Slalom ve Strakonicích

08.07.2017   řeka Otava, Ostrov na Podskalí
ředitel: Vaclav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB102.97 0 102.74 0 102.74 130
2.1/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha111.61 0 110.38 2 111.618.87/8,6122
3.2/VMPIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn113.71 0 114.32 0 113.7110.97/10,7114
4.3/VMCHOD David 1982 2 Blovice117.32 2 114.50 0 114.5011.76/11,4110
5.4/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.115.36 2 115.33 0 115.3312.59/12,3106
6.1/DSHENRIE Alden 2000 USA121.03 2 119.06 0 119.0616.32/15,90
7.5/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor119.47 0 118.40 2 119.4716.73/16,3102
8.1/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB119.58 2 120.31 0 120.3117.57/17,198
9. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB124.13 0 122.35 0 122.3519.61/19,194
10.6/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn122.79 0 126.01 0 122.7920.05/19,590
11.7/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV125.53 2 123.01 0 123.0120.27/19,786
12. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor125.28 2 123.11 0 123.1120.37/19,882
13. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy123.72 0 125.30 2 123.7220.98/20,478
14.2/U23JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha122.36 2 125.74 2 124.3621.62/21,074
15.8/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK126.26 2 124.91 0 124.9122.17/21,670
16.9/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek128.42 2 125.33 0 125.3322.59/22,066
17.10/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus125.66 0 125.83 0 125.6622.92/22,362
18.3/U23HABICH Karel 1994 2 VS Tábor124.17 2 124.82 4 126.1723.43/22,858
19.1/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB127.52 0 127.63 0 127.5224.78/24,154
20.11/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn128.45 0 129.17 0 128.4525.71/25,050
21.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice134.25 4 128.51 0 128.5125.77/25,146
22.2/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor130.08 0 138.96 4 130.0827.34/26,642
23.4/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor129.88 2 130.48 0 130.4827.74/27,038
24.3/ZSBEIER Matouš 2004 3+ Trutnov131.44 0 133.33 2 131.4428.70/27,934
25.1/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor133.39 6 132.00 0 132.0029.26/28,530
26. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor132.93 2 132.68 0 132.6829.94/29,126
27.4/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB131.05 2 133.53 2 133.0530.31/29,522
28.2/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov140.20 0 133.44 0 133.4430.70/29,918
29. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník133.46 0 133.09 2 133.4630.72/29,914
30.5/ZSMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.130.65 4 133.45 2 134.6531.91/31,113
31.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor137.79 0 135.20 0 135.2032.46/31,612
32.12/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB136.23 0 135.60 0 135.6032.86/32,011
33.4/VSKUNA Alois 1960 3+ SKVS ČB134.78 2 137.52 0 136.7834.04/33,110
34.6/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn136.92 0 143.76 0 136.9234.18/33,39
35.7/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn137.43 0 141.71 6 137.4334.69/33,88
36. VADLEJCH Jan 1989 3+ SKVS ČB142.90 0 151.25 2 142.9040.16/39,17
37.13/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor145.54 0 143.10 0 143.1040.36/39,36
38.2/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov155.06 0 147.44 0 147.4444.70/43,55
39.8/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha147.84 2 151.98 2 149.8447.10/45,84
40.9/ZSŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB147.92 4 149.13 4 151.9249.18/47,93
41.5/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy153.38 0 158.25 2 153.3850.64/49,32
42.1/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor156.24 0 153.98 0 153.9851.24/49,91
43.2/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha158.87 52 150.93 8 158.9356.19/54,70
44.10/ZSČMEJREK Cyril 2004 USK Pha164.86 50 164.91 0 164.9162.17/60,50
45.1/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice191.62 2 190.52 4 193.6290.88/88,50
46.2/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV245.04 4 240.66 2 242.66139.92/136,20
  VRÁNEK Jan 2004 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení