4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod

14.05.2017   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha96.86 2 93.16 0 93.16 75
2. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha99.93 0 95.71 0 95.712.55/2,768
3. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha98.79 0 93.87 2 95.872.71/2,962
4. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.102.14 0 98.43 0 98.435.27/5,757
5. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.102.51 2 99.47 0 99.476.31/6,853
6. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha100.71 2 102.42 2 104.4211.26/12,149
7.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice105.54 0 104.69 0 104.6911.53/12,446
8.1/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava106.97 0 109.47 8 117.4724.31/26,143
9. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha100.49 0 95.67 50 145.6752.51/56,440
10.2/DSŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha105.73 0 107.24 50 157.2464.08/68,837
11.2/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha104.51 6 103.32 0 103.3210.16/10,935
12.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus118.65 6 106.03 0 106.0312.87/13,833
13.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí114.40 2 107.39 0 107.3914.23/15,331
14.4/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.107.45 0 113.46 50 107.4514.29/15,329
15.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB108.79 4 105.50 2 107.5014.34/15,427
16.5/U23VAŠINA Jiří 1994 2+ USK Pha107.85 0 107.59 0 107.5914.43/15,525
17.3/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha109.54 0 105.94 2 107.9414.78/15,923
18.6/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha108.21 0 109.39 0 108.2115.05/16,221
19. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha105.51 52 104.36 4 108.3615.20/16,319
20.7/U23BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.108.73 0 107.69 2 108.7315.57/16,717
21.8/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec113.95 2 108.99 0 108.9915.83/17,015
22.9/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha107.54 2 109.05 4 109.5416.38/17,614
23. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc110.67 0 108.66 4 110.6717.51/18,813
24. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava115.27 4 112.08 0 112.0818.92/20,312
25.4/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy116.85 2 110.14 2 112.1418.98/20,411
26. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha108.27 254 112.57 0 112.5719.41/20,810
27.2/VMBÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha111.99 2 113.42 0 113.4220.26/21,79
28. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky110.48 4 114.38 2 114.4821.32/22,98
29.5/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky113.54 4 113.63 2 115.6322.47/24,17
30.6/DSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha113.94 4 111.64 4 115.6422.48/24,16
31.7/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha114.77 210 114.66 2 116.6623.50/25,25
32.10/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha117.29 6 119.73 2 121.7328.57/30,74
33. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice118.97 4 117.87 4 121.8728.71/30,83
34.8/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz118.05 6 116.26 52 124.0530.89/33,22
35.9/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky114.86 52 120.71 4 124.7131.55/33,91
36.10/DSBERAN Václav 2000 2 USK Pha128.30 0 129.22 52 128.3035.14/37,70
37.11/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha127.40 6 127.20 2 129.2036.04/38,70
38.11/DSBÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy108.58 52 109.36 52 160.5867.42/72,40
39. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice108.55 62 4.00 999 170.5577.39/83,10
  RAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl