Sjezd: Oblastní žebříček Čechy 2019

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Slanina Vladimír 1994 052028 MT TJ Loko Žatec 5/14 832
2.Rolenc Ondřej 1991 057071 MT TJ Syntesia Pardubice 5/12 820
3.Novosad Lukáš 1976 024001 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/11 748
4.Suchánek Daniel 1993 064021 1 SKK Vysoké Mýto 5/18 653
5.Haleš Antonín 1992 024012 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 566
6.Beier Matouš 2004 060047 1 Loko Trutnov 5/11 553
7.Švadlena Václav 1985 024032 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/13 505
8.Skořepa Vojtěch 1999 024015 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 479
9.Klíma Vojtěch 2002 024033 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 476
10.Novák Martin 1991 024043 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 460
11.Kejklíček Tomáš 1980 057069 2 TJ Syntesia Pardubice 5/11 367
12.Ruffer Matěj 1999 057005 1 TJ Syntesia Pardubice 5/12 267
13.Šťastný Jan 1970 057047 2 TJ Syntesia Pardubice 5/12 206
14.Šilar Jakub 1987 064033 2 SKK Vysoké Mýto 5/18 191
15.Vejnar Samuel 2005 024042 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/15 186
16.Jelínek Šimon 1994 001018 2 TJ Bohemians Praha 5/5 158
17.Pischek Jan 1977 057011 2 TJ Syntesia Pardubice 4/4 146
18.Jílek Jan 1993 064038 2 SKK Vysoké Mýto 5/7 122
19.Fencl Jáchym 2003 057087 2 TJ Syntesia Pardubice 5/13 102
20.Tatíček Miroslav 1985 057049 2 TJ Syntesia Pardubice 5/6 86
21.Mareš Jakub 2003 024055 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 74
22.Veselý Ondřej 2004 057054 2 TJ Syntesia Pardubice 5/15 64
23.Mornštejn Roman 1969 001128 2 TJ Bohemians Praha 5/6 56
24.Slanina Vladimír 1969 052035 2 TJ Loko Žatec 5/6 55
25.Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 4/4 54
26.Míl Jakub 2003 060051 2 Loko Trutnov 5/8 52
27.Študlar Patrik 1999 024061 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 50
28.Šťastný Matěj 2005 057075 2 TJ Syntesia Pardubice 5/20 44
29.Míka Hynek 2006 026001 2 SK Domeček Soběslav 3/3 42
30.Beier Alva 2005 060054 3 Loko Trutnov 5/10 36
31.Lacina Richard 1967 059022 3 TJ Semily 5/7 27
32.Uncajtík Lukáš 1984 057059 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 24
33.Zrzavý Jakub 2005 064056 3 SKK Vysoké Mýto 5/11 21
34.Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha 1/1 20
35.Zedníčková Michaela 2005 064055 3 SKK Vysoké Mýto 5/6 18
36.Plášil Hynek 2006 057086 3 TJ Syntesia Pardubice 5/9 14
Jelínek Filip 1996 001016 3 TJ Bohemians Praha 2/2 14
38.Kvapil Ondřej 2007 064040 3 SKK Vysoké Mýto 5/11 13
39.Habich Tomáš 1997 030061 3 VS Tábor 5/6 12
40.Jenček Michal 2002 057032 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 9
Sladovník Jakub 2006 026002 3 SK Domeček Soběslav 5/5 9
42.Háša Michal 1981 076013 3 TJ Jiskra Bechyně 2/2 8
43.Reichl Jakub 2003 057017 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 7
Bek Matyáš 2006 063063 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 7
45.Němec Radek 2004 057036 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 6
Kunc David 2006 057010 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 6
47.Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/5 4
Jiřík Matěj 2005 057025 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 4
Pischek Jan Gabin 2006 023003 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 4
Šimánek Robert 1973 081018 3 SK Jihlava 2/2 4
51.Ženka Martin 2000 057081 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 3
Linhart Vojtěch 2007 057106 TJ Syntesia Pardubice 1/1 3
Chlouba Luboš 1959 001061 TJ Bohemians Praha 2/2 3
54.Zemen Tomáš 2001 057018 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
Kašpar Lukáš 2001 057026 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
Culek Vojta 2006 057107 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
Čermák Jan 2006 057050 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
Ženka Ondra 2000 057080 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 2
59.Pazourek Pavel 1976 076004 TJ Jiskra Bechyně 2/2 1
Šťastný Filip 1994 057020 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
Kratochvílová Tereza 2003 024009 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 1
Blanář Jindřich 1993 112021 VK Kroměříž 2/2 1
63.Zákoutský Petr 2008 057110 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Kotěra Vojtěch 2006 057035 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Kotěra Matouš 2000 057046 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Lejsek Bruno 2006 057097 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Syrový Filip 2007 064026 SKK Vysoké Mýto 2/2 0
Rašner Karel 2004 185007 1 KK Postřelmov 5/7 0
Janů Filip 2002 119159 1 UP Olomouc 5/11 0
Salaj František 2004 116095 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/11 0
Urban Daniel 2001 129021 2 TJ Šumperk z.s. 3/3 0
Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 5/7 0
Vitoul Tomáš 2003 116107 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 0
Šmakal Petr 2003 116088 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/11 0
Urban Michal 2004 129024 3 TJ Šumperk z.s. 1/1 0
Papula Jan 2005 116094 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/11 0
Kosík Dan 2004 119173 3 UP Olomouc 5/7 0
Vodák Norbert 2004 116097 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 0
Geprt David 2005 116098 3 TJ Vodní Sporty Litovel 5/9 0
Stratil Filip 2006 116086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Střílka Richard 2006 119180 3 UP Olomouc 3/3 0
Retek Václav 2007 119189 3 UP Olomouc 3/3 0
Malý Vojtěch 2006 119191 3 UP Olomouc 3/3 0
