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/12 968
3.Ježek Stanislav 1976 009035 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 933
4.Karásek Petr 1986 009018 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 851
5.Indruch Tomáš 2008 045002 2+ KVS Hradec Králové 5/12 832
6.Uhlík Kryštof 2008 011030 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/9 799
7.Řežábek Dominik 2009 009040 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/17 761
8.Drábek Matyáš 2005 045022 1 KVS Hradec Králové 5/8 759
9.Čihovský Šimon 2003 023069 2+ SK Vodní slalom České Budějovice 5/12 757
Venc Ondřej 2007 011022 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/7 757
11.Kvapil Matěj 2009 035017 2 TJ Slavia K. Vary 5/20 753
12.Hanzel Jáchym 2008 039039 2+ TJ Loko Plzeň 5/12 734
13.Dočkal Radek 2008 009166 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 645
14.Fabian František 2009 120006 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/18 624
15.Indruch Matěj 2006 045012 1 KVS Hradec Králové 5/6 618
16.Pinkava Matyáš 2009 009072 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/19 607
17.Jančar Štěpán 2007 009020 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 595
18.Tomek Lukáš 1987 009061 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 581
19.Slavík Vojtěch 2005 090011 2 Wild Water Canoe Club FROL 5/14 577
20.Šedivý Vít 2004 023135 2+ SK Vodní slalom České Budějovice 5/8 558
21.Kvapil Martin 1976 035009 2 TJ Slavia K. Vary 5/12 551
22.Rašek Michal 1977 012030 2 TJ DUKLA Praha 5/6 540
23.Fröhlich Jáchym 2007 049065 2+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/16 526
24.Prüher Vojtěch 2006 023071 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/12 516
25.Bohatý Karel 2001 061027 2 SK Třebechovice 5/7 493
26.Leskovjan Martin 1986 007016 2+ Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 5/6 480
27.Krejčí Karel 1972 023053 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/6 463
28.Volák Jaroslav 1990 048068 2 TJ Ohře Klášterec 5/6 460
29.Urban Michal 2004 012089 1 TJ DUKLA Praha 3/3 456
30.Bareš Hugo 2008 009027 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 454
31.Vaněk Jiří 1987 014009 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 450
32.Urban Daniel 2001 012088 2+ TJ DUKLA Praha 3/3 442
33.Hladík Šimon 2009 009181 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/19 433
34.Kvasnička Matěj 2008 066026 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/20 423
35.Jiras Filip 2005 012007 1 TJ DUKLA Praha 5/6 418
36.Weber Oldřich 1987 023133 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/5 411
37.Mašek Jan 1978 009033 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 410
38.Miller Jan 1968 062010 2 TJ Turnov 5/12 408
39.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 5/9 404
40.Vít Matyáš 2009 045027 2 KVS Hradec Králové 5/22 400
41.Havlíček Jan 1982 009021 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 397
42.Rubín Daniel 1975 012032 2 TJ DUKLA Praha 5/12 381
43.Miller Jan 1997 062001 2 TJ Turnov 5/10 378
44.Válek Michal 2006 030025 2+ VS Tábor 4/4 368
45.Malinský Petr 2008 011067 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/11 367
46.Indruch Tomáš 1976 045001 2 KVS Hradec Králové 2/2 357
47.Prüher Jakub 1968 023088 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/10 355
48.Beier Alva 2005 057157 2 TJ Syntesia Pardubice 5/8 354
49.Kliment Tomáš 2008 066012 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/26 353
50.Synek Přemysl 2007 052060 2 TJ Loko Žatec 5/16 350
51.Suchý Matěj 1986 012009 2 TJ DUKLA Praha 5/6 332
52.Kuneš Daniel 2003 066020 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 326
53.Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 5/14 323
54.Suchý Zbyšek 2011 009052 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 314
55.Novák Tobiáš 2008 119182 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 300
56.Buchtel Martin 1982 034033 2+ TJ SK Hubertus KV 2/2 293
57.Habich Lukáš 1991 030003 2 VS Tábor 5/8 286
58.Větrovský Jiří 1966 095002 2 SPORT Zbraslav, z. s. 5/10 282
59.Míka Viktor 1977 008016 2 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 5/8 274
60.Svrčina David 2007 129001 2 TJ Šumperk z.s. 5/10 266
61.Kutín Filip 2007 119218 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 264
62.Plocek Matyáš Jan 2008 023064 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/22 263
Zuna Vilém 2007 059052 2 TJ Semily 5/8 263
64.Kopička Ondřej 1989 046108 2 Delfín Jablonec 4/4 261
Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 5/6 261
66.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/12 260
67.Dragon Jakub 2007 121031 2 KK Opava 5/8 259
68.Dvořák Vít 2009 009057 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/15 257
69.Martin Jakub 2009 001107 2 TJ Bohemians Praha 5/12 256
70.Kouřil Hynek 2009 066031 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/26 248
Keš Miroslav 1967 026020 2 SK Domeček Soběslav 5/14 248
Pexa Jakub 1994 009037 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 248
Pollert Jaroslav 1971 009060 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 248
74.Krejčí Matěj 2011 023026 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/21 239
Pivoňka Zdeněk 1982 066006 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 239
76.Máče Lukáš 1977 024013 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 235
77.Foltín Radim 2010 011052 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/16 234
78.Rak Tomáš 1989 012029 1 TJ DUKLA Praha 3/3 229
79.Štýbnar Matěj 2009 119209 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 228
80.Slezák Adam 2006 057132 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 225
81.Větrovský Jan 1997 009038 1 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 224
82.Suchánek Daniel 1993 064021 3+ SKK Vysoké Mýto 5/6 219
83.Lacina Richard 1967 059022 3+ TJ Semily 5/6 218
84.Šamánek Filip 2010 103003 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 216
85.Moštěk Ondřej 1982 060042 3+ Loko Trutnov 5/6 213
86.Hanuš Jakub 2007 009156 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 212
87.Větrovský Tomáš 2005 009016 1 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 210
88.Hauck Marek 2007 045019 3+ KVS Hradec Králové 5/10 205
89.Kvapil Kryštof 2012 035001 3+ TJ Slavia K. Vary 5/26 201
90.Novotný Matyáš 2009 011031 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/14 196
91.David Ondřej 1984 045009 3+ KVS Hradec Králové 5/14 195
92.Doležal Vít 2011 014063 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/26 193
Krofta Dominik 1993 030047 3+ VS Tábor 5/12 193
Stolín Antonín 2008 060059 3+ Loko Trutnov 5/10 193
95.Bačina Jan 2006 043001 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 192
96.Hauck Marek 1977 045035 3+ KVS Hradec Králové 5/12 190
97.Táborský Vojtěch 2010 066028 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/22 185
98.Vejvančický Pavel 2009 066019 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/22 179
Štefan Vojtěch 2011 009065 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 179
Kuna Václav 1998 012077 1 TJ Dukla Praha 1/1 179
101.Kováč Tobiáš 2011 048024 3+ TJ Ohře Klášterec 5/20 176
102.Bačina Tomáš 2008 043004 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/10 173
103.Pohanka Vít 2000 036019 3+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 170
104.Šefčík Václav 2008 121033 2 KK Opava 4/4 168
105.Veselý Ondřej 2004 057054 3+ TJ Syntesia Pardubice 4/4 167
106.Pinkava Ondřej Sebastian 2012 023178 3+ SK Vodní slalom České Budějovice 5/12 166
107.Kubeš Vladimír 1961 030011 3+ VS Tábor 5/10 165
108.Král Ondřej 2008 009079 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 164
109.Šťastný Matěj 2005 057075 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/6 163
Vorel Zdeněk 1974 057044 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/6 163
111.Chaloupka Václav 1998 009147 MT Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 162
Samek Petr 2008 061004 3+ SK Třebechovice 5/14 162
113.Wendl Miloslav 1978 066011 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 159
114.Filipi Robert 1964 043009 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/14 156
Hák Jiří 1952 060002 3+ Loko Trutnov 5/14 156
116.Sehnal Štěpán 1985 009076 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 153
117.Pischek Jan 1977 057011 3+ TJ Syntesia Pardubice 2/2 152
118.Kolář Lukáš 2010 009069 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 151
119.Kuděj Jan 2011 060090 3+ Loko Trutnov 5/18 150
Pinkava Lukáš 1976 023016 3+ SK Vodní slalom České Budějovice 5/6 150
121.Pelikán Martin 2009 009189 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 149
122.Dvorník Štěpán 2010 009017 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 148
123.Mrůzek Kamil 1977 059017 3+ TJ Semily 4/4 146
124.Rouča Samuel 2002 129002 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 144
125.Pinkava Jonáš 2011 009023 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 143
126.Heger Vojtěch 2000 012019 1 TJ DUKLA Praha 1/1 142
127.Bolehovský Oto 2011 060070 3+ Loko Trutnov 5/18 138
Outrata Jindřich 1970 057033 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/12 138
129.Kratochvíl Devi 2011 009164 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/17 136
130.Král Samuel 2010 119232 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 135
Kašpar Martin 1967 008010 3+ Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 5/6 135
Přinda Lukáš 1980 009045 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 135
133.Král Adam 2003 009114 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 132
134.Král Vít 2012 009159 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/26 122
Bartoš Vojtěch 2010 049027 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/10 122
136.Sládek Michal 2009 039005 3+ TJ Loko Plzeň 5/6 120
137.Rolinec František 2008 048020 3+ TJ Ohře Klášterec 5/16 118
Nováček Michal 1977 034025 3+ TJ SK Hubertus KV 4/4 118
139.Pischek Jan Gabin 2006 023003 3+ SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 116
140.Vácha Viktor 1985 017056 3+ KK Rakovník 4/4 115
141.Říha Matyáš 2003 009117 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 112
142.Mrůzek Šimon 2011 059055 3+ TJ Semily 5/18 110
Kubát Jiří 1959 036007 3+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 4/4 110
144.Kuna Alois 1960 023059 3 SK Vodní slalom České Budějovice 5/12 108
145.Palouda Mikoláš 2007 024004 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 107
Míl Jakub 2003 060051 3 Loko Trutnov 2/2 107
Portych Matyáš 2008 060099 3 Loko Trutnov 5/8 107
148.Valenta Josef 2010 119238 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 103
Jícha Dušan 1982 080008 3 TJ Sokol Písek 5/10 103
150.Slušný Vojtěch 2008 010115 3 SK VS Benátky nad Jizerou 4/4 101
Kotrba Matěj 2007 064036 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 101
152.Svoboda Šimon 2008 010112 3 TJ DUKLA Praha 4/4 99
153.Hoření Hynek 2011 047024 3 TJ DNT VS Kadaň 5/16 98
154.Velenovský Vojtěch 2008 030074 3 VS Tábor 5/10 97
155.Botek Dominik 2011 119252 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 96
156.Zajíc Kryštof 2010 030083 3 VS Tábor 5/16 94
Uhlík Vojtěch 2010 076017 3 TJ Jiskra Bechyně 5/9 94
158.Zuna Jáchym 2010 059051 3 TJ Semily 5/16 93
Kuchař Jaromír 1974 053027 3 TJ Dvůr Králové 4/4 93
Sýkora Ondřej 2010 001108 3 TJ Bohemians Praha 5/8 93
161.Foukal Pavel 1987 012044 2+ TJ DUKLA Praha 1/1 92
Pořádek Milan 1986 023087 3 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 92
163.Pokorný Daniel 2009 009003 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 91
164.Kratochvíl Jakub 2009 119175 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 90
165.Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 5/14 89
Semerád Adam 2004 049003 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 89
167.Krofta Zdeněk 1959 030045 3 VS Tábor 5/10 81
Nožíř David 2012 011044 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/16 81
169.Heřmanský Jan 2005 129039 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 79
Kostkan Lukáš 2011 009141 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 79
Řejha Jiří 1981 014048 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 79
172.Malý Vojtěch 2006 119191 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 77
Bačina Jan 1973 043056 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 77
174.Ruffer Jakub 2007 057099 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 76
175.Tatíček Miroslav 1985 057049 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 75
Rašner Karel 2004 185007 3 TJ Bohemians Praha 2/2 75
177.Gotvald Robert 1990 043047 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 74
Tesař Petr 2006 039042 3 TJ Loko Plzeň 5/8 74
179.Štochl Vojtěch 2007 001010 3 TJ Bohemians Praha 4/4 73
180.Pollert Jan 2005 009129 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 67
Šerý Michal 1971 088003 3 C&K Rožátov 5/8 67
182.Kafka Martin 2010 119239 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 66
Král Tomáš 1979 009056 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/5 66
184.Nekuda Lukáš 2010 103018 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 65
185.Cuc Michal 1977 007007 3 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 4/4 63
186.Střílka Richard 2006 119180 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 62
Hanuš Tomáš 2005 061011 3 SK Třebechovice 4/4 62
188.Kolman Filip 1973 008022 3 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 5/6 60
189.Volf Jaroslav 1979 011039 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 59
190.Retek Václav Toman 2007 119189 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 57
Ruffer Matěj 1999 057005 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 57
192.Hrubec Matěj 2010 001094 3 TJ Bohemians Praha 5/8 56
193.Blahník Miroslav 1980 035014 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 55
Válek Michal 1974 030022 3 VS Tábor 5/6 55
195.Kupka Lukáš 2007 118026 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 54
196.Merenus Jan 2012 043215 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/12 53
Čapek Vojtěch 2002 030069 3 VS Tábor 2/2 53
198.Šrámek Michal 1982 012068 3 TJ DUKLA Praha 3/3 52
Rousek David 2010 121057 2 KK Opava 5/12 52
Pollert Jáchym 2004 009136 2 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 52
Komínek Vojtěch 2008 043023 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 52
202.Karlovský Jiří 1965 045010 3 KVS Hradec Králové 2/2 51
203.Hajský Stanislav 1969 059016 TJ Semily 4/4 49
Kolman Vojtěch 2007 008844 3 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 4/4 49
205.Maděrka Tobiáš 2009 119214 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 48
206.Rolenc Ondřej 1991 057071 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 45
Kejklíček Tomáš 1980 057069 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 45
Růžička Marcel 2009 048045 3 TJ Ohře Klášterec 5/10 45
Kotek Miloš 1974 030010 3 VS Tábor 2/2 45
