Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu

08.09.2012   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Jiří Holý   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

Externí odkazy k závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. STANOVSKÝ Samuel 1998 2 Sušice89.66 2 88.91 52 91.66 -
2. ŠODEK Petr 1998 2 Benátky91.21 4 91.20 2 93.201.54/1,7-
3. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.95.82 0 95.60 6 95.824.16/4,5-
4. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice94.15 4 96.09 2 98.096.43/7,0-
5. LERCH Adam 1998 2 Klášter.96.64 2 102.77 62 98.646.98/7,6-
6. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim109.74 4 99.22 0 99.227.56/8,2-
7. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava95.29 4 97.50 8 99.297.63/8,3-
8. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha103.42 8 95.66 4 99.668.00/8,7-
9. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK100.13 0 103.57 6 100.138.47/9,2-
10. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc102.65 0 108.88 8 102.6510.99/12,0-
11. PETERKA Jáchym 1998 2 Rakovník103.35 2 105.80 6 105.3513.69/14,9-
12. KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice106.02 0 104.90 2 106.0214.36/15,7-
13. BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava100.29 54 100.60 8 108.6016.94/18,5-
14. ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.111.87 0 106.64 2 108.6416.98/18,5-
15. ŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky108.95 0 129.08 106 108.9517.29/18,9-
16. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha123.93 8 104.32 6 110.3218.66/20,4-
17. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky118.88 50 108.81 2 110.8119.15/20,9-
18. MOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí127.12 6 109.89 4 113.8922.23/24,3-
19. POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy115.23 4 112.15 4 116.1524.49/26,7-
20. NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc125.95 4 112.29 4 116.2924.63/26,9-
21. BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy116.84 2 115.94 4 118.8427.18/29,7-
22. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc112.79 52 113.50 6 119.5027.84/30,4-
23. RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha118.35 2 148.45 160 120.3528.69/31,3-
24. RADIL Jakub 1998 2 USK Pha109.68 56 110.65 10 120.6528.99/31,6-
25. KOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha121.02 52 118.91 2 120.9129.25/31,9-
26. ŠEBELA David 1998 3 Kadaň113.48 8 108.03 54 121.4829.82/32,5-
27. BERAN Václav 2000 3 USK Pha122.29 58 120.26 2 122.2630.60/33,4-
28. MILYÁN David 2001 3 L.Žatec116.77 6 124.23 4 122.7731.11/33,9-
29. VENC Alexandr 1999 3 Dukla B.118.78 8 121.45 2 123.4531.79/34,7-
30. VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník124.80 2 162.80 14 126.8035.14/38,3-
31. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.133.47 104 127.23 0 127.2335.57/38,8-
32. PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice148.75 56 127.19 4 131.1939.53/43,1-
33. NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec126.18 6 127.45 156 132.1840.52/44,2-
34. ZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha125.92 8 126.65 56 133.9242.26/46,1-
35. KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.128.12 56 131.24 4 135.2443.58/47,5-
36. KUNEŠ David 1998 3 Horš.Týn135.88 4 132.38 4 136.3844.72/48,8-
37. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn144.79 52 133.28 6 139.2847.62/52,0-
38. BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.138.65 2 135.69 4 139.6948.03/52,4-
39. WALLISCH Vít 1999 3 USK Pha139.22 156 137.08 4 141.0849.42/53,9-
40. HEGER Tomáš 1998 2 KVS HK98.03 50 97.05 54 148.0356.37/61,5-
41. KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice137.22 12 145.17 4 149.1757.51/62,7-
42. PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha150.24 6 185.42 52 156.2464.58/70,5-
43. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.103.85 54 117.01 104 157.8566.19/72,2-
44. NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc111.21 52 136.42 52 163.2171.55/78,1-
45. VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy109.88 54 126.08 52 163.8872.22/78,8-
46. JANOUŠEK Tomáš 2000 Boh.Pha158.61 18 156.36 62 176.6184.95/92,7-
47. ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně0.00 999 127.48 56 183.4891.82/100,2-
48. SKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.123.55 62 152.86 158 185.5593.89/102,4-
49. BAREŠ Antonín 1998 3 Štětí129.68 58 130.03 110 187.6896.02/104,8-
50. MATÉ Zdeněk 1998 Olomouc155.96 210 143.07 54 197.07105.41/115,0-
51. KALINA Vojtěch 2001 Vlašim141.36 56 0.00 999 197.36105.70/115,3-
52. TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.147.37 158 148.10 56 204.10112.44/122,7-
53. BOUČEK Stanislav 1999 Trutnov143.22 64 167.45 60 207.22115.56/126,1-
54. MOŘKOVSKÝ Samuel 1999 3 Val.Mez.183.50 50 164.61 56 220.61128.95/140,7-
55. PEŠEK Tibor 2000 SKVeselí0.00 999 157.17 64 221.17129.51/141,3-
56. PAPULA Martin 1999 Litovel137.70 158 137.15 260 295.70204.04/222,6-
57. GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc153.00 158 139.96 212 311.00219.34/239,3-
58. KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov137.21 260 0.00 999 397.21305.55/333,4-
59. FIALA Jakub 2001 Olomouc180.84 258 0.00 999 438.84347.18/378,8-
60. REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 -
61. SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK0.00 999 0.00 999 999.00 -
62. DŘEVOJÁNEK Dalibor 2001 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 -
63. SUŠEŇ Daniel 1999 Litovel0.00 999 0.00 999 999.00 -
64. HENDRYCH Tomáš 2000 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 -
Oddíl