Kutín Filip 2007 119218 UP Olomouc 3/3 0
Retek Toman 2007 119188 3 UP Olomouc 3/3 0
Novák Tobiáš 2008 119182 UP Olomouc 3/3 0
Kratochvíl Lukáš 2005 119045 3 UP Olomouc 5/7 0
Novosad Lukáš 1993 119042 UP Olomouc 3/3 0
Beránek Tomáš 2006 063061 SK Týniště nad Orlicí 5/5 0
Voral David 2005 057057 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Voral Jakub 2005 057038 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Rygel Marek 1989 103047 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 0
Šmoldas Michal 1998 116061 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 0
Pavlík Radek 1992 108033 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4/4 0
Kristek Václav 1996 119213 1 UP Olomouc 5/8 0
Lisický David 1981 119020 3 UP Olomouc 2/2 0
Walter Jakub 1998 119014 3 UP Olomouc 2/2 0
Řehoř Jonáš 2002 057019 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Pozner Jakub 2004 057052 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Bolech Jakub 2004 057041 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Režňák Ladislav 1966 103034 2 Kanoe Klub Spoj Brno 4/4 0
Bareš Vojtěch 2006 057066 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Ruffer Jakub 2007 057099 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Novák Matyáš 2005 119076 3 UP Olomouc 2/2 0
Hořínek Jaroslav 1963 116009 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Hendrych Tomáš 2000 132020 2 TJ Valašské Meziříčí 2/2 0
Ondřich Adam 2004 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Satková Martina 1998 012074 MT DUKLA Brandýs 5/8 292
2.Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 261
3.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 182
4.Kratochvílová Tereza 2003 024009 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/13 159
5.Plachtová Alexandra 1998 024030 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 81
6.Bundová Simona 2004 057008 2 TJ Syntesia Pardubice 5/9 30
7.Novosadová Kristina 2004 024024 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3/3 27
8.Zedníčková Michaela 2005 064055 3 SKK Vysoké Mýto 5/5 11
9.Plášilová Anežka 2002 057064 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 8
10.Sadílková Lucie 2002 057040 3 TJ Syntesia Pardubice 4/4 5
Žďárská Laura 2006 057062 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 5
12.Šandová Anežka 2003 057105 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 3
13.Veselá Veronika 2002 057091 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 2
14.Štěpánková Lenka 2007 057114 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
Bayerová Barbora 1998 001124 TJ Bohemians Praha 2/2 1
16.Konvalinková Irena 1977 057042 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Ducháčová Klára 2003 057016 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Drášilová Karolína 2002 057001 TJ Syntesia Pardubice 3/3 0
Zimová Barbora 2003 057088 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Zimová Majdalena 2006 057089 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 5/7 0
Štěpánková Petra 2001 119068 1 UP Olomouc 5/11 0
Dziadková Zuzana 2002 103009 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 0
Retková Anna 2005 119005 2 UP Olomouc 5/7 0
Střílková Jana 2004 119181 2 UP Olomouc 5/5 0
Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 5/7 0
Doležalová Bára 2005 119127 2 UP Olomouc 5/7 0
Retková Marie 2003 119215 3 UP Olomouc 1/1 0
Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 0
Vrbová Marie 2007 119198 3 UP Olomouc 3/3 0
Střechová Ela 2005 108041 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3/3 0
Dobešová Eva 2004 108054 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 1/1 0
Stloukalová Aneta 2007 119196 3 UP Olomouc 3/3 0
Malá Magdaléna 2007 119192 UP Olomouc 3/3 0
Chromá Nicol 2004 119224 UP Olomouc 1/1 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 Kanoe Klub Spoj Brno 3/3 0
Kočířová Valentýna 2008 119208 3 UP Olomouc 3/3 0
Doubková Anna Marie 2008 057120 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Školoudíková Hana 2004 057039 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Němcová Marie 2000 103024 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 0
Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Košíková Denisa 2002 133047 1 SK Veselí nad Moravou 5/6 0
Doležalová Lucie 2003 119157 1 UP Olomouc 5/6 0
Horová Klára 1998 119058 1 UP Olomouc 5/6 0
Nová Eliška 2007 057094 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Nekvindová Anna 2006 057037 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Hrdá Kateřina 2006 057021 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Kratochvílová Adéla 2007 119176 UP Olomouc 2/2 0

kategorie C2M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Suchánek Daniel
Rolenc Ondřej
1993
1991
064021
057071
MT SKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
5/10 582
2.Kristek Václav
Jelínek Filip
1996
1996
119213
001016
MT UP Olomouc
TJ Bohemians Praha
5/10 487
3.Šmoldas Michal
Zapletal Vojtěch
1998
1998
116061
001112
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Bohemians Praha
5/8 486
4.Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
052028
052035
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
5/10 424
5.Novák Martin
Haleš Antonín
1991
1992
024043
024012
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 370
6.Mornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
001128
001038
1 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
5/12 294
7.Rašner Karel
Vaněk Matěj
2004
2004
185007
030044
1 KK Postřelmov
VS Tábor
5/7 253
8.Švagr Rostislav
Koblížek Daniel
2000
2000
063058
060040
1 SK Týniště nad Orlicí