210.Poduška Mikuláš 2012 009132 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/16 44
211.Kepšta Martin 2009 011027 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/6 43
Hrstka Jaromír 2007 057117 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 43
213.Bouda Vladimír 2009 066015 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 42
214.Kuliha Jan 2011 121053 3 KK Opava 5/12 40
215.Gomboš Miroslav 2009 060006 3 Loko Trutnov 5/14 37
Hojda Ladislav 1973 066002 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 37
217.Franz Tadeáš 2010 039001 3 TJ Loko Plzeň 5/10 35
218.Stolín David 1978 060033 3 Loko Trutnov 2/2 33
219.Konvalinka Štěpán 2009 057027 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 32
Záruba Martin 1974 053026 3 TJ Dvůr Králové 2/2 32
221.Myška Matěj 2009 024079 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 30
Machuta Zdeněk 1964 014054 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 30
223.Basaraba Albert 2012 119251 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 29
224.Tunka Zdeněk 1957 046023 3 Delfín Jablonec 2/2 28
225.Velenovský Jiří 1978 030072 3 VS Tábor 5/8 27
226.Šafařík Pavel 2008 024037 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 25
Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 2/2 25
228.Hovorka Dominik 2009 057154 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 24
Riant Antonín 2010 030040 3 VS Tábor 5/6 24
230.Sedláček Štěpán 2011 024087 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 23
Tobiáš Matěj 2012 103046 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 23
Hotový Václav 2006 023057 3 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 23
233.Junek Vojtěch 2011 011037 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/10 22
234.Krejza Filip 1989 064010 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 20
235.Baťa Václav 2009 057162 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 18
Vadlejch Jan 1989 023027 3 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 18
237.Novosad Lukáš 1976 024001 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 17
Hron Robin 1979 014023 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 17
239.Veselý Matěj 1978 053024 TJ Dvůr Králové 2/2 16
Míl Pavel 1967 060038 3 Loko Trutnov 5/12 16
Konvalinka Ondřej 2007 057028 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 16
Krpálek Jáchym 2011 009100 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 16
243.Olšák Matyáš 2001 024067 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 15
Vosmek Jáchym 2007 064039 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 15
Kuliha Jakub 2009 121045 3 KK Opava 2/2 15
246.Čermák Vojtěch 2010 119253 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 14
Klír Vojtěch 2010 009005 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/5 14
248.Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 13
249.Habich Karel 1994 030031 3 VS Tábor 2/2 12
Horal Martin 1957 046050 Delfín Jablonec 2/2 12
Růžička Jan 2009 011063 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 12
252.Stehno Maxmilián 2010 057124 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 11
253.Ondřich Adam 2004 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 7
Šrámek Jiří 1966 017058 3 KK Rakovník 2/2 7
Němec Aleš 1976 047015 TJ DNT VS Kadaň 2/2 7
Mulač Oldřich 1961 034020 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 7
Votava Michal 2010 009176 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 7
Piskáček Jan 1966 050016 3 SK Štětí 2/2 7
Černý Matyáš 2008 057152 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 7
260.Kovář Michal 2009 121022 3 KK Opava 5/8 5
Opekar Dominik 2007 024110 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 5
Petr Martin 2008 023043 SK Vodní slalom České Budějovice 1/1 5
263.Busta Jan 1989 009001 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 4
Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 4
Šrámek Jaroslav 1957 043068 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 4
266.Hvězda Daniel 2012 011026 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 3
Kolman Vít 2010 008127 3 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 4/4 3
Šťastný Filip 1994 057020 TJ Syntesia Pardubice 2/2 3
269.Mazanec Jakub 2011 048035 TJ Ohře Klášterec 5/10 2
Jetmar Ondřej 2010 064006 SKK Vysoké Mýto 2/2 2
271.Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 5/6 1
Velenovský Jonáš 2011 030073 VS Tábor 5/8 1
Bican Jakub 1980 023004 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 1
Hasala Matyáš 2008 118058 3+ VK Tzunami Ostrava 2/2 1
Zachystal Adam 2010 001137 Wild Water Canoe Club FROL 3/3 1
276.Rohan Lukáš 1995 009068 MT Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 0
Fikejs Jáchym 2014 024066 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 0
Vejvančický Petr 2013 066029 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/8 0
Krejčí Antonín 1955 065002 TJ Roztoky 4/4 0
Kopřiva Filip 2008 024069 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Egert Luděk 1971 017012 KK Rakovník 2/2 0
Egert Tomáš 2004 017003 KK Rakovník 2/2 0
Janko Jonáš 2011 064004 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Rokos Josef 2011 057164 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Vybulka Matěj 2012 014018 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Holub Vincent 2011 009163 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Maťha Marduk 2010 030051 VS Tábor 1/1 0
Zimmer Dominik 1999 030082 VS Tábor 2/2 0
Peška Václav 2012 057163 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Hanzel Vilém 2010 039035 TJ Loko Plzeň 1/1 0
Geiger Mikuláš 2010 009029 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Keller Miloslav 1962 030009 VS Tábor 2/2 0
Dvorník Jonáš 2012 009002 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Jedlička Adam Kryštof 2012 048037 TJ Ohře Klášterec 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Matulková Jana 1996 012064 1 TJ DUKLA Praha 5/14 552
2.Motlová Andrea 2006 045016 1 KVS Hradec Králové 5/12 527
3.Fabianová Anna 2007 120005 1 TJ DUKLA Praha 5/8 389
4.Samková Olga 2005 061039 2+ SK Třebechovice 4/4 386
5.Štěpánková Markéta 2008 129041 1 TJ DUKLA Praha 5/5 373
6.Vojtíková Klára 2007 011078 1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/10 355
7.Ondráčková Barbora 2010 129028 2+ TJ Šumperk z.s. 5/17 348
8.Lebedová Adéla 2010 121014 2+ KK Opava 5/14 318
9.Vaculová Lucie 2008 011075 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 317
10.Štěpánková Julie 2006 045033 1 KVS Hradec Králové 5/6 273
11.Nekolná Žofie 2006 011034 1 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/6 256
12.Vaculová Silvie 2010 011079 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/16 244
13.Davidová Michaela 2009 045004 2 KVS Hradec Králové 5/24 222
14.Vrbová Marie 2007 119198 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 210
15.Indruchová Daniela 2011 045023 2 KVS Hradec Králové 5/20 209
16.Vencová Alžběta 2010 011080 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/14 198
17.Pádivá Františka 2010 011036 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/18 192
18.Hojdová Markéta 2007 066017 2+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 188
19.Malá Magdalena 2007 119192 1 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 174
20.Švehlová Rozárie 2008 023015 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/8 165
21.Marousková Tereza 2009 119177 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 138
22.Hronová Ludmila 2011 014088 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/28 128
23.Kvapilová Gabriela 1978 035004 2 TJ Slavia K. Vary 5/6 124
24.Adámková Klára 2010 009157 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 119
25.Vybulková Julie 2011 014012 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/28 116
26.Machutová Hana 2011 014057 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/20 114
27.Malinská Aneta 2009 011051 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/16 113
28.Chromá Nicol 2004 119224 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 108
29.Beierová Běta 2008 060063 2 Loko Trutnov 5/8 100
30.Zaťková Eliška 2009 011062 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/20 94
31.Marková Kristýna 2009 057169 2 TJ Syntesia Pardubice 5/22 88
32.Bergmannová Sandra 2008 103010 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 86
33.Haucková Gabriela 2002 045006 2 KVS Hradec Králové 5/6 78
Jílková Pavla 2007 119227 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 78
35.Samková Valerie 2011 061003 2 SK Třebechovice 5/14 75
36.Riantová Anežka 2008 030067 3+ VS Tábor 2/2 66
37.Satková Martina 1998 012074 1 TJ DUKLA Praha 1/1 65
38.Mrůzková Marie 2011 011086 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/10 64
39.Jumrová Johana 2011 009109 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/22 60
40.Bačáková Radka 1983 009101 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 59
41.Fišerová Tereza 1998 012067 MT TJ DUKLA Praha 1/1 55
42.Říhová Eva 2000 009078 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 45
43.Němcová Marie 2000 103024 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 40
Havlíčková Kateřina 1985 009031 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 40
45.Linhartová Patricie 2009 009131 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 38
Petriková Barbora 2008 052046 3+ TJ Loko Žatec 5/12 38
Bundová Simona 2004 057008 3+ TJ Syntesia Pardubice 2/2 38
48.Morenová Adriana 2004 009096 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 35
Novotná Natálie 2010 024095 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 35
50.Linhartová Emílie 2009 009119 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 33
51.Petriláková Markéta 2009 048022 3 TJ Ohře Klášterec 5/14 31
52.Švehlová Kateřina 2005 023017 3 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 30
53.Šimáková Anna 2008 023065 3 SK Vodní slalom České Budějovice 5/6 29
54.Čapská Valerie 2011 057158 3 TJ Syntesia Pardubice 5/18 28
55.Srpová Stela 2006 120003 3+ Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/6 26
Štěpinová Tereza 2010 047001 3 TJ DNT VS Kadaň 5/14 26
57.Erlová Natálie 2006 009019 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 25
Křižková Anna 2012 011043 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/12 25
59.Mrázová Ema 2009 009186 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 24
Pospíšilová Jitka 1989 030019 3 VS Tábor 5/10 24
61.Berylová Karolína 2011 119235 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 22
62.Kylbergerová Iva 2007 027003 3 Otava Strakonice 4/4 20
63.Kašparů Emma 2011 119246 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 19
64.Hoření Hedvika 2008 047008 3 TJ DNT VS Kadaň 5/8 18
65.Viková Anna 2008 060091 3 Loko Trutnov 5/6 16
66.Srpová Lada 2006 120004 3+ Vodní sporty Ostrava, z.s. 4/4 15
Válková Tereza 2012 030054 3 VS Tábor 5/10 15
68.Kašparová Anna 1985 055012 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 2/2 14
69.Píšalová Karolína 2009 121070 3 KK Opava 5/8 13
Galušková Bára 2006 042006 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 13
71.Štulcová Valentýna 2010 039040 3 TJ Loko Plzeň 5/6 11
72.Střílková Jana 2004 119181 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 10
Kudějová Kristýna 1988 014053 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 10
74.Galušková Antonie 2001 009185 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 9
75.Štindlová Johana 2009 023179 3 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 8
76.Fiedlerová Nela 2007 001039 3 Wild Water Canoe Club FROL 4/4 7
77.Podušková Jůlie 2010 009128 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 6
Tůmová Veronika 2006 034027 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 6
Hronová Šárka 2009 014087 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 6
80.Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 5
Dvořáková Alžběta 2008 024090 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 5
Purgerová Šárka 1984 023117 3 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 5
83.Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 4
Koucká Mariana 2007 009111 3 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 4
85.Pokorná Emílie 2010 009126 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 3
Zárubová Michaela 1986 053008 3 TJ Dvůr Králové 2/2 3
87.Šafaříková Alena 2006 024098 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 2
Šuttová Zita 2011 024073 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 2
89.Lovecká Nela 2011 133016 3 SK Veselí nad Moravou 3/3 1
90.Mrázková Klára 2006 121035 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Beková Kateřina 2002 012038 2+ TJ DUKLA Praha 1/1 0
Hanušová Johanka 2010 119267 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 0
Koplíková Eliška 2009 112055 3 VK Kroměříž 2/2 0
Koplíková Adéla 2009 112054 3 VK Kroměříž 2/2 0
Černá Lucie 1977 047013 TJ DNT VS Kadaň 2/2 0
Kučerová Veronika 1999 024093 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Šamánková Klára 2013 103002 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Nekudová Klára 2013 103004 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Smetanová Anna 2002 030048 VS Tábor 4/4 0
Vašinová Magdalena 2013 057173 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Michajlovičová Sára 2009 118013 3+ VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Hybrantová Anna 2011 023176 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 0
Hybrantová Eliška 2009 023175 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 0
Celnerová Amélie 2010 024075 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Suchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
012009
012049
2 TJ DUKLA Praha
TJ DUKLA Praha
5/8 116
2.Kašpar Martin
Klimuškin Pavel
1967
1964
008010
077003
2 Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
Kotva Bráník
5/6 109
3.Tomek Lukáš
Sehnal Štěpán
1987
1985
009061
009076
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 85
4.Mrůzek David
Mrůzek David
2010
1976
011053
012010
2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
TJ DUKLA Praha
4/4 78
5.Vorel Zdeněk
Záruba Martin
1974
1974
057044
053026
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
5/6 77
6.Šrámek Jiří
Bačina Jan
1966
1973
017058
043056
2 KK Rakovník
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
5/10 74
7.Benhák Ladislav
Benhák Jiří
1954
1956
023002
046031
2 SK Vodní slalom České Budějovice
Delfín Jablonec
4/4 73
8.Turner Karel
Weber Oldřich
2004
1987
023096
023133
2 SK Vodní slalom České Budějovice
SK Vodní slalom České Budějovice
2/2 70
9.Suchánek Daniel
Šilar Jakub
1993
1987
064021
064033
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 68
10.Krofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
030047
030045
2 VS Tábor
VS Tábor
5/10 66
11.Jindrák Petr
Větrovský Jiří
1969
1966
007041
095002
2 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
SPORT Zbraslav, z. s.
