2.Český pohár ve slalomu

30.04.2006   Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce
ředitel: Jiří Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
117.25 0 116.23 2 235.48  60
2. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
117.02 0 116.69 2 235.71 0.23/0,153
3. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
116.92 0 118.18 2 237.10 1.62/0,747
4. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
117.71 2 116.40 2 238.11 2.63/1,142
5. Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
118.62 2 120.93 2 243.55 8.07/3,438
6. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
123.81 2 122.28 4 252.09 16.61/7,134
7. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
124.22 2 131.63 10 267.85 32.37/13,731
8. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
133.61 4 131.37 4 272.98 37.50/15,928
9. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
2 KVS HK
KVS HK
132.54 6 132.52 6 277.06 41.58/17,725
10. Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
154.78 10 134.11 8 306.89 71.41/30,322
11. Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
2 Dukla B.
SK VS ČB
134.81 6 162.77 10 313.58 78.10/33,220
12. Houserek Aleš
Dupal Jiří
1990
1991
2 Olomouc
Olomouc
134.00 56 139.61 6 335.61 100.13/42,518
13. Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
140.34 102 151.76 10 404.10 168.62/71,616
14. Volák Jaroslav
Pánek Tomáš
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
154.71 58 134.54 64 411.25 175.77/74,614
15. Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
147.03 56 159.68 112 474.71 239.23/101,612
  Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava
KK Opava
0.00 0 0.00 0  0
  Seidl Tomáš
Melecha Jakub
1989
1989
2 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 0  0
  Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
0.00 0 0.00 0  0
  Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
0.00 0 0.00 0  0
  Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 0  0
  Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
1 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 0 0.00 0  0
Oddíl

Historie procházení