Loko Trutnov
5/8 250
9.Janů Filip
Klíma Vojtěch
2002
2002
119159
024033
2 UP Olomouc
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5/5 210
10.Lisický David
Uncajtík Lukáš
1981
1984
119020
057059
1 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
4/4 152
11.Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
001018
001037
2 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
2/2 146
12.Študlar Patrik
Skořepa Vojtěch
1999
1999
024061
024015
2 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 112
Tatíček Miroslav
Pischek Jan
1985
1977
057049
057011
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 112
14.Krejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
064010
064033
1 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/10 84
15.Němec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
057036
057054
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/5 63
16.Florián Jindřich
Beier Alva
2006
2005
060072
060054
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
5/10 60
17.Chlouba Luboš
Slanina Vladimír
1959
1969
001061
052035
1 TJ Bohemians Praha
TJ Loko Žatec
2/2 51
18.Jelínek Filip
Benhák Jiří
1996
1956
001016
046031
MT TJ Bohemians Praha
Delfín Jablonec
2/2 38
19.Zedníčková Michaela
Žďárská Laura
2005
2006
064055
057062
2 SKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
5/11 31
20.Bundová Simona
Plášilová Anežka
2004
2002
057008
057064
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
5/6 30
21.Šilar Jakub
Hamáčková Adéla
1987
1982
064033
060061
1 SKK Vysoké Mýto
Loko Trutnov
5/6 28
Slanina Vladimír
Svoboda Martin
1969
2005
052035
052034
1 TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
2/2 28
23.Oliverius Jan
Jindrák Petr
1967
1969
007047
007041
3 Technika Praha
Technika Praha
5/6 25
24.Doležal Vilém
Krechler Miroslav
1951
1952
081010
081009
3 SK Jihlava
SK Jihlava
5/5 14
25.Pazourek Jan
Mornštejn Roman
1973
1969
076003
001128
1 TJ Jiskra Bechyně
TJ Bohemians Praha
2/2 13
26.Šťastný Matěj
Fencl Jáchym
2005
2003
057075
057087
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 11
Beier Alva
Beier Matouš
2005
2004
060054
060047
2 Loko Trutnov
Loko Trutnov
1/1 11
28.Paloudová Anežka
Paloudová Karolína
1999
2000
024017
024034
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 10
29.Ženka Ondra
Ženka Martin
2000
2000
057080
057081
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 9
Veselý Ondřej
Fencl Jáchym
2004
2003
057054
057087
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 9
31.Rašner Karel
Rašner Karel
2004
1976
185007
185011
1 KK Postřelmov
KK Postřelmov
1/1 7
Walter Jakub
Ruffer Jakub
1998
2007
119014
057099
3 UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
2/2 7
33.Jiřík Matěj
Šťastný Matěj
2005
2005
057025
057075
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/4 5
Bek Matyáš
Viragh Tomáš
2006
2004
063063
063062
3 SK Týniště nad Orlicí
SK Týniště nad Orlicí
5/5 5
35.Kvapil Ondřej
Zrzavý Jakub
2007
2005
064040
064056
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
1/1 4
Kratochvílová Tereza
Ondřich Adam
2003
2004
024009
024006
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 4
37.Němec Radek
Jiřík Matěj
2004
2005
057036
057025
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 3
Voříšek Václav
Zedníčková Michaela
2008
2005
064041
064055
2 SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
1/1 3
Vrbata Štěpán
Plášil Hynek
2006
2006
057101
057086
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 3
Šimánek Robert
Blanář Jindřich
1973
1993
081018
112021
SK Jihlava
VK Kroměříž
2/2 3
Habich Karel
Kubát Zdeněk
1994
1991
030031
036024
3 VS Tábor
Kanoistický klub Klatovy z.s.
2/2 3
42.Cardoselli Tomáš
Pelikán Václav
2005
2005
001106
001111
3 TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
1/1 2
Štěpán Josef
Tichý Antonín Adam
2006
2008
057113
057111
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 2
Bareš Vojtěch
Pajtina Tomáš
2006
2008
057066
057104
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 2
45.Kotěra Vojtěch
Kotěra Matouš
2006
2000
057035
057046
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 1
Macas Petr
Lustig Šimon
2008
2003
057015
057109
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 1
Bek Matyáš
Beránek Tomáš
2006
2006
063063
063061
3 SK Týniště nad Orlicí
SK Týniště nad Orlicí
1/1 1
Habich Tomáš
Slanina Vladimír
1997
1969
030061
052035
1 VS Tábor
TJ Loko Žatec
1/1 1
Míka Hynek
Sladovník Jakub
2006
2006
026001
026002
SK Domeček Soběslav
SK Domeček Soběslav
1/1 1
Pilař Vít
Pilař Jan
2006
2004
057068
057067
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 1
Voral David
Voral Jakub
2005
2005
057057
057038
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 1
Šmoldas Michal
Zieris Matyáš
1998
1995
116061
001103
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Bohemians Praha
2/2 1
Kotrba Matěj
Kvapil Ondřej
2007
2007
064036
064040
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2/2 1
54.Kvapil Ondřej
Vosmek Jáchym
2007
2007
064040
064039
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
5/8 0
Sedlák Jakub
Sedlák Václav
2005
2007
064057
064058
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
3/3 0
Salaj František
Šmakal Petr
2004
2003
116095
116088
1 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
5/9 0
Smilek Jiří
Švéda Daniel
2003
2002
132005
132004
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/9 0
Hradec Matěj
Rudorfer Martin
2003
2003
119142
119094
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 0
Stratil Filip
Papula Jan
2006
2005
116086
116094
2 TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
3/3 0