5/5 62
12.Synek Přemysl
Hanuš Jakub
2007
2007
052060
009156
2 TJ Loko Žatec
Univerzitní sportovní klub Praha
5/6 61
13.Novotný Matyáš
Voneš Jakub
2009
2007
011031
011065
2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
2/2 56
14.Šrámek Michal
Venc Ondřej
1982
2007
012068
011022
2 TJ DUKLA Praha
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
2/2 53
Voneš Jakub
Uhlík Kryštof
2007
2008
011065
011030
2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
2/2 53
16.Háša Michal
Martin Václav
1981
1971
076013
001027
2 TJ Jiskra Bechyně
TJ Bohemians Praha
2/2 52
17.Kvapil Kryštof
Kvapil Martin
2012
1976
035001
035009
2 TJ Slavia K. Vary
TJ Slavia K. Vary
4/4 49
18.Hladík Šimon
Řežábek Dominik
2009
2009
009181
009040
2 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 45
19.Kliment Tomáš
Kvasnička Matěj
2008
2008
066012
066026
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4/4 43
Kvasnička Matěj
Kouřil Hynek
2008
2009
066026
066031
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
5/6 43
21.Doležal Tomáš
Neugebauer Roman
1976
1965
014061
014096
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 40
22.Martin Jakub
Hladík Šimon
2009
2009
001107
009181
2 TJ Bohemians Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5/6 38
23.Pohanka Vít
Turner Karel
2000
2004
036019
023096
2 Kanoistický klub Klatovy z.s.
SK Vodní slalom České Budějovice
2/2 35
24.Válek Michal
Kubeš Vladimír
1974
1961
030022
030011
3 VS Tábor
VS Tábor
5/6 34
25.Fabian František
Dragon Jakub
2009
2007
120006
121031
3 Vodní sporty Ostrava, z.s.
KK Opava
2/2 33
26.Hanuš Tomáš
Beránek Tomáš
2005
2006
061011
061016
3 SK Třebechovice
SK Třebechovice
4/4 32
Kepšta Martin
Foltín Radim
2009
2010
011027
011052
3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
2/2 32
28.Hanzel Jáchym
Panzer Martin
2008
2007
039039
039033
3 TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
2/2 31
Doležal Vít
Doležal Tomáš
2011
1976
014063
014061
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 31
Beránek Tomáš
Virágh Tomáš
2006
2004
061016
061013
3 SK Třebechovice
SK Třebechovice
2/2 31
31.Šilar Jakub
Krejza Filip
1987
1989
064033
064010
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 28
32.Bouzek Filip
Potužák Jan
1992
1988
042024
042032
3 Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
4/4 27
Zdráhal Jan
Jindrák Petr
1985
1969
012043
007041
2 TJ DUKLA Praha
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
2/2 27
34.Riant Antonín
Maťha Marduk
2010
2010
030040
030051
3 VS Tábor
VS Tábor
5/5 26
Jindrák Petr
Vyhnánek Jiří
1969
1974
007041
007034
2 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
1/1 26
36.Pollert Jonáš
Pollert Jaroslav
2007
1971
009113
009060
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 25
37.Nedvídek František
Hák Jiří
1944
1952
053011
060002
3 TJ Dvůr Králové
Loko Trutnov
5/8 21
Kuliha Jan
Rousek David
2011
2010
121053
121057
2 KK Opava
KK Opava
4/4 21
39.Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
064021
064038
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 20
Hrubec Matěj
Sýkora Ondřej
2010
2010
001094
001108
3 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
4/4 20
41.Weber Oldřich
Pospíchal Radek
1987
1994
023133
023039
2 SK Vodní slalom České Budějovice
SK Vodní slalom České Budějovice
1/1 19
Krejčí Matěj
Pinkava Ondřej Sebastian
2011
2012
023026
023178
2 SK Vodní slalom České Budějovice
SK Vodní slalom České Budějovice
2/2 19
Fröhlich Jáchym
Jančar Štěpán
2007
2007
049065
009020
3 Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 19
44.Heger Mikuláš
Heger Kryštof
1990
1992
017036
017037
3 KK Rakovník
KK Rakovník
2/2 18
45.Kuděj Jan
Vídeňský Antonín
2011
2008
060090
060016
3 Loko Trutnov
Loko Trutnov
4/4 17
46.Galuška Zdeněk
Švejd Jan
2004
2004
042035
042022
3 Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 15
47.Dvořák Vít
Král Ondřej
2009
2008
009057
009079
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 13
Štochl Vojtěch
Fabián Filip
2007
2010
001010
001029
3 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
4/4 13
49.Uhlík Vojtěch
Háša Michal
2010
1981
076017
076013
2 TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
2/2 12
Adamec Jakub
Hron Robin
1984
1979
014020
014023
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
5/6 12
Čapská Valerie
Marková Kristýna
2011
2009
057158
057169
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/6 12
Velenovský Jonáš
Velenovský Vojtěch
2011
2008
030073
030074
3 VS Tábor
VS Tábor
5/6 12
Pollert Jonáš
Rendón Marco
2007
2008
009113
001144
3 Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 12
54.Mrůzek Matěj
Mrůzek David
2015
1976
011087
012010
2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
TJ DUKLA Praha
4/4 11
Cinko Radek
Ruffer Matěj
1993
1999
057065
057005
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 11
Vencová Alžběta
Zaťková Eliška
2010
2009
011080
011062
3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
2/2 11
Jetmar Ondřej
Kotrba Matěj
2010
2007
064006
064036
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 11
58.Bouda Vladimír
Kouřil Hynek
2009
2009
066015
066031
2 Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
5/6 9
Krejčí Hynek
Krejčí Antonín
1978
1955
065026
065002
3 TJ Roztoky
TJ Roztoky
4/4 9
Pinkava Ondřej
Pinkava Ondřej Sebastian
1977
2012
023032
023178
3 SK Vodní slalom České Budějovice
SK Vodní slalom České Budějovice
2/2 9
Dvorník Štěpán
Krpálek Jáchym
2010
2011
009017
009100
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4/4 9
62.Sládek Michal
Franz Tadeáš
2009
2010
039005
039001
3 TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
5/6 8
Ruffer Matěj
Ruffer Jakub
1999
2007
057005
057099
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 8
Duchet Gwendal
Tatíček Miroslav
1997
1985
057076
057049
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 8
Jelínek Tomáš
Brebta Vladimír
1975
1972
046077
046002
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
2/2 8
66.Lebedová Adéla
Rousek David
2010
2010
121014
121057
2 KK Opava
KK Opava
1/1 7
67.Hain Přemysl
Veselý Matěj
1977
1978
053028
053024
TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
2/2 6
Synek Přemysl
Jančar Štěpán
2007
2007
052060
009020
2 TJ Loko Žatec
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 6
Šťastný Filip
Šťastný Matěj
1994
2005
057020
057075
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 6
Balarin Evžen
Baar Patrik
2008
2007
121044
121015
2 KK Opava
KK Opava
2/2 6
Samková Valerie
Indruchová Daniela
2011
2011
061003
045023
2 SK Třebechovice
KVS Hradec Králové
2/2 6
72.Franz Tadeáš
Komiš Jan
2010
2011
039001
039011
3 TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
5/6 5
Kovář Michal
Kuliha Jakub
2009
2009
121022
121045
3 KK Opava
KK Opava
5/8 5
Körner Adam
Popelka Petr
2004
2005
011061
011047
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
1/1 5
75.Kořínek Vojtěch
Saal Štěpán
2004
2001
046049
046048
2 Delfín Jablonec
Wild Water Canoe Club FROL
2/2 4
Rubín Daniel
Rubín Antonín
1975
2008
012032
091007
2 TJ DUKLA Praha
Klub Larse Heletága
2/2 4
Kolman Filip
Kolman Vít
1973
2010
008022
008127
3 Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
2/2 4
Černý Matyáš
Hrstka Jaromír
2008
2007
057152
057117
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 4
Vybulková Julie
Hronová Šárka
2011
2009
014012
014087
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 4
80.Velenovský Jonáš
Zajíc Kryštof
2011
2010
030073
030083
3 VS Tábor
VS Tábor
4/4 3
Hronová Ludmila
Machutová Hana
2011
2011
014088
014057
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4/4 3
Slušný Vojtěch
Svoboda Šimon
2008
2008
010115
010112
3 SK VS Benátky nad Jizerou
TJ DUKLA Praha
2/2 3
83.Hitha Čeněk
Kopřiva Filip
2008
2008
024102
024069
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 2
Šrámek Jiří
Šrámek Jaroslav
1966
1957
017058
043068
2 KK Rakovník
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
4/4 2
Baar Patrik
Šefčík Václav
2007
2008
121015
121033
2 KK Opava
KK Opava
2/2 2
Outrata Jindřich
Záruba Martin
1970
1974
057033
053026
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
2/2 2
Velenovský Jiří
Riant Martin
1978
1977
030072
030065
VS Tábor
VS Tábor
1/1 2
88.Celnerová Amélie
Šafařík Viktor
2010
2011
024075
024002
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 1
Musil Pavel
Kulhánek Jan
1964
1978
046015
046012
Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
2/2 1
Svoboda Benjamín
Švejd Jáchym
2007
2007
042031
042025
Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 1
Jetmar Ondřej
Voříšek Václav
2010
2008
064006
064041
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 1
Dziak Adam
Komárek Michal
2009
2010
057155
057129
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 1
Merenus Jan
Čapek Ondřej
2012
2012
043215
043025
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 1
Král Vít
Merenus Jan
2012
2012
009159
043215
3 Univerzitní sportovní klub Praha
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
4/4 1
95.Stolín David
Moštěk Ondřej
1978
1982
060033
060042
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 0
Lamač Kristián
Talíř Matyáš
2007
2007
024048
024104
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Doležal Štěpán
Doležal Tomáš
2015
1976
014099
014061
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4/4 0
Kolman Filip
Kolman Jakub
1973
2013
008022
008804
3 Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
2/2 0
Plocek Matyáš Jan
Petr Martin
2008
2008
023064
023043
SK Vodní slalom České Budějovice
SK Vodní slalom České Budějovice
1/1 0
Jiras Filip
Drábek Matyáš
2005
2005
012007
045022
TJ DUKLA Praha
KVS Hradec Králové
2/2 0
Mrůzek Kamil
Mrůzek Matouš
1977
2013
059017
059054
TJ Semily
TJ Semily
4/4 0
Moštěk Ondřej
Moštěk Matěj
1982
2014
060042
060104
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
4/4 0
Volf Tomáš
Volf Jaroslav
2016
1979
011089
011039
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
1/1 0
Marek Lukáš
Marek Vojtěch
1980
2013
053001
053022
TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
1/1 0
Junek Vojtěch
Nožíř David
2011
2012
011037
011044
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
2/2 0
Lamač Kristián
Myška Matěj
2007
2009
024048
024079
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Svoboda František
Adamec Jáchym
2014
2011
014072
014043
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 0
Hronová Hana
Hronová Šárka
2013
2009
014089
014087
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 0
Marek Vojtěch
Vorel Filip
2013
2013
053022
057141
TJ Dvůr Králové
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Cuc Albert
Cuc Vilém
2013
2015
007001
007004
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
2/2 0
Kolman Vojtěch
Bašus Ondřej
2007
1987
008844
008038
Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
2/2 0

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Doležalová Zuzana
Doležal Tomáš
1980
1976
014060
014061
2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
5/8 126
2.Mrůzková Marie
Mrůzek David
2011
1976
011086
012010
2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
TJ DUKLA Praha
5/8 110
3.Merenus Jan
Merenusová Barbora
1983
1984
043035
043214
2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
5/8 99
4.Davidová Michaela
Vít Matyáš
2009
2009
045004
045027
2 KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
5/8 88
5.Pospíšilová Jitka
Boček Zdeněk
1989
1975
030019
023006
2 VS Tábor
SK Vodní slalom České Budějovice
5/12 80
6.Kašparová Anna
Jindrák Petr
1985
1969
055012
007041
2 Sk VS Slávia Hradec Králové
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
4/4 73
7.Rubín Daniel
Kolářová Martina
1975
1978
012032
023093
2 TJ DUKLA Praha
SK Vodní slalom České Budějovice
5/12 72
8.Suchánek Daniel
Kučerová Veronika
1993
1999
064021
024093
2 SKK Vysoké Mýto
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/6 69
9.Mrůzek David
Mrůzková Michala
1976
1979
012010
001072
2 TJ DUKLA Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 68
10.Outrata Jindřich
Konvalinková Irena
1970
1977
057033
057042
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/12 62
11.Indruchová Daniela
Krejčí Matěj
2011
2011
045023
023026
2 KVS Hradec Králové
SK Vodní slalom České Budějovice
5/10 58
12.Uhlík Kryštof
Hojdová Markéta
2008
2007
011030
066017
2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 56
13.Kvapilová Gabriela
Kvapil Martin
1978
1976
035004
035009
2 TJ Slavia K. Vary
TJ Slavia K. Vary
4/4 52
14.Lebedová Adéla
Rousek David
2010
2010
121014
121057
2 KK Opava
KK Opava
5/10 32
15.Petriláková Anastázie
Rolinec František
2007
2008
048023
048020
2 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
5/16 30
Rolenc Ondřej
Dušková Kateřina
1991
1998
057071
009070
2 TJ Syntesia Pardubice
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 30
17.Zárubová Michaela
Wendl Miloslav
1986
1978
053008
066011
2 TJ Dvůr Králové
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2/2 24
Moštěk Ondřej
Moštěková Rozálie
1982
2012
060042
060105
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 24
19.Holý Jiří
Šejvlová Lenka
1957
1973
017007
017002
3 KK Rakovník
KK Rakovník
5/8 23
20.Čermáková Natálie
Kováč Tobiáš
2011
2011
048044
048024
3 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
5/16 22
21.Míka Viktor
Borská Alena
1977
1976
008016
001067
3 Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
TJ Bohemians Praha
4/4 16
Marek Matyáš
Haviárová Zuzana
2003
2005
061025
057170
3 SK Třebechovice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 16
Jindrák Petr
Veselá Linda
1969
1980
007041
007035
2 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
1/1 16
Davidová Michaela
Kvapil Matěj
2009
2009
045004
035017
2 KVS Hradec Králové
TJ Slavia K. Vary
2/2 16
25.Adamec Jakub
Kudějová Kristýna
1984
1988
014020
014053
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4/4 15
Sakalová Magdaléna
Sakalová Markéta
2007
2007
014082
014081
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 15
27.Vorlová Darina
Vorel Zdeněk
1984
1974
057053
057044
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 14
Ježková Lucie
Ježková Kateřina
2007
2009
009041
009192
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 14
29.Jumrová Johana
Suchý Zbyšek
2011
2011
009109
009052
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 12
Martin Jakub
Bokrová Kristýna
2009
1991
001107
001033
2 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 12
31.Krejčí Karel
Krejčová Petra
1972
1979
023053
000000
SK Vodní slalom České Budějovice
SKVSČB
2/2 11
32.Petriláková Markéta
Růžička Marcel
2009
2009
048022
048045
3 TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
5/14 10
33.Hoření Hynek
Štěpinová Tereza
2011
2010
047024
047001
3 TJ DNT VS Kadaň
TJ DNT VS Kadaň
4/4 9
Král Ondřej
Jindráková Eliška
2008
2007
009079
007011
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
2/2 9
35.Šuttová Zita
Sedláček Štěpán
2011
2011
024073
024087
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 8
Šafařík Viktor
Celnerová Amélie
2011
2010
024002
024075
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 8
Kolman Filip
Trefná Hana
1973
1975
008022
001045
3 Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
TJ Bohemians Praha
2/2 8
Bednářová Anna
Bláhová Karolína
2002
2007
043006
043008
3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2/2 8
Žďárská Laura
Šťastný Matěj
2006
2005
057062
057075
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 8
40.Fiedlerová Nela
Slavík Vojtěch
2007
2005
001039
090011
3 Wild Water Canoe Club FROL
Wild Water Canoe Club FROL
4/4 7
Píšalová Karolína
Kuliha Jakub
2009
2009
121070
121045
3 KK Opava
KK Opava
5/8 7
Moštěk Ondřej
Volková Pavla
1982
1985
060042
060022
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 7
43.Mrůzková Marie
Mrůzek David
2011
2010
011086
011053
2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
2/2 6
44.Jarolímek Otto
Jarolímková Věra
1961
1966
062006
062012
3 TJ Turnov
TJ Turnov
5/6 5
Hoření Hynek
Vybulková Julie
2011
2011
047024
014012
3 TJ DNT VS Kadaň
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 5
46.Kejklíček Tomáš
Kejklíčková Nela
1980
2012
057069
057168
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 4
Kohoutová Lenka
Vácha Viktor
1974
1985
077016
017056
3 Kotva Bráník
KK Rakovník
2/2 4
Čapek Vojtěch
Riantová Marie
2002
2006
030069
030068
3 VS Tábor
VS Tábor
2/2 4
Jumrová Johana
Král Vít
2011
2012
009109
009159
3 Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 4
50.Haviárová Zuzana
Ruffer Matěj
2005
1999
057170
057005
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 3
Franz Tadeáš
Štulcová Valentýna
2010
2010
039001
039040
3 TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
4/4 3
Kylbergerová Iva
Šimáková Anna
2007
2008
027003
023065
3 Otava Strakonice
SK Vodní slalom České Budějovice
2/2 3
Franz Tadeáš
Novotná Natálie
2010
2010
039001
024095
3 TJ Loko Plzeň
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 3
54.Krejza Filip
Nováková Andrea
1989
1986
064010
064008
3 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 2
Kašparová Anna
Mulačová Marta
1985
1986
055012
097012
Sk VS Slávia Hradec Králové
SK Vodní slalom České Budějovice
1/1 2
Šťastná Marta
Šťastný Jan
1973
1970
057056
057047
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 2
Píšalová Karolína
Baar Dominik
2009
2007
121070
121061
2 KK Opava
KK Opava
2/2 2
Štěpinová Tereza
Šímová Viktorie
2010
2011
047001
027010
3 TJ DNT VS Kadaň
Otava Strakonice
2/2 2
59.Válková Tereza
Velenovský Jonáš
2012
2011
030054
030073
3 VS Tábor
VS Tábor
5/6 1
Vybulka Matěj
Vybulková Julie
2012
2011
014018
014012
3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 1
61.Pinkava Jonáš
Podušková Jůlie
2011
2010
009023
009128
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2/2 0
Svoboda František
Zapletalová Viktorie
2014
2013
014072
014080
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4/4 0
Adamec Jáchym
Hronová Hana
2011
2013
014043
014089
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 0
Galušková Bára
Benešová Marie
2006
1961
042006
042012
Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2/2 0
Doležal Štěpán
Havlínová Eliška
2015
2014
014099
014071
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2/2 0
Brotánková Petra
Fišerová Lenka
2001
1988
039015
039021
TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
1/1 0
Zach Jeroným
Křižková Anna
2013
2012
011003
011043
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
2/2 0
Sedláček Štěpán
Celnerová Amélie
2011
2010
024087
024075
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Smetanová Anna
Zimmer Dominik
2002
1999
030048
030082
VS Tábor
VS Tábor
2/2 0
Vorel Zdeněk
Vorlová Barbora
1974
2015
057044
057142
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Vorlová Darina
Vorel Filip
1984
2013
057053
057141
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Brebtová Rozálie
Brebta Vladimír
2012
1972
046085
046002
3 Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
2/2 0
Sedláček Štěpán
Štulcová Valentýna
2011
2010
024087
039040
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
TJ Loko Plzeň
2/2 0
Kašpar Martin
Kašparová Iva
1967
1972
008010
008025
2 Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
2/2 0
Portych Matyáš
Portychová Anežka
2008
2015
060099
060020
Loko Trutnov
Loko Trutnov
2/2 0
Škop Josef
Cháberová Eliška
2011
2011
027026
027001
Otava Strakonice
Otava Strakonice
2/2 0

kategorie FOR

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Pišvejc Marek 2014 049036 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Pišvejcová Bára 2013 049016 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Doležal Štěpán 2015 014099 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Riant Josef 2013 030056 VS Tábor 2/2 0
Vejvančický Petr 2013 066029 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Semerád Adam 2004 049003 1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/7 2106
2.Heřmanský Jan 2005 129039 1 TJ Šumperk z.s. 5/7 1974
3.Voneš Jakub 2007 011065 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/14 1874
4.Svoboda Martin 2005 052034 2 TJ Loko Žatec 5/13 1873
5.Rouča Samuel 2002 129002 2+ TJ Šumperk z.s. 5/9 1840
6.Semerád Jakub 2006 049008 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/13 1751
7.Venc Ondřej 2007 011022 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/7 1729
8.Jančar Štěpán 2007 009020 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 1728
9.Uhlík Kryštof 2008 011030 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/9 1727
10.Svoboda Šimon 2008 010112 2 TJ DUKLA Praha 5/9 1705
11.Mrůzek David 1976 012010 2 TJ DUKLA Praha 5/6 1690
12.Fröhlich Jáchym 2007 049065 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/16 1625
13.Galuška Zdeněk 2004 042035 2+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/12 1623
14.Hauck Marek 2007 045019 2 KVS Hradec Králové 5/16 1619
15.Uhlík Jan 2008 076028 2 TJ Jiskra Bechyně 5/8 1617
16.Mulač Viktor 1975 023028 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/18 1595
17.Panzer Martin 2007 039033 2+ TJ Loko Plzeň 5/8 1593
18.Pohanka Vít 2000 036019 2+ Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/10 1587
19.Komárek Jakub 2005 023037 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/16 1547
20.Prell Pavel 1976 014017 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/7 1501
21.Brambora Ondřej 2005 014077 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/5 1484
22.Švejd Jan 2004 042022 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/12 1433
23.Zach Radovan 2005 011055 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/14 1408
24.Synek Přemysl 2007 052060 2 TJ Loko Žatec 5/16 1399
25.Malinský Petr 2008 011067 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/11 1393
26.Kvapil Matěj 2009 035017 2 TJ Slavia K. Vary 5/15 1359
27.Fabian František 2009 120006 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/18 1355
28.Druska Vojtěch 2006 023021 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/12 1338
29.Milyan Daniel 2006 014101 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/7 1335
30.Dragon Jakub 2007 121031 2 KK Opava 5/8 1331
31.Urban Michal 2004 012089 2 TJ DUKLA Praha 4/4 1321
32.Abraham Tomáš 1992 010013 2 SK VS Benátky nad Jizerou 5/9 1305
33.Pokorný Daniel 2009 009003 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/21 1294
34.Venc Štěpán 2004 012066 1 TJ DUKLA Praha 3/3 1290
35.Dvořák Vít 2009 009057 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/19 1277
36.Jančar Filip 1976 009118 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/11 1252
37.Slušný Vojtěch 2008 010115 2 SK VS Benátky nad Jizerou 5/11 1215
38.Jinek Hugo 2005 009146 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 1214
39.Petřík Marek 2008 009088 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 1200
40.Černík Štěpán 2006 009036 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 1199
41.Langer Filip 2009 009071 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/17 1195
42.Pinkava Matyáš 2009 009072 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/19 1179
43.Kubita Tomáš 2008 121016 2 KK Opava 5/6 1178
44.Tůma Martin 1972 034026 2 TJ SK Hubertus KV 5/8 1175
45.Rousek David 2010 121057 2 KK Opava 5/16 1155
46.Řejha Jiří 1981 014048 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 1154
47.Turner Karel 2004 023096 2+ SK Vodní slalom České Budějovice 5/8 1151
48.Neugebauer Roman 1965 014096 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/16 1138
49.Kopeček Michal 2007 030034 1 VS Tábor 5/6 1131
50.Novotný David 2005 023029 2+ SK Vodní slalom České Budějovice 5/6 1126
51.Bombic Erik 2005 023079 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/8 1112
52.Švejd Jáchym 2007 042025 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/8 1103
53.Klimeš Vít 2007 014034 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/5 1096
54.Mrůzek Kamil 1977 059017 2 TJ Semily 5/10 1094
55.Heger Jonáš 2006 045021 2 KVS Hradec Králové 4/4 1093
56.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 5/9 1072
57.Máče Lukáš 1977 024013 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/22 1067
58.Beránek Tomáš 2006 061016 2 SK Třebechovice 5/17 1054
59.Škop Jan 2007 027016 2 Otava Strakonice 5/18 1044
60.Švejd Jakub 2001 042008 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 1023
61.Klír Oto 1981 009083 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 1016
62.Rubín Daniel 1975 012032 2 TJ DUKLA Praha 5/12 1001
63.Novotný Matyáš 2009 011031 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/15 970
Petr Martin 2008 023043 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/18 970
65.Kratochvíl Jan 1978 077017 2 Kotva Bráník 5/10 967
66.Legutko Josef 2006 052065 2 TJ Loko Žatec 5/6 959
67.Král Matěj 2008 009047 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 957
68.Kvasnička Matěj 2008 066026 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/16 948
69.Boček Zdeněk 1975 023006 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/18 947
70.Samek Petr 2008 061004 2 SK Třebechovice 5/16 922
71.Baar Dominik 2007 121061 2 KK Opava 5/8 907
72.Balarin Evžen 2008 121044 2 KK Opava 5/10 900
73.Hanuš Jakub 2007 009156 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 894
74.Kvapil Ondřej 2007 064040 2 SKK Vysoké Mýto 5/10 883
75.Krejčí Jakub 2002 012054 MT TJ DUKLA Praha 4/4 878
76.Heger Kryštof 1992 017037 2 KK Rakovník 5/7 863
77.Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 853
78.Pelikán Martin 2009 009189 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/23 848
79.Kovář Filip 2006 121017 2 KK Opava 5/6 845
80.Král Ondřej 2008 009079 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 831
81.Rezek Adam 2010 023128 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/22 813
82.Řežábek Dominik 2009 009040 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/13 809
83.Martin Jakub 2009 001107 2 TJ Bohemians Praha 5/14 799
84.Bouzek Filip 1992 042024 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/9 796
85.Pípal Zbyněk 2003 023041 2 Wild Water Canoe Club FROL 5/8 790
86.Táborský Jan 2003 066027 2 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 789
87.Novák Václav 2005 030071 1 VS Tábor 4/4 778
88.Pechač Jonáš 2004 009149 2 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 774
89.Bareš Hugo 2008 009027 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/9 764
90.Virágh Tomáš 2004 061013 2 SK Třebechovice 5/10 759
91.Foltín Radim 2010 011052 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/18 750
92.Novák Tobiáš 2008 119182 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 723
Kutek Michal 2006 012087 2 TJ DUKLA Praha 4/4 723
94.Tesař Robert 1972 023110 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/10 716
95.Volák Jaroslav 1990 048068 2 TJ Ohře Klášterec 5/6 715
96.Rolinec František 2008 048020 2 TJ Ohře Klášterec 5/20 699
97.Štefan Vojtěch 2011 009065 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/25 697
98.Hadraba Martin 2005 090014 2 Wild Water Canoe Club FROL 4/4 693
99.Dočkal Radek 2008 009166 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 692
100.Vozka Aleš 1989 042029 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/5 688
101.Kořínek Vojtěch 2004 046049 2 Delfín Jablonec 5/10 679
102.Saal Štěpán 2001 046048 2 Wild Water Canoe Club FROL 4/4 669
103.Sládek Michal 2009 039005 2 TJ Loko Plzeň 5/22 665
104.Kuliha Jakub 2009 121045 2 KK Opava 5/18 663
105.Gotvald Robert 1990 043047 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/7 653
