vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve sjezdu - Plzeňský sjezd

18.08.2012  
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSHABICH Karel 1994 1 VS Tábor09:49,00 10
2.1/U23KUBÁT Zdeněk 1991 0 Klatovy10:01,0012.00/2,02
3.1/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor10:33,0044.00/7,51
4.1/VLAGNEROVÁ Jana 1959 0 Soběslav11:08,0079.00/13,40
5.2/VHABICH Bohumil 1961 0 VS Tábor11:56,00127.00/21,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz09:15,00 8
2.1/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice10:38,0083.00/15,04
3.2/VMHABICHOVÁ Alena 1969 2 VS Tábor10:49,0094.00/16,93
4.3/ZMPECHMANOVÁ Marie 2001 0 Roudnice11:04,00109.00/19,62
5. PINKAVOVÁ Marta 1986 0 RK Troja11:53,00158.00/28,51
6.1/ZSJIRÁSKOVÁ Kristýna 1999 0 Štětí13:41,00266.00/47,90
7.2/ZSLÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí13:47,00272.00/49,00
  HABICHOVÁ Alena 1969 2 VS TáborDNS 0
  POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko PlzDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz06:55,00 40
2. EISNER Tomáš 1987 2 Boh.Pha07:09,0014.00/3,432
3. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha07:21,0026.00/6,324
4.2/VMKOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha07:54,0059.00/14,220
5.1/DMPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice08:48,00113.00/27,216
6.3/VMMULAČ Viktor 1975 0 Loko Plz08:49,00114.00/27,512
7.4/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz08:56,00121.00/29,28
8.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.09:00,00125.00/30,17
9.2/DMBINDER Martin 1997 3 Roudnice09:14,00139.00/33,56
10.5/VMWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz09:39,00164.00/39,55
11.1/ZSKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice09:46,00171.00/41,24
12.2/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz10:12,00197.00/47,53
13.2/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice10:30,00215.00/51,82
14.3/ZSBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí10:45,00230.00/55,41
15.1/ZMKLEMENT Maxim 2001 0 Roudnice11:48,00293.00/70,60
16.2/ZMKALINA Vojtěch 2001 0 Vlašim13:06,00371.00/89,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3