Walter David
Urban Michal
2001
2004
129013
129024
3 TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
1/1 0
Gabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
119152
119154
3 UP Olomouc
UP Olomouc
3/3 0
Štýbnar Vojtěch
Jaroš Michael
2005
2006
119197
119171
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Střílka Richard
Svoboda Ondřej
2006
2006
119180
119190
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Šafařík Pavel
Palouda Mikoláš
2008
2007
024037
024004
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Pajtina Tomáš
Ruffer Jakub
2008
2007
057104
057099
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 0
Plášil Hynek
Černík Jan
2006
2005
057086
057100
3 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 0
Vejnar Samuel
Novotný Petr
2005
2006
024042
024066
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Míl Jakub
Florián Heřman
2003
2003
060051
060073
Loko Trutnov
Loko Trutnov
5/5 0
Chlouba Luboš
Janů Petr
1959
1987
001061
024063
2 TJ Bohemians Praha
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4/4 0
Kasper Jakub
Novotný Petr
2007
2006
024056
024066
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
3/3 0
Konvalinka Šťepán
Konvalinka Ondřej
2009
2007
057027
057028
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Rygel Marek
Veselý Petr
1989
1976
103047
108045
MT Kanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
5/10 0
Hendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
132020
132022
1 TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5/10 0
Hořínek Jaroslav
Režňák Ladislav
1963
1966
116009
103034
1 TJ Vodní Sporty Litovel
Kanoe Klub Spoj Brno
5/8 0
Novotný Adam
Nový Jakub
2003
2009
057012
057060
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Hrstka Jaromír
Novák Kuba
2007
2001
057117
057013
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Grombíř Konstantin
Halberštát Jakub
2007
2007
057095
057096
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Beneš František
Novák Kuba
2007
2001
057112
057013
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Slavík Daniel
Novotný Štěpán
2006
2006
059026
059024
TJ Semily
TJ Semily
1/1 0
Micka Jakub
Venigerová Hana
1983
2001
064048
064043
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
1/1 0
Hansgutová Monika
Novosadová Eliška
2005
2005
119207
119206
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Svoboda Ondřej
Malý Vojtěch
2006
2006
119190
119191
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Štýbnar Vojtěch
Šotek Adam
2005
2005
119197
119118
3 UP Olomouc
UP Olomouc
2/2 0
Vaňková Klára
Vaněk Matěj
2001
2004
030043
030044
1 VS Tábor
VS Tábor
2/2 0
Štěpánková Petra
Walter David
2001
2001
119068
129013
3 UP Olomouc
TJ Šumperk z.s.
2/2 0
Bočánková Jana
Kolihová Hana
2003
2003
026019
026018
3 SK Domeček Soběslav
SK Domeček Soběslav
2/2 0
Kleinová Štěpánka
Olšák Matyáš
2005
2001
024059
024067
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
2/2 0
Kremla Jakub
Míka Hynek
2006
2006
026008
026001
SK Domeček Soběslav
SK Domeček Soběslav
2/2 0

kategorie C2W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Žďárská Laura
Zedníčková Michaela
2006
2005
057062
064055
2 TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
3/3 6
2.Šandová Anežka
Bundová Simona
2003
2004
057105
057008
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 4
3.Bočánková Jana
Kolihová Hana
2003
2003
026019
026018
3 SK Domeček Soběslav
SK Domeček Soběslav
1/1 3
4.Plášilová Anežka
Sadílková Lucie
2002
2002
057064
057040
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3/3 2
Plášilová Anežka
Bundová Simona
2002
2004
057064
057008
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 2
6.Šandová Anežka
Žďárská Laura
2003
2006
057105
057062
2 TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 1
7.Hansgutová Monika
Novosadová Eliška
2005
2005
119207
119206
3 UP Olomouc
UP Olomouc
1/1 0
Kleinová Štěpánka
Šafaříková Alena
2005
2006
024059
024098
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0
Zimová Anna Marie
Zimová Barbora
2009
2003
057108
057088
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Štěpánková Lenka
Školoudíková Hana
2007
2004
057114
057039
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0
Hrdá Kateřina
Školoudíková Hana
2006
2004
057021
057039
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0
Nekvindová Anna
Nová Eliška
2006
2007
057037
057094
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1/1 0

kategorie C2X

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paloudová Karolína
Švadlena Václav
2000
1985
024034
024032
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 21
2.Novosadová Kristina
Vejnar Samuel
2004
2005
024024
024042
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 13
3.Novosad Lukáš
Vaňková Michaela
1976
2000
024001
116080
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
TJ Vodní Sporty Litovel
1/1 9
4.Kratochvílová Tereza
Ondřich Václav
2003
2001
024009
024072
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 5
5.Furiš Eduard
Kolihová Hana
2004
2003
024071
026018
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Domeček Soběslav
1/1 4
6.Plachtová Alexandra
Walter Jakub
1998
1998
024030
119014
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
UP Olomouc
1/1 3
7.Lagnerová Jana
Palouda Tomáš
1959
1969
026010
024021
SK Domeček Soběslav
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 2
8.Novák Martin
Bauerová Markéta
1991
2001
024043
024058
1 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 1
9.Kleinová Štěpánka
Klein Pavel
2005
1976
024059
093027
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
RK Týn, z.s.
