4.Český pohár ve slalomu, 2.nominační závod RD

27.05.2007   USD Trnávka
ředitel: Viktor Míka   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.86.90 0 85.10 0 172.00  75
2. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha88.70 0 85.89 0 174.59 2.59/1,568
3. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha85.63 2 88.08 0 175.71 3.71/2,262
4. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.88.72 0 85.44 2 176.16 4.16/2,457
5. Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B.89.32 0 88.47 0 177.79 5.79/3,453
6. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha87.59 2 87.03 2 178.62 6.62/3,849
7. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus87.03 0 88.37 4 179.40 7.40/4,346
8. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.86.83 4 89.92 0 180.75 8.75/5,143
9. Kobes Jan 1979 1 SK VS ČB89.49 2 89.59 4 185.08 13.08/7,640
10. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.92.21 0 90.50 50 232.71 60.71/35,337
11. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha91.46 2 91.63 0 185.09 13.09/7,635
12. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.92.77 0 91.03 2 185.80 13.80/8,033
13. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava91.80 4 90.44 0 186.24 14.24/8,331
14. Dupal Jiří 1991 2+ Olomouc94.38 0 93.91 0 188.29 16.29/9,529
15. Taišl Filip 1976 1 Sušice94.64 0 94.25 2 190.89 18.89/11,027
16. Bílý Petr 1981 2+ USK Pha94.70 2 92.56 2 191.26 19.26/11,225
17. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice93.81 8 89.43 2 193.24 21.24/12,323
18. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava103.06 0 90.51 0 193.57 21.57/12,521
19. Kulhánek Jan 1978 1 Jablonec95.49 0 98.50 0 193.99 21.99/12,819
20. Jakeš Tomáš 1975 2+ Č.Kruml.98.00 0 96.40 0 194.40 22.40/13,017
21. Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec98.02 0 96.39 0 194.41 22.41/13,015
22. Stach Daniel 1988 2+ SK VS ČB101.10 0 94.47 0 195.57 23.57/13,714
23. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus96.15 0 98.79 2 196.94 24.94/14,513
24. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.101.80 2 91.56 2 197.36 25.36/14,712
25. Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice99.44 2 96.06 0 197.50 25.50/14,811
26. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc104.40 0 90.68 4 199.08 27.08/15,710
27. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava97.38 0 100.42 2 199.80 27.80/16,29
28. Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.99.60 0 100.42 0 200.02 28.02/16,38
29. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha96.24 2 98.85 4 201.09 29.09/16,97
30. Ornst Zdeněk 1990 2+ L.Žatec98.70 6 93.78 4 202.48 30.48/17,76
31. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice96.04 2 104.15 2 204.19 32.19/18,75
32. Měchura Jiří 1987 2+ Třebech.98.97 6 98.42 4 207.39 35.39/20,64
33. Mrůzek Kamil 1977 2+ Dukla B.108.48 2 96.34 2 208.82 36.82/21,43
34. Gorecký Petr 1981 2+ Kralupy101.54 4 103.16 2 210.70 38.70/22,52
35. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB95.69 4 103.41 8 211.10 39.10/22,71
36. Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.98.66 2 108.56 2 211.22 39.22/22,80
37. Smažík Jiří 1991 2+ L.Žatec102.31 4 103.56 2 211.87 39.87/23,20
38. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov96.14 0 92.02 50 238.16 66.16/38,50
39. Potužák Jan 1988 2+ Sušice100.28 50 96.95 0 247.23 75.23/43,70
40. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB103.16 52 95.80 0 250.96 78.96/45,90
41. Řezáč Jan 1989 2+ Olomouc103.79 2 98.58 50 254.37 82.37/47,90
42. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy98.02 0 107.94 50 255.96 83.96/48,80
43. Maršák Ondřej 1989 2+ Č.Lípa100.78 154 98.90 2 355.68 183.68/106,80
44. Pišvejc Ivan 1978 1 USK Pha82.31 50 0.00 999 1131.31  0
Oddíl