7. Český pohár ve vodním slalomu

29.08.2009   pod lipenskou přehradou
ředitel: Vlastimil Patricius Divoký   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.105.11 4 106.88 0 106.88 -
2. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.107.25 2 106.88 0 106.88 -
3. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha110.69 0 103.46 4 107.460.58/0,5-
4. BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus111.45 2 108.10 0 108.101.22/1,1-
5. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha105.23 2 106.35 2 108.351.47/1,4-
6. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha108.28 2 109.14 2 111.144.26/4,0-
7. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc111.11 0 111.17 0 111.174.29/4,0-
8. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.109.43 4 111.47 2 113.476.59/6,2-
9. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha110.68 4 116.26 0 116.269.38/8,8-
10. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha104.47 2 111.84 104 215.84108.96/101,9-
11. PRSKAVEC Jiří 1993 2 USK Pha112.26 6 110.85 0 110.853.97/3,7-
12. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice125.90 6 111.33 0 111.334.45/4,2-
13. TAIŠL Filip 1976 1 Sušice113.66 4 111.48 0 111.484.60/4,3-
14. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.121.97 4 113.31 0 113.316.43/6,0-
15. RAJNIAK Boris 2000 122.53 60 113.24 2 115.248.36/7,8-
16. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB118.05 2 113.52 2 115.528.64/8,1-
17. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod123.58 6 113.95 2 115.959.07/8,5-
18. CVIKL Ondřej 1992 2+ Ostrava130.66 62 113.67 4 117.6710.79/10,1-
19. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha119.91 4 117.85 2 119.8512.97/12,1-
20. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus119.80 2 116.83 4 120.8313.95/13,1-
21. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky147.55 8 119.84 2 121.8414.96/14,0-
22. JORDÁN František 1991 2+ SKVeselí132.78 0 118.06 4 122.0615.18/14,2-
23. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha117.61 6 118.23 4 122.2315.35/14,4-
24. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec122.67 52 120.46 2 122.4615.58/14,6-
25. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.111.95 104 113.27 10 123.2716.39/15,3-
26. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc113.26 8 119.55 4 123.5516.67/15,6-
27. BOUZEK Ondřej 1991 2+ Sušice133.28 4 124.68 0 124.6817.80/16,7-
28. REICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV120.68 52 122.89 2 124.8918.01/16,9-
29. GALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice125.61 54 122.44 6 128.4421.56/20,2-
30. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy114.81 0 129.01 2 131.0124.13/22,6-
31. BOUZEK Filip 1992 2+ Sušice134.02 56 130.02 4 134.0227.14/25,4-
32. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.117.52 52 132.57 2 134.5727.69/25,9-
33. LENC Miroslav 1986 2+ SKVS ČB132.45 8 131.09 6 137.0930.21/28,3-
34. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.122.54 52 134.25 6 140.2533.37/31,2-
35. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus129.66 6 139.72 2 141.7234.84/32,6-
36. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava122.28 56 140.71 4 144.7137.83/35,4-
37. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava115.51 106 115.09 56 171.0964.21/60,1-
38. PRELL Pavel 1976 1 Kralupy119.61 4 127.57 50 177.5770.69/66,1-
39. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov123.78 6 123.68 54 177.6870.80/66,2-
40. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.127.40 4 113.61 100 213.61106.73/99,9-
41. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice104.68 156 110.51 150 260.51153.63/143,7-
  RAAB Ondřej 1973 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 -
Oddíl