1/1 0
Šampalíková Klára
Vránek Jan
2004
2004
039029
033009
TJ Loko Plzeň
VS Blovice
1/1 0
Mádrová Amálie
Šindelář Jan
2003
2002
039027
039050
TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
1/1 0
Olšák Matyáš
Bočánková Jana
2001
2003
024067
026019
3 SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Domeček Soběslav
1/1 0
Šafaříková Alena
Palouda Mikoláš
2006
2007
024098
024004
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Zapletal Vojtěch 1998 001112 1 TJ Bohemians Praha 5/12 1094
2.Zapletal Mikuláš 2000 001113 1 TJ Bohemians Praha 5/8 1027
3.Zieris Matyáš 1995 001103 1 TJ Bohemians Praha 5/14 1022
4.Mrůzek Kamil 1977 012007 1 DUKLA Brandýs 5/14 1006
5.Švagr Rostislav 2000 063058 1 SK Týniště nad Orlicí 5/11 908
6.Novák Filip 2002 001030 1 TJ Bohemians Praha 5/15 880
7.Kirchner David 2002 001114 1 TJ Bohemians Praha 5/15 742
8.Šindelář Jan 2002 039050 1 TJ Loko Plzeň 5/16 730
9.Koblížek Daniel 2000 060040 1 Loko Trutnov 5/15 707
10.Lacina Jakub 2003 059021 1 TJ Semily 5/24 635
11.Polívka Radek 1980 055020 1 Sk VS Slávia Hradec Králové 5/8 512
12.Šindelář Pavel 1970 039055 2 TJ Loko Plzeň 5/15 480
13.Veniger Jan 2000 064042 2 SKK Vysoké Mýto 5/15 464
14.Panzer Aleš 1974 039023 2 TJ Loko Plzeň 5/15 454
15.Ondřich Václav 2001 024072 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 420
16.Krejza Filip 1989 064010 2 SKK Vysoké Mýto 5/21 418
17.Smolka Ondřej 1994 001037 2 TJ Bohemians Praha 5/6 413
18.Cardoselli Tomáš 2005 001106 2 TJ Bohemians Praha 5/13 383
19.Marek Aleš 1978 060030 2 Loko Trutnov 5/6 373
20.Olšák Matyáš 2001 024067 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/16 331
21.Vaněk Matěj 2004 030044 2 VS Tábor 5/6 305
22.Míka Hynek 2006 026001 2 SK Domeček Soběslav 5/22 293
23.Krč Ladislav 1999 012016 2 DUKLA Brandýs 4/4 287
24.Grossmann Petr 1974 039047 2 TJ Loko Plzeň 5/7 276
25.Vodrážka Matěj 2004 059049 2 TJ Semily 5/13 269
26.Odvárko Michael 1979 012058 2 DUKLA Brandýs 5/6 263
27.Vránek Jan 2004 033009 2 VS Blovice 5/13 254
28.Jelínek Filip 1996 001016 2 TJ Bohemians Praha 2/2 251
29.Outrata Jindřich 1970 057033 2 TJ Syntesia Pardubice 5/16 226
Suchánek Daniel 1993 064021 2 SKK Vysoké Mýto 5/6 226
31.Viragh Tomáš 2004 063062 2 SK Týniště nad Orlicí 5/17 185
32.Pazourek Jan 1973 076003 2 TJ Jiskra Bechyně 5/7 181
33.Jiřík Matěj 2005 057025 2 TJ Syntesia Pardubice 5/17 169
34.Florián Jindřich 2006 060072 2 Loko Trutnov 5/8 168
Nachtigal Jiří 1997 020008 2 Sportclub 80 Chomutov z.s. 4/4 168
36.Trefný Jiří 1982 001046 2 TJ Bohemians Praha 5/8 165
37.Vrbata Jaroslav 1975 057084 2 TJ Syntesia Pardubice 5/10 163
38.Háša Michal 1981 076013 2 TJ Jiskra Bechyně 4/4 150
39.Furiš Eduard 2004 024071 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/10 144
40.Bohatý Karel 2001 012053 3 DUKLA Brandýs 5/5 129
41.Skalický Aleš 2002 057092 2 TJ Syntesia Pardubice 5/13 127
42.Cinko Radek 1993 057065 2 TJ Syntesia Pardubice 5/11 119
Záruba Martin 1974 053026 2 TJ Dvůr Králové 4/4 119
44.Dvořák Tomáš 1968 061005 3 SK Třebechovice 5/5 113
45.Sladovník Jakub 2006 026002 2 SK Domeček Soběslav 5/14 111
46.Báča Milan 1973 011021 3 KK Brandýs nad Labem 5/10 110
47.Uhlík František 1975 076007 3 TJ Jiskra Bechyně 4/4 98
48.Florián Heřman 2003 060073 2 Loko Trutnov 5/6 96
49.Panzer Martin 2007 039033 2 TJ Loko Plzeň 5/14 94
Novotný Tomáš 1978 057031 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 94
51.Rubín Daniel 1975 012032 3 DUKLA Brandýs 2/2 90
52.Hynek Pavel 2003 059012 3 TJ Semily 5/10 89
53.Němec Radek 2004 057036 3 TJ Syntesia Pardubice 5/18 73
54.Eisner Tomáš 1987 039064 TJ Loko Plzeň 2/2 68
55.Zrzavý Jakub 2005 064056 3 SKK Vysoké Mýto 5/23 64
56.Bek Matyáš 2006 063063 3 SK Týniště nad Orlicí 5/13 63
57.Hanuš Jiří 2002 061041 3 SK Třebechovice 5/5 61
58.Svoboda Martin 2005 052034 3 TJ Loko Žatec 3/3 58
59.Uhlík Jan 2008 076028 3 TJ Jiskra Bechyně 5/9 54
Koudelka Tomáš 1964 024027 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 54
61.Pavlík Pavel 1998 061014 3 SK Třebechovice 5/5 50
Zvolánek Jan 1995 023040 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 50
63.Novotný Štěpán 2006 059024 3 TJ Semily 5/12 44
Slavík Daniel 2006 059026 3 TJ Semily 5/10 44
65.Pazourek Pavel 1976 076004 3 TJ Jiskra Bechyně 4/4 42
66.Grossmann Zdeněk 1939 024005 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 41
67.Filipi Robert 1964 043009 3 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 5/6 40
68.Kremla Jakub 2006 026008 3 SK Domeček Soběslav 5/8 38
69.Dodal Jan 1953 001008 3 TJ Bohemians Praha 5/7 37
Řehák Jiří 2003 059044 3 TJ Semily 5/6 37
Bohatý Oto 2007 061038 3 SK Třebechovice 5/5 37
Koudelka Samson 2002 024011 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/6 37
Taraba Matyáš 2004 011070 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 37
