6.Český pohár ve slalomu

14.05.2006   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
110.42 2 108.19 0 220.61  60
2. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
112.49 2 108.90 0 223.39 2.78/1,353
3. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
115.67 0 114.39 0 230.06 9.45/4,347
4. Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
115.87 2 112.88 2 232.75 12.14/5,542
5. Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
119.56 0 112.58 2 234.14 13.53/6,138
6. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
115.18 4 115.52 0 234.70 14.09/6,434
7. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
126.18 2 122.36 2 252.54 31.93/14,531
8. Šrámek Michal
Lhota Zbyšek
1982
1984
1 Č.Lípa
Žel.Brod
131.95 4 130.77 4 270.72 50.11/22,728
9. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
2 KVS HK
KVS HK
137.36 4 132.29 6 279.65 59.04/26,825
10. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
136.22 0 137.79 58 332.01 111.40/50,522
11. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
142.63 10 127.52 0 280.15 59.54/27,020
12. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
144.46 6 129.25 2 281.71 61.10/27,718
13. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
138.93 4 137.85 6 286.78 66.17/30,016
14. Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
142.14 6 132.75 6 286.89 66.28/30,014
15. Houserek Aleš
Dupal Jiří
1990
1991
2 Olomouc
Olomouc
139.47 12 135.27 6 292.74 72.13/32,712
16. Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
143.04 4 150.04 6 303.08 82.47/37,410
17. Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
136.13 8 161.79 8 313.92 93.31/42,39
18. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
1 SK VS ČB
SK VS ČB
151.56 54 132.47 4 342.03 121.42/55,08
19. Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
1 Sláv.HK
Sláv.HK
158.46 6 177.71 10 352.17 131.56/59,67
20. Seidl Tomáš
Melecha Jakub
1989
1989
2 Olomouc
Olomouc
172.01 16 158.92 10 356.93 136.32/61,86
21. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava
KK Opava
152.58 56 147.95 14 370.53 149.92/68,05
22. Volák Jaroslav
Pánek Tomáš
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
146.40 14 161.12 62 383.52 162.91/73,84
23. Macík Jan
Machač Jiří
1988
1988
2 VSDK
VSDK
180.88 16 167.59 58 422.47 201.86/91,53
24. Šenk Marek
Jakubů Jaroslav
1974
1973
2 KK Brand
KK Brand
144.08 160 129.87 10 443.95 223.34/101,22
25. Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
2 Dukla B.
SK VS ČB
157.36 158 142.37 4 461.73 241.12/109,31
26. Vlach Jiří
Pražák Michal
1978
1979
2 S.Žižkov
S.Žižkov
179.08 62 155.39 208 604.47 383.86/174,00
  Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
135.66 10 0.00 0  0
  Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
0.00 0 0.00 0  0
Oddíl

Historie procházení