106.Hladík Šimon 2009 009181 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/19 645
107.Šindelář Jan 2002 039050 2 TJ Loko Plzeň 5/8 644
108.Beran Tobiáš 2008 090024 2 Wild Water Canoe Club FROL 5/23 642
109.Štýbnar Matěj 2009 119209 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 633
110.Kutín Filip 2007 119218 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 627
111.Taraba Matyáš 2004 011070 2 TJ Bohemians Praha 3/3 624
112.Hanzel Jáchym 2008 039039 2 TJ Loko Plzeň 5/8 617
113.Němec Aleš 1976 047015 2 TJ DNT VS Kadaň 5/18 606
114.Franz Jakub 2007 039034 2 TJ Loko Plzeň 5/12 605
115.Kepšta Martin 2009 011027 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/20 603
116.Potužák Jan 1988 042032 2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/9 601
117.Hron Robin 1979 014023 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/27 599
118.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/10 598
119.Suchánek Daniel 1993 064021 2 SKK Vysoké Mýto 5/6 594
120.Gorecký Petr 1981 014042 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/5 592
121.Zvolský Kristián Ladislav 2006 009161 2 Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 591
122.Machuta Zdeněk 1964 014054 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 590
123.Kovárník Matěj 2010 014051 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/22 585
124.Kratochvíl Jakub 2009 119175 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 579
125.Císařovský Adam 2005 090016 2 Wild Water Canoe Club FROL 5/17 578
126.Záruba Martin 1974 053026 2 TJ Dvůr Králové 5/18 568
127.Marek Lukáš 1980 053001 2 TJ Dvůr Králové 5/10 552
128.Pinkava Lukáš 1976 023016 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/14 550
129.Stropek Tobiáš 2007 121007 2 KK Opava 5/6 549
130.Vaněk Daniel 2008 011059 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/6 546
131.Heger Mikuláš 1990 017036 2 KK Rakovník 4/4 543
132.Král Adam 2003 009114 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 540
133.Dvořák Erik Elias 2001 090040 2 Wild Water Canoe Club FROL 5/14 536
Petříček Adam 2007 052026 2 TJ Loko Žatec 5/14 536
135.Hrňák Matouš 2009 014093 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/16 534
Novák Matouš 2006 030024 2 VS Tábor 5/7 534
137.Antl Tomáš 2008 121001 2 KK Opava 4/4 533
138.Maděrka Tobiáš 2009 119214 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 531
139.Růžička Jan 2009 011063 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/18 530
140.Škop Jáchym 2005 027017 2 Otava Strakonice 5/18 529
141.Syrový Filip 2007 064026 2 SKK Vysoké Mýto 5/6 528
142.Semerád Vít 2010 049026 2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/23 526
143.Voves Ladislav 1985 014003 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 519
144.Hilar Mikoláš 2009 009063 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/23 517
145.Bačina Jan 2006 043001 2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/10 515
146.Baar Patrik 2007 121015 2 KK Opava 5/10 514
147.Míka Viktor 1977 008016 2 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 5/8 510
148.Chytil Lumír 2006 129042 2 TJ Šumperk z.s. 5/11 508
149.Buchtel Martin 1982 034033 1 TJ SK Hubertus KV 2/2 507
150.Doležal Vít 2011 014063 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/26 506
151.Martin Václav 1971 001027 2 TJ Bohemians Praha 5/8 503
152.Marek Matyáš 2003 061025 2 SK Třebechovice 5/10 502
153.Vlnas Ota 2010 009151 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/23 500
154.Adamec Jakub 1984 014020 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/24 495
155.Kratochvíl Devi 2011 009164 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/19 494
156.Velenovský Vojtěch 2008 030074 2 VS Tábor 5/18 491
157.Král Tomáš 1979 009056 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 489
158.Plocek Matyáš Jan 2008 023064 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/22 488
159.Dvorník Štěpán 2010 009017 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/24 476
160.Lepík Filip 1976 034017 2 TJ SK Hubertus KV 2/2 475
161.Kolář Lukáš 2010 009069 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/24 473
162.Beck Hynek 2012 052033 3+ TJ Loko Žatec 5/26 467
163.Kuziuk Oleksii 2008 129027 3+ TJ Šumperk z.s. 5/8 461
164.Šamánek Filip 2010 103003 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 5/12 450
165.Vyhnánek Jiří 1974 007034 3+ Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 5/12 441
166.Šindelář Pavel 1970 039055 3+ TJ Loko Plzeň 5/10 437
167.Bartoš Vojtěch 2010 049027 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/21 435
Vránek Jan 2004 033009 3+ TJ Loko Plzeň 5/10 435
169.Houska Jan 2001 009123 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/5 433
170.Šimák Jakub 2004 023050 3+ SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 431
171.Pinkava Jonáš 2011 009023 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/22 428
Hajduch Jaroslav 2004 090030 2 Wild Water Canoe Club FROL 4/4 428
Měchura Jiří 1987 061020 3+ SK Třebechovice 4/4 428
174.Svrčina David 2007 129001 3+ TJ Šumperk z.s. 5/13 425
175.Kyrián Luděk 1978 023063 3+ SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 424
176.Štefan Marek 1974 090013 3+ Wild Water Canoe Club FROL 5/14 422
177.Koudelka Tomáš 1964 024027 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 421
178.Filipi Robert 1964 043009 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/17 417
179.Palouda Mikoláš 2007 024004 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 411
180.Pavlík Pavel 1998 061014 3+ SK Třebechovice 4/4 409
181.Hotový Václav 2006 023057 3+ SK Vodní slalom České Budějovice 5/16 407
182.Císařovský Petr 1977 090010 3+ Wild Water Canoe Club FROL 5/23 406
183.Ondruš Mario 2005 009133 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 404
184.Riant Antonín 2010 030040 3+ VS Tábor 5/22 403
185.Kulhánek Jan 1978 046012 3+ Delfín Jablonec 3/3 397
186.Bačina Tomáš 2008 043004 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/12 391
187.Olšák Matyáš 2001 024067 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 389
188.Velenovský Jiří 1978 030072 3+ VS Tábor 5/14 388
189.Přinda Marek 1983 048042 3+ TJ Ohře Klášterec 5/14 387
Táborský Vojtěch 2010 066028 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/26 387
191.Kováč Tobiáš 2011 048024 3+ TJ Ohře Klášterec 5/20 381
192.Milyan Daniel 1971 052012 3+ TJ Loko Žatec 5/7 378
193.Sahula Matěj 2003 010102 3+ SK VS Benátky nad Jizerou 2/2 377
Rendón Marco 2008 001144 3+ TJ Bohemians Praha 3/3 377
195.Portych Matyáš 2008 060099 3+ Loko Trutnov 5/14 375
196.Kasper Jakub 2007 024056 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/5 374
197.Outrata Jindřich 1970 057033 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/12 368
198.Beneš Jindřich 1985 042001 3+ Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 366
199.Bouda Vladimír 2009 066015 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/18 365
200.Konvalinka Štěpán 2009 057027 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/8 363
201.Maťha Marduk 2010 030051 3+ VS Tábor 5/16 362
202.Pollert Jonáš 2007 009113 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 361
203.Kysela David 1977 014024 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 360
204.Rouča Jaroslav 1970 129034 3+ TJ Šumperk z.s. 5/15 359
Kostkan Lukáš 2011 009141 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 359
206.Kolář Jiří 1975 009167 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 358
207.Hoření Hynek 2011 047024 3+ TJ DNT VS Kadaň 5/24 356
208.Kliment Tomáš 2008 066012 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/14 349
Šíma Lukáš 2006 027002 3+ Otava Strakonice 5/6 349
Stránský Dominik 1999 010026 3+ SK VS Benátky nad Jizerou 2/2 349
211.Myška Matěj 2009 024079 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/18 348
212.Bolehovský Oto 2011 060070 3+ Loko Trutnov 5/18 343
Kovář Michal 2009 121022 3+ KK Opava 5/16 343
Kořínek Martin 1977 046006 3+ Delfín Jablonec 5/10 343
Měchura Jiří 1954 061019 3+ SK Třebechovice 4/4 343
216.Komiš Jan 2011 039011 3+ TJ Loko Plzeň 5/19 340
217.Horák David 1976 090008 3+ Wild Water Canoe Club FROL 5/21 338
218.Hanuš Tomáš 2005 061011 3+ SK Třebechovice 5/6 337
Kotrba Matěj 2007 064036 3+ SKK Vysoké Mýto 5/6 337
220.Adamec Jáchym 2011 014043 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/26 334
221.Vejvančický Pavel 2009 066019 3+ Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/26 329
222.Uhlík Vojtěch 2010 076017 3+ TJ Jiskra Bechyně 5/13 328
223.Němec Radek 2004 057036 3+ TJ Syntesia Pardubice 4/4 327
224.Komínek Vojtěch 2008 043023 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/16 324
Šafařík Pavel 2008 024037 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 324
226.Loun Matěj Václav 2004 129040 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 319
227.Hrubec Matěj 2010 001094 3+ TJ Bohemians Praha 5/16 315
228.Mrůzek Šimon 2011 059055 3+ TJ Semily 5/20 312
229.Poduška Patrik 1976 086006 3+ Sokol Trója 5/14 311
Zuna Jáchym 2010 059051 3+ TJ Semily 5/18 311
231.Kvapil Kryštof 2012 035001 3+ TJ Slavia K. Vary 5/28 309
232.Puškarčuk Aleš 1989 043015 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3/3 305
Burger Jonatan 2011 009155 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/25 305
Voják Jakub 2008 027024 3+ Otava Strakonice 5/18 305
235.Cinko Radek 1993 057065 3+ TJ Syntesia Pardubice 5/6 304
236.Procházka Miloš 1954 034036 3+ TJ SK Hubertus KV 5/6 303
237.Kubát Jiří 1988 035024 3+ TJ Slavia K. Vary 5/6 300
238.Páca Jan 2009 014004 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/16 298
Tesař Petr 2006 039042 3+ TJ Loko Plzeň 5/8 298
240.Zima Tomáš 2000 009172 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 295
241.Dovala Jakub 2007 052043 3+ TJ Loko Žatec 4/4 290
242.Rudorfer Martin 2003 119094 1 TJ DUKLA Praha 1/1 285
243.Mrůzek David 2010 011053 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/18 284
244.Král Vít 2012 009159 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/26 283
245.Strasser Marek 2004 052025 3+ TJ Loko Žatec 2/2 281
246.Sýkora Ondřej 2010 001108 3+ TJ Bohemians Praha 5/12 279
Svrčina Tomáš 2008 129003 3+ TJ Šumperk z.s. 4/4 279
248.Cubr Filip 2000 038008 3+ TJ ČSAD Plzeň 2/2 277
249.Milyan Štěpán 2012 052031 3+ TJ Loko Žatec 5/26 276
250.Pavlík Jiří 1964 061021 3+ SK Třebechovice 5/22 274
251.Vosmek Jáchym 2007 064039 3+ SKK Vysoké Mýto 5/6 273
Bohatý Oto 2007 011088 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 273
Doležal Tomáš 1976 014061 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 273
254.Piskáček Jan 1966 050016 3+ SK Štětí 5/20 272
255.Pischek Jan Gabin 2006 023003 3+ SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 270
Drábek Matyáš 2005 045022 3+ KVS Hradec Králové 2/2 270
257.Bárta Jan 2000 009184 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 265
Kuliha Jan 2011 121053 3+ KK Opava 5/14 265
259.Kraus Václav 1961 038004 3+ TJ ČSAD Plzeň 5/16 264
260.Kápka Kryštof 2007 118027 2 VK Tzunami Ostrava 1/1 257
261.Jetmar Ondřej 2010 064006 3+ SKK Vysoké Mýto 5/8 256
262.Hradilek Vavřinec 1987 009042 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 255
Gína Štěpán 2006 090022 3+ Wild Water Canoe Club FROL 5/11 255
264.Smetánka Radek 1976 034022 3+ TJ SK Hubertus KV 5/8 254
265.Proks Jakub 1984 097007 3+ Raft klub Troja 2/2 252
266.Augustýn Jakub 2009 049031 3+ Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/13 249
267.Mrázek Jakub 2004 009191 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 245
268.Kuděj Jan 2011 060090 3+ Loko Trutnov 5/18 243
269.Štochl Vojtěch 2007 001010 3+ TJ Bohemians Praha 4/4 242
270.Troch Petr 1971 053021 3+ TJ Dvůr Králové 4/4 241
271.Franz Tadeáš 2010 039001 3+ TJ Loko Plzeň 5/18 237
Lhota Zbyšek 1984 070003 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 2/2 237
273.Růžička Marcel 2009 048045 3 TJ Ohře Klášterec 5/24 235
Burger Jáchym 2006 009050 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 235
Zachystal Adam 2010 001137 3 Wild Water Canoe Club FROL 5/13 235
Novák Dalibor 2009 030042 3 VS Tábor 5/10 235
Jilma Martin 1989 078017 3 TJ Lužnice Tábor 2/2 235
278.Jacoš Pavel 1988 035023 3 TJ Slavia K. Vary 5/6 232
279.Vybulka Jakub 1998 014037 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 225
280.Konvalinka Ondřej 2007 057028 3 TJ Syntesia Pardubice 5/8 224
281.Válek Jiří 1981 062025 3 TJ Turnov 4/4 218
282.Krpálek Jáchym 2011 009100 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/26 217
283.Bek Matyáš 2006 063063 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 216
Toncar Martin 1975 023113 3 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 216
285.Krejza Filip 1989 064010 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 211
286.Šrámek Jiří 1966 017058 3 KK Rakovník 5/18 209
Nekuda Lukáš 2010 103018 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 209
Fabián Filip 2010 001029 3 TJ Bohemians Praha 5/6 209
289.Lebr Johan Benedikt 2009 049023 3 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/13 208
Valenta Josef 2010 119238 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 208
291.Klír Vojtěch 2010 009005 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/18 207
292.Vondra Václav 1957 027020 3 Otava Strakonice 5/12 206
Švagr Rostislav 2000 063009 3 SK Týniště nad Orlicí 4/4 206
294.Velenovský Jonáš 2011 030073 3 VS Tábor 5/20 199
Pokorný Pavel 2005 062039 3 TJ Turnov 5/6 199
Junek Vojtěch 2011 011037 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/18 199
297.Poduška Mikuláš 2012 009132 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 197
Říha Zdeněk 1987 061023 3 SK Třebechovice 2/2 197
299.Kaplický Jindřich 2007 011016 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/6 196
300.Capalini Daniel 2005 012061 1 TJ DUKLA Praha 1/1 195