74.Pelikán Václav 2005 001111 3 TJ Bohemians Praha 5/7 34
75.Syrový Filip 2007 064026 3 SKK Vysoké Mýto 5/15 33
Kasper Jakub 2007 024056 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 33
Pavlík Jiří 1964 061021 3 SK Třebechovice 5/5 33
78.Jarolímek Otta 1961 062006 3 TJ Turnov 5/11 32
79.Vrbata Štěpán 2006 057101 3 TJ Syntesia Pardubice 5/7 31
80.Kovařík Vít 2003 011072 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 29
81.Klišč Zdeněk 1999 061017 3 SK Třebechovice 5/5 27
Kodet Marcel 1965 052008 TJ Loko Žatec 5/6 27
83.Kvapil Ondřej 2007 064040 3 SKK Vysoké Mýto 5/17 25
84.Novotný Petr 2006 024066 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/7 21
Jánský Pavel 1975 053013 3 TJ Dvůr Králové 4/4 21
86.Troch Petr 1971 053021 3 TJ Dvůr Králové 2/2 18
Hain Přemysl 1977 053028 3 TJ Dvůr Králové 4/4 18
88.Nedvídek František 1944 053011 3 TJ Dvůr Králové 5/5 17
Lacinová Leona 1974 059008 2 TJ Semily 3/3 17
90.Grossmann Lukáš 2008 039038 3 TJ Loko Plzeň 5/7 16
Kuchař Jaromír 1974 053027 3 TJ Dvůr Králové 2/2 16
92.Bureš Jan 1978 042062 3 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4/4 15
Jeřábek Tomáš 2004 011073 3 KK Brandýs nad Labem 2/2 15
94.Bareš Vojtěch 2006 057066 3 TJ Syntesia Pardubice 5/9 14
Zedníčková Michaela 2005 064055 2 SKK Vysoké Mýto 1/1 14
Pischek Jan Gabin 2006 023003 3 SK VS Č. Budějovice 2/2 14
97.Stehlík Alexander 2002 060065 3 Loko Trutnov 4/4 13
98.Přibyla Šimon 2004 001138 3 TJ Bohemians Praha 1/1 12
Fencl Jáchym 2003 057087 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 12
100.Švagr Robin 2004 063001 3 SK Týniště nad Orlicí 2/2 11
Šťastný Matěj 2005 057075 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 11
102.Palouda Mikoláš 2007 024004 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/8 10
103.Linhart Matyáš 2002 057034 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 8
Voříšek Václav 2008 064041 SKK Vysoké Mýto 5/8 8
105.Školoudík Václav 2002 057063 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 7
Veselý Ondřej 2004 057054 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 7
Bažant Jan 2005 057123 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 7
Zvolánek Filip 1999 076014 3 TJ Jiskra Bechyně 5/6 7
109.Pajtina Tomáš 2008 057104 3 TJ Syntesia Pardubice 5/10 6
Černík Jan 2005 057100 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 6
111.Vosmek Jáchym 2007 064039 3 SKK Vysoké Mýto 5/8 5
Hanzel Jáchym 2008 039039 3 TJ Loko Plzeň 3/3 5
Plášil Hynek 2006 057086 TJ Syntesia Pardubice 1/1 5
Beneš František 2007 057112 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 5
115.Pleštil Šimon 2007 059025 3 TJ Semily 4/4 4
Kotěra Vojtěch 2006 057035 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 4
117.Kotrba Matěj 2007 064036 3 SKK Vysoké Mýto 5/10 3
Šafařík Pavel 2008 024037 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 3
119.Sedlák Václav 2007 064058 SKK Vysoké Mýto 5/10 2
Beránek Tomáš 2006 063061 3 SK Týniště nad Orlicí 5/6 2
Pech Antonín 2006 026007 SK Domeček Soběslav 5/6 2
Novosad Jonáš 2006 024049 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 2
123.Ruffer Jakub 2007 057099 TJ Syntesia Pardubice 5/7 1
Trefný Vojtěch 2007 001134 TJ Bohemians Praha 5/7 1
Konvalinka Ondřej 2007 057028 TJ Syntesia Pardubice 5/12 1
Frankota Matěj 2008 057116 3 TJ Syntesia Pardubice 1/1 1
Kruťa Kryštof 2000 043013 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2/2 1
Konvalinková Irena 1977 057042 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
Troch Jan 2003 053023 TJ Dvůr Králové 4/4 1
Fencl Mikoláš Aleš 2006 024074 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 1
131.Nekvinda Ivo 2003 057061 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Linhart Vojtěch 2007 057106 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Skalický Tomáš 2005 057118 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Makarov Lukáš 2006 057085 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Sedlák Jakub 2005 064057 SKK Vysoké Mýto 5/9 0
Hradec Matěj 2003 119142 1 UP Olomouc 5/11 0
Matějíček Vojtěch 2002 103036 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/11 0
Ivánek Roman 2002 133063 1 SK Veselí nad Moravou 5/11 0
Bergmann Bořivoj 2003 103042 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/11 0
Procházka Vojtěch 2002 119124 2 UP Olomouc 5/11 0
Novák Matyáš 2005 119076 2 UP Olomouc 5/11 0
Gabrlík Jakub 2004 119152 2 UP Olomouc 5/9 0
Rudorfer Martin 2003 119094 2 UP Olomouc 5/7 0
Brokeš Marek 2003 185012 2 KK Postřelmov 5/7 0
Hala Jiří 2002 119143 2 UP Olomouc 3/3 0
Štýbnar Vojtěch 2005 119197 2 UP Olomouc 5/11 0
Rolenc Jakub 2004 133025 2 SK Veselí nad Moravou 5/5 0
Rutar Martin 2003 128014 2 Vodní sporty Desná 1/1 0
Kratochvíl Martin 2003 119139 2 UP Olomouc 3/3 0
Bernat Pavel 2004 103019 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 0
