vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní sjezd na Lužnici

12.04.2014   Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23HALEŠ Antonín 1992 M Č.Kruml.18:44,20 42
2.2/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.19:14,6030.40/2,734
3. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.19:45,9061.70/5,526
4. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.19:56,2072.00/6,418
5.1/DMKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.21:23,20159.00/14,110
6. PEŠKA Libor 1987 0 Č.Kruml.21:32,40168.20/15,06
7.2/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.22:09,20205.00/18,25
8.1/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor22:43,70239.50/21,34
9. ŠVADLENA Martin 1987 0 Č.Kruml.24:05,20321.00/28,63
10.2/VMVÁLEK Michal 1974 0 VS Tábor24:13,20329.00/29,32
11. CHOD Ondřej 1984 0 Blovice24:27,60343.40/30,51
12.1/VSMOLÁČEK Petr 1956 0 VS Tábor24:30,80346.60/30,80
13.3/U23MUSIL Filip 1992 0 Č.Kruml.24:33,00348.80/31,00
14.1/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor24:57,40373.20/33,20
  KLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.DNS 0
  VANĚČEK Tomáš 1986 2 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.19:54,20 21
2.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav19:57,503.30/0,313
3.1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.20:23,6029.40/2,59
4. POLÍVKOVÁ Hana 1989 1 Blovice20:54,5060.30/5,08
5.1/U23DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml.21:42,30108.10/9,17
6.2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor23:35,20221.00/18,56
7.1/DMMAČKALOVÁ Haidi 1998 0 Č.Kruml.23:40,10225.90/18,95
8.1/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB25:03,30309.10/25,94
9.2/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.25:37,20343.00/28,73
10.1/ZMKOLIHOVÁ Hana 2003 0 Soběslav29:14,80560.60/46,92
11.2/ZMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 0 Soběslav29:33,50579.30/48,51
12.3/ZSBOČÁNKOVÁ Lucie 2000 0 Soběslav29:44,60590.40/49,40
13.4/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 0 Č.Kruml.31:20,50686.30/57,50
14.3/ZMBOČKOVÁ Bára 2003 0 SKVS ČB33:03,30789.10/66,10
15.4/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.37:25,401051.20/88,00
  ŘEZNÍČKOVÁ Kateřina 2002 0 SoběslavDNS 0
  KOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.DNS 0
  KOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:52,70 6
2.1/VMPROCHÁZKA Pavel
MÍKA Jaroslav
1976
1976
RK Týn
RK Týn
20:57,20124.50/11,02
3. SAIKO Tomáš
JANŮ Petr
1986
1987
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:38,60165.90/14,61
4.1/DMŠTUDLAR Patrik
ZLÁMAL Antonín
1999
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
25:45,20412.50/36,40
  HÁŠA Michal
WOLDŘICH Pavel
1981
1981
Bechyně
So Písek
DNS 0
  KLÍMA Jan
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz16:43,30 45
2.1/U23STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav17:12,2028.90/2,937
3.2/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn17:39,9056.60/5,633
4.3/VMPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně18:05,9082.60/8,229
5. HÁŠA Michal 1981 3 Bechyně18:08,9085.60/8,525
6. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.18:14,0090.70/9,021
7.1/DSNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov18:51,90128.60/12,817
8.4/VMUHLÍK František 1975 3 Bechyně18:53,00129.70/12,913
9. CHOD David 1982 0 Blovice19:20,70157.40/15,712
10.2/U23MACÁŠEK Tomáš 1992 0 Dukla B.20:03,70200.40/20,011
11.5/VMBÁČA Milan 1973 3 KK Brand20:09,70206.40/20,610
12.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.20:31,50228.20/22,79
13.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.20:43,80240.50/24,08
14.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB20:48,10244.80/24,47
15.7/VMPAZOUREK Pavel 1976 0 Bechyně21:20,70277.40/27,66
16.1/DMKRČ Ladislav 1999 0 KK Brand21:21,30278.00/27,75
17.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha21:25,80282.50/28,24
18. POLÍVKA Jan 1986 0 Blovice21:28,80285.50/28,53
19.8/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice21:30,30287.00/28,62
20.9/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor23:23,50400.20/39,91
21.3/U23BÁČA Jakub 1994 0 KK Brand24:01,20437.90/43,60
22.2/DMZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně24:04,80441.50/44,00
23.1/ZSKLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.25:07,70504.40/50,30
24.3/DMKLAMPFL Tomáš 1999 0 Č.Kruml.25:28,70525.40/52,40
25.1/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.32:08,60925.30/92,20
  KOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.DNS 0
  KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.DNS 0
  KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3