Šenk Alexandr 2008 011014 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 195
Slavík Vojtěch 2005 090011 3 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 195
303.Chmátal Petr 1990 009165 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 190
Nožíř David 2012 011044 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/22 190
305.Brychcí Petr 1990 070074 3 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 2/2 189
306.Rašek Adam 2010 012055 3 TJ DUKLA Praha 4/4 185
Frencl Josef 2002 009134 2+ Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 185
308.Botek Dominik 2011 119252 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 184
309.Prchlík Michal 1981 078006 3 TJ Lužnice Tábor 2/2 183
310.Strnad Vojtěch 2011 030038 3 VS Tábor 5/8 182
311.Jeremiaš Jan 1985 061008 3 SK Třebechovice 2/2 181
312.Vít Matyáš 2009 045027 3 KVS Hradec Králové 2/2 178
313.Merenus Jan 2012 043215 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/14 177
314.Komínek Štěpán 2011 043019 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/18 175
315.Hitha Čeněk 2008 024102 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 174
Kozohorský Vojtěch 1991 065022 3 TJ Roztoky 2/2 174
317.Koshelev Sergey 1960 042040 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/7 172
318.Stanovský Tomáš 1972 023052 3 SK Vodní slalom České Budějovice 5/8 171
319.Rusz Josef 2009 061028 3 SK Třebechovice 5/6 170
320.Rolenc Ondřej 1991 057071 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 169
Medřický Ludvík 1992 009043 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 169
322.Zvolánek Jan 1995 076010 TJ Jiskra Bechyně 2/2 168
323.Winter Eduard 1956 046026 3 Delfín Jablonec 5/6 167
Pinkava Ondřej Sebastian 2012 023178 3 SK Vodní slalom České Budějovice 5/12 167
325.Sedláček Štěpán 2011 024087 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/16 155
Barták Lukáš 2009 048032 3 TJ Ohře Klášterec 5/18 155
327.Riant Martin 1977 030065 3 VS Tábor 5/10 154
328.Vídeňský Antonín 2008 060016 3 Loko Trutnov 5/10 153
329.Pšenička Luděk 1960 017026 3 KK Rakovník 5/14 151
330.Bašus Ondřej 1987 008038 3 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 5/6 150
331.Rašner Karel 2004 185007 3 TJ Bohemians Praha 2/2 149
Čapek Vojtěch 2002 030069 3 VS Tábor 2/2 149
333.Pollert Jan 2005 009129 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 148
334.Veniger Jan 2000 064042 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 146
335.Kápka Lukáš 2009 118028 3+ VK Tzunami Ostrava 5/8 143
Štefan Tomáš 2009 090026 3 Wild Water Canoe Club FROL 5/8 143
Jelínek Tomáš 1975 046077 3 Delfín Jablonec 5/12 143
Marek Tomáš 1973 070021 3 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 2/2 143
339.Dolejš Martin 1980 034015 3 TJ SK Hubertus KV 4/4 142
340.Kaplický Petr 1974 011060 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/6 137
Zrzavý Jakub 2005 064056 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 137
342.Geiger Mikuláš 2010 009029 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 135
343.Mazanec Jakub 2011 048035 3 TJ Ohře Klášterec 5/14 133
344.Gomboš Miroslav 2009 060006 3 Loko Trutnov 5/18 131
345.Polák Oliver 2009 103053 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/8 130
346.Lamač Kristián 2007 024048 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 128
Stránský Daniel 2002 010103 3 SK VS Benátky nad Jizerou 2/2 128
348.Šavel Vojtěch 2010 090023 3 Wild Water Canoe Club FROL 5/8 127
349.Janko Jonáš 2011 064004 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 125
350.Jedlička Adam Kryštof 2012 048037 3 TJ Ohře Klášterec 5/20 124
Lev Ondřej 1979 060017 3 Loko Trutnov 4/4 124
352.Dvorník Jonáš 2012 009002 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/20 123
353.Brebta Vladimír 1972 046002 3 Delfín Jablonec 5/5 122
Vavrla Adam 2000 118002 VK Tzunami Ostrava 2/2 122
355.Veniger Jiří 1973 064023 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 121
356.Kafka Martin 2010 119239 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 117
Pártl Miroslav 1954 024018 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 117
Ambrož Jiří 2006 118025 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 117
359.Kopička Ondřej 1989 046108 3 Delfín Jablonec 2/2 114
Fohl Ondřej 1979 014028 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 114
361.Holub Vincent 2011 009163 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 112
362.Kopeček Jakub 2011 030012 3 VS Tábor 5/6 105
Kuchař Jaromír 1974 053027 3 TJ Dvůr Králové 2/2 105
364.Vybulka Matěj 2012 014018 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/25 104
Putzer Pavel 1967 025033 3 SK Kaplice, z.s 2/2 104
366.Stehno Maxmilián 2010 057124 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 103
Šafařík Viktor 2011 024002 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 103
368.Hovorka Matouš 2009 043024 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 99
369.Tobiáš Matěj 2012 103046 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 98
Körner Adam 2004 011061 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 98
371.Kubát Jiří 1984 077002 3 Kotva Bráník 4/4 97
Hoření Petr 1975 047025 3 TJ DNT VS Kadaň 5/10 97
373.Jánský Pavel 1975 053013 3 TJ Dvůr Králové 4/4 94
Vala Albert 2007 010010 3 SK VS Benátky nad Jizerou 5/8 94
375.Slavík Daniel 2006 059026 TJ Semily 2/2 93
376.Král Samuel 2010 119232 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/9 90
377.Trnka Tobiáš 2011 070030 3 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 4/4 89
378.Baťa Václav 2009 057162 3 TJ Syntesia Pardubice 5/10 88
Pazourek Pavel 1976 076004 3 TJ Jiskra Bechyně 3/3 88
Lang Sebastián 2008 064045 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 88
Voříšek Václav 2008 064041 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 88
382.Dolista Jan 1987 014005 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 86
Kotrba Tomáš 1977 078003 3 TJ Lužnice Tábor 2/2 86
384.Vybíral Viktor 2007 103049 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 85
Rousek Martin 1965 121024 3 KK Opava 2/2 85
386.Zuna Vilém 2007 059052 3 TJ Semily 2/2 83
Bouška David 2008 103044 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 83
388.Blahník Miroslav 1980 035014 3 TJ Slavia K. Vary 2/2 82
Dvořák Tomáš 1968 061005 3 SK Třebechovice 2/2 82
390.Zdráhal Jan 1985 012043 TJ DUKLA Praha 2/2 80
391.Jarolímek Otto 1961 062006 3 TJ Turnov 5/10 79
Hvězda Daniel 2012 011026 3 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/16 79
393.Basaraba Albert 2012 119251 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 77
Lev Ondřej 2008 060093 3 Loko Trutnov 4/4 77
395.Svoboda Benjamín 2007 042031 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 76
Šamánek Pavel 1972 103038 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 76
397.Hain Přemysl 1977 053028 3 TJ Dvůr Králové 2/2 74
398.Popelka Petr 2005 011047 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 73
Zimmer Dominik 1999 030082 3 VS Tábor 3/3 73
Jindrák Petr 1969 007041 3 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 4/4 73
401.Krejčí Hynek 1978 065026 3 TJ Roztoky 4/4 72
402.Veniger Jiří 2006 064044 3 SKK Vysoké Mýto 4/4 71
Šrámek David 2007 057136 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 71
404.Weber Oldřich 1987 023133 3 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 70
405.Jezvina Václav 1973 060028 3 Loko Trutnov 2/2 69
Žatecký Jiří 1969 065008 3 TJ Roztoky 5/5 69
Říha Jakub 2012 027011 3 Otava Strakonice 5/10 69
408.Kocum Šimon 2008 027004 3 Otava Strakonice 5/20 68
409.Šilar Jakub 1987 064033 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 67
410.Novotný Štěpán 2006 059024 TJ Semily 2/2 66
Seidl Marek 2010 001122 3 TJ Bohemians Praha 2/2 66
412.Hybrant Vlastimil 1980 023092 3 SK Vodní slalom České Budějovice 5/8 65
413.Těhle Zbyněk 1964 050022 3 SK Štětí 4/4 64
Sedlák Václav 2007 064058 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 64
Petrilák Pavel 1975 048043 3 TJ Ohře Klášterec 5/10 64
416.Jarolímek David 2009 062042 3 TJ Turnov 5/6 63
417.Vácha Viktor 1985 017056 3 KK Rakovník 2/2 62
Vorel Zdeněk 1974 057044 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 62
419.Klimuškin Šimon 1995 077014 Kotva Bráník 4/4 60
Čapek Ondřej 2012 043025 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/10 60
421.Dodal Jan 1953 001008 3 TJ Bohemians Praha 5/7 59
Jára Leoš 1974 017041 3 KK Rakovník 4/4 59
423.Čermák Vojtěch 2010 119253 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 58
424.Scharfen Vojtěch 1987 077012 Kotva Bráník 2/2 57
Kulhánek Josef 1951 046010 3 Delfín Jablonec 4/4 57
426.Tureček Ondřej 2005 060071 3 Loko Trutnov 2/2 56
427.Portych Ondřej 2011 060100 3 Loko Trutnov 4/4 55
Chod Václav 1961 033001 VS Blovice 1/1 55
429.Neuwirth Josef 1961 034021 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 53
430.Galuška Vladislav 1965 042016 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 52
Lepík Vlastimil 1950 034018 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 52
432.Hadraba Michal 1976 090032 3 Wild Water Canoe Club FROL 5/14 51
Pajtina Tomáš 2008 057104 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 51
Pelikán Václav 2005 001111 TJ Bohemians Praha 2/2 51
435.Pluta Štěpán 2012 001110 3 TJ Bohemians Praha 5/9 50
Čapek Jiří 2011 039036 3 TJ Loko Plzeň 5/8 50
Najman Martin 1972 014013 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 50
438.Peška Václav 2012 057163 3 TJ Syntesia Pardubice 5/16 49
Šiška Jakub 2005 017060 3 KK Rakovník 2/2 49
Javůrek Jan 1987 061009 SK Třebechovice 2/2 49
441.Nguyen Thinh 1998 057179 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 48
442.Vejnar Samuel 2005 024042 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 47
443.Skrbek Sebastian 2008 070019 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 2/2 45
Suchý Zbyšek 2011 009052 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 45
445.Heger Miroslav 1955 017038 3 KK Rakovník 5/6 44
Pluta Adam 2008 001109 TJ Bohemians Praha 1/1 44
Kubát Zdeněk 1991 036024 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 44
448.Langer Viktor 2012 009160 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 43
Škop Josef 2011 027026 3 Otava Strakonice 5/14 43
450.Ježek Filip 2011 039043 3 TJ Loko Plzeň 5/16 42
Fikejs Adam 1985 024086 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 42
Kastner Adam 2012 066032 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/14 42
453.Šubrt Jan 2007 129006 TJ Šumperk z.s. 2/2 41
454.Hanzel Vilém 2010 039035 3 TJ Loko Plzeň 4/4 40
Polák Jakub 1980 023127 3 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 40
456.Černý Matyáš 2008 057152 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 39
457.Vybulka Jan 1969 014007 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 37
Hrstka Jaromír 2007 057117 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 37
459.Pleštil Šimon 2007 059025 TJ Semily 2/2 36
Sedlák Jakub 2005 064057 3 SKK Vysoké Mýto 2/2 36
461.Polívka Karel 1945 055021 3 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/6 35
Cuc Michal 1977 007007 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 1/1 35
Teichmann Robin 2007 090038 3 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 35
464.Sekanina Matěj 2008 128018 2 TJ Šumperk z.s. 3/3 34
465.Mach Sebastian 2008 060003 3 Loko Trutnov 4/4 33
Weissar Petr 1970 039026 3 TJ Loko Plzeň 2/2 33
467.Dziak Adam 2009 057155 3 TJ Syntesia Pardubice 5/8 31
Mikeš Jan 2012 010007 3 SK VS Benátky nad Jizerou 5/12 31
David Antonín 2010 060101 3 Loko Trutnov 4/4 31
Tvrdík Šimon 2009 057167 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 31
471.Walter David 2001 129013 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 30
472.Kolman Vít 2010 008127 3 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 4/4 28
473.Kopřiva Filip 2008 024069 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 25
474.Němec Jakub 1969 103039 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 24
475.Komárek Michal 2010 057129 3 TJ Syntesia Pardubice 5/8 23
Pawinger Vincent 2012 001053 3 TJ Bohemians Praha 5/6 23
477.Hortvík David 2010 046101 3 Delfín Jablonec 5/6 20
478.Vavřín Jan 2007 057137 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 19
479.Kintzl Daniel 1978 024029 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 18
480.Beran Tomáš 1979 090037 3 Wild Water Canoe Club FROL 5/8 17
481.Kaplický Daniel 2009 011076 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 16
482.Jarolímek Josef 1995 062007 3 TJ Turnov 5/6 15
Táborský Pavel 1972 066004 3 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 15
Maťha Petr 1980 030084 3 VS Tábor 2/2 15
Škop Vojtěch 1973 027015 3 Otava Strakonice 2/2 15
486.Bureš Jan 1978 042062 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 14
487.Svoboda Jan 1946 034046 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 11
488.Ondřich Adam 2004 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 10
Drdácký Matěj 2011 009182 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 10
490.Slavík Vojtěch 2012 059009 3 TJ Semily 5/11 9
Štěpina Dominik 2012 047021 3 TJ DNT VS Kadaň 5/12 9
492.Němčík Prokop 2011 070048 3 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 4/4 8
493.Kofroň Lukáš 2008 024044 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 6
Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/6 6
Zajíc Kryštof 2010 030083 VS Tábor 2/2 6
496.Rokos Josef 2011 057164 3 TJ Syntesia Pardubice 5/6 5
497.Talíř Matyáš 2007 024104 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 2
Franc Karel 2010 047007 3 TJ DNT VS Kadaň 5/12 2
Košina Jakub 2008 060102 Loko Trutnov 3/3 2
Procházka Vojtěch 2012 185004 KK Postřelmov 5/6 2
501.Novotný Jaroslav 2010 059058 TJ Semily 4/4 1