Mráka Jan 2004 119154 2 UP Olomouc 5/9 0
Zeman Šimon 2004 133127 3 SK Veselí nad Moravou 5/7 0
Kökörčin Matěj 2003 128008 2 Vodní sporty Desná 1/1 0
Doležal Tomáš 2002 133022 3 SK Veselí nad Moravou 3/3 0
Walter David 2001 129013 3 TJ Šumperk z.s. 5/7 0
Sobotka Adam 2005 103001 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 0
Berka Štěpán 2002 116069 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/7 0
Tomeček Adam 2008 133015 3 SK Veselí nad Moravou 1/1 0
Doležal Filip 2004 133023 3 SK Veselí nad Moravou 5/5 0
Dziadek Marek 2005 103017 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 0
Syslo Jiří 2003 119217 3 UP Olomouc 1/1 0
Urban Jaroslav 2004 119205 3 UP Olomouc 5/5 0
Kadubec Matěj 2005 133035 3 SK Veselí nad Moravou 3/3 0
Jaroš Michael 2006 119171 3 UP Olomouc 3/3 0
Hric Ondřej 2004 119092 3 UP Olomouc 3/3 0
Pomajbík Filip 2006 119187 3 UP Olomouc 3/3 0
Retek Václav 2007 119189 3 UP Olomouc 3/3 0
Polášek Martin 2005 133034 3 SK Veselí nad Moravou 3/3 0
Čamek David 2006 116084 3 TJ Vodní Sporty Litovel 1/1 0
Retek Toman 2007 119188 3 UP Olomouc 3/3 0
Kutín Filip 2007 119218 3 UP Olomouc 3/3 0
Vyskočil Viktor 2008 108039 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3/3 0
Novák Tobiáš 2008 119182 3 UP Olomouc 3/3 0
Svoboda Ondřej 2006 119190 3 UP Olomouc 3/3 0
Protivánek Jan 2005 116113 TJ Vodní Sporty Litovel 3/3 0
Zuna Viilém 2007 059052 TJ Semily 5/6 0
Kot Michal 2006 001139 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Pluta Adam 2008 001109 TJ Bohemians Praha 3/3 0
Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 1/1 0
Šotek Adam 2005 119118 2 UP Olomouc 5/11 0
Hlobil Josef 2001 062003 TJ Turnov 1/1 0
Konvalinka Šťepán 2009 057027 TJ Syntesia Pardubice 5/9 0
Samek Petr 2008 061004 SK Třebechovice 5/5 0
Zuna Jáchym 2010 059051 TJ Semily 5/5 0
Hanuš Tomáš 2005 061011 SK Třebechovice 5/5 0
Florián Michal 2011 060094 Loko Trutnov 5/5 0
Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 5/5 0
Barvík Matyáš 2008 057082 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Bolech Jakub 2004 057041 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Halberštát Jakub 2007 057096 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Suchý Matěj 2006 057103 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Zemen Tomáš 2001 057018 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Zákoutský Petr 2008 057110 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Hlavatý Jan 2007 057122 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Satke Adam 1994 103041 MT Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 0
Hric Filip 1993 119140 MT UP Olomouc 5/10 0
Slepica Karel 1988 119071 MT UP Olomouc 5/10 0
Kratochvíl Petr 1971 119040 2 UP Olomouc 5/10 0
Košík Michal 1995 133058 1 SK Veselí nad Moravou 5/10 0
Bergmann Ondřej 2000 103026 2 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 0
Hrabec Bohumil 1960 112014 2 VK Kroměříž 5/8 0
Stratil Filip 2006 116086 3 TJ Vodní Sporty Litovel 4/4 0
Martinka Antonín 1993 112028 2 VK Kroměříž 5/6 0
Neubert Adam 1997 119002 2 UP Olomouc 2/2 0
Svatoš Ondřej 2003 057030 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Kulhánek Adam 2009 057102 TJ Syntesia Pardubice 4/4 0
Šrámek Jonatan 1994 119054 1 UP Olomouc 4/4 0
Konečný Daniel 1997 112001 2 VK Kroměříž 2/2 0
Šiška Ondřej 2004 112018 3 VK Kroměříž 4/4 0
Střílka Richard 2006 119180 3 UP Olomouc 2/2 0
Zeman Jakub 2007 133017 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Trnka Tobiáš 2007 116111 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Černý Vojtěch 2007 133030 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Minařík Šimon 2007 133033 SK Veselí nad Moravou 2/2 0
Ligurský Ivo 1990 112046 3 VK Kroměříž 2/2 0
Horal Vojtěch 2002 046079 Delfín Jablonec 1/1 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Paloudová Anežka 1999 024017 MT SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/12 654
2.Satková Martina 1998 012074 MT DUKLA Brandýs 5/10 643
3.Bayerová Barbora 1998 001124 1 TJ Bohemians Praha 5/14 571
4.Dvořáková Dominika 2002 001115 1 TJ Bohemians Praha 5/15 547
5.Paloudová Karolína 2000 024034 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/17 436
6.Vaňková Klára 2001 030043 1 VS Tábor 5/11 414
7.Kolihová Hana 2003 026018 1 SK Domeček Soběslav 5/22 379
8.Novosadová Kristina 2004 024024 1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/14 337
9.Kleinová Štěpánka 2005 024059 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/16 217
10.Plachtová Alexandra 1998 024030 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 169
11.Mádrová Amálie 2003 039027 2 TJ Loko Plzeň 5/12 162
Kratochvílová Tereza 2003 024009 2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5/9 162
13.Zedníčková Michaela 2005 064055 2 SKK Vysoké Mýto 5/23 132
