Stružnická peřej

18.04.2009-19.04.2009   Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Jan Piskáček
kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. CHLÁDEK Pavel 1987 2 Roudnice90.20 0 92.00 0 90.20 -
2. ŠRÁMEK Michal 1982 0 Č.Lípa91.50 4 91.10 0 91.100.90/1,0-
3. TEICHMANN Oliver 1990 0 Spremberg91.70 0 92.70 0 91.701.50/1,7-
4.1/DMADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha94.10 4 92.40 2 94.404.20/4,7-
5. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice100.70 4 92.50 2 94.504.30/4,8-
6.2/DMPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec94.80 0 92.70 2 94.704.50/5,0-
7.1/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa95.40 2 98.40 2 97.407.20/8,0-
8.3/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa93.20 10 89.60 8 97.607.40/8,2-
9. CHRISTOV Ivan 1988 2 Č.Lípa100.60 2 94.90 4 98.908.70/9,6-
10.2/VMSAJDL František 1970 2 L.Žatec97.70 2 97.10 6 99.709.50/10,5-
11.4/DMMYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa96.50 4 97.20 4 100.5010.30/11,4-
12.1/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa99.20 2 96.10 6 101.2011.00/12,2-
13.1/ZSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha103.90 4 98.40 4 102.4012.20/13,5-
14. PODZIMEK Slávek 1987 2 Kralupy102.50 6 101.00 2 103.0012.80/14,2-
15.3/VMŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB103.90 2 103.20 0 103.2013.00/14,4-
16.2/ZSŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha102.10 12 100.90 4 104.9014.70/16,3-
17.3/ZSROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha117.50 4 104.00 2 106.0015.80/17,5-
18.1/ZMŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy105.50 6 104.90 2 106.9016.70/18,5-
19.4/ZSKOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha122.90 6 108.40 2 110.4020.20/22,4-
20.1/DSKOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky112.80 0 106.70 4 110.7020.50/22,7-
21.5/ZSKRÜGER Hans 1996 0 Spremberg113.10 10 112.90 0 112.9022.70/25,2-
22.5/DMSVOBODA Adam 1994 2 USK Pha121.20 2 111.10 2 113.1022.90/25,4-
23.6/DMŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice114.90 2 107.70 6 113.7023.50/26,1-
24.2/ZMŠODEK Petr 1998 0 Benátky119.30 4 113.90 0 113.9023.70/26,3-
25.4/VMŠANDA Petr 1973 3 Vlašim116.70 4 116.10 0 116.1025.90/28,7-
26.6/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB127.30 4 116.20 0 116.2026.00/28,8-
27.7/DMPEXA Jakub 1994 2 USK Pha113.30 4 111.70 6 117.3027.10/30,0-
28.5/VMŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy122.90 0 116.60 2 118.6028.40/31,5-
29.3/ZMMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha115.50 10 117.20 6 123.2033.00/36,6-
30.7/ZSMATULA Roman 1996 3 Kralupy125.10 6 119.80 4 123.8033.60/37,3-
31. KLUGANOST Vít 1977 0 Vršovice129.30 4 126.10 2 128.1037.90/42,0-
32. TUREK Michal 1986 3 Roztoky126.50 2 124.40 6 128.5038.30/42,5-
33.4/ZMMIKUCKI Jonas 1997 0 Spremberg133.30 0 127.10 4 131.1040.90/45,3-
34.2/DSVÁVRA Petr 1991 3 Roztoky136.90 58 127.30 4 131.3041.10/45,6-
35.5/ZMLERCH Adam 1998 0 Klášter.128.20 6 124.60 8 132.6042.40/47,0-
36.6/VMMAČKAL Jiří 1971 0 SKVS ČB127.30 10 129.00 4 133.0042.80/47,5-
37.8/ZSŠPETA Sebastian 1995 0 USK Pha138.50 8 127.30 6 133.3043.10/47,8-
38.9/ZSPETERKA Adam 1996 0 Rakovník139.50 2 140.80 52 141.5051.30/56,9-
39.1/PZZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice140.20 12 146.50 4 150.5060.30/66,9-
40.7/VMTRÁZNÍK Emil 1965 0 Děčín146.80 4 153.50 6 150.8060.60/67,2-
41.6/ZMŠEBELA David 1998 0 Kadaň154.00 12 159.40 2 161.4071.20/78,9-
42.8/VMVICHER Jan 1970 0 Děčín185.10 62 161.80 6 167.8077.60/86,0-
43.2/PZŠANDA Petr 2000 0 Vlašim165.60 12 157.30 12 169.3079.10/87,7-
44.9/VMLAHOVSKÝ Vladimír 1970 0 Roudnice119.20 56 127.50 52 175.2085.00/94,2-
45.3/PZKOŘÍNEK Vilém 1999 0 USK Pha195.60 10 174.70 2 176.7086.50/95,9-
46.7/ZMKOUDELKA Václav 1997 0 Roztoky171.40 16 208.00 16 187.4097.20/107,8-
47.4/PZLHOTA Matyáš 1999 0 USK Pha0.00 999 151.20 106 257.20167.00/185,1-
48.10/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 0 Kralupy0.00 999 150.70 260 410.70320.50/355,3-
49.8/ZMVYBULKA Jakub 1998 0 Kralupy0.00 999 130.70 406 536.70446.50/495,0-
  PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 -
  WITKOWSKI Milton 1992 0 Spremberg0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HRBÁČEK Jan 1966 0 Děčín0.00 999 0.00 999 999.00 -
  BÍLÝ Tomáš 1968 0 Děčín0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠTĚPÁN Bronislav 1996 0 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 -
Oddíl

Historie procházení