502.Kubát Martin 2010 090035 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0
Pavlas Jan 2010 048054 TJ Ohře Klášterec 2/2 0
Šmudla František 2010 090028 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0
Bízek Marek 2005 012076 1 TJ DUKLA Praha 4/4 0
Tomeček Adam 2008 133015 2 SK Veselí nad Moravou 5/6 0
Hek Jan 1979 049013 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1/1 0
Fikejs Jáchym 2014 024066 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Kasper Matěj 2013 024101 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 0
Vopálecký Antonín 2013 027037 Otava Strakonice 5/8 0
Švehla Jan 1987 024051 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Vošalík Štěpán 2013 024113 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 0
Slavík Vít 2008 070044 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 2/2 0
Lobreis David 2010 070047 Klub kanoistiky Železný Brod z.s. 2/2 0
Lev Mikoláš 2011 060096 Loko Trutnov 2/2 0
Pišvejc Marek 2014 049036 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Svoboda František 2014 014072 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Vejvančický Petr 2013 066029 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 0
Drnec Tobiáš 2013 052038 TJ Loko Žatec 5/6 0
Zach Jeroným 2013 011003 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 0
Doležal Štěpán 2015 014099 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Riant Josef 2013 030056 VS Tábor 4/4 0
Hradecký Daniel 2013 009179 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Vyhnánek Jiří 2013 001042 TJ Bohemians Praha 4/4 0
Špaček Matyáš 2014 009177 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Kolman Jakub 2013 008804 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 4/4 0
Kos Eduard 2014 009178 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Žáček Vojtěch 2013 066035 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Vávra Jiří 2013 009187 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Rubín Antonín 2008 091007 Klub Larse Heletága 2/2 0
Němec Filip 2016 047018 TJ DNT VS Kadaň 4/4 0
Drdácký Šimon 2014 009180 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Milyan Kryštof 2016 052022 TJ Loko Žatec 4/4 0
Přibyla Tomáš 1975 034002 TJ SK Hubertus KV 3/3 0
Pařík Kryštof 2014 011092 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Zmítko Alexandr 2010 060019 Loko Trutnov 4/4 0
Rudavský Jakub 2011 060018 Loko Trutnov 4/4 0
Král Jiří 2012 064002 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Stašák Lukáš 2012 185009 KK Postřelmov 5/6 0
Chyba Richard 2010 030087 VS Tábor 5/6 0
Volf Tomáš 2016 011089 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Tobiáš Pavel 1983 103054 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Komínek Mikuláš 2013 043017 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4/4 0
Kettner Jiří 2013 043011 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Marek Vojtěch 2013 053022 TJ Dvůr Králové 5/6 0
Rašner Eduard 2013 185185 KK Postřelmov 2/2 0
Adamec Oliver 2013 057177 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Vorel Filip 2013 057141 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Řejha Vít 2015 014085 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Rašner Adam 2016 185010 KK Postřelmov 2/2 0
Makán Jiří 2015 057178 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Procházka Filip 2014 185003 KK Postřelmov 2/2 0
Kubát František 2014 045015 KVS Hradec Králové 2/2 0
Záruba Daniel 2016 053034 TJ Dvůr Králové 2/2 0
Štancl Maxim 2014 057174 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Tomeček Petr 1978 133031 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Groncki Tadeáš 2010 046123 Delfín Jablonec 2/2 0
Stojánek Václav 2009 057135 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Kouřil Hynek 2009 066031 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2/2 0
Kratochvíl Mika 2013 119270 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 0
Zborník Pavel 2010 027036 Otava Strakonice 2/2 0
Vyhnánek Martin 2015 001009 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Letko Radek 1978 090029 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0
Maceček Dušan 1962 034019 TJ SK Hubertus KV 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Samková Olga 2005 061039 1 SK Třebechovice 5/8 909
2.Matulková Jana 1996 012064 1 TJ DUKLA Praha 5/14 861
3.Ondráčková Barbora 2010 129028 1 TJ Šumperk z.s. 5/17 858
4.Švehlová Kateřina 2005 023017 1 SK Vodní slalom České Budějovice 5/8 841
5.Tůmová Veronika 2006 034027 2+ TJ SK Hubertus KV 5/10 782
6.Fabianová Anna 2007 120005 2+ TJ DUKLA Praha 5/8 770
7.Vaculová Lucie 2008 011075 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/8 735
8.Haucková Gabriela 2002 045006 2+ KVS Hradec Králové 5/12 730
9.Vojtíková Klára 2007 011078 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/10 727
10.Štěpánková Markéta 2008 129041 2+ TJ DUKLA Praha 5/5 713
11.Sakalová Magdaléna 2007 014082 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/9 670
12.Motlová Andrea 2006 045016 2 KVS Hradec Králové 5/6 617
13.Nekolná Žofie 2006 011034 2+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/6 598
14.Vaculová Silvie 2010 011079 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/17 583
15.Pavelková Markéta 2005 012084 2+ TJ DUKLA Praha 5/5 579
16.Sakalová Markéta 2007 014081 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/9 553
17.Mrázková Klára 2006 121035 1 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 532
18.Vencová Alžběta 2010 011080 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/17 519
19.Riantová Anežka 2008 030067 2+ VS Tábor 5/8 507
20.Hojdová Markéta 2007 066017 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 506
21.Galušková Bára 2006 042006 1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 480
22.Bačáková Radka 1983 009101 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 452
23.Lebedová Adéla 2010 121014 2 KK Opava 5/14 451
24.Tkadlecová Kateřina 2005 014076 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 450
Kvapilová Gabriela 1978 035004 2 TJ Slavia K. Vary 5/22 450
26.Kofroňová Zuzana 2002 010009 2 SK VS Benátky nad Jizerou 5/5 441
27.Machutová Iva 2003 014019 2+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 425
28.Pádivá Františka 2010 011036 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/18 413
29.Hrdličková Sára 2003 014015 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 404
30.Podušková Jůlie 2010 009128 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/22 397
31.Švehlová Rozárie 2008 023015 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/8 395
32.Hojdová Eliška 2005 066007 1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4/4 382
33.Adámková Klára 2010 009157 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 378
34.Součková Lucie 2004 045024 2+ KVS Hradec Králové 2/2 376
35.Petriková Barbora 2008 052046 2 TJ Loko Žatec 5/17 352
36.Zaťková Eliška 2009 011062 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/20 346
Koucká Mariana 2007 009111 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/14 346
38.Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 342
39.Vaňková Kristýna 1991 014040 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/8 325
40.Veselá Linda 1980 007035 2 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 5/12 319
41.Zárubová Michaela 1986 053008 2 TJ Dvůr Králové 5/18 312
42.Marková Kristýna 2009 057169 2 TJ Syntesia Pardubice 5/22 293
43.Vrbová Marie 2007 119198 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 292
44.Bergmannová Sandra 2008 103010 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 288
Kudějová Kristýna 1988 014053 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 288
46.Hronová Šárka 2009 014087 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/30 266
47.Kašparová Anna 1985 055012 2 Sk VS Slávia Hradec Králové 4/4 256
48.Pospíšilová Jitka 1989 030019 2 VS Tábor 5/14 251
49.Šimáková Anna 2008 023065 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/12 250
50.Purgerová Šárka 1984 023117 2 SK Vodní slalom České Budějovice 5/8 244
51.Beierová Běta 2008 060063 2 Loko Trutnov 5/9 241
52.Mrázová Ema 2009 009186 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/19 236
Horáková Julie 2006 014010 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/18 236
54.Ponížilová Miroslava 1988 010106 2 SK VS Benátky nad Jizerou 2/2 233
55.Linhartová Patricie 2009 009131 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/28 224
56.Ježková Kateřina 2009 009192 2 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 221
57.Vybulková Julie 2011 014012 2 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/30 214
58.Novotná Natálie 2010 024095 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/16 204
59.Mrůzková Marie 2011 011086 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/20 203
60.Jirasová Klára 2008 011094 2 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/6 198
61.Malá Magdalena 2007 119192 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 196
62.Viková Anna 2008 060091 2 Loko Trutnov 5/12 194
63.Jumrová Johana 2011 009109 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/22 190
64.Hronová Ludmila 2011 014088 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/32 189
65.Bednářová Anna 2002 043006 3+ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/14 186
66.Machutová Hana 2011 014057 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/24 183
67.Galušková Antonie 2001 009185 MT Univerzitní sportovní klub Praha 3/3 179
68.Marousková Tereza 2009 119177 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 178
69.Pokorná Emílie 2010 009126 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/29 176
Rousková Kateřina 1973 121034 2 KK Opava 4/4 176
71.Strasserová Barbora 2001 052011 3+ TJ Loko Žatec 5/8 175
72.Kylbergerová Iva 2007 027003 3+ Otava Strakonice 5/20 165
73.Mrůzková Michala 1979 001072 3+ TJ Bohemians Praha 2/2 160
74.Vaňková Klára 2001 030043 3+ VS Tábor 2/2 153
75.Doležalová Zuzana 1980 014060 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 151
76.Malinská Aneta 2009 011051 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/17 150
Ježková Lucie 2007 009041 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 150
Milyanová Andrea 1987 052081 3+ TJ Loko Žatec 5/5 150
79.Tesařová Hana 2004 023085 3+ SK Vodní slalom České Budějovice 5/8 147
80.Samková Valerie 2011 061003 3+ SK Třebechovice 5/16 145
81.Křižková Anna 2012 011043 3+ Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/20 141
82.Petriláková Markéta 2009 048022 3+ TJ Ohře Klášterec 5/24 137
83.Linhartová Emílie 2009 009119 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/30 136
84.Forejtová Andrea 1988 024007 3+ SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 130
85.Srpová Stela 2006 120003 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 5/6 124
86.Čermáková Natálie 2011 048044 3+ TJ Ohře Klášterec 5/20 122
Zýková Barbora 1990 014038 3+ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 122
88.Beková Kateřina 2002 012038 1 TJ DUKLA Praha 1/1 112
Davidová Michaela 2009 045004 3+ KVS Hradec Králové 5/6 112
90.Štěpinová Tereza 2010 047001 3+ TJ DNT VS Kadaň 5/22 111
91.Bokrová Kristýna 1991 001033 3+ TJ Bohemians Praha 5/8 110
92.Nedvědová Anna 1980 009168 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 109
93.Šejvlová Lenka 1973 017002 3+ KK Rakovník 5/12 107
94.Černá Lucie 1977 047013 3+ TJ DNT VS Kadaň 5/10 102
Bundová Simona 2004 057008 3+ TJ Syntesia Pardubice 4/4 102
Chromá Nicol 2004 119224 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 102
97.Válková Tereza 2012 030054 3+ VS Tábor 5/16 100
Lagnerová Jana 1959 026010 3+ SK Domeček Soběslav 5/6 100
99.Bláhová Karolína 2007 043008 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/16 96
100.Šrámková Michaela 1991 042026 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5/6 93
101.Fišerová Tereza 1998 012067 MT TJ DUKLA Praha 1/1 92
102.Lovecká Nela 2011 133016 2 SK Veselí nad Moravou 5/9 91
Sedláčková Iveta 1992 060098 3 Loko Trutnov 5/10 91
Hoření Hedvika 2008 047008 3 TJ DNT VS Kadaň 5/8 91
105.Mašková Alena 1976 009025 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 90
106.Petriláková Anastázie 2007 048023 3 TJ Ohře Klášterec 5/18 86
Štulcová Valentýna 2010 039040 3 TJ Loko Plzeň 5/18 86
108.Sládková Linda 2004 039009 3 TJ Loko Plzeň 5/10 84
109.Valíková Barbora 1994 012063 1 TJ DUKLA Praha 1/1 82
Minárová Natálie 2001 118036 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 82
111.Kulihová Jana 1979 121069 3 KK Opava 3/3 78
112.Přibylová Karolína 1978 034016 3 TJ SK Hubertus KV 5/8 77
Štindlová Johana 2009 023179 3 SK Vodní slalom České Budějovice 5/10 77
114.Němcová Marie 2000 103024 3 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 76
115.Satková Martina 1998 012074 1 TJ DUKLA Praha 1/1 72
116.Synková Valentýna 2007 052070 3 TJ Loko Žatec 5/6 70
117.Hybrantová Anna 2011 023176 3 SK Vodní slalom České Budějovice 5/8 68
Holubová Nela 2007 064015 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 68
119.Marková Jitka 1978 053033 3 TJ Dvůr Králové 5/14 67
Dušková Kateřina 1998 009070 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 67
121.Kolářová Martina 1978 023093 3 SK Vodní slalom České Budějovice 5/11 65
Kašparů Emma 2011 119246 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 65
Jasanská Anna 2007 064046 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 65
124.Píšalová Karolína 2009 121070 3+ KK Opava 5/10 64
125.Kremrová Adéla 2005 009034 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 62
126.Michajlovičová Sára 2009 118013 2 VK Tzunami Ostrava 5/10 61
127.Borská Alena 1976 001067 3 TJ Bohemians Praha 5/6 57