14.Šampalíková Klára 2004 039029 2 TJ Loko Plzeň 5/12 128
15.Bočánková Jana 2003 026019 2 SK Domeček Soběslav 5/20 127
16.Dušková Kateřina 1998 009070 2 Univerzitní sportovní klub Praha 4/4 101
17.Mašínová Marie 1997 001130 2 TJ Bohemians Praha 2/2 100
18.Lacinová Leona 1974 059008 2 TJ Semily 5/9 99
19.Samková Olga 2005 061039 3 SK Třebechovice 5/5 67
20.Bundová Simona 2004 057008 3 TJ Syntesia Pardubice 5/12 59
Plášilová Anežka 2002 057064 3 TJ Syntesia Pardubice 5/9 59
22.Tykalová Jana 1968 048072 3 TJ Ohře Klášterec 5/10 33
23.Žďárská Laura 2006 057062 3 TJ Syntesia Pardubice 5/14 32
Báčová Michaela 1998 011023 3 KK Brandýs nad Labem 5/8 32
25.Pospíšilová Jitka 1989 030019 3 VS Tábor 2/2 28
26.Brotánková Petra 2001 039015 3 TJ Loko Plzeň 2/2 26
27.Vaňková Michaela 2000 116080 2 TJ Vodní Sporty Litovel 5/5 24
28.Lagnerová Jana 1959 026010 3 SK Domeček Soběslav 2/2 20
29.Šandová Anežka 2003 057105 3 TJ Syntesia Pardubice 5/8 17
30.Konvalinková Irena 1977 057042 3 TJ Syntesia Pardubice 5/12 14
31.Kliščová Barbora 2002 061042 3 SK Třebechovice 5/5 13
32.Novosadová Eliška 2005 119206 3 UP Olomouc 5/6 10
33.Křišťanová Michaela 1994 063018 3 SK Týniště nad Orlicí 3/3 7
34.Novotná Mariána 2002 057048 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 5
35.Sadílková Lucie 2002 057040 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 4
Šafaříková Alena 2006 024098 3 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4/4 4
Veselá Veronika 2002 057091 3 TJ Syntesia Pardubice 3/3 4
38.Sládková Linda 2004 039009 3 TJ Loko Plzeň 3/3 3
Hamáčková Adéla 1982 060061 3 Loko Trutnov 5/6 3
40.Haviárová Zuzana 2005 061035 SK Třebechovice 5/5 1
Kotěrová Terezka 2002 057079 3 TJ Syntesia Pardubice 2/2 1
42.Školoudíková Hana 2004 057039 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Poznerová Magdaléna 2004 057078 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice 2/2 0
Nekvindová Anna 2006 057037 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Kneblová Tereza 2003 119053 1 UP Olomouc 5/7 0
Štěpánková Petra 2001 119068 2 UP Olomouc 1/1 0
Dziadková Zuzana 2002 103009 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/11 0
Retková Marie 2003 119215 2 UP Olomouc 5/9 0
Retková Anna 2005 119005 1 UP Olomouc 5/11 0
Doležalová Lucie 2003 119157 2 UP Olomouc 5/7 0
Dopitová Daniela 2002 119216 3 UP Olomouc 5/7 0
Dobešová Eva 2004 108054 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/7 0
Hansgutová Monika 2005 119207 2 UP Olomouc 5/11 0
Janů Veronika 2005 119137 2 UP Olomouc 5/9 0
Střechová Ela 2005 108041 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/7 0
Kočířová Valentýna 2008 119208 3 UP Olomouc 3/3 0
Matějíčková Anežka 2005 103030 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/7 0
Vojtěchová Barbora 2004 108034 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 5/5 0
Rutarová Kateřina 2005 128015 3 Vodní sporty Desná 1/1 0
Doležalová Bára 2005 119127 3 UP Olomouc 5/7 0
Stloukalová Aneta 2007 119196 3 UP Olomouc 3/3 0
Kuskevych Anastasia 2004 108014 3 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 1/1 0
Bergmannová Sandra 2008 103010 3 Kanoe Klub Spoj Brno 5/5 0
Chromá Nicol 2004 119224 3 UP Olomouc 1/1 0
Malá Magdaléna 2007 119192 3 UP Olomouc 3/3 0
Kratochvílová Adéla 2007 119176 3 UP Olomouc 3/3 0
Milotová Dora 2007 001120 TJ Bohemians Praha 5/7 0
Havlíčková Nela 2008 108001 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3/3 0
Vrbová Marie 2007 119198 3 UP Olomouc 3/3 0
Kučerová Veronika 1999 024078 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2/2 0
Habichová Polesná Jitka 1990 039058 TJ Loko Plzeň 3/3 0
Ducháčová Klára 2003 057016 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Drášilová Karolína 2002 057001 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Doubková Anna Marie 2008 057120 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Hrdá Kateřina 2006 057021 TJ Syntesia Pardubice 1/1 0
Hricová Klára 1999 119090 MT UP Olomouc 5/10 0
Dimovová Barbora 2000 116082 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/10 0
Němcová Marie 2000 103024 1 Kanoe Klub Spoj Brno 5/10 0
Košíková Denisa 2002 133047 2 SK Veselí nad Moravou 5/10 0
Bílovská Gabriela 1974 115040 2 VS Lipník nad Bečvou 5/10 0
Satková Gabriela 2001 103016 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Halašková Petra 1974 119019 2 UP Olomouc 5/6 0
Dimovová Viktorie 2000 116081 1 TJ Vodní Sporty Litovel 5/8 0
Najmanová Kateřina 1984 119099 2 UP Olomouc 4/4 0
Martinková Blanka 1994 112049 3 VK Kroměříž 2/2 0
Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 2/2 0
Panzerová Kateřina 2003 039020 TJ Loko Plzeň 2/2 0
Drunecká Nela 2007 026011 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Drunecká Aneta 2004 026009 SK Domeček Soběslav 2/2 0
Typ závodu