Řejhová Veronika 2012 014084 3 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 57
129.Šímová Viktorie 2011 027010 3 Otava Strakonice 5/10 54
130.Indruchová Daniela 2011 045023 3 KVS Hradec Králové 4/4 51
131.Celnerová Amélie 2010 024075 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 50
132.Berylová Karolína 2011 119235 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/8 49
133.Galušková Anna 1970 042003 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 48
134.Krejčí Soňa 2007 090031 3 Wild Water Canoe Club FROL 5/6 46
135.Šuttová Zita 2011 024073 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 43
Smetanová Anna 2002 030048 3 VS Tábor 4/4 43
Lepíková Barbora 2008 034008 3 TJ SK Hubertus KV 2/2 43
138.Samešová Věra 1955 046018 3 Delfín Jablonec 5/12 42
Mulačová Marta 1986 097012 3 SK Vodní slalom České Budějovice 5/10 42
Žatecká Taťána 2007 065014 3 TJ Roztoky 5/5 42
141.Benešová Marie 1961 042012 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2/2 41
142.Hlocká Alexandra 2012 129025 3 TJ Šumperk z.s. 5/8 39
Cháberová Eliška 2011 027001 3 Otava Strakonice 5/14 39
144.Šimková Vanesa 2012 129015 3 TJ Šumperk z.s. 5/8 38
Heřmanská Veronika 2011 027007 3 Otava Strakonice 5/12 38
146.Fišerová Lenka 1988 039021 3 TJ Loko Plzeň 4/4 35
Jindráková Eliška 2007 007011 3 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 2/2 35
148.Podušková Marie 1974 086005 3 Sokol Trója 5/10 33
149.Kohoutová Lenka 1974 077016 3 Kotva Bráník 5/8 32
Brotánková Petra 2001 039015 3 TJ Loko Plzeň 5/5 32
151.Nováková Marcela 1974 030070 3 VS Tábor 4/4 29
152.Čapská Valerie 2011 057158 3 TJ Syntesia Pardubice 5/13 28
Toncarová Blanka 2010 023183 3 SK Vodní slalom České Budějovice 5/9 28
154.Suchá Amálie 2012 009139 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 25
Levová Viktorie 2006 060092 3 Loko Trutnov 4/4 25
Volková Pavla 1985 060022 3 Loko Trutnov 5/6 25
157.Jílková Pavla 2007 119227 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 23
158.Veselá Jitka 1991 036022 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2/2 22
159.Beranová Tereza 2011 010134 3 SK VS Benátky nad Jizerou 5/8 21
Mílová Terezie 1998 060037 3 Loko Trutnov 5/6 21
Kučerová Veronika 1999 024093 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 21
162.Kubátová Anna 1960 036009 3 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5/6 20
Haviárová Zuzana 2005 057170 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 20
Kempná Andrea 2006 118029 2 VK Tzunami Ostrava 4/4 20
165.Brabcová Alžběta 1989 086002 Sokol Trója 2/2 19
166.Hybrantová Eliška 2009 023175 3 SK Vodní slalom České Budějovice 5/8 18
167.Šafaříková Alena 2006 024098 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 17
168.Panzerová Kateřina 2003 039020 3 TJ Loko Plzeň 4/4 15
169.Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 2/2 14
Trefná Hana 1975 001045 3 TJ Bohemians Praha 2/2 14
171.Bolehovská Iva 1978 060004 3 Loko Trutnov 2/2 13
Votavová Anežka 2012 009175 3 Univerzitní sportovní klub Praha 5/10 13
173.Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 12
Dvořáková Alžběta 2008 024090 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 12
Vorlová Darina 1984 057053 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 12
176.Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 11
177.Kodýdková Bára 2008 042038 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 10
178.Foltysová Lily Anne 2011 121074 3 KK Opava 4/4 9
179.Vančová Linda 2009 017061 3 KK Rakovník 2/2 8
Stárková Anna 2011 043028 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 8
Žďárská Laura 2006 057062 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 8
Petrová Lenka 2011 023040 3 SK Vodní slalom České Budějovice 4/4 8
183.Srpová Lada 2006 120004 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 4/4 7
Fuchsová Terezie 2011 108047 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2/2 7
185.Veverková Zdeňka 1977 039037 3 TJ Loko Plzeň 2/2 6
Konvalinková Irena 1977 057042 3 TJ Syntesia Pardubice 5/5 6
Krejčí Sadilová Alžběta 1974 561640 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 6
188.Myšková Dorota 2012 024078 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 4
189.Habichová Polesná Jitka 1990 039058 TJ Loko Plzeň 2/2 3
Kubíčková Nikola 2012 103040 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 3
191.Kratochvílová Adéla 2007 119176 2+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 1/1 2
Kasperová Kateřina 2012 024011 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 2
Moštěková Rozálie 2012 060105 Loko Trutnov 4/4 2
194.Kintzlová Beata 2012 024041 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 1
Klimešová Kristýna 2009 103016 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 1
Brebtová Rozálie 2012 046085 Delfín Jablonec 4/4 1
Čihovská Emílie 2006 023185 SK Vodní slalom České Budějovice 2/2 1
198.Fiedlerová Nela 2007 001039 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0
Nesnídalová Lucie 2002 009080 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 0
Hilgertová Amálie 1997 009024 1 Univerzitní sportovní klub Praha 1/1 0
Göbelová Ema 2010 129008 3 TJ Šumperk z.s. 4/4 0
Göbelová Sofie 2011 129014 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Hanušová Johanka 2010 119267 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 5/6 0
Horáková Ela 2006 090009 Wild Water Canoe Club FROL 4/4 0
Michajlovičová Ester 2012 118004 3+ VK Tzunami Ostrava 4/4 0
Koplíková Adéla 2009 112054 3+ VK Kroměříž 4/4 0
Koplíková Eliška 2009 112055 3+ VK Kroměříž 4/4 0
Pišvejcová Bára 2013 049016 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2/2 0
Zapletalová Viktorie 2013 014080 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Havlínová Eliška 2014 014071 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Milyanová Anežka 2014 052001 TJ Loko Žatec 5/6 0
Hronová Hana 2013 014089 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/6 0
Bartošová Eliška 2013 049011 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4/4 0
Mazúrková Lola 2013 009171 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Štěpinová Nikola 2015 047014 TJ DNT VS Kadaň 4/4 0
Kusá Viktorie 2004 017004 KK Rakovník 2/2 0
Kejklíčková Nela 2012 057168 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Hurdíková Magdaléna 2012 043027 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Zábranská Monika 1977 014070 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Šamánková Klára 2013 103002 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Vonešová Adéla 2013 011042 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Štechová Anna 2013 011012 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Volfová Nela 2014 011085 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Šenková Aniko 2013 011050 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Nekudová Klára 2013 103004 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Sehnalová Marie 1981 009073 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Riantová Marie 2006 030068 VS Tábor 2/2 0
Davidová Karolína 2014 045011 KVS Hradec Králové 2/2 0
Ruszová Jitka 2013 061030 SK Třebechovice 2/2 0
Vašinová Magdalena 2013 057173 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Vorlová Barbora 2015 057142 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Pavlíková Jana 1996 061012 SK Třebechovice 2/2 0
Bašková Petra 1981 010040 SK VS Benátky nad Jizerou 2/2 0
Jindráková Anna 2005 007010 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 2/2 0
Hubená Zuzana 1986 017009 KK Rakovník 2/2 0

kategorie PWC

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Čermáková Anežka 2013 119254 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Merenus Matouš 2015 043010 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/8 0
Vejvančický Petr 2013 066029 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 0
Doležal Štěpán 2015 014099 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4/4 0
Riant Josef 2013 030056 VS Tábor 2/2 0
Fikejs Jáchym 2014 024066 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Kolman Jakub 2013 008804 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 2/2 0
Šamánková Klára 2013 103002 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Vonešová Adéla 2013 011042 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Zach Jeroným 2013 011003 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 2/2 0
Mrůzek Matouš 2013 059054 TJ Semily 2/2 0

kategorie PWK

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Svoboda František 2014 014072 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/16 0
Pišvejc Marek 2014 049036 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/10 0
Pišvejcová Bára 2013 049016 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/10 0
Havlínová Eliška 2014 014071 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 0
Kratochvíl Mika 2013 119270 Univerzitní sportovní klub Praha 5/12 0
Vopálecký Antonín 2013 027037 Otava Strakonice 5/8 0
Hronová Hana 2013 014089 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/14 0
Kettner Jiří 2013 043011 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 0
Komínek Mikuláš 2013 043017 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/12 0
Merenus Matouš 2015 043010 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/10 0
Vonešová Adéla 2013 011042 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/16 0
Vejvančický Petr 2013 066029 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/10 0
Riant Josef 2013 030056 VS Tábor 5/12 0
Marek Filip 2013 129029 TJ Šumperk z.s. 5/10 0
Kubita Lukáš 2013 121064 KK Opava 5/6 0
Zapletalová Viktorie 2013 014080 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/10 0
Doležal Štěpán 2015 014099 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5/12 0
Zach Jeroným 2013 011003 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/12 0
Štechová Anna 2013 011012 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/10 0
Volfová Nela 2014 011085 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/12 0
Milyanová Anežka 2014 052001 TJ Loko Žatec 5/10 0
Mrůzek Matouš 2013 059054 TJ Semily 5/12 0
Vyhnánek Jiří 2013 001042 TJ Bohemians Praha 5/6 0
Volf Tomáš 2016 011089 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/12 0
Bartošová Eliška 2013 049011 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5/8 0
Němec Filip 2016 047018 TJ DNT VS Kadaň 5/6 0
Pařík Kryštof 2014 011092 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 4/4 0
Drnec Tobiáš 2013 052038 TJ Loko Žatec 5/10 0
Nekudová Klára 2013 103004 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Čermáková Anežka 2013 119254 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 4/4 0
Šamánková Klára 2013 103002 Kanoe Klub Spoj Brno 5/6 0
Rašner Eduard 2013 185185 KK Postřelmov 2/2 0
Benák Ondřej 2013 060005 Loko Trutnov 2/2 0
Vorel Filip 2013 057141 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Marek Vojtěch 2013 053022 TJ Dvůr Králové 5/6 0
Moštěk Matěj 2014 060104 Loko Trutnov 4/4 0
Štancl Maxim 2014 057174 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Rašner Adam 2016 185010 KK Postřelmov 4/4 0
Davidová Karolína 2014 045011 KVS Hradec Králové 4/4 0
Vašinová Magdalena 2013 057173 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Adamec Oliver 2013 057177 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Kubát František 2014 045015 KVS Hradec Králové 4/4 0
Balcar Ondřej 2014 057176 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Vorlová Barbora 2015 057142 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Hradecký Daniel 2013 009179 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Šenková Aniko 2013 011050 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/10 0
Kos Eduard 2014 009178 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Špaček Matyáš 2014 009177 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Fikejs Jáchym 2014 024066 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 0
Kolman Jakub 2013 008804 Sportovní klub Žižkov Praha z.s. 2/2 0
Vávra Jiří 2013 009187 Univerzitní sportovní klub Praha 5/8 0
Žáček Vojtěch 2013 066035 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5/6 0
Havlišová Kristína 2013 009174 Univerzitní sportovní klub Praha 5/6 0
Drdácký Šimon 2014 009180 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 0
Mrůzek Matěj 2015 011087 Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. 5/6 0
Štěpinová Nikola 2015 047014 TJ DNT VS Kadaň 4/4 0
Milyan Kryštof 2016 052022 TJ Loko Žatec 4/4 0
Voglová Ada 2013 103001 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 0
Kubíček David 2014 103056 Kanoe Klub Spoj Brno 1/1 0
Vošalík Štěpán 2013 024113 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Kasper Matěj 2013 024101 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Klírová Markéta 2014 090042 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0
Mazúrková Lola 2013 009171 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Ruszová Jitka 2013 061030 SK Třebechovice 2/2 0
Koudelka Jan 2015 014039 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Vyhnánek Martin 2015 001009 TJ Bohemians Praha 2/2 0
Paulů Erika 2013 059001 TJ Semily 2/2 0
Řejha Vít 2015 014085 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Procházka Filip 2014 185003 KK Postřelmov 2/2 0
Makán Jiří 2015 057178 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Johanidesová Ema 2014 014098 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2/2 0
Gotvald Samuel Hun 2014 043030 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 0
Snopeková Anna 2015 061035 SK Třebechovice 2/2 0
Cuc Albert 2013 007001 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 1/1 0
Cuc Vilém 2015 007004 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. 1/1 0
Typ závodu